Odcinek 5. (31.03.2012)

Edyta z drużyną 16-osobowego chóru w drugiej edycji show TVP2 (2011).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: ja30 »

wiec bylo to w planach programu ze teraz ma odpasc Edyta. dlaczego?
wiec moj tata wyslal 2 sms do nich po chwili dostal dziwna odp. taka jak by bylo wiadomo ze nie ma sensu glosowac dalej bo i tak odpadnie. a tydzien temu to z mila checia odpisywali zeby glosowac dalej.
wiec malo daja te sms bo i ta wiadomo co i jak bedzie. szkoda tylko kasy na takie programy.
Awatar użytkownika
iga103
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 628
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:24
Ulubiony album: Dotyk, EG, MY
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: iga103 »

Tak się cieszę, że Edi już nie będzie w tym żenującym programie.
To teraz czas na promocję płyty tak????Koncerty, zaległe spotkania w Empikach itp......
Edyto czekaMY....
Awatar użytkownika
casica
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 733
Rejestracja: 28 paź 2009, 13:09
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: NwI,CBTL,HOYH,Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: casica »

russmaxfan pisze: Sam program "Bitwa na głosy" uważam za żenujący i nie ukrywam, że gdyby nie Edyta nie oglądałabym go, ale nigdy nie przyszło mi do głowy by życzyć Edycie by odpadła. Polacy są mistrzami świata w narzekaniu i krytykowaniu.
Ty mówisz, piszesz serio? :shock: :roll: Mamy nie narzekać, że wzięła udział? Rozumiem, że wolisz, żeby grzała tyłek w durnych programach tzw rozrywkowych, niż żeby koncertowała? Ja też na początku, po wynikach odczułam jakiś żal, ale.... "Teraz wiem, to nie było to, nie jest mi już nawet żal". Szkoda jedynie grupy, którą wspieraliśmy, a która i tak miała nas w du-pie - o nich już raczej będzie cicho. Koniec programu, czas na działania artystyczne. O to chodzi.
Myślisz, że wspieranie dalszego udziału w tym programie byłoby słuszne? To wszystko sprzyjałoby tylko jej byciu celebrytką, nie artystką. Chociaż i tak Polacy postrzegają Edytę właśnie jako tę pierwszą, a wystąpienie w tym przedsięwzięciu doskonale to potwierdza. Bolesne, ale prawdziwe.
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2012, 15:57 przez casica, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Kopaneek »

russmaxfan pisze:ale nigdy nie przyszło mi do głowy by życzyć Edycie by odpadła.
Myślę, że to odróżnia osoby zapatrzone od tych, które życzą dobrze. Nawet, jeśli to się komuś nie podoba.

Najgorsze, co można zrobić, to przyjąć poglądy Edyty za własne oraz kibicować wbrew sobie.
Co komu po takim fałszu? Edyta zaraz będzie miała 40 lat i powinna już wiedzieć, że nie wszystkie jej decyzje są właściwe.
Awatar użytkownika
russmaxfan
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:41
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "Litania"
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: russmaxfan »

Oczywiście, że chcę by Edyta koncertowała i nagrywała płyty, wkurza mnie tylko to całe krytykanctwo. Każdy się tu najlepiej zna na prowadzeniu kariery Edyty.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: ja30 »

russmaxfan pisze:Każdy się tu najlepiej zna na prowadzeniu kariery Edyty.
tak tu duzo menagerow i ludzi z swiata muzycznego :) wiedza jak ma byc od dziecka . normalnie czysta komedia :lol3: :ha:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Kopaneek »

russmaxfan pisze:Każdy się tu najlepiej zna na prowadzeniu kariery Edyty.
Tylko, że to Edyta mówi sama o sobie, że zna się najlepiej i drugiej tak kompetetnej osoby Polska nie ma.
A jest jeszcze gorzej, niż było.

Ktoś tu dobrze napisał - ludzi jest sporo. Jednak żaden człowiek nie jest w stanie ujarzmić charakteru Edyty.
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2012, 19:06 przez Kopaneek, łącznie zmieniany 1 raz.
atlanka
Sit down
Sit down
Posty: 85
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: atlanka »

Uważam, że BnG nie była ustawiona. I choc Edyta przeczuwała, że odpadnie z programu, to widac było, iż jednak przeżyła to mocno. Wzruszyła się, łamał jej się głos. Fajnie było co tydzień oglądac Edytę. Cieszę się, że Edyta wystąpiła w BnG. To była dobra decyzja. Dla wielu osób dla, których Edyta jest ważna,możliwośc cotygodniowego zobaczenia Edyty było dodaniem sił na codzienną szarośc dnia. Dziękuję Edyta.
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Chris »

ja30 pisze:
russmaxfan pisze:Każdy się tu najlepiej zna na prowadzeniu kariery Edyty.
tak tu duzo menagerow i ludzi z swiata muzycznego :) wiedza jak ma byc od dziecka . normalnie czysta komedia :lol3: :ha:
nie wiem z czego tu się śmiać. Gdyby nie to "krytykactwo" i zrzędzenie fanów nie byłoby płyty w wersji cyfrowej, nie byłoby płyty dodanej na last.fm, nie byłoby piosenek w radiu i TV bo wszystkowiedząca Edyta nie miała pojęcia, że trzeba single rozsyłać. Pewnie wiele innych rzeczy by jeszcze nie było.
Edyta nawet nie potrafi używać facebooka do promocji swoich działań muzycznych, a wystarczyłoby podejrzeć koleżanki z zachodu.
Wstydzi się złożyć propozycję większym rozgłośniom żeby grali jej najnowszą piosenkę w ciągu dnia. Trochę się nie dziwię bo od takich spraw jest menadżer i wytwórnia, a Diva jedno i drugie ma amatorskie. Sablewska/Jazzboy mogli znaleźć dojścia żeby Teraz - tu weszło na miesiąc do codziennej playlisty RMFfm, RMF Maxxx i Eski, Pani Górniak po prostu nie wypada. Trudno, niech dalej będzie swoim najlepszym menadżerem tylko żeby później nie było zdziwienia, że na dniu miasta X nikt nie śpiewa jej najnowszych 'hitów'.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Kopaneek »

Chris, te przykłady można mnożyć - co jeden, to bardziej absurdalny. Nie chodzi o to, żebym teraz publicznie ośmieszał Edytę i Jej pracowników, choć powiem, że im się należy.

Gdyby nie pomoc fanów - Edyta by leżała.
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Martynkaa »

ja30 pisze:tak tu duzo menagerow i ludzi z swiata muzycznego wiedza jak ma byc od dziecka . normalnie czysta komedia
Czy to ja nie jestem w stanie zrozumieć Twoich postów czy to ty piszesz tak chaotycznie i niezrozumiale?
Naprawdę uważasz, że Edyta postępuje właściwie?
Faktycznie BnG jest lepszą promocją dla nowej płyty niż spotkanie w Empiku czy koncert.

Fakt, że czasami na forum jest za dużo tej krytyki, ale ludzie mają rację. Edyta dalej żyje w przekonaniu, że prawdziwa muzyka obroni się sama. Jestem tylko ciekawa czyją robotą jest np. to, że Nie zapomnij jest aktualnie na 6 miejscu w ZET i jest grane przez wiele innych rozgłośni. Odpowiedź chyba prosta.
Nie mówię, że gdyby nie Fani to Edyta by 'zginęła',(chociaż znając Jej zapał do wszystkiego i milion słów rzuconych na wiatr pewnie by tak było) ale naprawdę w większości to jest Ich, Nasza zasługa. I co dostajemy w nagrodę? Bitwę na głosy. Wolałabym usłyszeć/ przeczytać jedno głupie: Dziękuję.

My za Edytę promocji płyty, trasy koncertowej, czy spotkań w Empiku nie zorganizujemy. Najpierw potrzebne są chęci i zaangażowanie z Jej strony.
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2012, 16:46 przez Martynkaa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
casica
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 733
Rejestracja: 28 paź 2009, 13:09
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: NwI,CBTL,HOYH,Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: casica »

Martynkaa pisze:Nie mówię, że gdyby nie Fani to Edyta by 'zginęła'
Zginęłaby muzycznie. Celebrycko - na pewno nie. :wink:
A postów ja30 nie da się chyba wytłumaczyć inaczej jak to, że jego po prostu sprawy związane z Edytą tak naprawdę nie dotyczą, żyje w wirtualnym Edytowym świecie. Realia i prawda są inne, bolesne to i przykre.
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2012, 17:31 przez casica, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Charlie »

ODPADŁA :hura: :hura: :hura: :rusalka:

Jeszcze tylko występ w finale i koniec tego "projektu" :D
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: niuto »

Kiedy ta dziewczynka ze łzami, śpiewała: "To co nam, to co się zdarzyło nam....", patrząc Edycie w oczy - wtedy to wzruszyło mnie niezwykle silnie...

-- Dodano: 31 mar 2012, o 22:40 --

Kiedy prowadzący powiedział, że odpadnie grupa Edyty wtedy usłyszałem w głowie słowa piosenki: "Nie zapomnij nas, nie przestawaj trwać.... zanim zgaśnie świat, NASZ świat...."
:shock: zaczynam się bać o niektórych. Na litość boską. Z programu odpadła diva, które swoje i tak zarobiła i pewnie niespecjalnie ją wczorajsza decyzja obeszła, a wy przezywacie jakby umarł papież, albo wydarzyła się jakaś ogromna tragedia w waszej rodzinie.

Co do odpadnięcia, zobaczymy czy Edyta zacznie działać od poniedziałku czy zupełnie zniknie z mediów. Teraz nie ma wymówki, chociaż zawsze można mówić, że się ćwiczy całymi dniami do koncertu w Gdańsku :)
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Fan25 »

Zauważyłem, że niektóre osoby, które nie zawsze zgadzają się z decyzjami Górniak i często ją krytykują, żyją bardziej życiem Edyty niż "pochlebcy".
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2012, 20:27 przez Fan25, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ