Gdańsk - 21 października 2018

Relacje z koncertów w ramach trasy "Akustycznie" (2018-2020).
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Gdańsk - 21 października 2018

Post autor: Steffie »

To jest o wiele lepsze niz koncert dla "Trojki", Edyta powinna zatrudnic tych muzykow na stale, zrobic inne aranze swoich piosenek i jezdzic z nimi po Polsce na koncerty. :P Wiem, dream on. ;)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Gdańsk - 21 października 2018

Post autor: grzechoo »

Magia. Czad. Co za wokal. Soul boy nie było. Zaczęło się od Perfect Heart, potem Szyby, I don't know what's on your mind, Nie Zapomnij, cudowne WYCTM, Tafla (piękny wykon), Kasztany, Tylko ty, Dotyk ( troszkę pomyliła czy też zapomniała tekstu co sama przyznała), Kolorowy wiatr, Wicked Game, NPOW, Medley-If i give myself.../Malagenia/How do you know i na bis To nie ja. Edka sporo żartowała, dwa razy się przebierała.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Gdańsk - 21 października 2018

Post autor: Steffie »

Wrzucam solówkę chłopaków na jednym z wyjśc Edyty na zmianę stroju ;) Czy oni nie są świetni?
http://megawrzuta.pl/download/5fa324b66 ... 6bba6.html

Wrzucam też fragment przemowy ;) Poczujcie klimat ;)
http://megawrzuta.pl/download/aec0efb02 ... 6d139.html

Po "lapcie lapczywie po prostu każdą chwilę" nastąpiły "Kasztany". :smile:
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Gdańsk - 21 października 2018

Post autor: Marek »

Jak Ona pięknie zaśpiewała..... aż kupiłem bilety na grudniowy koncert :d

Dzięki za pliki video i audio :-)
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 304
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdańsk - 21 października 2018

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Czy dobrze słyszę i Edi w "Wicked Game" w jednym momencie trzasnęła G5? :edi:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Gdańsk - 21 października 2018

Post autor: ray »

Steffie pisze:Warto, warto, nawet bez tych wszystkich dodatkowych fajerwerkow, bo ona sama w sobie jest najwiekszym fajerwerkiem!! Zespol swietny!! Powinni koniecznie zarejestrowac te koncerty! Byl placz, wzruszenie, ludzie krzyczeli, plakali, emocje, ktorych nie da sie opisac.
Wybierasz się jeszcze na któryś koncert?
Zdradź, proszę, co kryje się pod hasłem "medley". Tak jak napisał Grzechoo, medley to była wiązanka 3 piosenek: If I give myself (up) to you, Malagenii i How do you know, tak? Czy jednak był tam Soul boy?
Miałaś czas wcześniej trochę pozwiedzać Gdańsk? :)
I wielkie dzięki za relacje i nagrania!

Bardzo mi się podoba setlista. Właśnie tak powinna była wyglądać jubileuszowa trasa "Love2Love". :)
Dużo perełek, dużo piosenek z dwóch pierwszych płyt, dużo utworów, które były w facebookowej ankiecie Edyty... Mało coverów... Dobrze, że Diwa odpuściła już Nothing else matters i (You make me feel like) A natural woman.
Ale też znowu "E.K.G" potraktowano po macoszemu... :PP

Słucham właśnie nagrań. Świetny aranż Tafli, ta piosenka bardzo dużo zyskała w stosunku do wersji albumowej. I jaki mocny wokal Edyty... :shock: Dotyk też pięknie został zaaranżowany, ale trochę mi żal, że Edyta nie śpiewa fragmentu: "Czy tak już musi być, że raj ma swe dno, a szczęście ma kres...". I faktycznie dość mocno tutaj pomyliła tekst w zwrotkach. :(
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Gdańsk - 21 października 2018

Post autor: dorota »

Medley to IF i give myself UP and Malagenia
How do you know to chyba było osobno, chyba, ale na pewno na koniec koncertu...
Soul boy nie było w ogóle...

Tafla wow, edyta powiedziała że to bardzo dla niej emocjonalna piosenka dlatego nigdy wczesniej nie odważyła się jej śpiewać na żywo

Tylko my, swietna wersja... z jajem
W ogóle cały koncert to czad, jaki ona, ma głos.... Eh

z ciekawostek, Edka powiedziała, że tego Pana od fortepianu zna od koncertu dla HBO i on jej skompletował resztę zespołu... świetnie grali
gdybym nie musiała gdzie jechać specjalnie to z chęcią poszłabym jeszcze na jeden koncert, płytę live kupię na pewno, o ile ujrzy światło dzienne :);)
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Gdańsk - 21 października 2018

Post autor: Nuklodem »

Love2Love 1990-2016 pisze:Czy dobrze słyszę i Edi w "Wicked Game" w jednym momencie trzasnęła G5? :edi:
Też mi się tak wydaje :love01: mam nadzieję, że powtórzy to w Krakowie :D
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Gdańsk - 21 października 2018

Post autor: Steffie »

@Ray, tak, wybieram sie, juz jutro. ;) Gdanska nie zwiedzalam, gdyz znam to miasto, ale dla tych, ktorzy chca je zwiedzac przed jakims koncertem - spokojnie mozna to zrobic i zobaczyc glowne atrakcje przed jakas impreza. Medley to byly te trzy wymienione piosenki, na nim Edyta zegnala sie z publicznoscia. Jeszcze a propos moich wrazen, wydaje mi sie, ze filharmonia to za maly obiekt dla wokalu Edyty ;) - w niektorych momentach, zwlaszcza na poczatku koncertu, gdy zespol dal mocy, mialam wrazenie, ze rozsadzi mi glowe i cieszylam sie, ze nie siedzialam zbyt blisko glosnikow, ktore byly w okolicach pierwszych rzedow. :edi: Uwazam, ze koncert jest wart swojej ceny i warto wybrac sie, zeby przezyc to na zywo. ;)
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Gdańsk - 21 października 2018

Post autor: IgaAga »

Bardzo się cieszę, że w końcu coś nas pozytywnie zaskakuje nie mogę się doczekać Szczecina.
Awatar użytkownika
adaś
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 245
Rejestracja: 14 sie 2015, 0:22
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Niebo to my
Lokalizacja: polska

Re: Gdańsk - 21 października 2018

Post autor: adaś »

Myślę, że moim najlepszym komentarzem, będzie to jak wam powiem, że po tym koncercie kupiłem bilety jeszcze na 3 miasta <3
Warto też dodać, że Edyta złapana po koncercie przez grupkę fanów kazdemu z dedykacją podpisywała wszystko co kto chciał lub zdjęcia które miała przygotowana i mimo oddychającej ekipy była przemiła
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Gdańsk - 21 października 2018

Post autor: To co najlepsze »

Widzisz Ray, większość zadowolona tylko ty jeszcze przed trasą marudzileś i narzekaleś, nie byleś a fochy strzelałeś większe niż nasza Edi :edi:

Wogole Ty masz straszną tendencje porównywania, coś okropnego ! Kompleks jakiś ..?
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Gdańsk - 21 października 2018

Post autor: k+b »

adaś pisze:Warto też dodać, że Edyta złapana po koncercie przez grupkę fanów kazdemu z dedykacją podpisywała wszystko co kto chciał lub zdjęcia które miała przygotowana i mimo oddychającej ekipy była przemiła
Szkoda, że Edytę trzeba łapać... Pamiętam jak było podczas trasy Love2Love - w kulisach bydgoskiego koncertu podpisała kilka płyt w biegu, tylko znajomi ekipy technicznej lub ekipy hali widowiskowej (niewielu) weszli za zamknięte drzwi, które prowadziły do garderoby. Natomiast trzy dni później, w Gdańsku, za kulisy weszło tylko ok. 30 osób i to wyłącznie na zdjęcia grupowe (3x10 osób) - w mojej grupie Edyta podpisała może ze dwie, trzy płyty.
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdańsk - 21 października 2018

Post autor: miko »

adaś pisze:i mimo oddychającej ekipy była przemiła
Adas, co to znaczy oddychajaca ekipa ? Zazwyczaj sie duszą a przy Edycie zaczęli oddychać ? :P
dk87
Invisible
Invisible
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 2015, 23:06
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Gniezno

Re: Gdańsk - 21 października 2018

Post autor: dk87 »

''Pani'' stylista Rubasińska zachowywała się grubiańsko, a Nositorba wszystkich popędzał, bo śpieszyli się do Krakowa. Edyta była przemiła i pięknie wyglądała :)
ODPOWIEDZ