Trasa Akustyczna 2018

Relacje z koncertów w ramach trasy "Akustycznie" (2018-2020).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: B@r »

addar pisze:lol jezeli te ceny sa prawdziwe to sie chyba skusze na ten za 140 zł w Łodzi
Bałbym się tych stron. Z podobną niedawno Basia Kurdej-Szatan miała problem. 8P
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: ray »

weronka pisze:Czy to jest jakaś sprawdzona strona? Bo na każdej innej ceny biletów na koncert w Warszawie zaczynaja się od 250 a tutaj od 170 bodajze.
Na Facebooku Edyty w zakładce "Wydarzenia" są linki właśnie do Biletinu. Czyli ta strona raczej jest godna zaufania.
Na koncert w Warszawie najpierw udostępniono bilety tylko na parter, dopiero po pewnym czasie dodano bilety na pierwszy balkon, a później jeszcze na drugi balkon (za 170 zł).

Pierwszy koncert Warszawie jest o 17.45, drugi - o 20.30.
Z kolei we Wrocławiu, 1 grudnia pierwszy koncert jest o 17.00, drugi - o 20.00.
Czyli koncert powinien trwać ok. 1,5-2h, później godzina odpoczynku i drugi występ.

Jeśli to prawda, że w setliście pojawią się Malagenia, Dotyk, Tafla i When tou come back to me, to super. Ale... trzeba podchodzić do tych zapowiedzi z dystansem - pod koniec sierpnia B@r napisał, że Edyta powiedziała mu, że Tylko Ty w ciągu kilku dni pojawi się w serwisach streamingowych, i co? I nic. :)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: B@r »

ray pisze:Jeśli to prawda, że w setliście pojawią się Malagenia, Dotyk, Tafla i When tou come back to me, to super. Ale.. trzeba podchodzić do tych zapowiedzi z dystansem - pod koniec sierpnia B@r napisał, że Edyta powiedziała mu, że Tylko Ty w ciągu kilku dni pojawi się w serwisach streamingowych, i co? I nic.
Będziesz miał Pysiu nagranie Edyty na ten temat, która mówi, że na trasie będą piosenki, o których napisałem. :edi:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: ray »

Misiu, swego czasu widziałem nagranie, na którym Edyta mówiła, że na trasie "Love2Love" będzie Dotyk.
:*
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: Pawel »

Który koncerty wybralibyście w Warszawie?
Pierwszy czy drugi?
Obstawiam, że na pierwszym może mieć więcej siły ale na drugim może być lepiej rozśpiewana i mam taki dylemat :) Jak myślicie?
Awatar użytkownika
Bartek
Sit down
Sit down
Posty: 63
Rejestracja: 13 cze 2015, 20:17
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Poznań

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: Bartek »

Pawel pisze:Który koncerty wybralibyście w Warszawie?
Pierwszy czy drugi?
W ramach Gali Charytatywnej Kobiety Kobietom w Teatrze Wielkim w Poznaniu 13.03.2017 Edyta dała dwa koncerty akustyczne o 17:30 i 20:00. Byłem na obu. Stwierdzam, że więcej energii miała na drugim koncercie, poza tym tylko na drugim powiedziała, że miała nadzieję ściągnąć swoich fanów i zaśpiewała jedną piosenkę więcej, wydawała się swobodniejsza, więcej mówiła.
Tym razem są to jednak jej urodziny i bilety na pierwszy koncert sprzedały się bardzo szybko, na drugi zaczęły schodzić dopiero po zareklamowaniu wydarzenia przez Edytę w PnŚ.
Na pewno oba będą rewelacyjne, jeśli się odbędą ;)
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: pijej1 »

JA idę na pierwszy
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: addar »

taki hejter idzie na edzioszka ? :shock: ja tez idę ale kupie bilety po pierwszych recenzjach z nadzieją że jeszcze bardziej pojdą w dół... miejsc raczej w Łodzi nie zabraknie :edi:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: B@r »

Edyta Górniak o szczegółach trasy akustycznej. Jest m.in. o tym co zaśpiewa. I Edyta nuci pierwszy wers "Tafli". :d
https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/edyt ... ej/mlle0pd

:)
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: IgaAga »

BARDZO FAJNIE SIĘ tego słuchało
:)
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: Grzegorz »

Cieszę się że będzie Dotyk. Jeszcze Whatever It Takes mi się zachciało... ;-)
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: miko »

WYCBTM, Dotyk, Tafla i... Malagenia (!). Edka pojechała po całosci :-)

Sa niezadowoleni ?
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: Steffie »

Tak, sa. Dlaczego Edyta nie spiewala takich piosenek jak "Dotyk" przez tyle lat? Dlaczego przed trasa Love2love nie bylo zadnych tras procz tej w 1999? Dlaczego takie wywiady jak ten - na temat muzyki nie odbywaja sie w powaznych mediach? Dlaczego bylo tak malo transmisji w mediach spolecznosciowych z przygotowan do tej trasy? Malo filmikow, malo snapow, malo zdjec z prob? To sa pytania, ktore od razu przyszly mi do glowy po wysluchaniu tego wywiadu. 8P No i dlaczego ta trasa upchnieta jest w ciagu praktycznie jednego miesiaca? Przez 10 dni koncerty prawie codziennie - czy to jakis wyscig? Kto ustawial te terminy? A teraz Edyta boi sie o wszystko, czy to wypali. :P
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: Wojtuś »

W końcu Edyta mówi o muzyce i naprawdę fajnie się tego słuch. Właśnie takie wywiady zachęcają do pójścia na koncert i mam nadzieję, że jutrzejszy wywiad w DDTVN też taki będzie>
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: max28 »

Steffie pisze:Tak, sa. Dlaczego Edyta nie spiewala takich piosenek jak "Dotyk" przez tyle lat? Dlaczego przed trasa Love2love nie bylo zadnych tras procz tej w 1999? Dlaczego takie wywiady jak ten - na temat muzyki nie odbywaja sie w powaznych mediach? Dlaczego bylo tak malo transmisji w mediach spolecznosciowych z przygotowan do tej trasy? Malo filmikow, malo snapow, malo zdjec z prob? To sa pytania, ktore od razu przyszly mi do glowy po wysluchaniu tego wywiadu. 8P No i dlaczego ta trasa upchnieta jest w ciagu praktycznie jednego miesiaca?...
Dlatego, że jest wolnym człowiekiem i ma prawo podejmować takie decyzje, jak uważa. Właśnie dlatego :edi:
ODPOWIEDZ