Kalisz - 25 stycznia 2020

Relacje z koncertów w ramach trasy "Akustycznie" (2018-2020).
ODPOWIEDZ
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Kalisz - 25 stycznia 2020

Post autor: michal.p »

Ktoś jest na koncercie i podzieli się wrażeniami?
Z live na insta słychać, że Edyta ciska górami jak szalona :edi:
Swoją drogą, na relacji Wieczorka widać kamerzystę. Czyżby diva szykowała niespodziankę? :shock: :edi:
Tak, wiem, marzenie ściętej głowy 8P
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Kalisz - 25 stycznia 2020

Post autor: max28 »

Kamera, bo na koncercie była ekipa DDTVN, z Jastrzębską na czele, wywiad we wtorek :edi:

W Kaliszu Edyta zaśpiewała To nie ja
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Kalisz - 25 stycznia 2020

Post autor: lordarek1 »

]Kamera, bo na koncercie była ekipa DDTVN, z Jastrzębską na czele, wywiad we wtorek :edi:
Edyta powiedziałą że to kamery My Way ;-)

w pewnym momencie powiedziała do zespołu "a my co chłopaki? nagrywamy płytę" :hellobaby:
Fanka4
Hope for us
Hope for us
Posty: 25
Rejestracja: 03 sty 2019, 15:45
Ulubiona piosenka: Król
Lokalizacja: Poznań

Re: Kalisz - 25 stycznia 2020

Post autor: Fanka4 »

Było super <3 <3
Arek86
Hope for us
Hope for us
Posty: 44
Rejestracja: 29 lis 2018, 16:02
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Linger, ,Szyby
Lokalizacja: Bytom

Re: Kalisz - 25 stycznia 2020

Post autor: Arek86 »

Cześć forumowicze :) kochani czy setlista wczoraj w Kaliszu była zmieniona? A może doszedł jakiś utwór na pożegnanie z tą trasą akustyczną?
Awatar użytkownika
efka
Make it happen
Make it happen
Posty: 169
Rejestracja: 19 gru 2004, 16:54
Ulubiony album: live'99 , MY
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Poznań

Re: Kalisz - 25 stycznia 2020

Post autor: efka »

Setlista powtarzalna , ja po raz pierwszy usłyszałam I'll never love again oraz I will survive. Świetne wykonania. Edyta dostała maskotkę- ogromnego psa i Paweł Tomaszewski zaczął grać "Pieski małe dwa"- usłyszeliśmy też zaśpiewany fragmencik tego utworu.

Piękny koncert, chyba najmniej przegadany z tych, na ktòrych byłam (Rzeszòw, 2x Poznań i wczoraj Kalisz). Uwielbiam akustyczne aranżacje utworòw. Edyta wzruszona, uroczyście zamknęła trasę, dziękowała producentowi, ktòry pojawił się na scenie. Powiedziała, że Paweł jedzie na wakacje, a do reszty muzykòw z zespołu " a my nagrywamy płytę?" (???) Może czegoś się dowiemy z wywiadu z Agnieszką Jastrzębską, ktòry odbył się zaraz po występie.

Szkoda, że ta wspòłpraca kończy się bez zarejestrowania materiału. Wspaniałe wersje, genialnie muzycy, forma, cudny wokal. Dojrzałość głosu, a jednocześnie radość i lekkość śpiewania. Do tego piękne sale koncertowe. Dobrze, że istnieje Youtube oraz Instagram. Będzie co wspominać <3
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Kalisz - 25 stycznia 2020

Post autor: ray »

Arek86 pisze:Cześć forumowicze :) kochani czy setlista wczoraj w Kaliszu była zmieniona? A może doszedł jakiś utwór na pożegnanie z tą trasą akustyczną?
Setlista wyglądała tak:
Perfect heart
I don't know what's on your mind
Szyby
Tylko Ty
If I give myself (up) to you / Malagenia / My way / How do you know
Kasztany
When you come back to me
I will survive
Jestem kobietą w wykonaniu gitarzysty
Kolorowy wiatr
I'll never love again
Nie proszę o więcej
bis:
To nie ja

Nie było Króla. :(

Oglądam właśnie na YouTube nagranie całego koncertu. Forma wokalna fenomenalna. :klaszcze:

Przed Kolorowym wiatrem Edyta powiedziała, że dużo więcej widać z lotu ptaka niż z pozycji kreta. :)
Ona te słowa o ptaku i krecie powtarza już od ponad 10 lat - w listopadzie 2009, podczas ostatniego odcinka ostatniej edycji "Jak oni śpiewają?" powiedziała:
Edyta Górniak pisze:W moim życiu wiele się wydarzyło przez te trzy lata. Czas pokaże, czy na lepsze. Mam taką prośbę, abyśmy czasem patrzyli na życie z lotu ptaka, a nie kreta, bo wtedy wszystko lepiej wygląda.
W Kolorowym wietrze Edyta zapomniała tekstu, ale ładnie z tego wybrnęła.

Co ciekawe, w sobotę wieczorem w Kaliszu z koncertem akustycznym wystąpiła też Kasia Kowalska.
Edyta swój koncert akustyczny zagrała w Hali Widowiskowo-Sportowej, a Kasia swój koncert akustyczny zagrała w auli UAM. Trochę głupio wyszło - pewnie niejeden kaliszanin chciałby się wybrać na oba koncerty, a tak musiał wybierać. :?
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Kalisz - 25 stycznia 2020

Post autor: Nuklodem »

"I Will Survive" z tego koncertu wymiata totalnie 2 bisy <3
tak mnie naszła myśł, jakby na taką modłę Edi przerobiła "Jestem Kobietą", tak ostro jak tutaj właśnie
i dowaliła jak tam kilka razy F5 to byłby sztos.
ODPOWIEDZ