Wrocław - 1 grudnia 2018

Relacje z koncertów w ramach trasy "Akustycznie" (2018-2020).
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: ray »

Dzisiaj Edyta ma 2 koncerty we Wrocławiu - pierwszy o 17.00, drugi o 20.00.
Czekamy na relacje. :)

Edyta występuje we Wrocławskim Centrum Kongresowym, w sali audytoryjnej, gdzie jest w sumie 995 miejsc.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: IgaAga »

Halo Wrocław nikogo z forum nie było na koncercie :(
Awatar użytkownika
efka
Make it happen
Make it happen
Posty: 169
Rejestracja: 19 gru 2004, 16:54
Ulubiony album: live'99 , MY
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Poznań

Re: Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: efka »

Myślę, że był Bartek, wnioskując z jego wpisu po koncercie w Poznaniu.
Na Instagramie Edyty Wicked game z Wrocławia w całości, do tego finałowe To nie ja-warto zajrzeć <3
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: Nuklodem »

Wykonanie "Wicked Game" niebywałe, a ten fragment zaśpiewany już po zakończeniu utworu nie z tej ziemi. Takie rzeczy nie zdarzają się często.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: addar »

W interpretacji Wicked Game edyta doszła do pefekcji!Ta piosenka stała się jej, oryginał to jakas podśmiechujka przy wirtuozji Górniakczki...Super Emołszyn i wokal perfect <3 kcem to w dobrej jakości studyjnej
Awatar użytkownika
Bartek
Sit down
Sit down
Posty: 63
Rejestracja: 13 cze 2015, 20:17
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Poznań

Re: Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: Bartek »

Koncert o godz. 20:00 był wyśmienity, byc może dlatego, ze na widowni byla mama Edyty, jej ojczym i ciocia z dziecmi. Setlista bez zmian, znow bez Tafli (dzien wczesniej w Poznaniu byla). Wicked game, jak pewnie juz wiecie, to bajka - wykonanie takie jak w Poznaniu, a moze nawet i lepsze. Publicznosc niezwykle entuzjastyczna. Edyta zywi sie energia publiki - to widac. Przed Wicked game brala na scenie wziewy, bo mowila, ze kilka miesiecy temu przeszla zapalenie pluc i czasami cos nawraca.
Edyta zartujaca. Opowiadala o tym, jak bała sie w nocy wyjsc z taksowki, by kupic chleb. Poprosila o to taksowkarza, na co on: Ja wyjde, a Pani mi radio ukradnie?! Jak juz weszla do sklepu (w okularach przeciwslonecznych), stanela naprzeciwko niej pijana kobieta i powiedziala do Edyty: A Ty Górniak myslisz, ze nie idzie Cie poznac po nosie? (cos w tym stylu).
Najbardziej wytrwali i stojacy na dworze doczekali sie Edyty. Rozdala wszystkim autografy i ze wszystkimi zrobila sobie zdjecie. Upewniala sie na koniec, czy wszyscy wszystko maja. Przeprosiła, ze tak dlugo musielismy czekac, ale chciała pobyc z mamą.

Dodano po 25 minutach 2 sekundach:
addar pisze:W interpretacji Wicked Game edyta doszła do pefekcji!Ta piosenka stała się jej, oryginał to jakas podśmiechujka przy wirtuozji Górniakczki
Ktoś z widowni krzyknął nawet do Edyty, że zaśpiewała Wicked game lepiej niż Chris Isaak.
Awatar użytkownika
Madziaa
Make it happen
Make it happen
Posty: 168
Rejestracja: 30 cze 2006, 19:38
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: Madziaa »

Byłam na jednym i na drugim :hellobaby: oba rewelacyjne.Czy może ktoś napisać setliste z koncertu z 20tej? Bo musiałam wyjść wcześniej i chce wiedzieć, co straciłam...
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: k+b »

Bartek pisze:Najbardziej wytrwali i stojacy na dworze doczekali sie Edyty. Rozdala wszystkim autografy i ze wszystkimi zrobila sobie zdjecie. Upewniala sie na koniec, czy wszyscy wszystko maja.
Ktoś Wam podpowiedział gdzie stać (np. ktoś z obsługi sali, z ochrony)? Było to miejsce gdzieś z tyłu budynku, od strony parkingu czy normalnie przed głównym wejściem? Jak takie spotkanie wygląda - Edyta rozdaje autografy między drzwiami budynku a drzwiami samochodu?
Awatar użytkownika
Bartek
Sit down
Sit down
Posty: 63
Rejestracja: 13 cze 2015, 20:17
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Poznań

Re: Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: Bartek »

k+b pisze:
Bartek pisze:Najbardziej wytrwali i stojacy na dworze doczekali sie Edyty. Rozdala wszystkim autografy i ze wszystkimi zrobila sobie zdjecie. Upewniala sie na koniec, czy wszyscy wszystko maja.
Ktoś Wam podpowiedział gdzie stać (np. ktoś z obsługi sali, z ochrony)? Było to miejsce gdzieś z tyłu budynku, od strony parkingu czy normalnie przed głównym wejściem? Jak takie spotkanie wygląda - Edyta rozdaje autografy między drzwiami budynku a drzwiami samochodu?
Edyta rozdawala autografy z tylu budynku pomiedzy wyjsciem a samochodem. Nikt z nikim nie rozmawial. Czesto zeby zlapac Edyte, potrzebna jest intuicja.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: ray »

Na jednym z fanowskich profili ktoś napisał, że na koncercie o 17.00 Edyta pozwoliła sobie na jakieś złośliwostki wobec Justyny Steczkowskiej. :shock: Podobno Edyta powiedziała coś w stylu: "moja koleżanka z pracy Justyna Steczkowska", na co publiczność zaczęła się śmiać. Podobno powiedziała też, że kiedy występowała w Opolu tuż po sukcesie na Eurowizji, za kulisami podeszła do niej Justyna, mówiąc: "Jesteś fanką? Chcesz autograf?" i Edyta wtedy zdębiała i wzięła ten autograf, ale potem gdzieś go zgubiła. I podobno Edyta powiedziała też dzisiaj, że kiedyś na lotnisku ktoś wziął ją za Sandrę Bullock, i dodała: "Dobrze, że nie za Justynę Steczkowską".
Madziaa, skoro byłaś na tym koncercie, to napisz, proszę, czy to prawda, czy może po prostu ktoś coś przeinaczył, albo wręcz zmyślił.
Jeśli faktycznie Edyta na swoim koncercie pozwoliła sobie na takie docinki wobec Justyny, to było to bardzo słabe. :roll:
Awatar użytkownika
Madziaa
Make it happen
Make it happen
Posty: 168
Rejestracja: 30 cze 2006, 19:38
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: Madziaa »

Tak, to niestety prawda. Było dokładnie tak jak napisałeś...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: Piter »

Typowy skorpion bez wroga nie istnieje. Wojowniczka światła. Na klęczkach w kosciele.
Mówiła, że całe życie szukała Pana Jezusa. Zrozumiałem, że już go odnalazła. Ale może znowu gdzieś jej zwiał.
Awatar użytkownika
Madziaa
Make it happen
Make it happen
Posty: 168
Rejestracja: 30 cze 2006, 19:38
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: Madziaa »

Niby to było w żartach ale mogła sobie darować. Ogóle mało można dodać co do koncertu bo wszystko już było na poprzednich. Jak wiemy schemat mniej więcej ten sam. Żałuję, że nie było Tafli. No ale cóż... Edyta w formie, piękne sukienki i dobry humor. Dobre przyjęcie przez ludzi. Ja jestem szczęśliwa i zadowolona :-)
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: Steffie »

Z tego, co było wspomniane wyżej to tylko ewentualnie stwierdzenie, żeby ich nie pomylono, można uznać za ewentualną docinke, dwie poprzednie to raczej anegdotka oraz stwierdzenie - "koleżanka z pracy" to przeciez nie jest złośliwe, a historyjka o autografie? Co w niej jest złośliwego? Ja bym tutaj nie robiła burzy w szklance wody, że coś takiego powiedziała, przynajmniej były jakieś nowe teksty na koncercie. ;)
Co do samego występu, to rzeczywiście widać, że druga część trasy jest dla Edyty emocjonalnie trudniejsza, a wykonania pochlaniaja więcej energii, co publika odbiera głównie jako popis artystyczny, natomiast Edyta traktuje jako próbę wyrażenia swoich emocji. Kontrast dwoch postaw jest uderzający.
shik
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 229
Rejestracja: 16 gru 2010, 15:50
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - 1 grudnia 2018

Post autor: shik »

Poprzednich wątków, z innych koncertów nie otwierałem gdyż nie chciałem psuć sobie zabawy, dlatego jeżeli powtórzę rzeczy oczywiste to proszę się nie denerwować :PP

To mój piąty koncert Edyty i muszę stwierdzić, że najlepszy. Zacznę od plusów

Kolorowy wiatr - świetna aranżacja, bardzo żywa. Do tego forma wokalna Edyty - wow
Dotyk - Najlepsze wykonanie tego utworu jakie słyszałem, bardzo intymne i sensualne. Duży plus na nową aranżację co dla fanów jest największą niespodzianką.
Tylko ty - kolejny raz zaskoczyła :hellobaby:
Wicked game - po prostu sztos, jedno z lepszych wykonań Edyty jakie kiedykolwiek słyszałem (również w tv). Wokaliza po brawach była nieziemska
Świetne żarty - o hymnie, pocahontas, "co ja Cie Górniak po nosie nie poznam"
Szyby - przepięknie
Malagenia - ogromny plus za niebanalny wybór utworu. Bardzo sensualne, trochę "cygańskie" wykoanie

Minusy:

Średnio lubię ją w perfect heart. Dla mnie ona trochę skrzeczy przywołując to niską, "afro" barwę
Zbyt dużo gadania w pewnym momencie - chodzi mi o drugą połowę koncertu. Już każdy był zmęczony i czekał aż zacznie śpiewać.
ODPOWIEDZ