Brak Koncertów

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Arek86
Hope for us
Hope for us
Posty: 44
Rejestracja: 29 lis 2018, 16:02
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Linger, ,Szyby
Lokalizacja: Bytom

Brak Koncertów

Post autor: Arek86 »

Zastanawia mnie fakt dlaczego nasz wspaniała Edyta nie koncertuje? Przeglądałem strony innych polskich artystów i brałem udział w kilku plenerowych koncertach min Dawid Kwiatkowski, Brodka, Markowska, Grzeszczak, Rodowicz, Bajm, Steczkowska, Ich Troje... I wiele innych
Fani wyżej wymienionych mają okazję zobaczyć swoich idoli średnio 2-3razy w tygodniu w różnych częściach kraju grają koncerty od piątku do niedzieli w maju czerwcu lipcu i sierpniu przy różnego rodzaju festynach, dniach miast, gmin, powiatów itp nawet na dniach ziemniaka lub dniach kół gospodyń wiejskich... Można ? Można! Kasa się zgadza każdy jest zadowolony. Może kiedyś doczekamy się idąc miastem i zobaczymy plakat że Edi jest gwiazdą koncertu np na dniach miast x. Ludzie lubią plenerowe koncerty (darmowe) ja osobiście jestem spragniony koncertów Edyty Górniak mam nadzieję, że chociaż powtórzy trasę akustyczna.
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 958
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Brak Koncertów

Post autor: Sebuch »

W poprzednich latach bardzo dużo występowała na dniach miast, nawet tutaj w historii wątku jest sporo takich tematów. Myślę, że teraz jej się po prostu nie xhde jeździć i robić prób z zespołem.
tatian
Hope for us
Hope for us
Posty: 15
Rejestracja: 03 wrz 2015, 21:40
Lokalizacja: Włocławek

Re: Brak Koncertów

Post autor: tatian »

Byłem swego czasu na darmowych koncertach w Płocku i w Grudziądzu. Byłem również na wielu płatnych.
Różnica jest taka, że na tych bezpłatnych przychodzi różny element, a na płatnych konkretny słuchacz,
Nie mniej jednak brakuje mi koncertów jednych i drugich.
Aż wstyd przyznać, że również jako fan Depeche Mode w swoim życiu byłem na większej ilości koncertów ich niż Edyty.
Justynę Steczkowską też lubię, też na koncertach byłem i od ilości koncertów u niej można dostać zawrotu głowy.
A tu ani trasy, ani nowych płyt od czasu do czasu jakiś singiel i tyle.
Pomimo ogromnego potencjału uważam Edytę za zmarnowany koncertowy talent.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1669
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Brak Koncertów

Post autor: Steffie »

Edyta nie wykorzystuje swojego potencjału - ani muzycznego, ani koncertowego, ani reklamowego, ani żadnego. Teraz zajmuje się głównie promowaniem "twórczości" Allana, jeśli promocją można nazwać fragmenty jego kawałków na jej stories... Ech. I pomyśleć, że tyle mogłoby się muzycznie dziać, gdyby tylko jej się chciało, ale nie. Na Insta co chwile wyskakują reklamy profilu takiej Jusi, która znów mami publikę z Royal Concert :roll: nawet jeśli nie obserwujesz jej profilu... Po prostu płaci za reklamę, ot co, a Edyta? Jakieś filmiki ze zwierzakami, ewentualnie udostępnia snapy fanów albo nagrywa jakieś głupoty. 8P Kiedyś to się działo - choćby za czasów Krupy, który ponoć trzymał ją w klatce i kazał jeździć na koncerty. :twisted: No to jeździła, a potem było tyle biadolenia, że musiała jeździć, proszę państwa, pamięta ktoś te wywiady? :P A teraz proszę, sama swoim sterem, sama okrętem i nic się nie dzieje. No ok, miała być jakaś trasa, ale pandemia wyskoczyła i *** strzelił. :pomysl: Jeśli Edytę nie zmusi bieda albo jakaś autorytarna osoba, to nic z tego nie będzie, chyba już nikt nie ma co do tego wątpliwości. :o
Gerogina48
Hope for us
Hope for us
Posty: 49
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Brak Koncertów

Post autor: Gerogina48 »

Nigdy nie lubiłam Jusi :/
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Brak Koncertów

Post autor: Kamui Shiro »

Arek86 pisze:Zastanawia mnie fakt dlaczego nasz wspaniała Edyta nie koncertuje?

1. Edyta jeszcze na przelomie wieków mowila w wywiadzie do ktoregos z dzienników (nie pamietam, czy to byla Wyborcza, czy Rzeczpospolita), ze rzadko koncertuje, poniewaz jej warsztat spiewania wymaga ogromnego nakladu pracy, ze cos tam sros tam, w przeciwienstwie do spiewania Chylinskiej, ktora nie spiewa z przepony, ale zdziera sobie gardlo... Tak, moge cos przekrecac, ale Edyta poszla w takie tlumaczenia wtedy i tak, omawiala w taki sposob, co uwaza o warsztacie koncertowym Agnieszki Ch. XD

2. Forsa. Prawdopodobnie czeste wystepy dla TVP daja jej duzo wiecej finansowo niz dni ziemniaka w Pcimiu Dolnym i trasa po innych takich tam

3. Edyta jest w biznesie od lat 90-tych (wczesnych), nie musi nic udowadniac, nie promuje sie na nowo. Kwiatkowski czy nawet jeszcze Brodka to wciaz stosunkowo 'mlodzi' wykonawcy, mlodziezowi, wiec sa bardziej na fali. Steczkowska to ewenement (nagrywa, wydaje, koncertuje i mimo, ze prawie nikt jej nie slucha, to jakos sie to kreci XD). Bajm czy nawet Patrycja Markowska to inna beczka, rock, pop rock, niemniej koncertowac musza, bo na tym polega ich wizerunek.

4. Edyta nie ma czego promowac koncertami, chyba ze 25-lecie czegos tam, mnie osobiscie smiesza te wszystkie naciagane jubileusze. Nie nagrywa nic poza singlem raz na rok, predzej pojdzie w trase Swietlistych z soborem na srodku Drogi Mlecznej niz na tour z materialem muzycznym. Zawsze jednak gdzies tam wystapi, wystarczy sledzic xD

5. Gwiazda pokroju Edyty jakos nie pasuje mi do objezdzania Polski/ niePolski z datami po 2-5 w tygodniu, to nie jej wajb.

6. Popularnosc. Umowmy sie, ile osob poszloby na jej koncert teraz z powaga? Po tym, co ona pier..?

7. Boi sie kompromitacji moze. Osobiscie bylem na jej koncercie ostatnio w 2015, bardzo mi sie podobalo, mialem wrazenie, ze innym tez... Ale minelo kilka lat, Edzia nagadala glupot, stracila zarowno w moich oczach, jak i u ogólu Polakow.
tatian
Hope for us
Hope for us
Posty: 15
Rejestracja: 03 wrz 2015, 21:40
Lokalizacja: Włocławek

Re: Brak Koncertów

Post autor: tatian »

Dlatego ja powtarzam nie od dziś niech ona lepiej śpiewa a nie gada, bo to jej lepiej wychodzi.
A bańkę ostatnio zarobiła na nauce jazdy i prawko zdobyła to zawsze jej jakaś kasa z nieśpiewania wpada.
dogna
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2022, 8:22
Lokalizacja: Polska

Re: Brak Koncertów

Post autor: dogna »

No właśnie... kiedy coś będzie? ;-)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Brak Koncertów

Post autor: Flux »

Loty do Azji diwie podrożały. I ją inflacja dosięgła. Może więc wkrótce będzie zmuszona jakieś mini recitale pyknąć albo koncert charytatywny za zwrot kosztów własnych.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Brak Koncertów

Post autor: audarya »

Mysle, ze w wolnym czasie Edyta zajmuje sie samorozwojem, jakkolwiek slepo podazalaby droga oszustow, ktorze czerpia z niej korzysci, jest to jednak jej wolny czas i wybor co chce z nim zrobic. Uwazam, ze artysta nie jest nic winien sluchaczom. Jest wolny i moze spedzic sam cale zycie jesli to daje mu satysfakcje.

Tak czy inaczej chcialabym jakos celebrowac Edki 50 urodziny - obawiam sie, ze szansa bedzie tylko na Insta, ktorego juz od dawna nie mam. Trudno. Chcialabym choc ostatni raz uslyszec ja na zywo na koncercie najlepiej w sali koncertowej, bez przypadkowych sluchaczy i tlumow. I czekam na te ostatnia juz plyte - bo na bank juz kolejnych nigdy nie bedzie.
Gerogina48
Hope for us
Hope for us
Posty: 49
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Brak Koncertów

Post autor: Gerogina48 »

jestem dokladnie tego samego zdania, samorozwój
tatian
Hope for us
Hope for us
Posty: 15
Rejestracja: 03 wrz 2015, 21:40
Lokalizacja: Włocławek

Re: Brak Koncertów

Post autor: tatian »

Ale samorozwój czego?
Chyba samozwój.
Z Edytami to już chyba tak jest, że im się nie chce czytaj E. Górniak, E. Bartosiewicz. Obie zdolne a kariery przespane.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Brak Koncertów

Post autor: audarya »

tatian pisze:Ale samorozwój czego?
Chyba samozwój.
Z Edytami to już chyba tak jest, że im się nie chce czytaj E. Górniak, E. Bartosiewicz. Obie zdolne a kariery przespane.

Nazwa wskazuje dokladnie czego :ha:


Straszysz! Myslalam, ze jakis koncert jednak.....a tu wciaz brak!
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Brak Koncertów

Post autor: wodawodnista »

Po co koncert jak można np 2000 kroków do miłości? Dla babki po 50tce to by był prawdziwy fun. A dolary powpływają.

A Bartosiewicz zostawcie w spokoju - to nigdy nie była artystka medialna a wręcz bała się tego jak ognia. To jest inny typ wokalistki/gwiazdy.

A tak na poważnie jakaś trasa na pewno będzie prędzej czy poźniej. Bardziej bym się martwił o jej setlistę. To nie Ja + covery, so fun :edi:
ODPOWIEDZ