Odcinek 5. (31.03.2012)

Edyta z drużyną 16-osobowego chóru w drugiej edycji show TVP2 (2011).
ODPOWIEDZ
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: princess_edyta »

Joan pisze:
Michael pisze:Wyobraź sobie, że na zachodzie Europy, ludzie oraz rządy poszczególnych państw, przywiązują bardzo dużą wagę do ekologii i ochrony środowiska. Niestety, pod tym względem Polacy wciąż pozostają zaściankiem Europy, o czym świadczy chociażby Twój komentarz .
Dobrze ja wiem co mam robić z naturą i jak ją traktować. Edyta mówiła bez sensu dla mnie. Otoczenie wokół mnie się się niej nabijało widocznie nie tylko ja mam takie zdanie.
Filmik wprowadzający drużynę Edyty był fajny, ale to potem gadanie. :?
princess_edyta pisze:Bez przesady co Ty bredzisz "brzydko chuda "ohhh matko !!!Chudy zalozy wszystko a gruby nie!!!!
To była subiektywna ocena osób, które wiedziały pierwszy raz ED na żywo.
Jo wiem napisalam za szyko dzieki :)

A co do ekologii to np. Niemcy segreguja bardzo uwaznie smieci ,nawet jak wyrzucaja szklo to sa 2 kontenery na jasne i ciemne szklo .A na butelki plastikowe jest kaucja 25 "cent" zeby nie fruwaly po krzakach :lol3:
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2012, 19:36 przez princess_edyta, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1890
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Grzegorz »

Ja wczoraj się dowiedziałem że drużyna Edyty odpadła. Dla mnie to bez różnicy ponieważ i tak nie oglądam tego typu programów...Chciałbym wreszcie zobaczyć klip do 'Nie zapomnij'. Już najwyższa pora przystąpić do realizacji!!
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Michael »

princess_edyta pisze:A co do ekologii to np. Niemcy segreguja bardzo uwaznie smieci ,nawet jak wyrzucaja szklo to sa 2 kontenery na jasne i ciemne szklo .A na butelki plastikowe jest kaucja 25 "cent" zeby nie fruwaly po krzakach :lol3:
Tak Cię to bawi?! :roll:
Na niemieckich ulicach nie uświadczysz puszek, czy plastikowych butelek tak, jak w Polsce. Polacy to śmieciarze i nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała się szybko zmienić :583: .

Btw., bawią mnie komentarze, w myśl których Edyta będzie promować płytę po odpadnięciu Jej zespołu z BnG :lol:. Szczerze wątpię, że coś się w tej kwestii diametralnie zmieni na plus.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1890
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Grzegorz »

Michael pisze: Na niemieckich ulicach nie uświadczysz puszek, czy plastikowych butelek tak, jak w Polsce. Polacy to śmieciarze i nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała się szybko zmienić :583:
Ostatnio byłem we Frankfurcie, za każdą butelkę jest kaucja, zero śmieci. Wybrałem się na koncert Scootera, pod hala starsza pani zbierała butelki, chyba z tego żyje. Dostała ode mnie i kumpla kilka szt bo przed koncertem wypiliśmy kilka piw na dobry humor. Za to powiedziała mi jak zdobyć dobre miejsce. Byłem w 1 szym rzędzie!!! Koncert niesamowity, nagłośnienie + pokaz laserów. Koniec offtopa.

Jeśli teraz Edyta nie zrobi nic to kolejnej płyty może już wcale nie będzie... Klip koniecznie! Skończyło się zawracanie głowy w BNG to koniecznie trzeba się i grać jakieś koncerty. Coraz bardziej odnoszę wrażenie że Edycie naprawdę nie chce się śpiewać i organizować jakieś koncerty. Dziwne to wszystko... :?
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: princess_edyta »

Michael pisze:Tak Cię to bawi?! :roll:
Na niemieckich ulicach nie uświadczysz puszek, czy plastikowych butelek tak, jak w Polsce. Polacy to śmieciarze i nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała się szybko zmienić :583: .
Ze niby mnie co bawi??? michael????Zgadzam sie z Toba co napisales ,mieszkam w niemczech i wiem doskonale jak tu jest :wink2:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: pijej1 »

Michael pisze:Polacy to śmieciarze i nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała się szybko zmienić :583: .
To chyba nie widziałes ulic w UK :P
Awatar użytkownika
Kamcio24Fr
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 288
Rejestracja: 20 cze 2009, 19:41
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Paris

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Kamcio24Fr »

bo tam jest wiecej polakow niz anglikow lol
ODPOWIEDZ