Odcinek 3. (17.03.2012)

Edyta z drużyną 16-osobowego chóru w drugiej edycji show TVP2 (2011).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Blur »

P33, w twoim przypadku przynajmniej można być pewnym, że tak jak słodzisz Edycie w każdym poście na forum tak będziesz to robił i na spotkaniach z nią :twisted:
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: niuto »

Ależ było jasne. Węgorzewska wyjaśniła to wątpiącej Edycie. Nie powiedziała nic, ale mina była bardzo wymowna. :D
Ja to jednak odebrałem jako zręcznie opakowana krytykę :)
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Phealer33 »

Blur pisze:P33, w twoim przypadku przynajmniej można być pewnym, że tak jak słodzisz Edycie w każdym poście na forum tak będziesz to robił i na spotkaniach z nią :twisted:
Jestem szczery. Zawsze. Jeśli z tego kpisz i sprawia Ci to przyjemność, to kpij dalej.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: MacLean »

No można oczywiście zjechać divę za wybór Ivana, ale mnie wiele bardziej śmieszy przygłuchy 16-latek szpanujący "gwizdek", którego Mariah Carey zgniotłaby obcasem.
Myślę że Edyta chciała się nieco zdystansować od drużyn wystawiających ludzi z niewypałami w głosie, wiedząc, że to nie jest czas i miejsce na pokaz prawdziwych fajerwerków...
Przecież poza Gosią S. wśród tych chórzystów nie ma fenomenów. Co więcej, w tej formule wcale nie o fenomeny chodzi. To typowa sobotnia zapchajdziura, więc nie ma w niej nastroju ani targetu na wielkoskalowe ballady i jakieś harmoniczne evergreeny...
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: sexuality »

Dzisiejszy występ drużyny Edyty był niestety porażką. Na tle innych zespołów wypadli najgorzej. Ja rozumiem, że Edyta spieszy się z odejściem z tego programu. Potrzebna jest promocja płyty, ale dlaczego ma to się odbyć kosztem ludzi zdolnych, którzy przyszli na casting, wytrwale dążą do własnych marzeń, chcą się zaprezentować publiczności. Nie wiem, czy odpowiednio odbieram zachowanie Edyty, ale dla mnie jest ono bardzo egoistyczne. Zwłaszcza w chwili zakończenia programu, gdzie wszystkie gwiazdy z wyjątkiem naszej divy stały razem ze swoimi drużynami, a ta sobie poszła...

Mimo, że nie lubię Węgorzewskiej zachowała się bardzo profesjonalnie. Mogła "zgnoić" Edytę publicznie, ale tego nie zrobiła. Edyta na Jej miejscu raczej by nie odpuściła. Dobrze, że chociaż podczas Listy Przebojów Radia ZET udało się przeprowadzić wywiad w fajnej atmosferze. Edyta teraz nie powinna kłócić się z kim popadnie. Najwyższy czas przestać się unosić honorem i odpuścić nawet jeśli ktoś nie ma racji, bowiem lista osób, która mogłaby Jej pomóc w karierze staje się z dnia na dzień coraz krótsza. Niestety, ale show-business rządzi się swoimi prawami...

Strasznie wkurzał mnie dziś Urbański. Nie mogę znieść, jak przekazuje Edycie mikrofon i kpi z tego co ta mówi na wizji. Normalnie jak widzę jego zachowanie wobec Edi to mam ochotę przywalić mu :mama2:

EDYTO za dzisiejszy live daj możliwość wyboru swojej drużynie utworu w następnym tygodniu...
"Czarne Oczy" nie powaliły. :oops:
Ostatnio zmieniony 17 mar 2012, 22:50 przez sexuality, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Flux »

Oczywiście, że opinia Węgorzewskiej to krytyka. Nie samej Edyty, a wyboru i poziomu wykonania. Tyle tłumaczyła, żeby załagodzić sytuację bo Edyta odebrała to jako afront
adiX
The story so far
The story so far
Posty: 474
Rejestracja: 12 maja 2008, 17:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: LSTW, NWI
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: adiX »

niuto pisze:Ja to jednak odebrałem jako zręcznie opakowana krytykę
Ja też i dlatego cieszę się, że Edyta tak zareagowała :D A miny to "se" może robić, mi nie przeszkadzają :D
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: DAAMI »

Co nam zaśpiewa za tydz. Edyta? Jesteś szalona albo Gimme More lub nawet Behemota :twisted:
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Phealer33 »

sexuality pisze: Mimo, że nie lubię Węgorzewskiej zachowała się bardzo profesjonalnie. Mogła "zgnoić" Edytę publicznie, ale tego nie zrobiła. Edyta na Jej miejscu raczej by nie odpuściła.
:shock: Chyba powinnaś to napisać na odwrót:
"Górniak zachowała się bardzo profesjonalnie. Mogła "zgnoić" Węgorzewską publicznie, ale tego nie zrobiła. Węgorzewska na Jej miejscu raczej by nie odpuściła. "
-- Dodano: 17 mar 2012, o 22:58 --

Myślę, że nie ma tu co interpretować.. słowa Węgorzewskiej były bardzo złośliwe i miały Edytę upokorzyć, jak widać się udało, na oczach Polski. Jak tego słuchałem to japa mi opadła do ziemi. Może jestem za mało inteligentny i nie odczytałem intencji Węgorzewskiej dobrze, ale siedzący obok mnie kolega z żoną tak samo to odebrał, jak ja, więc dziwię się...
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: MacLean »

Dokładnie!
Zauważcie, że wobec innych zespołów była programowo wyrozumiała.
A tu sypnęła prowokacyjnym żartem i modliła się żeby Edyta postanowiła odpyskować nikomu nieznanej wielkiej gwieździe sceny operowej :D
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: sexuality »

Nie przeżywajcie tak. Edka i tak zrobi porządek w TVP2 :lol3:
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: DAAMI »

MacLean pisze:A tu sypnęła prowokacyjnym żartem i modliła się żeby Edyta postanowiła odpyskować nikomu nieznanej wielkiej gwieździe sceny operowej
chciała sprowokować Edytę aby znów było głośno... ale Edyta się nie dała ----> pokazała klasę
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Phealer33 »

sexuality pisze:Nie przeżywajcie tak. Edka i tak zrobi porządek w TVP2 :lol3:
Chodzi o kulturę. To ma być program o młodych ludziach, którzy realizują marzenia i śpiewają. O nich powinno się wyrażać opinie. TYLKO O NICH> Nie powinno się oceniać repertuaru, bo młodzi, jak widać nie mają wpływu na jego dobór. Wszelkie zatem komentarze O ARTYŚCIE, prowadzącym grupę - powinny być tylko wtrąceniem. Komentarzem najczęściej zbędnym i niepotrzebnym, bo nie jest to program o nich w końcu. Jak w tym programie bierze się młodych, pokazuje ich zdolności, wyróżnia to jest to to jest właśnie esencją tego programu. A uwagi Węgorzewskiej o Edycie są trochę zaprzeczeniem przesłania BITWY. Czyli słowa jej są złośliwym odejściem od tematu śpiewającej grupy, a skupieniem się na Artystce. W celu... - każdy już wie, jakim.

-- Dodano: 17 mar 2012, o 23:25 --

Z resztą, jak naprawdę Ci zależy na kimś to nigdy nie pozwolisz, by ktoś obrażał go przy wszystkich i w taki sposób, w jaki może to uwłaczać jego godności. Reakcje jest kwestią wrażliwości. Wiesz o co mi chodzi?
Przykładowo: jakby Węgorzewska zaczęła w Twojej obecności szarpać Edytę, to jeśli widzisz winę w Edycie to będziesz tak patrzył na tę bójkę i powiesz wtedy "zasłużyła Górniak na to!" czy staniesz w jej obronie?
Jeżeli będziesz uważać, że atak Węgorzewskiej był po prostu chamski i niesmaczny, to tym bardziej obrona jest uzasadniona i słuszna. A jak jeszcze podobałby Ci się występ Edyty to jest to już w ogóle obowiązkiem prawdziwego Fana stanąć w jej obronie.
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Alita »

Utwory zostały wybrane dawno temu i "kto pierwszy ten lepszy" więc widać że Edyta się spóźniła...
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Phealer33 »

Dziwi mnie, że producenci BITWY nie dodają na youtube występu grupy Edyty. Są wszystkie oprócz jego. Nawet zamieścili bitwę wokalną dwóch dziewczyn, która odbyła się w oczekiwaniu na ogłoszenie wyników... :shock:
ODPOWIEDZ