Król - głosujemy

Oddajemy głosy na Edytę.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Król - głosujemy

Post autor: endeven »

ja nie mam w tym momencie ochoty głosować. jak ktoś chce niech głosuje. luz. każdy ma prawo do swojego zdania i odczuć.

w tym momencie KRóL wszedł na te wszystkie rotacje, airplaye, playlisty na spotify, ma dobry algorytm na yt. Wszystko zatrybiło. Brak głosowania niczego nie zmieni, nie odbije sie to w żaden sposób na KRóLu.

Pomijając juz aferę z dramami celebryckimi Edyty. Ja naprawde sie jej dziwię, że kompletnie nie troszczy sie o swoje muzyczne dziecko. o Andromedę sie chyab bardziej troszczyła. Nie wiem czemu nie chodzi po stacjach radiowych, czemu nie kręci klipu, czemu nie linkuje na fb np krola na spotify. czemu np nie opisze jakiejś ciekawostki ze studia przy nagrywaniu krola. można zrobić też wersje akustyczną, byłaby gratka. Edyta nie robi nic, tylko zaśpiewuje w tv ewnetualnie, czyli za pieniądze. Od siebie nic. nie widze działania, nie widze pomysłów, nie widzę kreatywności, nie widzę wysiłku by pochodzic na wywiady radiowe, np do polskiego radia. bo tam nie będzie pytań o celebryctwo? booo nikt za nic nie zapłaci? aaa prawo jazdy za miliony. na to jest czas, spoko.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Król - głosujemy

Post autor: spot_me »

endeven pisze:Mnie się ponownie odechciało. Dobranoc kolorki i wszystko. Opadło mi.
Wlasnie stwierdzilem, ze mam bujna wyobraznie wizualna haha
michal.p pisze:Czy głosujemy czy nie, Edyty to nie obchodzi.
Tez tak mysle, czy to 1sze czy 10te miejsce na liscie jej to zwisa bo to nie ma wymiaru namacalnego w jej portfelu. Bardziej chyba podnieca ja codzienny stan konta. To mamona ja uszczesliwia i nakreca.

I to prawda, ze dramy nakreca z samotnosci. Gdyby miala bogate zycie rodzinne i uczuciowe nie mialaby na to checi ani czasu.
ODPOWIEDZ