Edyta w TVOP 5

Edyta w piątej edycji polskiego The Voice (2014).
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: theshape »

Serio, jak teraz przesluchuje jej plyty, to lapie sie za glowe, jak mozna bylo takie cos wypuscic w swiat. :lol: Czego tam nie bylo! Ale az strach pomyslec, czym diwa nas jeszcze zaskoczy!
Wracajac do TVOP, to mam jedynie nadzieje na dwie rzeczy - primo, ze nie bedzie zadnego konfliktu na planie z nikim oraz szol typu skakanie po krzeslach. :edi: Segundo, ze nie zapomni o tym, ze rok temu obiecala ludziom plyte i cos w tym kierunku bedzie dalej robic.
cosmic84
Make it happen
Make it happen
Posty: 122
Rejestracja: 08 mar 2012, 15:54
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: It's a man's world

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: cosmic84 »

''Edyta wynegocjowala 360tys''
http://m.interia.pl/muzyka/news,2038933,8443
Wspomniany tez jest bezglutenowy chleb - ktos znow czerpie z naszego forum :]
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: theshape »

Chcieli gwiazde, to maja, chyba nie spodziewali sie, ze bedzie tam za friko. :lol:
Ale te bajki o nielubieniu Justyny, to mogli sobie darowac. :d
Jestem w sumie ciekaw, jak to bedzie wygladac i co beda mowic.
W koncu jest ich tam tylko dwie kobietki w jury, wiec nie powinno byc jakos okropnie. :wink:
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Frytka »

Najpierw pisali o tym, że się nie lubią i będą na wizji się kłócić, a kiedy okazało się to nieprawdą - napisali, że co prawda konfliktów nie będzie, bo Edycie za to zapłacili. Logika. :facepalm:
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: ediva »

A ja nie mogę się doczekać aż dwie cudowne biczyce-kocice będą sobie wpijać szpileczki, na przemian z czadzeniem sobie nawzajem i starać się ukrywać zazdrość jedna o drugą :P Edi i Jusia to królowe słodzenia, ale i tak wszyscy wiedzą, że to chytre lisiczki :edi: Jak na DIVY przystało <3
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: karen »

Cała Edzia nasza kochana... Szumne i niosłe deklaracje "wybieram muzykę" "muzyka najważniejsza" etc, sprzed pół roku by teraz znów wrócić do programu...
Nie lubie tego programu, zbyt wiele mówi sie o tym ( min niektórzy byli uczestnicy to potwierdzają ) że jest reżyserowany...
A czy Edzi i Jusi przyciągną miliony widzów przed odbiorniki? wątpie, raczej będą ciezko strawne dla zwykłego zjadacza chleba. ;)
wątpie czy kolejna edycja wypromuje jakąś nową gwiazdę, jedno jest pewne dwie gwiazdeczki będą miały znów swietną okazje do lansu i będą okładki, będa pudelki etc... 8P
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: endeven »

akurat nie widzę w tej decyzji zaniechania muzyki. Zrezygnowała z programu, gdy prace nad płytą były w stadium zaawansowanym. Jesienią może wrócić skoro właśnie na jesien planowana jest premiera płyty ( nagrywac już nic nie będzie w studio, ostatnie tygodnie przed wydaniem to sprawy techniczne i dystrybucyjne). Pod względem promocji muzyki to The Voice może tylko pomóc, a nie zaszkodzić. Więcej z tego korzyści niż z Tanca z gwiazdami, rankingu gwiazd i bitwy na głosy razem wziętych.
- na pewno będzie mieć wykony w programach na żywo
- na stronie the voice, na ich facebooku, jak i w czasie lajfów będą mówić/pisać o nowej płycie, nowym singlu, linkować etc.
To tylko mozę zaprocentować, bo 4 lajfy to nie jest wielki wysiłek ani wielce poświęcony czas.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Flux »

Dotychczas udział w talent-show całkowicie wykluczał u Edyty muzykę. Cały czas opowiadała, jakie to absorbujące i męczące, ale ostatnio jej postawa się znacząco poprawiła, może da radę zrobić z tego programu jakiś użytek dla promocji nowego albumu. Wtedy nie miałbym jej tego za złe. Jednak jeśli znowu potraktuje to jako wymówkę, to zbierze cięgi. Mi się marzy bitwa Górniak - Steczkowska. Ciekawie byłoby je usłyszeć razem po tylu latach :smile:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Michael »

Ja mam tylko nadzieję, że tym razem Edyta będzie staranniej dobierać ludzi do swojej drużyny w The Voice.
Zdecydowanie więcej jej muzycznie w eterze w ostatnim czasie, więc jest szansa, że uczestnicy programu potraktują ją poważniej niż w trzeciej edycji, pod kątem trenera wokalnego.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Flux »

Michael pisze:Ja mam tylko nadzieję, że tym razem Edyta będzie staranniej dobierać ludzi do swojej drużyny w The Voice.
Ostatnim razem Edyta wielkiego wyboru nie miała bo mało kto chciał trafić do jej "klasy" :P
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: theshape »

Wszyscy zdaja sobie sprawe, ze Edyta, a dokladnie jej wokal, zjada wszystkich z kopytami na sniadanie, moze boja sie z nia obcowac? :lol:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Flux »

Ale co to za powód? Jeśli uczestnicy mają świadomość jakimi możliwościami wokalnymi Edyta dysponuje, to chyba powinno ich to zachęcać do pobierania lekcji u niej. Problemem jest raczej jej osławiony trudny charakter i niskie poszanowanie osiągnięć artystycznych. Edyta raczej nie jest traktowana jako autorytet i wiarygodna artystka, tematu zresztą nie trzeba rozwijać.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: theshape »

Wydaje mi sie, ze sa raczej oszolomieni jej geniuszem. Dlatego wola wybierac przecietnych wokalistow. :PP
A jak traktowana jest Edyta przez Polakow, bylo widac bardzo dobrze podczas wystepu w Koszalinie - brawom i owacjom nie bylo konca.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Flux »

Opinia powodowana wysłuchaniem na żywo talentu diwy nie równa się nastawieniu do jej osoby jako trenera przez ludzi, którzy nieco muzyki liznęli. Liczą się różne aspekty, nie tylko głos. Poza tym jedyną osobą spośród trenerów, która ma przeciętny głos, jest Baron ;) Edyta jako trenerka w trzeciej edycji w zasadzie niczym szczególnym się nie wyróżniła. Były dokładnie dwa występy, kiedy poczułem jej szkołę. Maia śpiewająca I'll be there i finałowy duet z Jagodą w Nothing else matters. Było widać sceptyczne nastawienie wielu uczestników, których Edyta wabiła. Nie bez powodu wybierali innych. Może często były to uprzedzenia, ale nie takie całkiem bezpodstawne.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: theshape »

Nastawienie do osob znanych i opinie ludzi na ich temat biora sie w wiekszosci z portalikow typu pudelek lub gazetek typu SE, a to wlasnie w trakcie wykonan na zywo lub kontaktow z tymi osobami widac, ze maja sie one nijak do rzeczywistosci. Kazdy wie, ze taka Gorniak ma nieprzecietny glos, Jusia smeci, a Baron ma piekne oczy. :o Ale czy sa to rzeczywiste powody, dla ktorych uczestnicy wybieraja lub nie swojego mentora?
ODPOWIEDZ