Odcinek 3. (17.03.2012)

Edyta z drużyną 16-osobowego chóru w drugiej edycji show TVP2 (2011).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Aro »

Alita pisze:Utwory zostały wybrane dawno temu i "kto pierwszy ten lepszy" więc widać że Edyta się spóźniła...
Utwory mogą wybierać sobie sami trenerzy.
cyprian19
Make it happen
Make it happen
Posty: 198
Rejestracja: 13 mar 2011, 18:46
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: cyprian19 »

Nie oglądałem... To dobrze? :)
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Alita »

Aro pisze:
Alita pisze:Utwory zostały wybrane dawno temu i "kto pierwszy ten lepszy" więc widać że Edyta się spóźniła...
Utwory mogą wybierać sobie sami trenerzy.
No właśnie i wybrali je przed rozpoczęciem całego programu :wink: a kto nie zdążył to wziął te co zostały..
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: niuto »

Chodzi o kulturę. To ma być program o młodych ludziach, którzy realizują marzenia i śpiewają. O nich powinno się wyrażać opinie. TYLKO O NICH> Nie powinno się oceniać repertuaru, bo młodzi, jak widać nie mają wpływu na jego dobór. Wszelkie zatem komentarze O ARTYŚCIE, prowadzącym grupę - powinny być tylko wtrąceniem. Komentarzem najczęściej zbędnym i niepotrzebnym, bo nie jest to program o nich w końcu. Jak w tym programie bierze się młodych, pokazuje ich zdolności, wyróżnia to jest to to jest właśnie esencją tego programu. A uwagi Węgorzewskiej o Edycie są trochę zaprzeczeniem przesłania BITWY. Czyli słowa jej są złośliwym odejściem od tematu śpiewającej grupy, a skupieniem się na Artystce. W celu... - każdy już wie, jakim.
A w którym miejscu AW odniosła się dziś bezpośrednio do Edyty? Oceniła występ, a nie Edytę.
keri5
Hope for us
Hope for us
Posty: 29
Rejestracja: 16 mar 2005, 9:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: keri5 »

Chyba moi Drodzy czegoś nie zauważyliście!!!!! po ogłoszeniu wyników Edyta podeszła do Przybyszek, pewnie chcąc powiedzieć kilka miłych słów i pocieszyć a co one zrobiły? nie odwróciły się od niej wogóle, strasznie mi wtedy było żal Edyty i pomyślałam idz stamtąd dziewczyno!!! i tak zrobiła! i bardzo dobrze, bo wyglądało to tak jakby nikt nie chciał z nią gadać, coś strasznego, może zrobiło się jej na tyle przykro, że nie wytrzymała, szczególnie że odbiór wybranej przez niej piosenki dzisiaj był ... nie skomentuje. Myślę że była wogóle poruszona tym że Węgorzewska miała możliwość krytyki i w jakimś stopniu tę możliwość wykorzystała, chociaż wydaje mi się że i tak mogła zrobić masakrę po tym wykonaniu a jednak tego nie zrobiła.

I jeszcze jeden szczegół - Edyta chyba była na wakacjach??? jestem prawie pewna.

Generalnie dzisiejszy wybór piosenki - zaskoczenie, szok, trochę rozczarowanie...
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Phealer33 »

keri5 pisze:po ogłoszeniu wyników Edyta podeszła do Przybyszek, pewnie chcąc powiedzieć kilka miłych słów i pocieszyć a co one zrobiły? nie odwróciły się od niej wogóle
8P Raczej do Edyty się nie odwróciły.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Aro »

Alita pisze:
No właśnie i wybrali je przed rozpoczęciem całego programu :wink: a kto nie zdążył to wziął te co zostały..
Nie. Gdzieś któryś z trenerów mówił, ze mają możliwość wybierania piosenek jakie chcą i to przekonało tego właśnie trenera do wzięcia udziału w tym programie. Ja to zrozumiałem tak, że wybierają sobie piosenki jakie tylko sobie zażyczą. Nawet jeśli jakaś lista piosenek by była to wątpliwe, że byłaby ona tak krótka, że dla Edyty pozostały by już tylko "Czarne oczy". :)
Awatar użytkownika
Kamcio24Fr
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 288
Rejestracja: 20 cze 2009, 19:41
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Paris

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Kamcio24Fr »

Edi wyluzuj ! Pani W byla dzis do niej dobrze nastawiona :)
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: pilsner »

Ten program jest tak nudny, że masakra!
Wyjście Edyta na końcu, no sorry lekko żenujące, wielka diva, a zero klasy... współczuję jej drużynie, bo plotki ze robi wszystko na pokaz są chyba prawdziwe.
Kukulska za bardzo promuje Kaśkę już drugi raz śpiewa, bez sensu.. nie oglądam wiecej tego!
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Phealer33 »

Występ grupy Edyty:
http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-muz ... zy/6774141

-- Dodano: 18 mar 2012, o 01:42 --
A. Węgorzewska pisze:Pani Edyto, ja bardzo się cieszę, że ma pani poczucie humoru. Jak zobaczyłem materiał i jak pani mówi 'to będzie katastrofa' to właściwie się roześmiałam w sercu bo rzeczywiście to jest katastrofa [uuuu- publiczność], ale tylko w tym znaczeniu, że potraktowałam to jako fantastyczny muzyczny żart (...)
Następnie prowadzący:
Jeżeli myślisz, Alicja, że ta odległość chroni to jest naprawdę 1,5 sekundy skoku...
Dziwię się więc, że w oparciu o ten fragment sytuacji serwisy plotkarskie i osoby na forum zarzucają Edycie brak poczucia humoru... przecież tego momentu nie da się interpretować logicznie inaczej, jak tylko tak, że to był atak... Może po prostu Alicja się źle wysłowiła i stąd to nieporozumienie... w każdym razie niesmak pozostaje... :(
kroplechwil
Hope for us
Hope for us
Posty: 13
Rejestracja: 27 sty 2012, 2:06
Ulubiony album: LIVE '99
Ulubiona piosenka: wszystkie :)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: kroplechwil »

Wojtuś pisze:Wszyscy jeszcze zostali na scenie a Edyta sobie zeszła ze sceny!
Obejrzyjcie jeszcze raz. Edyta wcale nie zeszła ze sceny, tylko podeszła do solistów, przytuliła ich po czym zeszła ze wszystkimi za kulisy na wywiad, tyle, że nie szła pierwsza, a ostatnia.
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Phealer33 »

W TV było widać zdecydowanie wyraźnie, że kiedy wszyscy stali na scenie w chaosie rozmów i wrażeń, Edyta pożegnawszy się z fanami, którzy byli pod sceną, jako pierwsza zeszła w pośpiechu po schodach z lewej strony sceny, patrząc z perspektywy publiczności i wyszła gdzieś dalej, poza kadr kamery.
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: strzalka21 »

To ja tak napiszę w skrócie jak to wygląda w mojej optyce, osoby, która tam była i widziała wszystko na żywo.
Siostry Sistars były bardzo zdenerwowane i jak odpadły odwróciły się do swojej grupy, na ch*j im tam Edzia z tyłu ???? Miały kogoś bliższego z przodu. Oczywiście z komentarzem Węgorzewskiej się całkowicie zgadzam. Edyty grupa jest najsłabsza. A poza tym tam jest jakaś dziwna sytuacji. Inaczej mówią uczestnicy a inaczej Edyta.
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: aftershave »

Bez przesady, nikt Edyty nie upokorzył. Węgorzewska często bywa nieco złośliwa, ale szybko zmieniła front i zaczęła słodzić. Podobało mi się podsumowanie Edyty "chcieliśmy dac Państwu troche zabawy bo idzie wiosna, i mam nadzieje, że udało nam się Państwa fanie nastroić" - trafiło to do mnie, dobrze mówi, ale mimo wszystko wystep uważam za bardzo przeciętny.

Edyta jest jak kameleon, poprzednio "czarna" diva, teraz znowu jasniejsze włosy i lżejszy makijaż..Mówcie co chcecie, ale obiektywnie trzeba przyznać, że takie wydanie zdecydowanie odejmuje Edycie lat.


AAAA i musze jeszcze dodać, że bardzo podobają mi sie Wasze piski i skandowanie dla Edyty :)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Michael »

Przeginacie z tym upokorzeniem Edyty przez Węgorzewską. Ona po prostu odebrała wybór piosenki i występ zespołu Edyty jako żart i chwała jej za to, że tak go właśnie odebrała, bo ten występ był tragiczny. Tam nawet na siłę nie dałoby się znaleźć pozytywnych stron. Z pustego i Salomon nie naleje.
Nie rozumiem wyboru Edyty w kwestii tej piosenki. Nie wierzę w to, że Jej się ta piosenka podoba. Wydaje mi się, że Ona ewidentnie gra na szybkie odpadnięcie z programu. Szkoda mi tylko ludzi w Jej drużynie, bo na pewno uczestnictwo w programie sprawia im frajdę.
ODPOWIEDZ