Król - głosujemy

Oddajemy głosy na Edytę.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Król - głosujemy

Post autor: Marek »

Rundka z głosowaniem zrobiona!
Król króluje na listach :edi:
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Król - głosujemy

Post autor: spot_me »

Moze czas cos zamanifestowac Edycie i darowac sobie glosowanie poki nie skupi sie na nagraniu plyty i nie zamilnie dla brukowych naglowkow.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Król - głosujemy

Post autor: endeven »

Oczywiście, że to nic nie da. Edyta i tak sie nie kapnie. Wniosków i tak nie będzie.

Mnie się ponownie odechciało. Dobranoc kolorki i wszystko. Opadło mi.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Król - głosujemy

Post autor: Flux »

Już przy poprzednich singlach Edyta nam dobitnie pokazała, że nie warto jej wspierać. Sama palca nie przyłoży, bo o muzyce trudno rozmawiać, musi bronić się sama, odnaleźć słuchaczy itp. W spory i sporki jakoś wkłada sporo energii żeby zyskały na sile i nabrały odpowiedniej skali. Ktoś tutaj napisał, że głosowanie to tylko 2 minuty, które średnio poświęcamy na mycie zębów. Zgadza się, tylko szczotkowanie przynosi wymierne korzyści. Czyści jamę ustną, odświeża oddech. Co nam przyjdzie po pomocy zionącej ogniem smoczycy?
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Król - głosujemy

Post autor: Steffie »

Flux pisze:Co nam przyjdzie po pomocy zionącej ogniem smoczycy?
Moze to, ze smoczyca bedzie miala motywacje, zeby cos jeszcze dla was nagrac? :edi:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Król - głosujemy

Post autor: endeven »

nie organizuję głosowania etc by motywowac Edytę, ani by ja "przekupywać". I tak ma gdzieś listy przebojów i wysiłki fanów. Wielokrotnie miała gdzies fanów nie tylko na tym polu, ale i mając w nosie organizowane przez siebie konkursy, angażowała ludzi i potem bez wyjaśnienia olewała, obiecywała publikowanie fotek z fanami ze sceny głównej na love 2 love a po jednym koncercie ciągu dalszego tej inicjatywy nie było... generalnie nie dla Edyty cały ten cyrk z głosowaniem. Dla mnie to jest dla muzyki. Bez ideologii. Spodobał mi sie utwór, zachciało mi sie głosować. Ale zwyczajnie medialnymi dramami odechciało mi się głosować, bo Edyta pospuła mi aurę. Tyle. Nie ma tu co drążyć, co kto po co dla kogo. Jak mi sie znów zechce, to będę głosował.

Dodano po 4 minutach 35 sekundach:
Ale dziwne w sumie czytać tu posty osób, które i tak nie głosują. Jakby to była kolejna okazja do krasomówczego pojechania po Edce.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Król - głosujemy

Post autor: Flux »

Tylko ona tego nie potrzebuje do tworzenia, nie liczy się ze słuchaczem i jego opiniami. Jest to działanie, którego nie szanuje. Motywują ją już chyba tylko pieniądze. A co do odbioru, i tak zawsze sobie wmawia, że jej piosenki mają wspaniałe przyjęcie, podbijają listy i serca. Edyta jest typem osoby, która łatwo osiada na laurach. Nie ma potrzeb twórczych, ambicji artystycznych. Zajmują ją afery, które sama nakręca. Nic po naszym głosowaniu na jej kolejne dzieci, które porzuca tuż po porodzie a my je "adoptujemy". Jednak tak jak napisał endeven, żadnej nauki z tego nie wyciągnie. Może tylko na fanów się ponownie obrazi, jak to też miało wielokrotnie miejsce. Kiedyś głosowałem w tych wszystkich rozgłośniach, ale naprawdę nie ma to sensu. Bez samej artystki i jej zaangażowania i tak są skazane na zapomnienie.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Król - głosujemy

Post autor: Steffie »

Wydaje mi sie, ze jednak troche liczy sie z opiniami fanow i ich pragnieniem nowej muzyki. Gdyby sie nie liczyla, zupelnie przestalaby nagrywac, w koncu jakies pieniadze zawsze do niej splyna, tak czy inaczej. ;)
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Król - głosujemy

Post autor: Gosia1423 »

Steffie pisze:Wydaje mi sie, ze jednak troche liczy sie z opiniami fanow i ich pragnieniem nowej muzyki. Gdyby sie nie liczyla, zupelnie przestalaby nagrywac, w koncu jakies pieniadze zawsze do niej splyna, tak czy inaczej. ;)
Jak się liczy, to gdzie jest płyta akustyczna? A ostatnie nagrane piosenki były pod projekty... Także tego...
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Król - głosujemy

Post autor: Steffie »

Gosia1423 pisze:Jak się liczy, to gdzie jest płyta akustyczna? A ostatnie nagrane piosenki były pod projekty... Także tego...
Widze, ze jestes strasznie negatywnie nastawiona do Edyty i jej dzialan. Przeciez nie bylo powiedziane, ze plyty akustycznej nie bedzie. Bylo to gdzies powiedziane?
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Król - głosujemy

Post autor: endeven »

ach i te teledyski zapowiadane.. Nie Zapomnij..., Glow On (była nawet zajawka na kanale Edyty na yt, że pracuje nad nim) i do Oczyszczenia, który to nawet "wypłynął" nieoficjalnie. Ba! Edycie nawet podobał sie zmontowany filmik fanowski do innej piosenki, wykorzystujący kadry klipu do Oczyszczenia. Zalinkowałą to nawet na swoim fb. Niesamowite. Wniosek jeden: kadry jej się najwyraźniej podobały, wiec czemu Oczyszczenia nie wypuściła? Pewnie sie z kimś nie potrafiła dogadać z realizacji. Zawsze problemy z jakością i profesjonalizmem są poruszane.. ale nie wstydziłą się badziewiastego lyric video do Andromedy. Co zrobić. W sumie ciekawe, czy Edyta albo jej dream team głosują?
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Król - głosujemy

Post autor: Steffie »

Teledysk do "Oczyszczenia" byl taki sobie, delikatnie mowiac. Dobrze, ze go oficjalnie nie wypuscili.

Proponuje, aby wszystkie osoby, ktorym nie podobaja sie slowa Edyty, po prostu przestaly sluchac jej muzyki, glosowac na listach i narzekac. Moze to rozwiaze problem? :P
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Król - głosujemy

Post autor: endeven »

Steffie pisze:Teledysk do "Oczyszczenia" byl taki sobie, delikatnie mowiac. Dobrze, ze go oficjalnie nie wypuscili.
ale fotki i screeny z tego klipu były w fakcie, Bor je zamieszczał jak jeszcze machał ogonkiem będąc na usługach Edyty. W takim razie nie o jakośc tu chodziło, bo najwyraźniej Ed była zadowolona udostępniając faktowi pierwsze materiały.

Edyta ma ochote paplać jęzorem, to możemy sobie ponarzekać.

choc w sumie fakt, nie wiem co mnie to wszystko obchodzi. nie ma żadnych zaskoczeń w tym sitcomie.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Król - głosujemy

Post autor: Steffie »

Proponujesz zatem zawiesic glosowanie na listach na kolku i zobaczyc, co sie bedzie dalej dzialo?
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Król - głosujemy

Post autor: michal.p »

Czy głosujemy czy nie, Edyty to nie obchodzi. Promocja leży po całości, ale to nie jest tylko wina Edyty.
Ja będę głosował, bo kiedyś pokochałam artystkę, Edytę Górniak i to jej twórczość mnie interesuje. Nie życie prywatne i skandale.
ODPOWIEDZ