Trasa akustyczna 2019

Relacje z koncertów w ramach trasy "Akustycznie" (2018-2020).
Sebappe
Invisible
Invisible
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2019, 15:08
Lokalizacja: Chełm

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: Sebappe »

Jeszcze nigdy nie kupowałem biletu na jakikolwiek koncert, stąd moje pytania :) dzwoniłem do filharmonii bałtyckiej w Gdańsku i powiedzieli, że nie mają jeszcze biletów, a na ebilet.pl już są, stąd moje obawy. Ponadto sprawdzałem kilka opinii i ludzie też pisali, że np jak brali bilety z ebilet.pl to później okazywały się "cyrki" w postaci nieotrzymanych biletów lub "nie ma już biletów", mimo wniesionej opłaty.
Reasumując.. na ebilet.pl mogę śmiało kupować bilety na koncert Pani Edyty i przy opcji biletu online, rozumiem, że mogę od razu taki bilet wydrukować? Proszę o podpowiedzi :-D
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: ray »

Sebappe, śmiało możesz kupować bilety w każdym z serwisów. Jeśli masz obawy co do ebilet.pl, to kup przez Biletynę, tym bardziej, że właśnie ten serwis dostał największą pulę biletów do sprzedaży, więc i wybór miejsc jest tutaj większy niż na innych stronach.
Ja nie raz kupowałem bilety i przez eBilet, i przez Biletynę, i zawsze wszystko było OK.
Możesz też kupić bilety w Empiku - wtedy od razu dostaniesz wydrukowane. :)
Sebappe
Invisible
Invisible
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2019, 15:08
Lokalizacja: Chełm

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: Sebappe »

No właśnie miałem pytać, dlaczego jest rozbieżność w miejscach, bo na ebilet.pl są trochę inne miejsca niż na biletynie :) rozumiem, że jak zamówię bilety pocztą to dojdą one za kilka miesięcy, bo koncert dopiero w grudniu? a jak zamówię w wersji online to mogę wydrukować od razu? :)
Przejdę się jeszcze dzisiaj do empiku i podpytam o te wejściówki!
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: ray »

Sebappe, jeżeli zamówisz bilety pocztą, to one dojdą już za kilka dni. A jeśli zamówisz bilety w wersji online, możesz je wydrukować od razu.
ebilet.pl/regulamin pisze:Po realizacji przelewu zgodnie z instrukcją, która znajduje się w we wstępnym potwierdzeniu rezerwacji oraz zaksięgowaniu środków na rachunku eBilet Klient otrzymuje wiadomość email z podziękowaniem za dokonanie płatności i potwierdzeniem zarejestrowania płatności w systemie eBilet oraz, w przypadku wyboru biletu domowego – bilet elektroniczny wysyłany w wiadomości e-mail w postaci linku lub załącznika. Bilet taki należy wydrukować na drukarce. Natomiast w przypadku wyboru wysyłki kurierem lub za pomocą poczty polskiej – Klient oczekuje przesyłki.
Arek86
Hope for us
Hope for us
Posty: 44
Rejestracja: 29 lis 2018, 16:02
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Linger, ,Szyby
Lokalizacja: Bytom

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: Arek86 »

Kochani,
Kupujecie już bilety na trasę jesienną? Jak narazie widzę małe zainteresowanie. Przymierzam się kupić bilet do Katowic ale mam lekkie obawy że będzie to kopia 1:1trasy akustycznej z 2018r a byłem w Zabrzu i Krakowie
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: michal.p »

Hej, ja już mam zakupione do Krakowa. Nasza Diva zapowiadała, że pozmienia nieco setlistę, niemniej skończy się zapewne na 1-3 utworach. Rok temu nie byłem na żadnym z jej koncertów, więc teraz mam nadzieję to nadrobić. Liczyłem, ze będzie Warszawa, ale się na to nie zapowiada.
Tak czy siak dla mnie to zawsze przeżycie usłyszeć Edytę na żywo, nawet w najbardziej oklepanym repertuarze.
Aaa i przemowy Edyta pewnie będzie miała inne :P
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: Steffie »

Na pewno coś pozmieniaja, wątpię, by było dokładnie to samo. Dziś przeglądałam bileciki na koncerty, już się nie mogę doczekać. ;)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: ray »

Pewnie coś pozmieniają, ale obstawiam, że te zmiany będą kosmetyczne.
Edyta od dłuższego czasu ma 3 rodzaje występów:
- letnie koncerty otwarte (oparte na trasie "Love2Love")
- występy akustyczne dla klasy biznesu (złożone zazwyczaj z 6 piosenek)
- biletowane koncerty akustyczne.
Skoro dwa pierwsze niewiele zmieniają się od lat (na pierwszym cały czas mamy Jestem kobietą z syrenami, Teraz-tu w remiksie Matheo i Your high z tekstem w tle, a na drugim - Nothing else matters i A natural woman), to i ten trzeci zmieni się niewiele.
Ostatnio Edyta na wszystkich 3 rodzajach występów zawsze wykonuje To nie ja, Kasztany, Nie proszę o więcej i Wicked game, więc dla mnie te 4 utwory to pewniaki na jesienną trasę.
frCarmel
Hope for us
Hope for us
Posty: 18
Rejestracja: 27 maja 2011, 9:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: frCarmel »

Myślę, że zmieni dość mocno :) Na poprzedniej trasie byłem na kilku koncertach i każdy był wyjątkowy! Miło zaskoczyła mnie Łódź!
:edi: jeszcze nas zaskoczy muzycznie :-)
Awatar użytkownika
humerti
Make it happen
Make it happen
Posty: 130
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:53
Ulubiony album: EDYTA GÓRNIAK
Ulubiona piosenka: LINGER
Lokalizacja: Łódź

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: humerti »

Zastanawiam się dlaczego na żadnym z portali, nie ma dostępnych biletów w pierwszych rzędach na Łódź
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: michal.p »

Może już wyprzedane?
W innych miastach niewiele miejsc w pierwszych rzędach pozostało
Awatar użytkownika
Tomek
Make it happen
Make it happen
Posty: 106
Rejestracja: 09 sty 2016, 8:17
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Poznań

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: Tomek »

Już dzisiaj wiem, że niestety nie będę mógł być na koncercie w Katowicach, zatem mam do sprzedania dwa bilety obok siebie w pierwszym rzędzie - bardzo atrakcyjne miejsca :tanczy: :)
Jeżeli byłby ktoś zainteresowany, proszę o info w wiadomości prywatnej. :edi:
Arek86
Hope for us
Hope for us
Posty: 44
Rejestracja: 29 lis 2018, 16:02
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Linger, ,Szyby
Lokalizacja: Bytom

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: Arek86 »

Masz jeszcze te bilety na koncert w Katowicach?
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: Grzegorz »

Kupiłem bilet na koncert w Krakowie. Super zobaczyć znowu Edytę na żywca. Już się cieszę! :hejtam:
Awatar użytkownika
efka
Make it happen
Make it happen
Posty: 169
Rejestracja: 19 gru 2004, 16:54
Ulubiony album: live'99 , MY
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Poznań

Re: Trasa akustyczna 2019

Post autor: efka »

Na instastories Wieczorka dojrzałam teksty, prawdopodobnie z prób w Katowicach. Był "Król", "Litania", "Dom dobrych drzew", może ktoś zgra i dojrzymy coś więcej?
Bilety na koncert w Poznaniu 15.11. zakupione. Na poprzedniej trasie byłam w Rzeszowie i stolicy Wielkopolski, cały czas marzy mi się płyta upamiętniająca te wersje utworów <3 "Tylko ty", "Dotyk", "Malagenia"- cudownie odświeżone. Do tego edytowe "Wicked game" <3 Dopóki współpracuje z muzykami jest nadzieja :wink:
ODPOWIEDZ