Odcinek 5. (31.03.2012)

Edyta z drużyną 16-osobowego chóru w drugiej edycji show TVP2 (2011).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: ja30 »

no szkoda. ale teraz bedzie miala wiecej czasu na przygotowania do koncertu z Carrerasem .
a tu nigdy nic sie nie zmieni. znow cos sie nie podoba :)
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Pawel »

Najbardziej szkoda mi uczestników, bo widać było po nich jak przykre jest odpadnięcie z programu. Smutek i szczere łzy. I mała Hania rozkleiła się bardzo bidulka, reszta dziewczyn też ocierała łzy, było to faktycznie wzruszające.
Awatar użytkownika
adik1148
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 309
Rejestracja: 25 sie 2010, 14:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Never Will I
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: adik1148 »

Szkoda i uczestników , jednak cieszę się , że Edyta zajmie się teraz intensywnie promocją płyty MY :) Od początku nie chciałem by występowała w tym programie .
adiX
The story so far
The story so far
Posty: 474
Rejestracja: 12 maja 2008, 17:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: LSTW, NWI
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: adiX »

Byli najsłabsi w tym odcinku, więc odpadli zasłużenie. Zero zaskoczenia, żal mi trochę tych ludzi, no ale mówi się trudno :wink:
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: BAdam »

Jak ogladałem przed chwilą powtórkę tego odcinka, to moim zdaniem, dzisiaj grupa Edyty, nie powinna odpaść. Dla mnie najgorsza grupa była Moniki i oni powinni odpaść z programu. Dopiero za tydzień mogłaby odpaść grupa z Opola, ale tak na marginesie, to grupa z Olecka nie jest też jakoś mocno rewelacyjna.

Grupa Edyty naprawde pieknie zaspiewała i z tym wykonem powinni być na podium. Byłem bardzo zaskoczony, że tak słaby wykon z grupy Kamila Bednarka wskoczył na podium.
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Natu$ »

Wielokrotnie pisałam, że Edyty włosy - Edyty sprawa, ale Ona naprawdę fatalnie wygląda w tym kolorze. Jeszcze się ubrała pod kolor i się cała zlewała. Z solarką też trochę przesadziła... No ale jak z dzieckiem - nie przemówisz.

Jestem ciekawa, co z tą "teorią spiskową". Gdy mówiła "Czułam, że odpadnę" ewidentnie słyszałam "Wiedziałam, że odpadnę". Mam nadzieję, że Edyta już sobie nie znajdzie żadnych wymówek i się w końcu weźnie za trasę koncertową, chociaż podejrzewam, że Edyta jest zbyt luksusową wokalistką, żeby grac koncerty w czasie, gdy jest Euro, więc może po.

Kolejna sprawa. Edyta dała śpiewa Hani, bo chciała zaprezentowac wszystkie głosy, a na 4 występy, 3 razy śpiewa ten sam chłopak. Konsekwencja, nie ma co.

Cieszę się, że cyrk będzie trwał już bez Edyty.
cosmic84
Make it happen
Make it happen
Posty: 122
Rejestracja: 08 mar 2012, 15:54
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: It's a man's world

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: cosmic84 »

Czy ktos moze ma pewne informacje na temat tego czy podawane wynagrodzenie dotyczylo udzialu w calym programie czy tylko w jedym odcinku? Chyba bardziej sie sklaniam do tej pierwszej opcji, bo to by byla zbyt kosmiczna suma, nie sadzicie? Jesli natomiast jest inaczej to moze i smutek Edyty nie byl udawany, bo wtedy 350 tys. moglo byc pomnozone o kolejne wystapienia..
Tak czy owak Edyta tym programem znow stracila w oczach ludzi, po raz kolejny utwierdzila ich w przekonaniu, ze jest placzka, wyniosla, patetyczna, a dodatkowo utwierdzila ich jeszcze w tym, ze gwiazda juz nie jest bo gwiazdy maja poparcie i nie odpadaja w przedbiegach. Ale czy to czegos ja nauczy?
Obawiam sie, ze wczesniej czy pozniej skusza Edyte duza kasa i bedzie miala wzorem Kwasniewskiej swoj program, w ktorym bedzie pewnie opowiadac o tym jaki kisiel lubi, albo jak sie je nalesniki :/
Smutna rzeczywistosc upadajacej gwiazdy.
Awatar użytkownika
adik1148
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 309
Rejestracja: 25 sie 2010, 14:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Never Will I
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: adik1148 »

Gdyby była jurorką w X FACTOR'ze to byłaby do samego finału , a płyta sprzedawałaby się jak ciepłe bułeczki ! Szkoda , że tak nie jest :(
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Emila555 »

Szkoda mi uczestników, widać jak bardzo przeżyli ogłoszenie wyników, ale cieszę się, że drużyna Edyty odpadła. Może nie tyle, drużyna, a Edyta jako trener. Nie pasowała do tego programu, w każdym odcinku zauważałam, że zachowuje się jakoś nienaturalnie, jakby była smutna, momentami nieobecna, wydaje mi się, że trudno jej się było odnaleźć w tym formacie, choć niezmiennie robiła dobrą minę do złej gry.

Co do wczorajszego występu, choć utwór wspaniały, ponadczasowy, to w wykonaniu drużyny Edyty czegoś mi brakowało, i nie do końca mi się podobało. Uważam, że najmocniejszy był pierwszy występ, w pierwszym odcinku, natomiast Czarne Oczy zrobiły później swoje i poziom grupy spadł na łeb, na szyję.
Czuję wielką ulgę, że nie będę już musiała oglądać Bitwy na Głosy. Przyznam szczerze, że nie wysłałam ani jednego smsa na drużynę Edyty. W innym przypadku to byłoby nie do pomyślenia, zawsze mocno wspomagałam Edytę ( czy to w TzG, czy w głosowaniach na listach przebojów) ale nie w Bitwie, nie w tym dennym programie.

Mam nadzieję, że Edyta nie załamie się tym, że odpadła, bo to jej wyjdzie jeszcze na dobre.
A drużynie Edyty życzę powodzenia, niech rozwijają swój talent i warsztat wokalny, mam nadzieję, że jeszcze o nich usłyszmy.

Edyto, teraz MY :569: Trzeba się zabrać za porządną promocję, bo jak widać Muzyka się sama nie obroni, trzeba jej trochę pomóc , a przynajmniej dać jej do tego jakieś możliwości :)
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: BAdam »

Natu$ pisze:Wielokrotnie pisałam, że Edyty włosy - Edyty sprawa, ale Ona naprawdę fatalnie wygląda w tym kolorze. Jeszcze się ubrała pod kolor i się cała zlewała. Z solarką też trochę przesadziła... No ale jak z dzieckiem - nie przemówisz.
Mi ten kolor zupełnie nie pszeszkadza. Dla mnie wygladała dobrze. Z tym makijarzem i tym naszyjnikiem i tą fryzurą wyglądała trochę jak Kleopatra.
Natu$ pisze:Kolejna sprawa. Edyta dała śpiewa Hani, bo chciała zaprezentowac wszystkie głosy, a na 4 występy, 3 razy śpiewa ten sam chłopak. Konsekwencja, nie ma co.


I tu sie zgadzam. Trochę się zdziwiłęm, że nie wzieła do tej piosenki tej dziewczyny, która na castingu śpiewała Geppert. I szkoda, że omineła tego kolesie, który jak spiewał na castingu podniusł śmiesznie noge (sory,że tak to opisuje, ale nie wiem zupełnie co on spiewał).

Moim zdaniem chamskim tekstem popisała się ta Sonia. Nie wiem po jakiego wała zapytała się Edyty dlaczego nie spiewała na tym otwrciu programu. Powinna się raczej skierować uwagę na wokalistów, którzy wykonali naprawde dobrą robote, szczególnie ten koleś, moim zdaniem zaspiewał to zawodowo.

Moje pierwsze wrażenie,jak usłaszałem te pytania do tej Hani, było raczej negatywnie. Miałem wrażenie, że mają pretensje do tej dziewczyny, że zaspiewała razem z innymi trenerami.

A co do tłumaczenia Edyty, to powinna powiedzieć do Soni: "Mam chore gardło i nie mogła udzielic głosu do tej piosenki, ponieważ muszę go oszczedać, bo czeka mnie wielki koncert i musze być dyspozycyjna."
Natu$ pisze:Cieszę się, że cyrk będzie trwał już bez Edyty.


Ja też sie bardzo ciesze, że już nie bede musiał oglądać tego szajsu. Powiem Wam szczerze, że juz mi sie te programy muzyczne strasznie nudzą. Nie dawno widziałem na yt taki fajny program tv z ameryki. Tu macie link: http://www.youtube.com/watch?v=U0JIlOc5 ... ture=share
Fajnie jakby zrobili u nas taki program z Krosnym.

Pozdro
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: rav33 »

mów się trudno :dance2: :hophop: :cheerleader1: :klaszcze2: :buahaha:
ale za to ładnie wygladała!
Awatar użytkownika
russmaxfan
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:41
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "Litania"
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: russmaxfan »

Jak czytam niektóre komentarze "fanów", to normalnie żal dupę ściska. Zastanówcie się nad sobą.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: Kopaneek »

To takie dziwne, że fani PIOSENKARKI, chcą ją widzieć i SŁYSZEĆ na koncertach, a nie w tv?
Awatar użytkownika
russmaxfan
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:41
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "Litania"
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: russmaxfan »

Nie zrozumiałeś mnie. Chodzi mi o teorie spisku, zarzucanie jej, że gra, że jest sztuczna etc. Spekulacje na temat tego czy program jest ustawiony itd. Narzekanie na wszystko, od koloru włosów po kolor paznokci. Czuję się jakbym na forum FAKTU była. Sam program "Bitwa na głosy" uważam za żenujący i nie ukrywam, że gdyby nie Edyta nie oglądałabym go, ale nigdy nie przyszło mi do głowy by życzyć Edycie by odpadła. Polacy są mistrzami świata w narzekaniu i krytykowaniu.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5025
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Odcinek 5. (31.03.2012)

Post autor: addar »

Edyta w tym programie nic nie robiła, co najwyżej zmieniała kolor włosów i długość prześcieradła, rozumiałbym decyzje uczestnictwa gdyby łaczyło się to z nachalną promocją płyty, ale tam nawet jednokrotnie nikt nie wspomniał o nagranym longplayu, nie mówiąc już o przyjściu z plytą do studia i pokazaniu jej do kamery( toż to takie obciachowe i bez klasy :roll: ).Konkluzja jest prosta: Eda poszła tam dla kasy, i o ile zarobione pieniadze wyda mądrze(czytaj na wypasiona trase koncertowa z telebinami, kilka teledysków) to jej to wybaczam, aczkolwiek cały czas uważam że to dziwny pomysł wydawać muzyke i zostawiać ją samopas na 1,5 miesiaca, zapewne eda chciała to wydac na dzień wiosny, no ale ze nam obiecała walentynki, słowo sie rzekło...oby było lepiej...oby
ODPOWIEDZ