The Voice Of Poland VI - przesłuchania w ciemno

Edyta w szóstej edycji polskiego The Voice (2015).
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: Matiz99 »

endeven pisze:aaaa ale ale najwspanialszyw tym odcinku był fragment jak Ed mówi po japońsku!!! To było geeeenialne :) Chętnie posłuchałbym więcej Edyty w tym wydaniu!!!
W którym momencie to programu to było?
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5026
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: addar »

potzrebujemy estratosa, by sprawidził czy nie popełniła babola w tym chinskim :D

Mnie rozbawił moment z tym samoukiem co to spiewał do odwróconego krzesła edyty. Edyta chciała zagrac kokietke i jak to w jej stylu speszyć chlopaka zachodząc go od "tylca"ale dostała lekkiego "zdziffka" że chłopaczyna nie tylko nie speszył sie bliskością divy ale jeszcze brał sie za obejmowanie, pewność górniaczki uleciała natychmiastowo by ustąpić miejsce lękowi przed dotykiem obcych ludzi. to było smieszne ale też creepy i spooky
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: niuto »

W którym momencie to programu to było?
Po występie tego blondyna z głosem starej murzynki, jak to określił Piasek :)

W ogóle Piasek bardzo mi się podoba. Jest najbardziej powściągliwy i "ostry". Nie emocjonuje się za bardzo jak pozostali mają to w nawyku.
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: witcher »

Edyta wypadła bardzo dobrze. Cały program też oglądało się nieźle (choć mogło być trochę mniej prywaty i umizgów - tak naprawdę ze wszystkich stron). Zapowiada się fajna edycja. Drażni mnie Piasek nieco, ale w I edycji też miałem z nim kłopot. Fajnie, że w drużynie Edyty są takie głosy, zapowiada się fajne widowisko. Moją faworytką póki co jest Ana, zobaczymy jak się rozwinie. Marcina Czyżewskiego już gdzieś widziałem, średnio mnie zachwyca.
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: baker »

endeven pisze:aaaa ale ale najwspanialszyw tym odcinku był fragment jak Ed mówi po japońsku!!! To było geeeenialne :) Chętnie posłuchałbym więcej Edyty w tym wydaniu!!!
Edyta 20 lat temu chwaliła się tym wyuczonym japońskim tekstem. Witała się tak w Japonii przy promocji EG.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: ray »

Dla mnie w tym programie jest tyle sztuczności... Wszystko jest tak wybierane i podkręcane, by atrakcyjnie wyglądało dla mas. We wczorajszych odcinkach wystąpił i chłopak, który ma dziewięcioro rodzeństwa,bo jego rodzice prowadzą rodzinę zastępczą, i chłopak, który jest w związku z kobietą starszą od siebie o 15 lat, i facet, który po kilku latach małżeństwa rozstał się z żoną, przeprowadził się do Polski i związał się z facetem i facet, który stracił dziewczynę, bo wjechała w nią ciężarówka, był też rolnik, który zostawił Warszawę dla życia na wsi oraz kobieta samotnie wychowująca dziecko i trenująca kickboxing. Oczywiście nie wspomniano, że ta ostatnia, Asteya Dec, była już w "X Factor", gdzie razem z koleżanką - jako Aicha i Asteya - dotarły do odcinków finałowych.
Przyglądałem się wynikom "trenerów wirtualnych". Telewidzom najmniej przypadł do gustu facet, który nie ukrywał tego, że jest gejem, a najbardziej - pyskaty i umięśniony Maciej Grenda. Ktoś jest zaskoczony? :-) Wczoraj w "Pytaniu na śniadanie" Edyta powiedziała, że w tej edycji "pojawił się pewien łobuz", który "albo ma większe ambicje niż możliwości albo zjadł go stres". Sadowska powiedziała, że musimy na to poczekać do "Bitew". Myślę, że może tu chodzić właśnie o tego Grendę.
Nikt mnie wczoraj nie zachwycił. Edycie udało się złowić chyba najlepsze głosy, z Aną Andrzejewską na czele.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: endeven »

baker pisze:
endeven pisze:aaaa ale ale najwspanialszyw tym odcinku był fragment jak Ed mówi po japońsku!!! To było geeeenialne :) Chętnie posłuchałbym więcej Edyty w tym wydaniu!!!
Edyta 20 lat temu chwaliła się tym wyuczonym japońskim tekstem. Witała się tak w Japonii przy promocji EG.
Nie zmienia to wrażenia jakie zrobił na mnie japoński akcent, ani nie umniejsza nic Edycie.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: niuto »

i facet, który po kilku latach małżeństwa rozstał się z żoną, przeprowadził się do Polski i związał się z facetem
Który to był, bo widać nie oglądałem zbyt dokładnie - na filmikach o rodzinie wyłączam się zazwyczaj :)
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2015, 15:57 przez niuto, łącznie zmieniany 1 raz.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: ray »

Ten, który śpiewał "Z Tobą chcę oglądać świat".
Właśnie na Dwójce leci powtórka, jeszcze powinien się pojawić. :-)
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: karen »

endeven pisze:fajnie, że ten od Hozier jest u Edyty.
Kolejny Ziólko i Rudaś... Był już w Szansie na Sukces , Drodze do Gwiazd, must be the music.... Teraz wyladował u Edzi, i tak z tego nic nie wyjdzie....
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: niuto »

Niestety to prawda. Z resztą Mariusz ma na swoim koncie już komercyjny singiel grany wiele lat temu przez rozgłośnie radiowe (swoja drogą mnie się bardzo podoba). Całość jednak ostatecznie nie chwyciła. Jak ktoś nie wybije się za pierwszym razem to kolejne starty niestety nie pomagają. Choc przyznać trzeba, że do MAriusza czuję sporą sympatię i kibicuję.

Mariusz Czyżewski "Some part of me"
https://www.youtube.com/watch?v=kHvxjnXfxSA
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: Flux »

niuto pisze:Niestety to prawda. Z resztą Mariusz ma na swoim koncie już komercyjny singiel grany wiele lat temu przez rozgłośnie radiowe (swoja drogą mnie się bardzo podoba). Całość jednak ostatecznie nie chwyciła. Jak ktoś nie wybije się za pierwszym razem to kolejne starty niestety nie pomagają. Choc przyznać trzeba, że do MAriusza czuję sporą sympatię i kibicuję.

Mariusz Czyżewski "Some part of me"
https://www.youtube.com/watch?v=kHvxjnXfxSA
Mariusz czy Marcin? :P
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: The Voice Of Poland VI

Post autor: niuto »

Oczywiście Marcin - Flux jak zawsze na straży poprawności. :)

Dzięki!
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: The Voice Of Poland VI - przesłuchania w ciemno

Post autor: Nuklodem »

Zastanawiam się czemu nie było "Tysiące głosów" na rozpoczęciu programu chyba że mi się pomieszało i to jest w odcinkach na żywo bądź coś zmienili.
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: The Voice Of Poland VI - przesłuchania w ciemno

Post autor: Frytka »

Nuklodem pisze:Zastanawiam się czemu nie było "Tysiące głosów" na rozpoczęciu programu chyba że mi się pomieszało i to jest w odcinkach na żywo bądź coś zmienili.
Chyba w tym roku nie będzie "tysiące głosów". Na potrzeby programu nagrano podobno tylko jedna zwrotke i refren, a Edyta chyba w ogóle nic nie nagrywała, bo wzięli jej wokal z którejś ze wcześniejszych edycji.
ODPOWIEDZ