Odcinek 5. (31.03.2012)

Edyta z drużyną 16-osobowego chóru w drugiej edycji show TVP2 (2011).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Joan »

Mam nadziej, że wygra drużyna Meza na prawdę mają power :d w studio to całkiem inaczej brzmi w TV ich głosy nie są powalające i słychać niedoskonałości czego w występnie na żywo brak.
To, że ED odpadnie słyszałam już wcześniej jak podawali wyniki Urbańskiemu do ucha.
Miałam okazję zobaczyć jak Edyta wchodzi do studia w obstawie ochroniarza, który nie ma za grosz kultury. Zobaczyłam ten blond i padłam... wymieniłyśmy się tylko spojrzeniami i tyle było mojego obcowania z ED.
Szkoda tylko było tego, że ED miała najsłabszy doping.... co prawda w TV słychać wszystko cacy to "Edyta" z pod sceny czego w studio nic nie słychać. Gdzie drużyna Moniki, Ryśka, Kamila - miała chyba wszystkich z publiczności.
Osoby z którymi byłam stwierdziły, że "Edyta jest aż brzydko chuda" i powinna przytyć. :d
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: milencia1992-mk »

Joan pisze:Szkoda tylko było tego, że ED miała najsłabszy doping....
No cóż ... coś za COŚ.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Virtual Tom »

Joan pisze:Osoby z którymi byłam stwierdziły, że "Edyta jest aż brzydko chuda" i powinna przytyć.
Od buraków i innych eko-frykasów raczej jej nie przybędzie :placzka:
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Pawel »

Joan pisze:Osoby z którymi byłam stwierdziły, że "Edyta jest aż brzydko chuda" i powinna przytyć.
No nie, już nie przesadzajmy, wygląda świetnie i niech przypadkiem nie tyje.
Szczupłe jest piękne ! A Edyta wygląda teraz genialnie, super laska :)
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: strzalka21 »

Joan pisze:Szkoda tylko było tego, że ED miała najsłabszy doping.... co prawda w TV słychać wszystko cacy to "Edyta" z pod sceny czego w studio nic nie słychać. Gdzie drużyna Moniki, Ryśka, Kamila - miała chyba wszystkich z publiczności.
Tak wszystkim te piski przeszkadzały, a my tam stojąc, nie kibicując byliśmy zażenowani, że nikt nawet Divie z szacunku do jej talentu nie klaskał. Ludzie się z niej śmieją, a gdy mówiła o tej ekologii, hmmm "boże :facepalm: . Edyta celebrytka przez duże C, tyle zostało z tego Wielkiego, elektryzującego Zjawiska.
No i doszło do tego, że fani z głodem jak pies na suk* będą czekali na to aby Edyta zaśpiewała raz na 100 lat smaczek typu "My heart will go on", oczywiście cover.
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Joan »

Pawel pisze:No nie, już nie przesadzajmy, wygląda świetnie i niech przypadkiem nie tyje. Szczupłe jest piękne ! A Edyta wygląda teraz genialnie, super laska
Chodziło o to, że TV dodaje jej kg. a w gruncie rzeczy jest bardzo, bardzo szczupła. Ocenili, że w JOŚ wyglądała dużo, dużo lepiej. + ciemne włosy ;d
strzalka21 pisze:Tak wszystkim te piski przeszkadzały, a my tam stojąc, nie kibicując byliśmy zażenowani, że nikt nawet Divie z szacunku do jej talentu nie klaskał. Ludzie się z niej śmieją, a gdy mówiła o tej ekologii,
Edyta pierdzieliła o tej ekologi. Jak normalnego człowieka może to interesować. Nie przesadzajmy nie dziwię się wcale innym.
Co do krytykowania Edyty przez ekipę Ryśka - to prawda.
Szkoda cytować to co słyszałam. Pisałam juz trochę w SB śmieszne
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: princess_edyta »

Virtual Tom pisze:
Joan pisze:Osoby z którymi byłam stwierdziły, że "Edyta jest aż brzydko chuda" i powinna przytyć.
Od buraków i innych eko-frykasów raczej jej nie przybędzie :placzka:
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2012, 3:21 przez princess_edyta, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Virtual Tom »

princess_edyto jak już wkładasz swój wysiłek w cytowanie, to wysil się proszę następnym razem trochę bardziej i przeczytaj posty wyżej dwa razy zanim wystukasz swój post ^^

Może wtedy doczytasz i dojdziesz do tego, kto bredził :bobo2:

Ze sportowym pozdrowieniem VT ^^
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: anet97 »

Szkoda cytować to co słyszałam. Pisałam juz trochę w SB śmieszne
Gdzie jest to SB śmieszne?
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Michael »

Joan pisze:Edyta pierdzieliła o tej ekologi. Jak normalnego człowieka może to interesować.
Wyobraź sobie, że na zachodzie Europy, ludzie oraz rządy poszczególnych państw, przywiązują bardzo dużą wagę do ekologii i ochrony środowiska. Niestety, pod tym względem Polacy wciąż pozostają zaściankiem Europy, o czym świadczy chociażby Twój komentarz :lol:.
Uważam, że Edyta dobrze robi, że podejmuje ten temat w mediach. Natomiast nie podoba i mi się, że dorabia do tego jakieś dziwne ideologie :?. Ochrona środowiska to kierunek techniczny, a nie religia!
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2012, 23:34 przez Michael, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Kopaneek »

O jej, a jak ED> założy nową religię "Zielone DrzeWO"??? :geba:

"O Jesiony, Klony, Buki i inne leśne huki. Dajcie nam tlenu, niech Wasze Opiekunki wyjdą z Zielonego LASU by namaścić nas eko poświatą szczęścia i naturalnego hałasu. O Nimfy Zielone w swej HWALE, dajcie nam zrobić kolejny raz w TV Hałe, nie pozwólcie by zgasł Świat, ... Nasz ŚWIAT!... (wierni zamierają w ciszy trzymając się za ręce, w tle rozbrzmiewa ON the RUN)"

:voodoo:
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2012, 23:53 przez Kopaneek, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 556
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: betka »

Michael pisze:Ochrona środowiska to kierunek techniczny, a nie religia!
Dlaczego? Można to połączyć, byleby "nie popłynąć" za bardzo...
Już Pocahontas śpiewała:
"...Na lądzie, gdy rozglądasz się lądując
Chcesz wszystko mieć na własność, nawet głaz
A ja wiem, że ten głaz ma także duszę
Imię ma i zaklęty w sobie czas..." :-)

Ekologia to bardzo ważna kwestia, która niestety w naszym kraju jest traktowana jak 'szamaństwo'.
Obudzicie się z ręką w nocniku....
A dla Edyty brawo! Celów bardziej 'pod publiczkę' nie trudno szukać, Ona wybrała to, w czym naprawdę widzi sens.

Poza tym przypominam, że Edyta zawsze była 'eko'- przypomnijcie sobie "W każdym z nas", "Kolorowy wiatr", wywiady prasowe na przestrzeni lat, w których często wspominała o swoim wielkim szacunku dla natury.


Występ drużyny Eda średni- ale na pewno lepszy niż drużyny Meza, Panasewicza czy Bednarka. Akurat w tym odcinku nie powinni odpaść.
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2012, 11:00 przez betka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: fanusia_anka »

Kukulska i Edyta odpadły, no to można przestać oglądać, będę mogła oglądać X faktora. Oczywiście moja rodzina gada że ludzie jej nie lubią dlatego tak szybko odpadła.
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: BAdam »

Bo to prawda. Wystarczy popatrzeć na sprzedaż płyty.
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Joan »

Michael pisze:Wyobraź sobie, że na zachodzie Europy, ludzie oraz rządy poszczególnych państw, przywiązują bardzo dużą wagę do ekologii i ochrony środowiska. Niestety, pod tym względem Polacy wciąż pozostają zaściankiem Europy, o czym świadczy chociażby Twój komentarz .
Dobrze ja wiem co mam robić z naturą i jak ją traktować. Edyta mówiła bez sensu dla mnie. Otoczenie wokół mnie się się niej nabijało widocznie nie tylko ja mam takie zdanie.
Filmik wprowadzający drużynę Edyty był fajny, ale to potem gadanie. :?
princess_edyta pisze:Bez przesady co Ty bredzisz "brzydko chuda "ohhh matko !!!Chudy zalozy wszystko a gruby nie!!!!
To była subiektywna ocena osób, które wiedziały pierwszy raz ED na żywo.
ODPOWIEDZ