Edyta w TVOP 5

Edyta w piątej edycji polskiego The Voice (2014).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Flux »

LaFidelite pisze:Teraz standardowo bedzie wylewanie pomyj na Edytę przez tydzień, bo się pomyliła. No, ale jeśli niektórym to sprawia taka radość, to szkoda im to odbierać. Ciekawe, czy Wy jesteście tacy nieskazitelni.
Lepiej czepiać się przeszło 60-letniego rockmana, że nie zna Twoich ulubionych wokalistek i odbierać mu tym samym wszelkie moralne prawo do wypowiedzi na temat muzyki :D Ciekawe jakby poczuła się Edyta, gdyby ktoś w programie zaśpiewał jej przebój jak To nie ja, po czym któryś z kolegów w programie gratulowałby uczestnikowi porwania się na utwór np. Kayah :PP Sypalibyście gromy. Pomylić każdy się może, oczywiście. Dlaczego jednak publicznie takie wpadki najczęściej zdarzają się akurat Edycie? Szkoda gadać. Na szczęście jej występ się obronił ze wszechmiar :wink: Mniej gadania, więcej muzyki a jakoś to będzie. Wciąż rozbija się o to samo.
Awatar użytkownika
tomiks78
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 kwie 2007, 8:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: tomiks78 »

Co do pomyłki nie będę komentował, choć faktycznie, jak ktoś już zauważył wcześniej każdemu może się zdarzyć-tylko dlaczego właśnie Edycie ciągle się to przytrafia?! ;-)

Występ NA PLUS ...

Ale mam jedno spostrzeżenie - Edyta jest jednak dziwna ... ;-)
Tutaj blaga ludzi, żeby głosowali na Jej uczestnika (bo zostanie bez w finale) ... a wcześniej robi wszystko, żeby tak się stało...
I co gorsze, zdaję sobie z tego sprawę - chyba ..
Wyrzucenie Grzechnika - o niebo lepszy od Igi a i chyba bardziej lubiany - tym samym mialby wieksze szanse na zwyciestwo w bitwie.
Kolejna niezrozumiała dla mnie Jej decyzja - to wybór Sarsy dla Przemka.. Przecież Sarsa to była najmocniejszy uczestnik programu i świadomy wybór Jej dla swojego "ucznia" to strzał sobie w stopę. (chyba, że wiedziała już wtedy, że Sarsy nie będzie i liczyła, że Przemek przejdzie automatycznie)..
Justyna wiedziała, ze Iga nie ma szans przy Oli - a Edyta ... jak zwykle, po swojemu ..
Czasem zastanawia mnie w jakim świecie żyje Edyta ....
Powtarza często, że dokonuje nie popularnych wyborów ... ale jak to się ma do tego programu?! ;-)
Michel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 288
Rejestracja: 24 lut 2012, 20:31
Ulubiony album: edyta gorniak
Ulubiona piosenka: love is on the line
Lokalizacja: warszawa

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Michel »

Jak dobrze, że jest internet. Dzięki temu ominęły mnie "emocje" związane z show i obejrzałem tylko Edytę i przyznaję, że było to naprawdę dobre, mam na myśli całość, przeniosłem się na chwilę razem z edytą i chłopakami (ogromny szacunek) w inny wymiar... cokolwiek to znaczy, gratulacj!!!.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: karen »

Edzia i jej świat ;-)
Prawda jest taka ze gdyby nie nieszczęśliwy wypadek Sarsy to własnie Edzia nie miałaby nikogo w finale. Zasłużenie, odrzucała najlepszych min. właśnie Sarse czy Jerzego ostatnio... Jak widac jej faworytka Iga przegrała i to z kretesem. Jusia dobrze wiedziała ze ludzi ona irytuje, i nawet najelepszy występ nie pomoze-wiec celowo połaczyła z nia Nizio. i triumfowała, mina Edzi bezcenna, juz myślałam ze opusci słudio albo pier... kogoś :PP
Skład finału najsłabszy ze wszystkich edycji. Obstawiam ze wygra Nizio-bo ludzie lubia takie historie, osoby etc.
Występ z takich o których już na drugi dzień nie pamiętam. Ale dobrze że w końcu leci z czymś swoim,a nie covery.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Meg »

Dla mnie bardzo udany występ Edyty. Tak jak ktoś tu ostatnio pisał, starannie dopracowany. Naprawdę miło słucha się tego singla :klaszcze:

Co do programu - marna ta edycja.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Piter »

Dla mnie był to jeden ze słabszych wokalnie występów Edyty.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Glow On (Live)

Post autor: Bob »

Ona już nie International tylko Diva of Universe ;-)
Super to zabrzmiało i wizualizacja 10/10.Przedwczoraj miałem wizje klipu do wykonu live właśnie ze wstawkami z naszej galaktyki. Telepatia!!!
loveedi81
Sit down
Sit down
Posty: 76
Rejestracja: 27 lip 2014, 17:02
Ulubiony album: live
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: loveedi81 »

Występ Edyty bardzo dobry <3, co do pomyłki no cóż zdarza się najlepszym- zostawmy już to. Według mnie skład zbliżający się do finału średni. Bez wahania znalazło by się wielu lepszych wśród tych co musieli niestety odejść. Na koniec trochę prywaty: pozdrawiam Sarsę i życzę powrotu do zdrowia :)
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: LaFidelite »

Flux pisze:Lepiej czepiać się przeszło 60-letniego rockmana, że nie zna Twoich ulubionych wokalistek i odbierać mu tym samym wszelkie moralne prawo do wypowiedzi na temat muzyki
Nie chodziło o to, że nie zna, a że bezpodstawnie krytykuje, czy raczej zwyczajnie wygaduje głupoty. Edyta nie powiedziała przecież, że Chylińska/Bartosiewicz nie umieją odśpiewać na żywo całego utworu i w studiu na pewno nagrywają piosenki po kawałeczku - to jest ignorancja w czystej postaci.

Jakoś nie pamiętam żeby Edycie jeszcze kiedyś przytrafiła się podobna pomyłka i nadal jestem zdania, że może się zdarzyć każdemu. Faktem jest, że Edyta obrywa tu ostro od niektórych użytkowników nawet za najmniejszą wpadkę.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Matiz99 »

LaFidelite pisze:Jakoś nie pamiętam żeby Edycie jeszcze kiedyś przytrafiła się podobna pomyłka i nadal jestem zdania, że może się zdarzyć każdemu.
Podoba nie, ale było sporo różnych wpadek z jej wypowiedziami.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Michael »

Bob pisze:Przedwczoraj miałem wizje klipu do wykonu live właśnie ze wstawkami z naszej galaktyki. Telepatia!!!
Diva raczej nie nagra teledysku na międzynarodowej stacji kosmicznej ;), ale we Wrocławiu jest studio 3D, które jest w stanie wygenerować wszystko - jedno z najnowocześniejszych w Europie. Także pomysł jak najbardziej do zrealizowania :B.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Matiz99 »

Bob pisze:Telepatia!!!
Chyba tak, bo podczas występu moja mama wycedziła coś w stylu: ,,A coż to za muzyka?! Jak z kosmosu (kosmiczna?).'' :ha:
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Frytka »

Z racji tego, że chłopcy z Afro nie mają uczestnika w finale, duetów nie będzie, a co za tym idzie, Edyta w finale nie zaśpiewa.
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Natu$ »

A to Justyna nie może zaśpiewać dwa razy? 8P Myślę, że jednak występy będą.
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Frytka »

Natu$ pisze:A to Justyna nie może zaśpiewać dwa razy? 8P Myślę, że jednak występy będą.
Info od fanusia z fb, który był na spotkaniu po nagraniach.
ODPOWIEDZ