Odcinek 4. (24.03.2012)

Edyta z drużyną 16-osobowego chóru w drugiej edycji show TVP2 (2011).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: addar »

milencia teraz jestes persona non grata!!, nie odzywam się do ciebie!! bo i mnie Eda wyklnie :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: ...o jakbym chciał zobaczyć mine aniołka gdy jej o tym powiedziałś.... zaprzeczyła chociaż z grzeczności??
Awatar użytkownika
D4m14N^^
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 210
Rejestracja: 24 sie 2011, 22:37
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: zachodniopomorskie :)

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: D4m14N^^ »

Szczerze, to jak ja czytam niektóre z tych wpisów, to nie mogę uwierzyć.
Awatar użytkownika
joannaee
The story so far
The story so far
Posty: 403
Rejestracja: 12 paź 2009, 21:04
Ulubiony album: Perła, Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Litania, OTR
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: joannaee »

Powiem wam tak:
Niektórzy w was są strasznie żałośni. Jak wam się wszystko, wiecznie nie podoba i zewsząd słychać tylko pretensje do Edyty i całego świata. To chyba nadszedł najwyższy czas, żeby zmienić idola i przestać wymyślać jakieś bzdury wyssane z palca.
Dziękuje za uwagę.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: Matiz99 »

Mam nadzieję że Edyta akurat do tej wątku nie zajrzy ale niestety pewnie jest on pierwszy na liście.
Michel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 288
Rejestracja: 24 lut 2012, 20:31
Ulubiony album: edyta gorniak
Ulubiona piosenka: love is on the line
Lokalizacja: warszawa

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: Michel »

Załosna jest pani Joannaee i jej podobni fanatycy... naszczęście została już was tylko mała garstka,,,
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: Kopaneek »

magda s pisze:może trochę więcej pokory by się przydało
Edycie - owszem.
magda s pisze:Ania bardzo dobrze to ujęła ( w czasie podróży autobusem) cytuję "bardzo dużo w Was kpiny" i to jest prawda.
Za to Ty też wypowiedziałaś ważne zdanie "Co Wy myślicie, że nagle dokonaliście odkrycia? Wszyscy wiedzą jaka jest Edyta. (w domyśle - starsi fani również, nawet Ci najbliżsi)"
magda s pisze:nie oczekujcie, że zawsze będzie miała czas i ochotę na pogaduszki
Edyta niech nie oczekuje, że fani zawsze będą mieli czas na kibicowanie oraz cierpliwość, by akceptować Jej zachowania. Zarówno Ona jak i my jesteśmy ludźmi. Wszystko ma swoje granice. Jedna fanatyczka nie zastąpi rzeszy fanów.
Joan pisze:Można rozumieć, że Edyta sama donosi na swoich fanów?
Co lepsze - napuszcza ich na siebie.
Matiz99 pisze:Edyta często ma czas dla fanów. Chociażby ostatnie podpisywania płyt w empikach kiedy Edyta siedziała do późnych godzin nocnych by nikt nie wyszedł z kwitkiem. Po koncertach też często wychodzi do fanów, a jeśli nie to trzeba zrozumieć bo każdy może mieć gorszy dzień.
Napisała osoba, która ostatni raz widziała się z Edytą po koncercie 2 lata temu. Również tam byłem. Po 10 minutach Edyta uciekła mówiąc, że zaraz przyjdzie. Jak można się domyślić - nie przyszła.
joannaee pisze:chyba nadszedł najwyższy czas, żeby zmienić idola
Widzę, że zaczerpnęłaś poglądy od Edyty. Świetnie. Mogłaś dodać od razu: "Niech sobie idą do Piaska".

Jest mi strasznie przykro, bowiem cała sytuacja wyszła na jaw, za sprawą... Edyty oraz fanów, którym zaufała. Teraz widać jak Edyta dobiera sobie ludzi - niewłaściwych (swoim zapatrzeniem ją niszczą).

Na co liczyłaś Edyto? Że fani wykończą się nawzajem? Niestety muszę Cię zmartwić. Wszystkie osoby, które znają przebieg rozmowy są zniesmaczone Twoim zachowaniem. Nawet te bardzo oddane.

Zrobiliśmy wszystko, żeby to zdarzenie nie ujrzało światła dziennego. To świetna pożywka dla brukowców, kolejny cios w Edytę, który (tradycyjnie) zadała sobie sama. Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że sama zainteresowana zniweczyła nasze działania, rozpowiadając we Wrocławiu komu popadnie o całym zajściu. Jeśli będzie trzeba - ujawnię przebieg spotkania. Nie pozwolę szkalować niewinnych osób. Przykro mi.
Ostatnio zmieniony 28 mar 2012, 1:37 przez Kopaneek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: aftershave »

Kopaneek pisze:Zrobiliśmy wszystko, żeby to zdarzenie nie ujrzało światła dziennego. To świetna pożywka dla brukowców, kolejny cios w Edytę, który (tradycyjnie) zadała sobie sama. Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że sama zainteresowana zniweczyła nasze działania, rozpowiadając we Wrocławiu komu popadnie o całym zajściu. Jeśli będzie trzeba - ujawnię przebieg spotkania. Nie pozwolę szkalować niewinnych osób. Przykro mi.
Mało domyślny jestem..w czym tkwi problem? w tym, że Edycie nie podobają się piski?
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: addar »

nie wiem, Edyta święta nie jest , każdy o tym wiedział, a teraz gdy sie o tym nagle naocznie przekonaliście strasznie to was boli, myśle że niektóre osoby są istnymi masochistami, i cierpieć za sprawe po prostu uwielbiają, oby coś się działo
kopanku ty naprawde uwielbiasz coś znaczyć, kreować się na przywódce, najpierw na zagorzałego inicjatora/ koordynatora spotkań, a teraz na przywódce ruchu oporu który " nie pozwali szkalować" niewinnych osób,co ci po tym?? jezeli zależy ci na podzieleniu losu poprzedniej generacji "bliskich fanów"(czyt. edyta ich odrzuciła, ci mają ją w pupie i już się nie udzielają) to jesteś na najlepszej drodze... nie licz że forum cię poprze, forum zostanie z Edytą, ale jak wolisz... bedzie was brakowało


ps:( Edytko pogłaszcz dobrego fana addarka po główce :PP :PP )
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: aftershave »

a ja dalej nie wiem o co chodzi ;)
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: Kopaneek »

addar pisze:nie wiem, Edyta święta nie jest , każdy o tym wiedział, a teraz gdy sie o tym nagle naocznie przekonaliście strasznie to was boli
Boli to, że wypowiadają się osoby, których przy tym nie było. Boli to, że ktoś rozpowiada plotki, które nie mają pokrycia w rzeczywistości ("atak na Edytę"). :?
addar pisze:kopanku ty naprawde uwielbiasz coś znaczyć, kreować się na przywódce,
Jest Wóżbita David (http://www.youtube.com/watch?v=TetPCIb6 ... re=related), pojawił się i Wróżbita Addar, który ocenia ludzi po wirtualnym kontakcie. Przykre. To nie ja w tym temacie epatuje największym żalem i frustracją.
addar pisze:najpierw na zagorzałego inicjatora/ koordynatora spotkań
Nie będę skromny i napiszę, że gdyby nie ja, na Viva Comet pod sceną stałyby 4 osoby a w BnG żadna. ;)
Ostatnio zmieniony 28 mar 2012, 2:20 przez Kopaneek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: Chris »

Jaka porażka... Zachowania i słów własnej matki nie analizujecie chyba tak dogłębnie jak tego co by Edyta nie bąknęła, co się w ogól niej dzieje, komu co mówi, czy jest szczera czy nie. Po co Wam to?

Przypominam, że Edyta to artystka, ma nam dawać muzykę, a nie możliwość cotygodniowego obcowania z nią osobiście.

Nigdy Jej nie widziałem i do niczego nie jest mi to potrzebne. Czerpię od Niej to co sama daje: muzykę, wrażliwość, interpretacje, kunszt wokalny, wartości o których mówi. Jeśli będę chciał jej za to kiedyś podziękować to zrobię to kiedy sama wyznaczy taki termin. Nie muszę tego robić co tydzień.
A jeśli chce na nią popatrzeć na żywo to idę na program patrzę i kibicuję nie oczekując niczego. Jeśli jednak dostanę w zamian uśmiech, pozdrowienie ręką czy oczko to zajebiście. Co innego może mi dać kobieta która mnie nie zna, a jeżeli zna to z tego że jest się jej fanem?

Proponuję rozejrzeć się wokoło i zobaczyć, że coś jednak poza Edytą Górniak i jej karierą, zmarnowaną czy też nie, istnieje. :juzdobrze:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: Kopaneek »

Chris - mógłbym się zgodzić z Tobą, gdyby nie dwa istotne szczegóły: cała sytuacja ma drugie dno, o czym publicznie pisać nie będę oraz dotyczy Edyty. Ktoś to niepotrzebnie wywlekł na forum.

Na dodatek masz tu opinię osoby obiektywnej, która zauważyła i zbulwersowała się olewaniem fanów przez Edytę. Nie powiedziała nawet 3 zdań ze sceny. Fakt - nie musiała. Fanie też nic nie muszą. Wszystko działa w 2 strony.

Żal mi osób, które przyjechały specjalnie dla Edyty, z daleka. Ja już dosyć się z nią nawidywałem. Głupie dziękuję za to, że jesteście wystarczyłoby mi.

Nie mam pretensji o to, że nie wyszła. Jest mi przykro, ponieważ rozmawia o fanach z produkcją. Zapytana wprost, nie potrafii odpowiedzieć, wypiera się. To smutne - nikt nie siedzi w Jej głowie.

Nie tak to wszystko miało wyglądać. Niech lepiej przyna się osoba, która wszystkim rozpowiedziała.
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: milencia1992-mk »

Kopaneek pisze:magda s napisał(a):Ania bardzo dobrze to ujęła ( w czasie podróży autobusem) cytuję "bardzo dużo w Was kpiny" i to jest prawda.

Za to Ty też wypowiedziałaś ważne zdanie "Co Wy myślicie, że nagle dokonaliście odkrycia? Wszyscy wiedzą jaka jest Edyta. (w domyśle - starsi fani również, nawet Ci najbliżsi)"
:mama2:
STOP STOP STOP! takich brudów nie wyciągamy! Damian!!! mnie też emocje ponoszą, ale RELAX!
jak tu takiemu zaufać;/ :nienie:
addar pisze:kopanku ty naprawde uwielbiasz coś znaczyć, kreować się na przywódce, najpierw na zagorzałego inicjatora/ koordynatora spotkań, a teraz na przywódce ruchu oporu który " nie pozwali szkalować" niewinnych osób
Też tak chcesz?
addar pisze:jezeli zależy ci na podzieleniu losu poprzedniej generacji "bliskich fanów"
"To nie możesz Edycie chuchać w trąbkę jak ja i inni..."
oto złote przesłanie addara
addar pisze:nie licz że forum cię poprze, forum zostanie z Edytą, ale jak wolisz... bedzie was brakowało
a to racja, nieliczni z zasadami i szacunkiem do siebie uniosą się honorem...
addar pisze:ps:( Edytko pogłaszcz dobrego fana addarka po główce )
wszystko jasne. ŻAL!
Kopaneek pisze: Viva Comet pod sceną stałyby 4 osoby a w BnG żadna.
VC tak, ale BnG to tylko odc1, tu juz nie przesadzaj :lol3:
Kopaneek pisze:Żal mi osób, które przyjechały specjalnie dla Edyty, z daleka.
No... nawet po 8 godz pociągiem.


Miałam się już nie wypowiadać, jako fanka ED> powinnam zwalić teraz na kogoś winę - addar, sprowokowałeś mnie! :beczy:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: Kopaneek »

Żaden relax - albo piszemy o wszystkim albo o niczym.
milencia1992-mk pisze:Kopaneek napisał(a):
Viva Comet pod sceną stałyby 4 osoby a w BnG żadna.
VC tak, ale BnG to tylko odc1, tu juz nie przesadzaj
Nie przesadzam. Doskonale wiesz jak było i jak jest. ;)
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: Dobi »

W takim razie proponuję o niczym.
Niech powyższy post Kopanka będzie kropką w tym temacie. Od teraz KAŻDY post niezwiązany z programem będzie lądował w koszu.
ODPOWIEDZ