Viva Najpiękniejsi 2008

Oddajemy głosy na Edytę.
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: Viva Najpiękniejsi 2008

Post autor: Chris »

no to głosujmy :) :-D
Ostatnio zmieniony 21 lis 2008, 18:21 przez Chris, łącznie zmieniany 1 raz.
robosek
Make it happen
Make it happen
Posty: 122
Rejestracja: 16 gru 2004, 22:34
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Under her spel
Lokalizacja: podlasie

Re: Viva Najpiękniejsi 2008

Post autor: robosek »

whatever pisze:No ja też;) ostatnio głosowałam za Jadwigę Palikot z Kociąbu :lol3:
Mam nadzieję, że nie będzie mi miała tego za złe :lol3:
Takie wpisy i podobne powodują ze ręce opadają, jak juz oszukujecie to przynajmniej nie pisalibyście tego publicznie to nie jest wcale powód do chwalenia sie niestety...i jak Edyta wygra to poleca zaraz teksty ze "fani" nabijali głosy podając faszywe dane.....znowu bedzie niedzwiedzia przysługa dla Edyty. Myślcie czasami co robicie i co piszecie...
Carrie
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 319
Rejestracja: 20 paź 2008, 23:33
Ulubiona piosenka: Znajdzie sie kilka :]
Lokalizacja: south PL

Re: Viva Najpiękniejsi 2008

Post autor: Carrie »

Tez nie wiedzialam czy wpisac te wszystkie dane bo to zawsze jakies ryzyko;/ ale dla Edzi wszystko;) hehe tez cala rodzine podawalam:D
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Viva Najpiękniejsi 2008

Post autor: Paulik24 »

No też prawda... Mogliśmy się nie ujawniać z tym oszustwem;)) Ale szczerze mówiąc na Empiku też tak robiłam :D Ale podobno wszyscy głosują po kilka razy nie tylko my!! A poza tym niech wiedzą, że kochamy Edytkę tak mocno, że zdolni jesteśmy do takich "poświęceń" :d
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Viva Najpiękniejsi 2008

Post autor: audarya »

Natu$ pisze:Super, że Edyta jest w tym plebiscycie! To już sukces, że ją nominowali, chociaż oczywiście zasługuje na to! Nie wiem, czy zauważyliścia, ale np. różowej "królowej" nie ma!
"RÓŻOWEJ KRÓLOWEJ" NIE MA PEWNIE DLATEGO, ŻE TO PLEBISCYT NA NAJPIEKNIEJSZĄ KOBIĘTĘ, A NIE NA ...JAKIEŚ DZIWNE RZECZY...
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Viva Najpiękniejsi 2008

Post autor: ja30 »

audarya pisze:
Natu$ pisze:Super, że Edyta jest w tym plebiscycie! To już sukces, że ją nominowali, chociaż oczywiście zasługuje na to! Nie wiem, czy zauważyliścia, ale np. różowej "królowej" nie ma!
"RÓŻOWEJ KRÓLOWEJ" NIE MA PEWNIE DLATEGO, ŻE TO PLEBISCYT NA NAJPIEKNIEJSZĄ KOBIĘTĘ, A NIE NA ...JAKIEŚ DZIWNE RZECZY...
nie ma jej bo nikogo nie podnieca jej silikon i sztuczne pazury... :lol3: :D :d :PP
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Viva Najpiękniejsi 2008

Post autor: Anu$$ia »

[ Dodano: 27-11-2008, 21:14 ]
ja32 pisze:
audarya pisze: "RÓŻOWEJ KRÓLOWEJ" NIE MA PEWNIE DLATEGO, ŻE TO PLEBISCYT NA NAJPIEKNIEJSZĄ KOBIĘTĘ, A NIE NA ...JAKIEŚ DZIWNE RZECZY...
nie ma jej bo nikogo nie podnieca jej silikon i sztuczne pazury... :lol3: :D :d :PP
Ale Viva najpiekniejsi to nie tylko wygląd,ale też osobowość,więc Rabczewska się już w ogole nie kwalifikuje. :P
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Viva Najpiękniejsi 2008

Post autor: Joan »

Anu$$ia pisze:[ Dodano: 27-11-2008, 21:14 ]
ja32 pisze: nie ma jej bo nikogo nie podnieca jej silikon i sztuczne pazury... :lol3: :D :d :PP
Ale Viva najpiekniejsi to nie tylko wygląd,ale też osobowość,więc Rabczewska się już w ogole nie kwalifikuje. :P
Jak ja czytam wasze niektóre wypowiedzi to mi sie niedobrze robi. Zniżacie sie do minimalnego poziomy takimi wypowiedziami. Mówicie ze fani Dody piszą źle na Edytę, a wy co robicie - zniżacie sie do ich poziomu. Pogratulować.
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Viva Najpiękniejsi 2008

Post autor: Anu$$ia »

joasia55 pisze:Jak ja czytam wasze niektóre wypowiedzi to mi sie niedobrze robi. Zniżacie sie do minimalnego poziomy takimi wypowiedziami. Mówicie ze fani Dody piszą źle na Edytę, a wy co robicie - zniżacie sie do ich poziomu. Pogratulować.
Masz racje-trzeba to zmienic... :)
Carrie
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 319
Rejestracja: 20 paź 2008, 23:33
Ulubiona piosenka: Znajdzie sie kilka :]
Lokalizacja: south PL

Re: Viva Najpiękniejsi 2008

Post autor: Carrie »

Zajmijmy sie glosowaniem na Edi a nie gadaniem o dodzie :PP
Awatar użytkownika
pms1993
Hope for us
Hope for us
Posty: 39
Rejestracja: 25 wrz 2008, 13:47
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Kolorowy wiatr
Lokalizacja: Krosno

Re: Viva Najpiękniejsi 2008

Post autor: pms1993 »

Dokładnie, szkoda ze nie ma już oszacowanych jakichś wyników z tego plebiscytu.. 8) 8) :PP
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Viva Najpiękniejsi 2008

Post autor: vanity »

joasia55 pisze:Jak ja czytam wasze niektóre wypowiedzi to mi sie niedobrze robi. Zniżacie sie do minimalnego poziomy takimi wypowiedziami. Mówicie ze fani Dody piszą źle na Edytę, a wy co robicie - zniżacie sie do ich poziomu. Pogratulować.
Przede wszystkim maniakalnie o niej ciągle wspominają. Chyba w co drugim poście jakieś odnośniki w jej stronę. :?
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Viva Najpiękniejsi 2008

Post autor: magda s »

bede znala wyniki przynajniej tydzien wczesniej !!!! to wam chetnie pwoiem kto wygrał 8)
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Viva Najpiękniejsi 2008

Post autor: ja30 »

vanity pisze:
joasia55 pisze:Jak ja czytam wasze niektóre wypowiedzi to mi sie niedobrze robi. Zniżacie sie do minimalnego poziomy takimi wypowiedziami. Mówicie ze fani Dody piszą źle na Edytę, a wy co robicie - zniżacie sie do ich poziomu. Pogratulować.
Przede wszystkim maniakalnie o niej ciągle wspominają. Chyba w co drugim poście jakieś odnośniki w jej stronę. :?
doda to najlepszy temat aby z niej kpic smiac sie i zartowac . ona po to jest jako niby gwiazda :D :lol3:
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Viva Najpiękniejsi 2008

Post autor: Magda M »

ja32 pisze:doda to najlepszy temat aby z niej kpic smiac sie i zartowac . ona po to jest jako niby gwiazda
przez co zyskuje na popularności . koło się zamyka. bum cyk cyk. Gwiazdy same robią z niej gwiazdę. Nie twierdze że nią nie jest. Bo jest. Ale zdobyła swoją popularność dzięki środowisku który ponoć tak jej "dokucza".
ODPOWIEDZ