Wrocław - 1 grudnia 2018

Relacje z koncertów w ramach trasy "Akustycznie" (2018-2020).
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: IgaAga »

shik zgadzam się w Szczecinie też w drugiej części za dużo mówiła, tez odczułam ze emocjonalnie jest dla niej trudniej. Może Edyta wpadnie na pomysł kolejnej trasy byłoby świetnie. :)
shik
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 229
Rejestracja: 16 gru 2010, 15:50
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: shik »

A mi się wydaje, że ona dużo mówiła, żeby odpocząć od śpiewania. Powiedziała zresztą kilka razy coś w stylu "ale się zmęczyłam, nie te lata", "muszę odpocząć"

Historia o monopolowym świetna :d

"Idzie do mnie taka pijana, patrzy się na mnie a ja udaję że jej nie widzę. Zatrzymuje się, wiecie jak to pijani ludzie nie czujący czyjeś strefy komfortu, 30 cm od mojej twarzy i mówi "Co ty Górniak myślisz, że ja Cie po nosie nie poznam"
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: Steffie »

Z tego, co powiedział jeden z muzyków, w przyszłym roku ma być kolejna trasa. Oby tylko ja zrealizowali. :-)
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: IgaAga »

Może ktoś wrzucić to Wicked game z instagrama ?

Dodano po 1 minucie 56 sekundach:
Myślę, że faktycznie to jest ogromny wysiłek taki śpiew dla EDki. Ale piękny dla odbiorcy.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: rav33 »

Byłem we Wrocławiu na 2 koncercie. Forma wokalna dobra, niestety słychać to było tylko podczas Wicked game i TNJ. Reszta zaśpiewana była czysto, pod zgrabne aranżacje, ale bez fikołków, fajerwerków i gór. Nie pocisnęła.
Niestety było też dużo ględzenia o niczym. Ot, stałe farmazony o bezpieczeństwie, czystym sercu, krętych rzekach zycia, muzycznej kolacji z publicznością i 10 razy zadawane pytanie: jak sie czujecie?
Niby powiedziała, że nie potrzebuje jarać trawy, żeby gadać głupoty, ale sporo osób zamiast komentować wokal, pytało po koncercie: po co ona tyle gada? :)
Ostatnio zmieniony 02 gru 2018, 17:06 przez rav33, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: KrzysiekF »

ray pisze: Jeśli faktycznie Edyta na swoim koncercie pozwoliła sobie na takie docinki wobec Justyny, to było to bardzo słabe. :roll:
Ledwo portale skończyły pisać o Matim , a już Edyta wypuszcza kolejne tematy do pisania...

Ona nie potrafi inaczej... :evil:

Wczoraj w live na insta Edyta potwierdziła występ na Sylwestra TVN. Warszawa. Plac Bankowy
miłek
Make it happen
Make it happen
Posty: 114
Rejestracja: 13 paź 2015, 14:27
Lokalizacja: Północ

Re: Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: miłek »

shik pisze:A mi się wydaje, że ona dużo mówiła, żeby odpocząć od śpiewania. Powiedziała zresztą kilka razy coś w stylu "ale się zmęczyłam, nie te lata", "muszę odpocząć"

Historia o monopolowym świetna :d

"Idzie do mnie taka pijana, patrzy się na mnie a ja udaję że jej nie widzę. Zatrzymuje się, wiecie jak to pijani ludzie nie czujący czyjeś strefy komfortu, 30 cm od mojej twarzy i mówi "Co ty Górniak myślisz, że ja Cie po nosie nie poznam"
Ta sama anegdota opowiedziana parę lat temu:
https://www.youtube.com/watch?v=jDLeDLQXniU
Od 14 minuty.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: ray »

Steffie pisze:Z tego, co było wspomniane wyżej to tylko ewentualnie stwierdzenie, żeby ich nie pomylono, można uznać za ewentualną docinke, dwie poprzednie to raczej anegdotka oraz stwierdzenie - "koleżanka z pracy" to przeciez nie jest złośliwe, a historyjka o autografie? Co w niej jest złośliwego? Ja bym tutaj nie robiła burzy w szklance wody, że coś takiego powiedziała, przynajmniej były jakieś nowe teksty na koncercie. ;)
W historyjce o autografie złośliwe było to, że ta wypowiedź utrwala negatywny wizerunek Justyny jako zadufanej w sobie megalomanki. Skoro Edyta sama miała w przeszłości trudne doświadczenia z tabloidami, to tym bardziej powinna teraz wspierać Justynę w sądowej batalii z "Faktem" i Pudelkiem, a nie publicznie, podczas koncertu, wygadywać takie rzeczy. Tym bardziej, że przecież Justyna nigdy publicznie nie powiedziała o niej nic złego.
Edyta uwielbia podsycać plotki o jej "konfliktach" z Justyną czy Dodą, bo po prostu chce, by pisały o tym portale plotkarskie. :roll:
IgaAga pisze:Może ktoś wrzucić to Wicked game z instagrama ?
Proszę:
https://www.instagram.com/p/Bq3dpAJn5de/
:)

Czy setlista na obu koncertach była dokładnie taka sama? Może tak jak w Warszawie, tutaj też były drobne różnice? Najlepiej by było, gdyby ktoś, kto był na koncercie o 17.00, podał całą setlistę, i tak samo ktoś, kto był na całym koncercie o 20.00. :)
I na obu miała te same sukienki?
Awatar użytkownika
Madziaa
Make it happen
Make it happen
Posty: 168
Rejestracja: 30 cze 2006, 19:38
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: Madziaa »

Sukienki były inne. Miała 4 różne :o
Co do repertuaru-to do godziny 22 lista utworów była taka sama jak z godziny 17. Chyba że coś się zmieniło po moim wyjściu. To niech się wypowie ktoś kto był do końca
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: Steffie »

ray pisze:W historyjce o autografie złośliwe było to, że ta wypowiedź utrwala negatywny wizerunek Justyny jako zadufanej w sobie megalomanki.
Widzisz, ja to niezupelnie odbieram tak, jak Ty. To moze byc tylko Twoja interpretacja tej sytuacji, ze to byla zlosliwosc Edyty, zeby przedstawic Justyne jako megalomanke.
ray pisze:Tym bardziej, że przecież Justyna nigdy publicznie nie powiedziała o niej nic złego.
Justyna przeciez niejednokrotnie dociela Edycie na wizji w trakcie TVOP, a Edyta moze wciaz o tym pamietac. :edi: Nie robmy juz z Justyny takiego niewiniatka. ;)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: ray »

Steffie, gdybyśmy mieli nagranie z tej sytuacji, to byłoby jasne, czy to było powiedziane mniej lub bardziej złośliwie, czy to był po prostu żart. No ale nie mamy...
I Justyna nie dopiekała Edycie w "Voice" - to, że żartowała z plotek, że Edyta ma romans z Baronem, to nie było przecież dopiekanie. :PP

Dziwię się, że na YouTube jest tak mało nagrań z wczoraj. Na obu koncertach w sali było prawie 1000 widzów, a tymczasem dostępne są nagrania tylko 4 piosenek. :(
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: Frytka »

ray pisze:I Justyna nie dopiekała Edycie w "Voice" - to, że żartowała z plotek, że Edyta ma romans z Baronem, to nie było przecież dopiekanie. :PP
Według mnie zachowanie Justyny w The Voice było żenujące. Każde „spiecie” na wizji, o którym później dywagowaly media, było prowokowane przez nią. Odwoływanie się do relacji Edyty z Baronem po raz enty wiało nudą, a docinki na temat rozmiaru ubrań złośliwe. Co nie zmienia oczywiście faktu, ze Edyta w programie sama robiła się niekiedy na słodką idiotkę, a komentarz na koncercie mogła sobie darować.
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: Nuklodem »

Edyta Górniak 'Wicked Game' Wrocław 01.12.2018

Całość z dodatkowym fragmentem po zakończeniu utworu.
Brak mi słów by to pisać, to piano jest tak przepiękne, emocjonalne, potem około 16 sekundowa wokaliza i czuć było jeszcze zapas :shock:
ODPOWIEDZ