GłOSOWANIE "Cygańskie serce "

Oddajemy głosy na Edytę.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: GłOSOWANIE "Cygańskie serce "

Post autor: Dobi »

Monika23 pisze:Co to znaczy nabijamy? po prostu kto chce to glosuje, nabijac sie nie da, bo zazwyczaj mozna oddac tylko 1 glos.
Znaczy to co napisałem...
Ktoś napiał w tym temacie, że "Edyta musi wygrać w plebiscytach w portalach internetowych". W jakim celu? Nie przekłada się to wcale na jej polularność, gdy głosy oddają fani (tak jak np. Alita, która zagłosowała własnie z 11 komputerow w pracowni informatycznej na mojej uczelni).
Wygra w jadnym czy drugim plebiscycie i co? "Cygańskie Serce" wybije się dzięki temu na szczyty list przebojów? Wątpię...
Poisson
Hope for us
Hope for us
Posty: 23
Rejestracja: 07 sie 2006, 20:33
Lokalizacja: polska

Re: GłOSOWANIE "Cygańskie serce "

Post autor: Poisson »

Hej, mam do Was prośbę. Wiem, że tam narazie nie ma Edyty, ale czy moglibyście wesprzeć głosami tam Ewelinę Flintę? http://www.lista-przebojow.blog.pl/ Bardzo bym chciała, aby przez dwa tygodnie była na miejscu pierwszym. Byłabym bardzo wdzięczna. A jak Edytka się tam pojawi to odwdzięczę się głosami na tą listę na Edytkę oczywiście.
kyle
Make it happen
Make it happen
Posty: 149
Rejestracja: 27 sie 2006, 5:27
Ulubiony album: Perła-Invisible
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: ***
Kontakt:

Re: GłOSOWANIE "Cygańskie serce "

Post autor: kyle »

Dobi pisze:Wygra w jadnym czy drugim plebiscycie i co? "Cygańskie Serce" wybije się dzięki temu na szczyty list przebojów? Wątpię...
Ale drugiego miejsca w Opolu na pewno nie zalatwili Edycie fani... Jak jest w miare dobra piosenka to sie spodoba. Szkoda ze do CS nie bylo teledysku i chyba nawet wersjii studyjnej. Ta Edyta to sobie olewa totalnie. :(
ODPOWIEDZ