Odcinek 4. (24.03.2012)

Edyta z drużyną 16-osobowego chóru w drugiej edycji show TVP2 (2011).
Awatar użytkownika
casica
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 733
Rejestracja: 28 paź 2009, 13:09
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: NwI,CBTL,HOYH,Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: casica »

Fan25 pisze:Jestem ciekaw, czy członkowie drużyny z Opola rywalizują między sobą o względy Edyty? :ha: :P
Między sobą, nie wiem, całkiem możliwe. Z nami na pewno, traktują nas niżej w hierarchii, co za kanał. :d
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: Fan25 »

casica pisze:Między sobą, nie wiem, całkiem możliwe.
Jestem przekonany, że rywalizują.
casica pisze:traktują nas niżej w hierarchii
Zauważyłem, że brakuje im pokory.
slawek_awesome
Hope for us
Hope for us
Posty: 36
Rejestracja: 04 cze 2010, 20:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Never Will I, Litania
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: slawek_awesome »

Edyta Górniak nie wyszła. Będąc Edytą Górniak też bym nie wyszedł. Tym bardziej, że we Wrocławiu wprost zapowiedziała, że po spotkaniu z fanami po BnG nie będzie więcej takich spotkań aranżowała, sprawili jej zawód swoim atakiem. Kto z nas się wtedy spotykał wtedy z Edytą i o co pytał, skoro odniosła takie, a nie inne, wrażenie...?
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: Kopaneek »

slawek_awesome pisze:nie będzie więcej takich spotkań aranżowała
Ona ich nigdy nie aranżuje. To fani stoją po 3 godziny ma mrozie, by spotkać się z Edytą jak wychodzi ze studia (nie tylko Bitwy na głosy).

Niepełnosprawna Monika Kuszyńska, która na dodatek nagrywa płytę, ma swoje życie, ograniczenia - wyszła do fanów, rozmawiała z nimi. Z własnej, nieprzymuszonej woli. Czuć było, że tego chce i jest szczera. Każdy mógł wyjść, tylko nie jedna osoba. Znowu...
perła6
Perła
Perła
Posty: 1037
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:42
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: perła6 »

slawek_awesome pisze:sprawili jej zawód swoim atakiem
Co? :shock:
Kopaneek pisze:Niepełnosprawna Monika Kuszyńska, która na dodatek nagrywa płytę, ma swoje życie, ograniczenia - wyszła do fanów, rozmawiała z nimi. Z własnej, nieprzymuszonej woli. Czuć było, że tego chce i jest szczera. Każdy mógł wyjść, tylko nie jedna osoba. Znowu...
Prawda niestety... :(
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: DAAMI »

slawek_awesome pisze:Tym bardziej, że we Wrocławiu wprost zapowiedziała, że po spotkaniu z fanami po BnG nie będzie więcej takich spotkań aranżowała, sprawili jej zawód swoim atakiem. Kto z nas się wtedy spotykał wtedy z Edytą i o co pytał, skoro odniosła takie, a nie inne, wrażenie...?
Nie wiadomo jak Edyta odebrała te pytania ... Ale pewnie MY chcieliśmy Jej dobra a Ona to źle odebrała
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: strzalka21 »

W zasadzie to nikt Nam tam nie każe czekać na Edytę. O spotkaniu raczej też nie można mówić, ponieważ My się z nią na nie, nie umawiamy, po prostu czatujemy na Nią. I tyle. Spotkaliśmy się z nią dwa razy i po co się z nią widzieć 3 raz, mówić jej te same słowa ??? A osoby, które przyjeżdżają z daleka, no cóż trudno, widzieliśmy ją w studio na odległość max 3 metrów. Edyta normalny człowiek, tylko elektryzujący :D

Nie odbierzcie mnie źle, gdyby to ode mnie zależało to wydałbym Wam Edytę na 24 h na widzenie, ale Bitwa na głosy to nie jest koncert i nie musi ona po niej nigdzie wychodzić. W tym programie są trenerzy i Edyta Górniak, która wiadomo, że jest jaka jest nie od dzis.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: Kopaneek »

strzalka21 pisze:Bitwa na głosy to nie jest koncert i nie musi ona po niej nigdzie wychodzić.
Raczej po koncercie powinna być zmęczona a nie po 5 minutach stania na scenie i nie śpiewania.

Tak na marginesie - kocha fanów całym sercem, tak się deklaruje. Zatem: czy koncert, czy Bitwa, czy market - zgodnie z deklaracją powinna wychodzić wszędzie. Jak tu wierzyć słowom, gdy czyny im przeczą. Smutne, bardzo smutne.
Awatar użytkownika
D4m14N^^
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 210
Rejestracja: 24 sie 2011, 22:37
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: zachodniopomorskie :)

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: D4m14N^^ »

DAAMI pisze:
slawek_awesome pisze:Tym bardziej, że we Wrocławiu wprost zapowiedziała, że po spotkaniu z fanami po BnG nie będzie więcej takich spotkań aranżowała, sprawili jej zawód swoim atakiem. Kto z nas się wtedy spotykał wtedy z Edytą i o co pytał, skoro odniosła takie, a nie inne, wrażenie...?
Nie wiadomo jak Edyta odebrała te pytania ... Ale pewnie MY chcieliśmy Jej dobra a Ona to źle odebrała
Ale jakie pytania, bo jestem troszkę niedoinformowany ?
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: milencia1992-mk »

slawek_awesome pisze:nie będzie więcej takich spotkań aranżowała,
a do kolejnej osoby powiedziała, że nie może normalnie wyjść, bo na nią czatują... a to ciekawe!
slawek_awesome pisze:sprawili jej zawód swoim atakiem.
"Prawda Edyty" podzielona przez prawdopodobieństwo wylosowania złotej "6" w lotka = 0,0000000.....000014 (sytuacja może być lepsza, gdy zagra się w systemie 8P )

BĘDZIE WSZYSTKO!
Tyle.
PartOfIt
Hope for us
Hope for us
Posty: 19
Rejestracja: 27 mar 2012, 11:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Sens-is
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: PartOfIt »

Witam ! Po moim avatarze chyba możecie zorientować się komu kibicowałem w "Bitwie na głosy" :wink: Wiem, że to forum fanów Edyty, a nie Natalii, ale z takiej racji, iż padają tu słowa odnośnie mojej idolki i że udało mi się być na ostatnim nagraniu "Bitwy..." postanowiłem się wypowiedzieć... Nie chcę byście myśleli, że robię to by pojechać Wasz gust czy zainteresowanie muzyką Edyty- sam ogromnie cenię twórczość Pani Górniak i nawet jeśli nie wszystko do mnie przemawia to chylę czoła przed jej talentem i warsztatem... Nie rozumiem jednak dlaczego niektórzy są tak ślepo zapatrzeni w Edytę i bronią każdego jej kroku. Jak najbardziej artystę trzeba wspierać, szanować jego decyzje i być przy nim kiedy powinie mu się noga, ale są pewne granice... Nam się nie udało- Natalia odpadła, przyjęliśmy to jako porażkę. Nie Jej- nas, fanów. Nie szukamy tysiąca wyjaśnień. Nie doszukujemy się spisku tak jak co niektórzy z Was tydzień temu z wyborem "Czarnych oczu". Natalii nikt piosenki nie ukradł. Nie trafiła w gusta słuchaczy, Kukułki nie przekonały Polaków- trudno, możemy mieć jedynie do siebie pretensje, że nie zrobiliśmy nic więcej. Mamy za to tę świadomość, że dla Natalii nie jesteśmy obojętni. Kto był w studio widział co się działo- kto jako jedyny został na scenie i bardzo długo pozował fotoreporterom? Edyta.Było mi naprawdę żal osób, które tak dzielnie wspierały Edytę będąc obok mnie w basenie i robiąc naprawdę niezły hałas. Co otrzymały w zamian? Edyta schodząc ze sceny tylko im pomachała... Rozumiem zobowiązania, gorszy nastrój, czy jakieś plany... Ale wystarczy mały gest, aby fan wiedział, że to co robi ma sens. Ona nie musiała przejść całego studia by z nimi porozmawiać- wystarczyło się schylić bo fani byli zaraz pod sceną. Nie mówię, że Edyta ma być maskotką , którą fani będą bawić się jak chcą i kiedy chcą. Ale powinna szanować to, że dzięki Wam jest dalej tak popularna. Nie czarujmy się- zarówno Edyta jak i Natalia mają swoje najlepsze 5 minut za sobą... Fani, którzy kiedyś szaleli na ich punkcie pozakładali rodziny, zaczęli pracę skupiając się na swoim życiu. Młodzieńcze uwielbienie zostawili młodszym pokoleniom. A teraz nastolatkowie mają już swoich idoli- Dodę, Ewę Farną czy Sylwię Grzeszczak...Czy to nam się podoba czy nie- tak po prostu jest. Najlepszym na to dowodem niech będzie chociażby liczba fanów na FB. Doskonale wiecie, że Edyty nie kochają już miliony, pewnie nawet nie tysiące... Zdajecie sobie sprawę z tego ile Was jest- naprawdę wiernych fanów... Edyta też ma tę świadomość. Dlatego powinna okazać Wam więcej szacunku. Nie jest Lady Gagą czy Adele, żeby musiała uciekać przed tysiącami fanów. Ma ich silną grupę i powinna to docenić, bo dzięki Wam nadal mówi się o Niej jako o divie kochanej przez miliony...
Czekaliśmy w sobotę na Natalię dość długo, ale wiedzieliśmy, ze mamy na co czekać, że wyjdzie, że będzie przy nas... Rozmawiała z nami niemal do północy, a mogła uciec tłumacząc się zmęczeniem, bo przed nagraniem miała jeszcze koncert... Nie zrobiła tego... Życzę Wam, abyście kiedyś dostali tyle ciepła od Edyty, co my od Natalii. Nie w blasku reflektorów, ale właśnie wtedy kiedy światła gasną bo jesteście tego warci. I oczywiście życzę Wam, abyście w maju świętowali wygraną w Bitwie... Choć pewnie znając życie pojawi się jakiś spisek lub Edyta zrobi specjalnie coś, żeby z programu odpaść... Oczywiście dla was :wink: Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: Emila555 »

Dużo jest prawdy w tym co napisał PartOfIt ;(
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: Paulik24 »

PartOfIt pisze: Życzę Wam, abyście kiedyś dostali tyle ciepła od Edyty, co my od Natalii. Nie w blasku reflektorów, ale właśnie wtedy kiedy światła gasną bo jesteście tego warci.
Ja doświadczyłam takiego zachowania z jej strony dopiero pierwszy raz. Poprzednimi razy, Edyta zostawała, rozmawiała, śmiała się. Więc nie mogę powiedzieć, że jako fan nie dostałam od niej ciepła. Nie chcę jej tłumaczyć, bo było mi bardzo przykro, ale mam nadzieję, że to był tylko przypadek. (tak wiem, teraz będzie mi udowadniane, że to nie pierwszy raz, ale dla mnie pierwszy, więc chyba mogę się łudzić ?) :)
perła6
Perła
Perła
Posty: 1037
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:42
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: perła6 »

Na ostatnim odcinku Edyta nie miała nastroju... To było widac..
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Odcinek 4. (24.03.2012)

Post autor: ja30 »

raz nie wyszla i teraz bedzie biadolenie :( nikomu nie dogodzisz .wstyd
ODPOWIEDZ