Edyta w TVOP 5

Edyta w piątej edycji polskiego The Voice (2014).
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Bob »

udział w kolejnej edycji -to jedna z najsensowniejszych decyzji tego roku , czy nie najlepsza. Oby zachowała możliwie powściągliwą postawę wobec uczestników , nie roniła łez, przynajmniej ja oczekuję profesjonalizmu ....i klauzuli w umowie, że w końcu kogoś doprowadzi do zwycięstwa.
Bardzo przypunktowała za poprzednią edycję w opinii moich znajomych i rodzinki, która ja uwielbia i szanuje za wokal/szmatławców nie czytają, nie siedzą na kundelkach ..../
Odejście z programu było kwitowane kilkukrotnym kreśleniem kółek na czole i koniecznością odprawienia egzorcyzmów :ksiadz: przez co najmniej ks. Natanka...Oczywiście wszystko w kontekście łatwego skoku na kasę...Podobną reakcję obserwowałem u nich i u siebie po njusie o rozstaniu z panem prawnikiem, szok -niedowierzanie, kilka niecenzuralnych określeń..
Ale to jej życie i jej wybory....Na tle wydarzeń z D.K. fatalnie nietrafionych....W pewnym wieku potrzebna jest stabilizacja min. materialna , emocjonalna...A pan Piotr, hmmm. pół warszafki odedtchło po njusie o oddaniu mu wolności ..Harpie zaczęły polowanie...
Zapowiada się pojedynek DIV na miecze świetlne jak w Gwiezdnych Wojnach... :mama: :mama2:
Awatar użytkownika
adik1148
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 309
Rejestracja: 25 sie 2010, 14:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Never Will I
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: adik1148 »

Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Frytka »

adik1148 pisze:http://afterparty.pl/newsy_galeria.html ... _page_no=5

Co TO ma być ?! O.o
To jest Edi Pudel. W USA była sarenka, w Polsce jest pudel. Proste. :lol:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Kopaneek »

Mam koleżankę, która od dziecka śpiewa gospel, podobne możliwości wokalne do Edyty itd.
Zapytałem, kogo wybrałby idąc do Voice. Odpowiedziała, że Sadowską, bo pracowała z jej muzykami. W obecnej konfiguracji byłaby skłonna wybrać Justynę lub Afro. Edyty... nie bierze pod uwagę.
Brnąc w temat powiedziała mi,że niedawno na próbie (śpiewając improwizacje) usłyszała od dyrygenta: "Ooo, oo, poleciałaś Durniak, pójdźmy w tę stronę".

A co do udziału Edyty, mniejsza o to, czy zrobiła to słusznie czy nie. Kogo to obchodzi?
Ważne, by była jak w pierwszych edycjach JOŚ - stonowana, dość surowa, krytyczna, profesjonalna.
Chciałbym, żeby wszyscy oglądający program (jak i sami uczestnicy) słysząc wypowiedzi Edyty dostrzegali w niej autorytet - nie infantylne pośmiewisko.
Chcieć mogę.

Ciekaw jestem jej "klasy" (podopiecznych) i potyczek z Justyną.
Kto widział, co działo się w JOŚ wie, że może być kolorowo.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1890
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Grzegorz »

W podobnej fryzurze Edyta śpiewała Litanię w JOŚ.

https://www.youtube.com/watch?v=gEIU6QQsjak

Co do udziału w programie - pewnie kilka odcinków obejrzę, oczywiście z względu na Edi...
Nie cierpię tego typu programów, wszystko reżyserowane, sztuczne emocje itp.
Poza tym konflikt na linii Górniak - Steczkowska to najpewniej wymysł portali żeby przykuć uwagę widzów. Osobiście nie wierzę w to ani trochę.
Oby tylko przez udział w tym programie płyta nie poszła w odstawkę. Ale skoro jest zobowiązana kontraktem z Universal to może nie będzie takiej szopki z przesuwaniem daty premiery. Tym bardziej że skoro YH jest hitem to trzeba kuć żelazo póki gorące. Wydać jakiś kolejny dobry singiel na jesień i zaraz alboom!Wykorzystać udział w programie do promocji nowego wydawnictwa. Zobaczymy co przyniesie los... :)
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Bob »

Grzegorz pisze:W podobnej fryzurze Edyta śpiewała Litanię w JOŚ.

https://www.youtube.com/watch?v=gEIU6QQsjak
jakby włosy zjadały jej głowę , prawie jak z japońskiej serii horrorów o Samarze i Klątwy ...
Nie wiem jak reszta forum , ale mam dość upałów, jestem totalnie ugotowany i ogarnia mnie jakieś czarnowidztwo...
Realna groźba konfliktu z Rosją w tle ,jakieś przeczucia o powtórce z 1939 roku... Wtedy nasze głupawe dyskusje, kąsanie na odległość i złośliwości pozbawione są jakiegokolwiek sensu.
Jeśli miałbym umierać gdzieś w okopach czy na barykadach - to z premierowym materiałem Pani E.G., koniecznie z Etiudą Rewolucyjną....z usmiechem na ustach...
Miej to Divo na względzie, przekładanie premiery może się skończyc jak promocja Invisible,poprzedzona atakiem na WTC... 8)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Flux »

Nowe zasady w The Voice of Poland 5. Jakie zmiany w 5. edycji talent show?

http://www.eska.pl/news/nowe_zasady_w_t ... -PBbst7bqA

Justyna i Edyta nie będą mogły rozpaczać, że nie odwróciły się kiedy na scenie stał przystojny mężczyzna :P
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Nuklodem »

Słyszeliście że Edyta i Justyna maja być na jednym fotelu xD Obawiam się troche tego
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Frytka »

Nuklodem pisze:Słyszeliście że Edyta i Justyna maja być na jednym fotelu xD Obawiam się troche tego
To był chyba żart.
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Nuklodem »

Frytka pisze:
Nuklodem pisze:Słyszeliście że Edyta i Justyna maja być na jednym fotelu xD Obawiam się troche tego
To był chyba żart.
http://voice.tvp.pl/wideo/kulisy/po-raz ... -16248553/ Baron tak powiedział ale czy żartował to nie wiem albo ja coś źle zrozumiałem
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Flux »

Oczywiście, że żartował. To więcej niż jasne. Edyta i Justyna na jednym fotelu? No waaaaaay :edi:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Michael »

Niestety, piątą edycję The Voice poprowadzi Magda Mielcarz. Ubolewam, że nie Marika, bo Mielcarz nas zanudzi.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Kopaneek »

Edyta nadrobi.
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Nuklodem »

Marika miała nieco piorunujące stylizacje :D , ale polubiłem ją też mi szkoda że jej nie będzie
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Robik »

Michael pisze:Niestety, piątą edycję The Voice poprowadzi Magda Mielcarz. Ubolewam, że nie Marika(...)
A ja wręcz przeciwnie.
ODPOWIEDZ