Odcinek 5. (31.03.2012)

Edyta z drużyną 16-osobowego chóru w drugiej edycji show TVP2 (2011).
ODPOWIEDZ
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Fan25 »

Chris pisze:Nie macie wrażenie, że Edyta ostatnio bardzo się spina przed występami w TV?
Trema? :ha: :P
cosmic84
Make it happen
Make it happen
Posty: 122
Rejestracja: 08 mar 2012, 15:54
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: It's a man's world

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: cosmic84 »

Chris pisze:Nie macie wrażenie, że Edyta ostatnio bardzo się spina przed występami w TV? W większości wypowiada swoje filozoficzne przekonania jakby miała je wcześniej specjalnie przygotowane i tylko czeka na moment żeby o tym powiedzieć. A przecież to taka równa babka (patrz spotkania w Empiku, video czat z Vivą).
Nie wiem dlaczego, ale jak dla mnie jakieś to wszystko sztuczne ostatnio. :roll:
Tez to zauwazylem, zwlaszcza w porownaniu do `TzG` gdzie byla taka spontaniczna. Co gorsze oprocz tego spinania sie i sztucznosci nie dalo sie tez ukryc zaklamania (tak a propos ostatniego wpisu na blogu Sablewskiej o `zaklamanej gwiezdzie`) - jesli chciala pokazac kolejna filozoficzna ideologie, i na pytanie Soni odpowiedziec twierdzac, ze chce pokazac jak najwiecej glosow ze swojej druzyny (pytanie brzmialo czemu nie zaspiewala w `openingu`), to nie trzeba bylo kilkanacie godzin wczesniej w PnS mowic, ze ma sie chore gardlo (co zreszta kazdy slyszal i w programie na zywo, wiec jasne bylo czemu nie zaspiewala - ludzie nie sa az tak naiwni Edyto!). Kolejna, jesli nie najwieksza ciemna strona naszej Edi - falsz i dodawanie temu ideologii. Jestem bardzo ciekaw opinii druzyny Edyty o swojej mentorce... cos mi sie zdaje, ze sa zawiedzeniem i rozczarowaniem.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Michael »

Nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że Edyta była przekonana o tym, że dziś pożegna się z programem.
Zaczynam wierzyć w to, że jej szybkie odpadnięcie, o którym niektórzy tu piszą, mogło być rzeczywiście ukartowane. W TzG udało nam się utrzymać Ją do półfinału, a tym razem odpada tak szybko? Dziwne! :lol:
No chyba, że forumowicze celowo nie głosowali na zespół Edyty, aby szybko pożegnał się z programem :P.

Edyta jako blondynka - "to musi być zły sen, obudźcie mnie!". Obawiam się, że za tydzień możemy Ją gdzieś zobaczyć z włosami w kolorze wielkanocnego kurczaczka :roll:.
Czy Jej nikt nie powiedział, że ten kolor włosów gryzie się z Jej karnacją skóry? :?
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2012, 12:09 przez Michael, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Meg »

Nareszcie koniec tej szopki!
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: keraj »

- Opinia Węgorzewskiej wskazywała na to , że jest wiadome iż drużyna Edi odpadnie
- Wypowiedź Edyty odnośnie tego dlaczego nie śpiewała na rozpoczęciu , również dawała wiele do myśłenia
- Filmik poprzedzający wystapienie rówież był dośc wymowny....

Masakra, nie sądziłęm , że Edyta jest aż taką aktorką 8P ....

Aktorką ze spalonego teatru....
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Aro »

Nie no ja myślę, że większą szopką niż sam program są wasze teorie spiskowe. :lol3: Gdyby Edyta miała odpaść to by sobie odpuściła. Znowu mielibyśmy coś w rodzaju "Jej czarnych oczu". Edyta zapowiedziała, że czuła, że może odpaść. Dziwicie się? Przecież tydzień temu nie było jej nawet w pierwszej trójce. Chyba zdaje sobie sprawę, że nie jest już ulubieńcem mas, z głosami jest kiepsko. No i tyle.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Flux »

A mnie zaciekawiło to, co Edyta mówiła o prowadzeniu 3-letnich rozmów o jej udziale w formacie, a przecież to dopiero druga edycja tego... czegoś. Czyżby plany stworzenia najgorszego programu muzycznego w Polsce były dopracowywane tak długo? Pocieszę wszystkich, którzy poczuli głęboką traumę gdy Edyta odpadła z programu. Z pewnością wkrótce znajdzie sobie inny show, chyba że w końcu dotarło do niej, że ludzie bezczelnie wymagają od wokalistek koncertów, recitali lub chociaż gościnnych występów. Zwłaszcza w momencie premiery nowego wydawnictwa.
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Paulik24 »

Michael pisze:Czy Jej nikt nie powiedział, że ten kolor włosów gryzie się z Jej karnacją skóry?
Nie wiem czy ktoś ma na tyle odwagi.

Bardzo ładnie się Edyta zachowała na końcu, mogła wyjść, a zabrała się za pocieszanie grupy.
Poryczałam się jak zobaczyłam Hanie, zdenerwowała się, cała rozmazana, ale twardo śpiewała. Słodka jest baaardzo

Tak czy inaczej :chor: spisali się na medal, wykonanie było cudowne
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: KrzysiekF »

Wow...wątpię że wyniki były ustawione. Płyt nie ma kto kupować, smsów wysyłać również...
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: anet97 »

Po prostu Edyta nie budzi sympatii ludzi, szczególnie gdy stara się im przypodobać, wychodzi wtedy jakoś tak sztucznie. Nie wiem dlaczego, ale np tekst o ekologii odebralam bardzo sztucznie,miałam dziwne wrażenie że tak naprawde guzik ją to obchodzi a jest to robione pod publike.Edi powinna tylko śpiewać, tym może wzbudzić szacunek i sympatie tłumów, a te wszystkie mądrości zostawić dla siebie.
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2012, 10:59 przez anet97, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: keraj »

KrzysiekF pisze:Płyt nie ma kto kupować, smsów wysyłać również...
Alanek wczoraj zapomniał wysłać ośmiu smsów i mamusia odpała :hellobaby:
Awatar użytkownika
Monisia
Invisible
Invisible
Posty: 7
Rejestracja: 16 mar 2012, 20:08
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Niebo to my
Lokalizacja: Krosno

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Monisia »

Szkoda, że odpadła... Była naprawdę świetna :(
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Michael »

Chris pisze:Nie macie wrażenie, że Edyta ostatnio bardzo się spina przed występami w TV?
Ja również odniosłem takie wrażenie w BnG.
ED> :edi: zachowywała się tam zupełnie inaczej niż w TzG - jakoś tak chłodno i wyniośle :lol:.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: pijej1 »

Monisia pisze:Szkoda, że odpadła... Była naprawdę świetna :(
W czym była naprawdę swietna?! :shock:
A tak w przebieraniu się w piżamki i podarte stroje no i w zmianach koloru włosów raz czerń raz dziwoblond!!!
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: strzalka21 »

Edyta dla mnie wczoraj wydawała się sztuczną, smutną kobietą. Nie zaśpiewała w wejściu, ponieważ chciałam dać możliwość pokazania Hani..... to tylko wszystkich utwierdziło w plotce, że odpada. Odcinek w studio jakiś taki tępy a atmosfera dziwna w stosunku do poprzednich.

Po programie staliśmy obok rodziny Ryszarda Rynkowskiego, która siedziała na kanapach i coś tam piła. Komentarze dorosłych ludzi (ok. 40-50 lat) na temat Edyty wołały o pomstę do nieba :roll:
ODPOWIEDZ