Trasa Akustyczna 2018

Relacje z koncertów w ramach trasy "Akustycznie" (2018-2020).
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: B@r »

Możliwe też, że na nowej trasie będzie "Tylko Ty" i "If I Give Myself (Up) to You". Edyta wczoraj ćwiczyła te utwory na próbach. :)

Co do pierwszego... Uważam, że to świetny wybór, bo ta piosenka bardzo nadaje się do wersji akustycznej, no i jest bardzo nowa. :) Drugą też bardzo lubię, więc cieszy mnie. Wszystko ze "złotej ery" na miarę złota. :edi:
Ostatnio zmieniony 19 paź 2018, 21:29 przez B@r, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: miko »

Bar, a jak Ty podgladasz Edka przy probach to Diva pozwala Ci filmowac ?
Jesli nie mozesz wrzucic takich prob na swojego Insta to namow nasza :edi: zeby sama to zrobila :-)

Przy dogodnym momencie wyrwij Edce Ajfona z raczki, wcisnij PLAY i jedziemy :-)

To by byla swietna promocja i po lekturze Forum widac ze Fani byliby zachwyceni.

Oczywiscie niech filmuje tylko te piosneki ktorych nie trzyma w tajemnicy, zeby byla jakas niespodzianka na zywo :-)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: ray »

miko pisze:Sa niezadowoleni ?
Oczywiście, że tak. :)
W dalszym ciągu nie wiem, czemu na tych koncertach nie będzie chórku, smyczków, saksofonu, trąbki... Szkoda, że o to B@r nie zapytał Edyty. Tak samo mogło paść pytanie, czy w ostatnim czasie Edyta sama wybrała się na koncert akustyczny jakiegoś artysty albo czy chociaż obejrzała sobie któryś z koncertów z cyklu "MTV Unplugged". Można też było zapytać ją o to, czy na trasie pojawią się jacyś goście specjalni. I oczywiście o to, czy planowane są spotkania z fanami po koncertach. Skoro 72-letnia Maryla Rodowicz potrafi grać koncerty biletowane w różnych miastach przez kilka dni z rzędu i po każdym z tych koncertów od razu wychodzi do fanów na autografy i zdjęcia, to IMHO Edyta też powinna tak robić - tym bardziej, że bilety na Edytę są droższe niż na Marylę. :PP

Niemniej jednak przyjemnie się słuchało tego wywiadu - z tego, co Edyta tu mówiła, wynika, że faktycznie te koncerty będą dopracowane. Trzymam więc za słowo. :)
egfan
Hope for us
Hope for us
Posty: 20
Rejestracja: 27 wrz 2015, 15:52
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Będę śniła
Lokalizacja: Kielce

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: egfan »

Bardzo chciałbym usłyszeć na koncercie w Kielcach :"Będę śniła" i "Dom dobrych drzew.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: B@r »

egfan pisze:Bardzo chciałbym usłyszeć na koncercie w Kielcach :"Będę śniła" i "Dom dobrych drzew.
Tych songów raczej nie będzie. Tzn. przynajmniej teraz nie są przewidziane...
egfan
Hope for us
Hope for us
Posty: 20
Rejestracja: 27 wrz 2015, 15:52
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Będę śniła
Lokalizacja: Kielce

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: egfan »

Szkoda. Ciekaw jestem ile będzie trwał koncert?
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: Steffie »

Ile czasu przed koncertem pojawiacie sie w obiekcie?
Chyba nie ma zadnego supportu przed koncertem?
max28 pisze:Dlatego, że jest wolnym człowiekiem i ma prawo podejmować takie decyzje, jak uważa. Właśnie dlatego :edi:
Co za bzdurne wytlumaczenie na poziomie podstawowki. :edi:
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: max28 »

Steffie pisze:
max28 pisze:Dlatego, że jest wolnym człowiekiem i ma prawo podejmować takie decyzje, jak uważa. Właśnie dlatego :edi:
Co za bzdurne wytlumaczenie na poziomie podstawowki. :edi:
Powinienem napisać, że Twoje wypowiedzi, opinie, które ciągle się powtarzają niezależnie od tematu dot. Edyty czy jej kariery, są właśnie na wspomnianym przez Ciebie poziomie. Ale tylko wspominam, że powinienem.

Natomiast zawsze jesteś tak pewna swoich stwierdzeń, to uznam, że masz rację i z tego powodu zwrócę się do odpowiednich organów, by zabrali mi wszystkie stopnie naukowe. :edi:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: B@r »

Będzie 12 piosenek w koncercie głównym
+ bis

jedna piosena
+
medley
8P
:edi:
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: Steffie »

max28 pisze:Powinienem napisać, że Twoje wypowiedzi, opinie, które ciągle się powtarzają niezależnie od tematu dot. Edyty czy jej kariery, są właśnie na wspomnianym przez Ciebie poziomie. Ale tylko wspominam, że powinienem.

Natomiast zawsze jesteś tak pewna swoich stwierdzeń, to uznam, że masz rację i z tego powodu zwrócę się do odpowiednich organów, by zabrali mi wszystkie stopnie naukowe. :edi:
Jesli masz stopien naukowy doktora habilitowanego, to uznam twoje zdanie jako opiniotworcze, zwlaszcza na zacytowany powyzej temat, ale tylko gdy zobacze ten stopien na wlasne oczy. :P W przeciwnym wypadku wybacz, pozostane przy swoim zdaniu. :twisted:

B@r pisze:Będzie 12 piosenek w koncercie głównym
+ bis

jedna piosena
+
medley
8P
:edi:
Ale bieda. Czyli nalezy pojawic sie 10 minut przed koncertem, bo Edyta serwuje tylko danie glowne bez przystawek ani fajerwerkow? :P
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: spot_me »

B@r pisze:Będzie 12 piosenek w koncercie głównym
+ bis

jedna piosena
+
medley
8P
:edi:
Powaznie??? Ponad 200 zl za 13 piosenek?? To wychodzi 60 minut. Ale domyslam sie ze pomiedzy kazda 3 minuty nawijania o filozofii i Alanie. Tylko takim sposobem wyjdzie ''poltoragodzinny kocert''. Spodziewalem sie przynajmniej 15 plus bis. Szkoda.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: ray »

Steffie pisze:Chyba nie ma zadnego supportu przed koncertem?
Gdyby był jakiś support, to by o tym pisano wcześniej. I raczej byłby to ten sam wykonawca na całej trasie.
Na koncertach w teatrach i filharmoniach nigdy nie spotkałem się z tym, by był support. Co innego w klubach czy w halach.
B@r pisze:Będzie 12 piosenek w koncercie głównym
+ bis

jedna piosena
+
medley
Czyli w sumie ma być 14 piosenek... Medley liczę jako jedną.
Mam nadzieję, że ten medley to nie będzie znów Jak najdalej / Impossible. :PP

Zgadzam się ze Steffie i Spot_me, że zapowiada się biednie.
W porównaniu do innych gwiazd - wręcz bardzo biednie.
Parę lat temu byłem na akustycznym koncercie Maryli, ona wtedy zaśpiewała 26 czy nawet 27 piosenek.
Kylie Minogue na swojej obecnej trasie też śpiewa 26 piosenek (i bilety na Kylie kosztują mniej więcej tyle co na Edytę!).
Nie mówię, że Edyta powinna tak jak Maryla i Kylie śpiewać 26 utworów na każdym koncercie, ale 14 piosenek z jedynie podstawowym instrumentarium za ok. 200 zł to jest duże przegięcie.
W zeszłym roku byłem na akustycznym koncercie Kasi Kowalskiej - wtedy też było tylko 14 utworów, ale też bilety były tańsze (60-120 zł). No i Kasia wyszła później do fanów na zdjęcia i autografy, a Edyta nie wyjdzie. :(

Mimo to pewnie i tak kiedy już będę na koncercie, to będzie mi się podobało. Edyta ma w sobie bardzo dużo wdzięku i na żywo jej śpiew wciąż robi wielkie wrażenie. I pewnie nawet przejdzie mi przez głowę myśl, że może jednak jestem dla niej zbyt surowy. :PP Ale niedługo potem Edyta znów zacznie opowiadać w telewizji albo w brukowych mediach o swoim życiu prywatnym, albo odwali jakiś inny numer...

14 piosenek... Obstawiam, że będą to: Kolorowy wiatr, Your high, When you come back to me, Tafla, Malagenia, Dotyk, If I give myself (up) to you, Tylko Ty, To nie ja, Jestem kobietą, Nie proszę o więcej, Nothing else matters, (You make me feel like) A natural woman i ten tajemniczy medley. Jutro się przekonam, na ile trafiłem. :)
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: Steffie »

Tak, wiem, ze nie ma supportu na takich koncertach, tak tylko pytalam, bo po pierwsze nie chce przychodzic za wczesnie, a po drugie z Edyta nigdy nic nie wiadomo - prawie zawsze robi cos inaczej niz inni, a poza tym gdyby zalatwila jakis support, to koncert trwalby 2h. ;)
Jesli chodzi o pozostale watki, to chyba wszyscy juz sie zorientowali, ze nie ma co porownywac koncertow Edyty do innych wykonawcow, bo to bedzie po prostu wersja oszczedna - nie ma co liczyc na chorki, rozbudowany zespol, gosci na scenie, wyszukane piosenki. Czy 12 piosenek w trakcie jednego wystepu to nie jest bardziej recital niz koncert? Ostatnio Mariah zrobila screena ze swojej setlisty z koncertow w Azji i bylo 18 kawalkow na liscie...
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: IgaAga »

Kochani, ale Edyta już powiedziała, że śpiewa bez wsparcia i to jest prawdziwa muzyka i kunszt, a nie, że tak jest łatwiej, taniej i wymaga mniej pracy w przygotowaniu trasy, będzie intymnie tak ja zaproszenie na herbatę, ;-) tyle że za 200 zł tego już nie dodała.
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: Sebuch »

Oglądałem właśnie filmiki z Krakowa. Widzę, że tam było znacznie więcej aniżeli 12 piosenek...
ODPOWIEDZ