OPOLE-------18.09.2005

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: OPOLE-------18.09.2005

Post autor: Piter »

No tak, Edyta publicznie mówiła o tym, że nie kocha się na tydzień przed koncertem i co jej zrobił każdy z partnerów, ale jak ktoś tu napisał raptem kilka dupereli to od razu wszyscy mają niepokój w sercu...
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: OPOLE-------18.09.2005

Post autor: KrzysiekF »

karol pisze:
Jarrecky pisze: A co takiego osobistego zostało powiedziane??
Wiesz Jarku...Ja np. odczulem ze Edyta nam sie zwierzala...I nawet glupio bym sie czul sam ze soba,gdybym cokolwiek pozniej powtarzal.....
Zgadzam się...To spotkanie było wyjątkowe i przyzna to każdy kto tam był...
Jarrecky
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 220
Rejestracja: 08 gru 2004, 22:51
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: OPOLE-------18.09.2005

Post autor: Jarrecky »

karol pisze:
Jarrecky pisze: A co takiego osobistego zostało powiedziane??
Wiesz Jarku...Ja np. odczulem ze Edyta nam sie zwierzala...I nawet glupio bym sie czul sam ze soba,gdybym cokolwiek pozniej powtarzal....Nawet jesli sa to informacje czystko artstyczne to jednak nieoficjalne.
Tak, zwierzala sie, jesli chodzi o zycie prywatne. Jesli mnie pamiec nie myli to nic o zyciu prywatnym nie zostało powiedziane. Natomiast jesli chodzi o zycie artystyczne, to nie widze przeszkod zeby mowic o tym co zostało powiedziane.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: OPOLE-------18.09.2005

Post autor: Magda M »

Wiesz Jarku...Ja np. odczulem ze Edyta nam sie zwierzala...I nawet glupio bym sie czul sam ze soba,gdybym cokolwiek pozniej powtarzal....Nawet jesli sa to informacje czystko artstyczne to jednak nieoficjalne.
Niom racja..... Jesli Edka mowila ze to tajemnica to na forum lepiej nie pisac... ale na pw... ;)
Slawek
Sit down
Sit down
Posty: 55
Rejestracja: 18 gru 2004, 4:21
Lokalizacja: Niebo ;)

Re: OPOLE-------18.09.2005

Post autor: Slawek »

Wydaje mi sie, ze troche histeryzujecie...

Edi nie zyje na swiecie od wczoraj i wie komu i co mozna powiedziec. I jesli chcialaby aby ktos o czyms nie wiedzial to poprostu by tego nie mowila kilkunastu osobom, ktorych imion pewnie nawet nie zna. A jesli juz cos mowi musi miec swiadomosc tego, ze ktos to gdzies powtorzy.

Tak czy siak tajemnicy wielkiej tu nikt nie wyjawil (tak mi sie wydaje) i moze zamiast skupiac sie na tym czy ktos napisal jedno slowo za duzo proponuje zamieszczac recenzje i wrazenia z koncertu i foty oczywiscie.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: OPOLE-------18.09.2005

Post autor: Aro »

Zaczynacie tworzyć tutaj chorą sytuacje bo wychodzi na to, że część jest lepsza i ma ten przywilej dowiadywania się rzeczy o których nie widzą Ci którzy na koncercie nie byli. Nie lepiej było zwrócić na PW uwage tym którzy Waszym zdaniem za dużo mówią :?: Za chwilę zaczną się podziały. Ja to odbieram w tej chwili tak, ze część uwaza sie za super wyjątkowych bo coś tam im Edyta powiedziała i mają tutaj czelność pisać innym żeby Nam czyli tym gorszym (bo nie byli tam z Edytą) nic nie mówic. Zastanówcie się moze zanim zaczniecie coś pisac bo będzie za chwile niezły bałagan.

Osobiście nie podoba mi się to zwracanie uwagi publicznie osobom które "za dużo piszą".
Awatar użytkownika
karol
The story so far
The story so far
Posty: 562
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Miles&Miles Away
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: OPOLE-------18.09.2005

Post autor: karol »

Slawek pisze:Wydaje mi sie, ze troche histeryzujecie...
... i moze zamiast skupiac sie na tym czy ktos napisal jedno slowo za duzo proponuje zamieszczac recenzje i wrazenia z koncertu i foty oczywiscie.
Jestem za :)
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: OPOLE-------18.09.2005

Post autor: Marek »

Dziękuję wszystkim za dostarczenie wielu interesujących informacji. Jednak jak widzicie są osoby które uznają że nie przywieźliście „super-hiper-mega odlotowych itd.” informacji... mogli sami wybrać się na koncert i zapytać się Edyty o więcej. Zapewne i tak Edyta nie powiedziałaby więcej, mówi tyle ile chce a nie tyle ile ktoś by oczekiwał! No ale może osoby te siłą wyciągnęłyby informacje jakieś „super-hiper-mega odlotowe itd.” Np. tytuł nowej płyty. Cóż, gderać i być niezadowolonym potrafi większość, ale warto zawsze cieszyć się z tego co się ma a nie z tego co mogłoby się mieć!

Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: OPOLE-------18.09.2005

Post autor: Aro »

Marek pisze:Dziękuję wszystkim za dostarczenie wielu interesujących informacji. Jednak jak widzicie są osoby które uznają że nie przywieźliście „super-hiper-mega odlotowych itd.” informacji..
No własnie nie przywieźli więc o co ta cała afera :?: Może Ty Nam to jakoś wytłumaczysz.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: OPOLE-------18.09.2005

Post autor: Piter »

Jeśli chodzi ci o mnie Marku, to powiem tylko tyle, że nie wymagam od nikogo zbierania dla mnie informacji i jestem wdzięczny za to, co napisali tu inni. A to co pisałem na temat hiper mega newsa odnosiło się do tego, że nie rozumiałem szumu wokół zdradzania informacji. Zgadzam się ze Sławkiem, że Edyta nie przekazałaby nic bardzo osobistego do tłumu fanów i z Aro też się zgadzam, nie róbcie z siebie powierników Edyty i "narodu wybranego".
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: OPOLE-------18.09.2005

Post autor: Marek »

Edyta przekazała "jakieś" informacje do osób będących na koncercie i prosiła aby nie pisali tego publicznie. A wy nie potraficie się z tym pogodzić! Skoro jest to prośba to trzeba ją uszanować, taka była wola Edyty. A gderanie że nie przywieźli "super-hiper-mega odlotowych itd." informacji do osób które były na koncercie jest uwagą niegrzeczną...!!! Stawiacie innym jakieś wymagania.... - byli to niech mówią :!:
a ty ArO sam sobie odpowiedz na pytanie które mi zadałeś.... bo ja nie mam takiego zamiaru i chęci :!: ale zanim sobie odpowiesz, przemyśl zapytanie jeszcze raz :!:
skąd ta afera wynika :?:
Awatar użytkownika
karol
The story so far
The story so far
Posty: 562
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Miles&Miles Away
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: OPOLE-------18.09.2005

Post autor: karol »

Zgadzam sie z panem Markiem 8) Ale zeby nie odbiegac od tematu to dodam tylko ze koncert byl zajbi*** :D
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: OPOLE-------18.09.2005

Post autor: Marek »

karol, my już wiemy że był zajedwabisty... ale gdzie te tony fotek :?: :lol: ;)
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: OPOLE-------18.09.2005

Post autor: marlena »

nie psujcie atmosfery! :roll:

dzieki wszystkim za recenzje i czekamy na wiecej! :D
Awatar użytkownika
karol
The story so far
The story so far
Posty: 562
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Miles&Miles Away
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: OPOLE-------18.09.2005

Post autor: karol »

Marek pisze:karol, ... ale gdzie te tony fotek :?: :lol: ;)
Marku,mi aparat zaczol dzialac w pociagu w podrozy powrotnej :D Wiec sam czekam na focie ;)
ODPOWIEDZ