Trasa akustyczna 2019

Relacje z koncertów w ramach trasy "Akustycznie" (2018-2020).
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: ray »

Steffie pisze:Myślę, że może chodzić o to, że znają już obiekty i są z nich zadowoleni, po prostu podpisują z nimi kolejne umowy.
Chodzi przede wszystkim o pieniądze. :)
Organizator trasy na pewno przeanalizował sprzedaż biletów w poszczególnych miastach i wyciągnął wnioski. Na przykład w październiku Edyta w przeciągu paru dni miała 2 koncerty w Podkarpackiem - 24 X w Stalowej Woli i 27 X w Rzeszowie - ten pierwszy nie sprzedał się najlepiej, nawet w pierwszym rzędzie zostały 2 wolne miejsca, dlatego nie dziwię się, że tym razem Stalowa Wola pewnie zostanie pominięta.
Jeśli chodzi o Łódź, to jeszcze na dzień przed koncertem dostępnych było ponad 100 biletów, po koncercie Addar napisał, że balkon był zapełniony bez ostatnich tylnych rzędów - to może tłumaczyć, czemu tym razem Edyta zaśpiewa w Łodzi w nieco mniejszym obiekcie.
Ciekaw jestem, w których miastach dojdą 2 brakujące koncerty - na razie wschodnia część Polski wydaje się pominięta, dlatego obstawiałbym Warszawę i Lublin.
Steffie pisze:Pewnie nie ma się co spodziewać zbyt wielu zmian w setliscie, może dodadzą ze dwa, trzy nowe kawałki, ale i tak uważam, że wciąż warto się wybrać.
Może do listopada Edyta wyda jakiś nowy utwór? Na "Love2Love" śpiewała Oczyszczenie, na zeszłorocznej trasie - Tylko Ty, teraz też przydałoby się coś nowego...
Tylko Ty już jest zapomnianą piosenką, dlatego myślę, że Edyta raczej nie będzie śpiewała jej na jesiennych koncertach. Może zastąpi ją jakimś innym żywszym kawałkiem, np. Do grającej szafy grosik wrzuć albo Gone?
I ja też uważam, że warto się wybrać, ale już nie mam ciśnienia, by znów siedzieć blisko sceny. Biletu jeszcze nie kupiłem, do koncertów zostało 8 miesięcy, to kupa czasu.
Ty wybierasz się na więcej niż jeden koncert? :)
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: max28 »

Organizator liczy, oj liczy - w Gdańsku za 1 rząd zapłaciłem, w zeszłym roku, 170 zł, a teraz bilet w tym samym miejscu kosztuje 220 zł. :edi:
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: lena7 »

ray pisze:Ciekaw jestem, w których miastach dojdą 2 brakujące koncerty
W ubieglym roku dwa razy wspomniala, ze odwiedzi w koncu Londyn z koncertem, wiec obstawiam ze jednym z tych brakujacych bedzie stolica UK.
ray pisze:Tylko Ty już jest zapomnianą piosenką, dlatego myślę, że Edyta raczej nie będzie śpiewała jej na jesiennych koncertach.
Wykonanie tej piosenki bylo chyba najciekawsza i najbardziej zaskakujaca czescia koncertu wiec watpie by wyrzucala cos tak oryginalnego.

Dodano po 2 minutach 2 sekundach:
ray pisze:Może do listopada Edyta wyda jakiś nowy utwór?
Nie zapowiada sie na to chyba niestety w tym roku. Zazwyczaj wiemy od niej o takich nowosciach na kilka miesiecy wczesniej.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: Steffie »

ray pisze:Chodzi przede wszystkim o pieniądze. :)
Organizator trasy na pewno przeanalizował sprzedaż biletów w poszczególnych miastach i wyciągnął wnioski.
Koncert w Rzeszowie sprzedal sie dobrze, sala byla pelna i publicznosc bardzo entuzjastycznie ja przyjela.
Tak samo bylo w innej miejscowosci - Suwalkach. Mysle, ze tym razem postawili po prostu na wieksze miasta, ale obiekty sa w wiekszosci tymi, ktore uzyli w zeszlym roku. W wiekszych miastach znajda sie na pewno chetni, nawet jesli repertuar niezbyt sie zmieni. Dobrze, ze dodali Katowice, bo w zeszlym roku ten region pomineli.
ray pisze:Ty wybierasz się na więcej niż jeden koncert? :)
Nie wiem jeszcze na sto procent, bede chciala na jeden sie wybrac albo i na dwa, reszta zalezy od mojego kalendarza. :edi: W tym roku planuje wybrac sie na kilka duzych koncertow innych wykonawcow, dlatego moze byc ciezko.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: Pawel »

Liczę na zupełnie inny program, jeśli to wszystko będzie wtórne włącznie z tymi samymi żartami na każdym koncercie to będzie lekkie przegięcie, mają prawie rok żeby coś zmienić. Jaki byłby inaczej sens iść na taki sam koncert, nie mówię o garstce fanów, ale ludziach którzy chcą zobaczyć coś innego. To jakby iść na ten sam spektakl do teatru. Przynajmniej połowa utworów powinna być zastąpiona tym czego nie było na poprzedniej trasie akustycznej. I koniecznie więcej śpiewania i mniej gadania, czasem aż się prosiło aby z widowni krzyknąć: EDYTA SKOŃCZ JUŻ GADAĆ I ŚPIEWAJ! W niektórych momentach przemowy były po prostu za długie.
Arek86
Hope for us
Hope for us
Posty: 44
Rejestracja: 29 lis 2018, 16:02
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Linger, ,Szyby
Lokalizacja: Bytom

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: Arek86 »

Marzeniem moim jest setlista na tą zbliżającą się trasę...
NEWER WILL I
BĘDĘ ŚNIŁA
LINGER
NIE OPUSZCZAJ MNIE
CO MI PANIE DASZ
TO NIE JA
NIE PROSZĘ O WIĘCEJ
NIE ZAPOMNIJ
ONE&ONE
WICKED GAME
TO CO NAJLEPSZE
I wiele innych ale wiadomo przemowy naszej Divy I czasu braknie
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: ray »

Ja bym chciał taką setlistę: Sleep with me, Miles & miles away, Błękit myśli, Perła, Dotyk, Gone, Whatever it takes, Dom dobrych drzew, Będę śniła, Obłok, Szyby, Grateful, Do grającej szafy grosik wrzuć, na pierwszy bis Kolorowy wiatr i Nie pytaj o Polskę, a na drugi - Jestem kobietą i To nie ja. Tylko że taka setlista jest nierealna. :(

Myślę, że jesienne koncerty będą w większości powtórką z zeszłego roku, pewnie jakieś tam zmiany będą, ale ogólny zamysł pozostanie ten sam. Rewolucji nie będzie. Nie spodziewajmy się chórku, smyczków czy harfy. ;-)
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: max28 »

Przecież :edi: na jednym z live na instagram powiedziała, że jest to przedłużenie tamtej trasy i będzie myśleć, by pojawiło się kilka piosenek innych. Tym samym, nie ma co liczyć na jakąś wielką zmianę repertuaru, ewentualnie 1,2 piosenki.
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: mpjp »

ray pisze:Ja bym chciał taką setlistę: Sleep with me, Miles & miles away, Błękit myśli, Perła, Dotyk, Gone, Whatever it takes, Dom dobrych drzew, Będę śniła, Obłok, Szyby, Grateful, Do grającej szafy grosik wrzuć, na pierwszy bis Kolorowy wiatr i Nie pytaj o Polskę, a na drugi - Jestem kobietą i To nie ja. Tylko że taka setlista jest nierealna. :(
Czy Moderator mógłby zrobić ankietę z piosenkami do II tury trasy akustycznej? A nóż coś to podziała...

Dodano po 38 sekundach:
max28 pisze:Przecież :edi: na jednym z live na instagram powiedziała, że jest to przedłużenie tamtej trasy i będzie myśleć, by pojawiło się kilka piosenek innych. Tym samym, nie ma co liczyć na jakąś wielką zmianę repertuaru, ewentualnie 1,2 piosenki.
Więc spróbujmy Ją przekonać do większej zmiany
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: Pawel »

Przedłużenie byłoby gdyby trasa obejmowała miejsca, w których Edyty do tej pory nie było.
To jest dublowanie
wracamtuznów
Sit down
Sit down
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2019, 1:52
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: wracamtuznów »

Chcę coś zakupić bilety na jakiś koncert :edi: i zszokowałem się ilością już wykupionych miejsc, mimo praktycznie żadnej promocji koncertów i ich dość odległego terminu. Czy myślicie że są jeszcze szanse na zakup naprawdę dobrych miejsc, czy jeśli teraz są już niedostępne, to nie mam co liczyć, że jakoś się zwolnią lub dopiero zostaną dopuszczone do sprzedaży ?
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: ray »

Wracamtuznów, na pewno część miejsc zostanie dopiero dopuszczona do sprzedaży. Zwróć też uwagę, że pula biletów została podzielona na różne serwisy:
Biletyna: https://biletyna.pl/event/index/a/9616#list
Biletin: https://www.biletin.pl/pl/koncert/edyta ... ilety.html
eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/edyta-gorniak/

Doszedł koncert w Kaliszu 18 stycznia 2020. Fajnie, bo Edyta baaardzo dawno tam nie występowała.
Ten jeden jeszcze nieogłoszony koncert to pewnie Warszawa.
mpjp pisze:Czy Moderator mógłby zrobić ankietę z piosenkami do II tury trasy akustycznej? A nóż coś to podziała...
Poczekajmy, może taka ankieta pojawi się na Facebooku Edyty, tak jak w zeszłym roku.
Swoją drogą, ciekawe, czy faktycznie Edyta i zespół kierowali się wtedy wynikami tej ankiety. Wielu forowiczów głosowało na Whatever it takes, a mimo to ta piosenka nie pojawiła się później na trasie. Ale i tak większość utworów, które się pojawiły, to były właśnie te, które były do wyboru: Dotyk, Nie opuszczaj mnie, Szyby, If I give myself (up) to you, I don't know what's on your mind, When you come back to me, How do you know, Nie zapomnij, Tafla, Perfect heart, Kolorowy wiatr. :)
Sebappe
Invisible
Invisible
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2019, 15:08
Lokalizacja: Chełm

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: Sebappe »

Może mi ktoś podpowiedzieć na jakiej ZAUFANEJ stronie mogę kupić bilety na koncert Pani Edyty? Chcę zrobić prezent mojej dziewczynie, bo uwielbia Edytę, a nie chciałbym jechać do Gdańska tylko na "wycieczkę", ale obawiam się trochę stron typu ebilet.pl biletyna, bo mogą być nieoficjalne itd więc obawiam się oszustwa. Bardzo proszę o informację!
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: Pawel »

Sebappe pisze: ebilet.pl biletyna, bo mogą być nieoficjalne itd więc obawiam się oszustwa. Bardzo proszę o informację!
Właśnie z tych, które wymieniłeś oraz tych post wyżej, przecież te strony funkcjonują od lat, jak można myśleć, że to oszustwo?
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: Kopaneek »

Pawel pisze:
Sebappe pisze: ebilet.pl biletyna, bo mogą być nieoficjalne itd więc obawiam się oszustwa. Bardzo proszę o informację!
Właśnie z tych, które wymieniłeś oraz tych post wyżej, przecież te strony funkcjonują od lat, jak można myśleć, że to oszustwo?
Może Pan już raz kupił bilet na koncert Edyty, np. na Torwarze. :ha: :lol3: :lol3:
ODPOWIEDZ