Edyta w TVOP 5

Edyta w piątej edycji polskiego The Voice (2014).
loveedi81
Sit down
Sit down
Posty: 76
Rejestracja: 27 lip 2014, 17:02
Ulubiony album: live
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: loveedi81 »

rzeczywiście genialne były ,myślę że to właśnie Ola wygra
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5026
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: addar »

fancie nie dali uczestnikowi odpaść , głosowali mocniutko, a edytka im ładnie całuskami dziękowała :smile: ten przemek najgorszy
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: theshape »

Nie byl taki zly, mial pare fajnych wykonow.
Jego trenerka juz mu powiedziala, ze to ich ostatnie spotkanie (procz Sylwka). :lol3:
Moze sobie chlopak jakos poradzi i gdzies zalapie.

Justyna by sie sprawdzila w takim repertuarze, piekne wokalizy. Wlodek i duet swietny!
Niech mi ktos powie, o co chodzi z tym machaniem mikrofonem? :D
Ostatnio zmieniony 06 gru 2014, 22:07 przez theshape, łącznie zmieniany 2 razy.
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 506
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: kamil87 »

a później Edyta się dziwi, że ci lepsi jej nie wybierają, kiedy jedyne na co mogą liczyć to jeden wspólny występ podczas Sylwestrowej Nocy we Wrocławiu :(
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Wojtuś »

Cieszę się że wygrała Ola. Bardzo fajny singiel. Ciekawe jak dalej potoczy się jej kariera, ja na pewno będę jej kibicował.
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Robik »

Pięknie Eduarda dziś wyglądała :edi: <3 . Miałem nadzieję, że skoro pojawił się Mieczysław Szcześniak, zaśpiewają "Dumkę...". W końcu była mowa o występach Edyty we wszystkich odcinkach live. Ale wiadomo jak to jest ;)... Pięknie by dziś razem wyglądali :).
Finał strasznie nudny jak flaki z olejem. Wygrała faworytka chyba wszystkich. Dobrze, że to już koniec :).
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Kopaneek »

Edyta dziś miażdżyła wyglądem!
Taka smaczna, piękna, seksowna i młodo wyglądająca kobieta w swoim wieku. Wow.
Oby utrzymała ten look i na dobre pożegnała się z kurtkami koleżanek Allana.
Na dodatek była urocza i budziła sympatię jak przed laty (JOŚ).

Co do programu - nuuuuda, żenada i śmiech na sali.
Najgłośniejszy z żartów prowadzących.
Strasburger wysiada.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: rav33 »

Edwardowi mikrofon wydarli z łapy, a Jusi nie... chyba chipsy (tipsy) źle wyglądają na mikrofonie :)
ps Kopanku, zgadzam się, że wyglądała OK, ale dla mnie jakoś zbyt cukierkowato. Podczas premiery Glona było fajniej :)
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: endeven »

Poziom finału był strasznie słaby. Sponsoring i product placement to jakas tragikomedia do kwadratu. Faworyzowanie Olki przez Mielcarzową było rażącym przegięciem w moich oczach. Konferansjerka i pytania do uczestników i gwiazd za kulisami nieporadne, by nie nazwac tego inaczej. Najciekawsi uczestnicy poodpadali wcześniej z różnych przyczyn. Duety z gwiazdami nawet nie były takie najgorsze. Maryla, co by nie mówić - miała songi w swojej karierze, oj miała. dobrze, że Edyta wstała, uff :) Aranż "nic nie może przecież wiecznie trwać" zmasakrował ten genialny utwór! wielka szkoda, że Gracjanowi nie dali jednak zaśpiewać swojej piosenki. Z całej czwórki finałowej był najciekawszy... Przemek najsłabsze ogniwo, więc nie dziwi mnie, że Ola wygrała, choć jest przeciętna. Ale sympatyczna prawda? ehhhh Jej solowy singiel.. nie będę się znęcał. Powiem tylko, że mi się nie podobał. Duet Steczkowskiej z Pawlikiem był oczywiście najlepszym momentem tego okropnego show :) Właśnie w takich kawałkach muzycznych jej wokalizy są na właściwym miejscu, ale coś na koniec chyba nie wyciągnęła? Edyta wyglądała świetnie! absolutnie! Sarsa, trzymam za Ciebie kciuki.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Flux »

No i już po. Edyta do studio nagraniowego marsz, dość wymówek! Kiedy dziewczyny śpiewały piosenkę Bartosiewicz, bałem się że zaraz Edyta zabierze głos przekonana, że to kawałek Chylińskiej :lol3: Szkoda, że Górniak nie zaśpiewała, czekałem na ten moment :? Poziom finału taki se (delikatnie rzecz ujmując), z kilkoma fajnymi momentami ale całą potencjalną przyjemność z oglądania zepsuł mi Mateusz Ziółko :P Trudno o kogoś bardziej sztucznego i łaszącego się do publiczności. No, Gracjan Kalandyk też wykazuje takie ciągoty. Steczkowska pewnie wolałaby, żeby to on wygrał, ale ja już wolę słowiańską, energiczną Olę. Tzw. singli nawet nie chce mi się komentować. Najlepsza i tak była Natalia Lubrano, ale ten program na szczęście nie jest jej do niczego potrzebny.

Kopaneek - co do wyglądu Edyty, moich domowników zniesmaczyły tipsy (zwane również szponami) i stanik, choć ogólnie wyglądała naprawdę niczego sobie. Dobrze zresztą wiesz, że Edyta taką stylówę walnęła ze względu na finał i "kurtki koleżanek Allana" nie poszły jeszcze w odstawkę ;)
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: stinger »

Rzeczywiście poziom finału bardzo średni,no ale cóż... Życzę wszystkim jak najlepiej.
Edyta wyglądała PIĘKNIE!

A jak na końcu Musiał ją obtańcował :d :taniec2:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Flux »

endeven pisze:Duet Steczkowskiej z Pawlikiem był oczywiście najlepszym momentem tego okropnego show :) Właśnie w takich kawałkach muzycznych jej wokalizy są na właściwym miejscu, ale coś na koniec chyba nie wyciągnęła?
W kilku punktach coś poszło nie do końca tak, jak powinno :wink: W ogólnym rozrachunku jednak się wybroniła i potrafi tak zejść z dźwięku, że nie każdy domyśli się, że miało być inaczej :P
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: rav33 »

Flux pisze: Kopaneek - co do wyglądu Edyty, moich domowników zniesmaczyły tipsy (zwane również szponami) i stanik
Fluxiku, ten stanik już widzieliśmy przynajmniej trzy razy :) Twoja rodzina się chyba opatrzyła, jak i ja :)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Flux »

No i najlepsze było, jak Edyta publicznie rozstała się ze swoim podopiecznym :lol3: "To nasze ostatnie spotkanie... no chyba, że sylwester" buhahahaha :lol3:
Awatar użytkownika
edikate
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 609
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:07
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on, Grateful
Lokalizacja: everywhere

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: edikate »

to ja nie wiem o co tu chodzi? widzialam tylko urywki z Edi ...i jak dla mnie (szczegolnie wlosy i makeup) wygladala najgorzej z calej tej edycji???
ODPOWIEDZ