The Voice of Kids

Edyta w pierwszej edycji show TVP2 (2018).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: The Voice of Kids

Post autor: lordarek1 »

plejada.pl
The Voice Kids" stał się hitem ostatnich tygodni. Jego oglądalność jest niewiarygodna. Drugi z emitowanych na antenie TVP 2, 13 stycznia (sobota) odcinków obejrzało ponad 2,5 mln widzów. Tym samym muzyczna nowość TVP2 znalazła się w Top 15 najlepiej oglądanych programów zeszłego tygodnia (8 – 14 stycznia).
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: The Voice of Kids

Post autor: ANETA »

Bardzo bym chciała aby ten program dał Edycie do myślenia. Młodzież/dzieciaki nie znają jej piosenek, kojarzą Edytę z okładek gazet i z Pudelka.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Kids

Post autor: Flux »

W edycji dla dorosłych ludziska też nie garnęli się do jej "klasy". Szli tam głównie fani czy też ludzie, którzy mieli do niej jakiś sentyment z dawnych lat czy też szacunek dla jej talentu. Diwie trafiały się też odrzuty po innych. Jako trener niestety nie jest dobra, szybko się nudzi swoimi podopiecznymi, sama śpiewa głównie instynktownie. Kilku cennych rad jest z pewnością w stanie udzielić ale zaraz potem zaczyna się pieścić i obdarowywać krówkami. Początkowa euforia ustępuje miejsca zniechęceniu. Samo przebywanie w jej towarzystwie nie uczyni z nikogo wybitnego artysty ani wokalisty. Uczestnik wyciągnie tylko tyle, ile sam jest w stanie podpatrzyć. Fani często się burzyli, że wybór Górniak na mentora powinien być naturalny, skoro ma największy dar śpiewaczy, osiągnięcia, wiedzę, doświadczenie i umiejętności sceniczne. Nie umie jednak tego przekazać. Jest infantylna, kiedy powinna być merytoryczna. Poza tym od lat jest "w stanie spoczynku", więc co inteligentniejsi wolą uczyć się pod innym okiem. Aaa, no i często diwa fatalnie dobiera repertuar, zupełnie jak dla siebie samej...
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: The Voice of Kids

Post autor: Kamui Shiro »

A wolalbys byc uczniem spiewu u Edyty Gorniak, ktora od lat nie nagrała płyty, czy u Barona i Tomsona z Afromental, ktorzy też... ?
ANETA pisze:Bardzo bym chciała aby ten program dał Edycie do myślenia. Młodzież/dzieciaki nie znają jej piosenek, kojarzą Edytę z okładek gazet i z Pudelka.

Na pewno? A Kolorowy wiatr, Dumka? Bez przesady ;)

Z tego wszystkiego najbardziej znany jest Kwiatkowski, dzięki byciu polską kopią Justina Biebera.

Nie oglądałem ostatniego odcinka, coś się działo, jakieś wzniosłe momenty? :smile:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Kids

Post autor: Flux »

Jakbym był aspirującym debiutantem, który chce mieć dobry start i odebrać jakieś faktyczne lekcje, wybrałbym np. Sadowską lub Steczkowską (edycja dla dorosłych). Obie reprezentują dalece bardziej profesjonalne podejście niż Górniak. Tomson i Baron to takie ciepłe kluchy i niedługo zasiadanie w fotelu będzie ich największym osiągnięciem artystycznym, ale też się bardziej przykładają od diwy do swojej roli. Kwiatkowski nie ma wielkich dokonań ale przynajmniej jest świeży i bardziej odpowiada młodym. Rozumie, co przechodzą bo sam nie tak dawno zaczynał. Więc mimo wszystkich atutów EG, rozum podpowiada inny wybór.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: The Voice of Kids

Post autor: Kamui Shiro »

No dobrze, Edyta jest wstrętna i śmierdzi, to już dawno ustaliliśmy, ale nie ma w tym programie innego zestawu w jury niż w/w, więc po co fantazjować?
Kids to Kids, wybór jest cienki tak czy siak.

Nie wiem zreszta, czy w sumie Sadowska czy Steczkowska to aż tak nieskazitelne wzory kariery muzycznej i jurorowania. Nie śledzę zbyt mocno też tych programów, mam tylko wrażenie, że każdy juror jakoś się spełnia w swojej roli i niesie komu trzeba radochę, a Ty, Flux, dowalasz się, jak tylko możesz, a nawet i jak nie ;)
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: The Voice of Kids

Post autor: niuto »

Nie śledzę zbyt mocno też tych programów, mam tylko wrażenie, że każdy juror jakoś się spełnia w swojej roli i niesie komu trzeba radochę
A ty znowu zaczynasz filozofować na temat, na który, jak sam przyznajesz, nie masz wiele do powiedzenia bo nie oglądasz :P
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Kids

Post autor: Flux »

Rozmowa z Kamui Shiro jest jednak bezcelowa. Przekręca jak leci. Można mówić swoje i argumentować ale po przeczytaniu odpowiedzi automatycznie odechciewa się dalszej dyskusji.

Tak, wybór trenerów w edycji dla małolatów jest cienki. Edyta jednak wcale nie błyszczy na tle pozostałych jako international superstar. Dzieciaki przeważnie (zupełnie jak w wersji dla pełnoletnich) omijają jednak ciocię Edytę. Z czego może to wynikać, napisałem w poprzednich postach. Chyba nie wspomniałem, że jest wstrętna i śmierdzi, ale mogę się mylić.

Dlaczego odwołuję się do The Voice of Poland? Może dlatego, że to w istocie ten sam format tylko target nieco inny a Edyta zasiadała tam kilka edycji.

addar niedawno dosadnie aczkolwiek w większości trafnie ujął problem wyboru diwy na przewodnika dusz.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: The Voice of Kids

Post autor: Kamui Shiro »

niuto pisze:
Nie śledzę zbyt mocno też tych programów, mam tylko wrażenie, że każdy juror jakoś się spełnia w swojej roli i niesie komu trzeba radochę
A ty znowu zaczynasz filozofować na temat, na który, jak sam przyznajesz, nie masz wiele do powiedzenia bo nie oglądasz :P

Jaki czujny.
Nie śledzę The Voice of Poland, ale orientuję się mniej więcej w składzie jury i tym, jak działają w programie poszczególni jurorzy. Voice of Kids oglądam teraz dość często.
Piszę czasami, że nie siedze mocno w jakims temacie, żeby moje zdanie nie brzmiało jak wyrażanie świętej racji, od której nie odstąpię - każdy może się mylić i ja umiem przyznać się do błędnej oceny. Przyznam bez bicia, że nie obejrzałem każdziutkiego odcinka, więc może po prostu o czymś nie wiem. Myślę, że forum to miejsce na wymianę informacji, a nie wypowiedzi tylko ekspertów - tych, którzy mają czas sterczeć 24h na dobę nad każdym miejscem aktywności Edyty Górniak i innych gwiazd po to, by potem pisać o nich nienawistne dyrdymały na tym forum.

Dodano po 2 minutach 42 sekundach:
Flux pisze:Rozmowa z Kamui Shiro jest jednak bezcelowa. Przekręca jak leci. Można mówić swoje i argumentować ale po przeczytaniu odpowiedzi automatycznie odechciewa się dalszej dyskusji.

Skoro gniewa cię, że wytrącono ci z rąk argumenty, to faktycznie nie dyskutuj. Wytykasz Edzi, że nie prezentuje się dość atrakcyjnie uczestnikom, zatem spytałem, jaką ma konkurencję? To mi piszesz o jury z VoP...

Masz jakieś statystyki, ile osob idzie do Edyty, ile gdzie indziej? To wstaw, bo jakoś ci nie wierzę, też oglądałem program i w ostatnim odcinku chyba musieliby wszyscy ominąć Edzię, żeby to się zgadzało, o czym piszesz.
Milutki być nie muszę, zachęcać kogoś do odpisywania też nie, za to pisać z sensem i bez fochów jeszcze nikomu nie zaszkodziło.
Chyba nie wspomniałem, że jest wstrętna i śmierdzi, ale mogę się mylić.
To taka ironia.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: The Voice of Kids

Post autor: KrzysiekF »

Odcinki z ostatniej soboty zanotowały prawie 3 mln widzów ... 2 827 040

Wygląda na to, że jeżeli Edyta zechce to ma "robotę" na kolejne sezony.
fifi
Sit down
Sit down
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2017, 7:34
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Kids

Post autor: fifi »

Kamui Shiro pisze: musieliby wszyscy ominąć Edzię, żeby to się zgadzało, o czym piszesz.
Nie jest to możliwe bo jak sam zapewne wiesz program nie leci na żywo a każdy trener ma ustaloną liczbę miejsc w swoim zespole i przesłuchania odbywają się do momentu aż każdy zdobędzie komplet uczestników więc siłą rzeczy do :edi: też musi ktoś trafić w końcu, inaczej się nie da. Ale jakby na to nie patrzeć gołym okiem widać, że to nie ona jest tam najpopularniejszym i najbardziej upragnionym przez dzieciarnię jurorem i śmiem twierdzić na podstawie reakcji publiczności i samych uczestników, że również to nie ona generuje największą oglądalność tego programu. Czy jej podopieczni czegokolwiek się od niej nauczą? Uczestnicy dorosłej edycji pisali, że widzieli gwiazdę jedynie podczas nagrań i gdyby przyszło im ponownie stanąć przed wyborem trenera nie wybraliby jej ale tu jest nadzieja, że dzieciaki chociaż krówek się najedzą ;)
Krówki rzondzom!
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: The Voice of Kids

Post autor: KrzysiekF »

Oglądalność przede wszystkim generuje brak konkurencji. Za czasów zwykłego Vojsa zawsze była konkurencja w postaci talent show ze strony TVN.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: The Voice of Kids

Post autor: Kamui Shiro »

Jeju, ale czemu miałaby być najbardziej popularna i generować najwięcej oglądalności? Wystarczająco jest widocznie atrakcyjna, skoro zaproszono ją do programu. Wszystko można odmalować w czarnych barwach, tylko że ja też czasami włączam ten program i nie widzę tego w takim negatywnym filtrze. Widzę dzieciaki garnące się do Edzi i już nie pierwszy raz przewija się tekst w stylu "przepraszam, chłopaki, ale jednak marzę o pracy z panią Edytą Górniak". Myślę, że bez Górniak, z Kwiatkowskim i Afrosonami, ten program w ogóle nie miałby wiarygodności muzycznie - oczywiście dołączono by do jury inną starszą wyjadaczkę, niemniej póki co to Edyta jest tam gwiazdą o wyrobionej przez długie lata marce i budzi respekt talentem i dokonaniami. Pewnie, że szał niektórych dzieciaków sięgnąłby zenitu, gdyby zamiast Edzi dali np. Margaret.
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: The Voice of Kids

Post autor: Sebuch »

Obejrzalem w ostatnich dniach na necie kilka odcinków. Edyta pokazała się z świetnej strony. Nimeczaca, nienachalna. Jakas taka bardziej naturalna i wyluzowana. Fajnie się bawi. Trenerzy są zgrani. Edyta ma świetny, młodziezowy look. Stylziacje nawiązują do dzieciaków.
Świetnie, że 3 czy 4 razy zaśpiewała z dzieciakami. Były to fajne występy.
Nie zgadzam się, że dzieciaki Edyty nie wybierają. Wręcz przeciwnie.
Smiem twierdzić, że Edyta ma dwa najlepsze, finałowe głosy programu: męski i żeński:
1. Dziewczynka:
https://www.youtube.com/watch?v=31jYCtS ... Ub&index=9
2. Chłopiec:
https://www.youtube.com/watch?v=JfnxVA9kXJ0

Ma duże szansę, że zwycięzca będzie w jej składzie.
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: The Voice of Kids

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Edyta za tydzień zaśpiewa z drużyną "Earth Song" Michaela Jacksona.
ODPOWIEDZ