Odcinek 3. (17.03.2012)

Edyta z drużyną 16-osobowego chóru w drugiej edycji show TVP2 (2011).
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Phealer33 »

Michael pisze:Wydaje mi się, że Ona ewidentnie gra na szybkie odpadnięcie z programu. Szkoda mi tylko ludzi w Jej drużynie, bo na pewno uczestnictwo w programie sprawia im frajdę.
Odważny wniosek. Zapytaj o to Edytę na spotkaniu w empiku i nagraj dla nas jej reakcję 8)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Piter »

Phealer33 pisze:
Michael pisze:Wydaje mi się, że Ona ewidentnie gra na szybkie odpadnięcie z programu. Szkoda mi tylko ludzi w Jej drużynie, bo na pewno uczestnictwo w programie sprawia im frajdę.
Odważny wniosek. Zapytaj o to Edytę na spotkaniu w empiku i nagraj dla nas jej reakcję 8)
Bardzo odważny. To zadziwiające, jak dalekie można wysnuć wnioski oglądając kiepski program rozrywkowy. Jak dla mnie, Edyta wykorzystała po prostu automatyczny awans do kolejnego programu.
Awatar użytkownika
adik1148
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 309
Rejestracja: 25 sie 2010, 14:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Never Will I
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: adik1148 »

Edyta olała ten odcinek , i dobrze ! Niech przygotują coś dobrego na za tydzień :) Za to E.G. wyglądała olśniewająco , młodo , jak na VIVA Comet , czyli zniewalająco ! Oby tak dalej :)
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Phealer33 »

Zauważyliście, że na kartce z tytułem piosenki w filmiku uprzedzającym występ jej grupy Edyta napisała "czanre" zamiast "czarne?" :D
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: DAAMI »

Jednak niektórym się podobał wczorajszy występ.

Wczoraj na NK poprosiłem o opinie do występu a oto najciekawsza :
Witam gratuluję pięknego występu piosenka Jej czarne oczy była jak najbardziej na miejscu wykonana super bardzo mi się podobało jej wykonanie trzymam za was kciuki
PS. ta osoba jest po 50tce. :P
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Marcin A. »

Piotr z drużyny Edyty posiada głos, jakiego mógłbym słuchać bez przerwy. Rewelacja....
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Emila555 »

Ta emotka wyrazi więcej niż moje tysiąc słów :placzka:

Edi nie rób mam tego więcej.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Michael »

Phealer33 pisze:
Michael pisze:Wydaje mi się, że Ona ewidentnie gra na szybkie odpadnięcie z programu. Szkoda mi tylko ludzi w Jej drużynie, bo na pewno uczestnictwo w programie sprawia im frajdę.
Odważny wniosek. Zapytaj o to Edytę na spotkaniu w empiku i nagraj dla nas jej reakcję 8)
Jak słusznie zauważyłeś to tylko wniosek, a ja nie odczuwam potrzeby jego weryfikacji u źródła, podobnie jak spotkania z Edytą w Empiku. Jeśli masz taką potrzebę, to możesz go śmiało wykorzystać jako pytanie :lol:.
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Charlie »

Występ Edyty najgorszy, ani na to patrzeć, ani tego słuchać...
Węgorzewska powinna pogratulować ekipie od make-up'u - w końcu było widać ile sobie botoksu wstrzyknęła i jak niesymetryczną ma teraz twarz..
Szkoda Sistars - o wiele bardziej zasłużyły na miejsce w programie niż Kukulska (co to w ogóle miało być?), Bednarek (ile jeszcze profanacji nas czeka 8P ) czy Edyta...
Swoją drogą dziwne, że skoro można było głosować na Bednarka i Górniak to żadne z nich nie znalazło się w pierwszej trójce.
Najlepsze występy to tak jak głosy widzów - Ryśka, Janusza i Meza (choć team Meza był najlepszy, najlepiej zgrany i wszyscy się świetnie bawili).

Ogólnie do występu Meza włącznie warto było oglądać, a później... :beczy:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: KrzysiekF »

W głosowaniu na temat wczorajszych wykonań na oficjalnym profilu Bitwy , Drużyna Edyty zajmuje ostatnie miejsce...
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Wojtuś »

Edyta zajeła ostatnie miejsce bo nie trzeba było na nią głosować więc niektórzy nie głosowali np. ja. Oczywisnie wykonanie grupy Edyty nie było najlepsze ale też nie najgorsze. Najgorsze jak dla mnie było wykonanie grupy Rynkowskiego, która kompletnie nie udźwigneła wykonania tej piosenki, którą bardzo lubię.
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Emila555 »

Przypomniałam sobie co mi się spodobało w ostatnim odcinku Bitwy. Otóż zamieszanie podczas ogłaszania wyników głosowania, kiedy to pan Ryszard Rynkowski nie usłyszał, że przechodzą i przez dłuższy czas jego drużyna nie wiedziała o co chodzi :ha: Dopiero potem zrobiło się jakieś poruszenie na wyższych stopniach schodów i dziewczynka z drużyny klepnęła Rysia i mówi: zostajemy, zostajemy! :buahaha: Uśmiałam się do łez :laugh:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: KrzysiekF »

W Tak to leciało właśnie chłopaczek z drużyny SISTARS...miał do wyboru TERAZ TU Edyty ..ale niestety nie wybrał 8P
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: DAAMI »

obejrzałem przed chwilą wczorajszy występ grupy Edyty i moje emocje są chwiejne, staram się mieć powagę z całej sytuacji i występu jednak chce mi się śmiać.

Ten chłopak/mężczyzna co śpiewał piosenkę - słaby ma głos (nie najgorszy ale pierwsze dźwięki mnie zabiły 8P )

Kolorowe stroje .... ah... i ta choreografia oh.... ----> kiczowato i tandetnie ale i wesoło i zabawnie.

Widać, że Edyta dobrze się bawiła przy tym występie ale także było widać na jej twarzy ogromne skupienie.
Występ nie najgorszy (choć innych nie widziałem)

Natomiast opinie jurorów :

Panna Alicja - powiedziała delikatnie ale dobitnie
a
Sonia zamiast mówić o występie to opowiadała o Ivanie.

Hubert na samym początku po skończonym występie grupy kiedy machał glową - żenada.

Ale :edi: jak zawsze wyglądała ładnie
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Alita »

Aro pisze:
Alita pisze: No właśnie i wybrali je przed rozpoczęciem całego programu :wink: a kto nie zdążył to wziął te co zostały..
Nie. Gdzieś któryś z trenerów mówił, ze mają możliwość wybierania piosenek jakie chcą i to przekonało tego właśnie trenera do wzięcia udziału w tym programie. Ja to zrozumiałem tak, że wybierają sobie piosenki jakie tylko sobie zażyczą. Nawet jeśli jakaś lista piosenek by była to wątpliwe, że byłaby ona tak krótka, że dla Edyty pozostały by już tylko "Czarne oczy". :)
Nie od dziś wiadomo że to co mówią w TV jest pod publikę i zazwyczaj mija się z prawdą.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2012, 10:32 przez Alita, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ