Koncert w Toruniu - kto chętny?

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Jarrecky
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 220
Rejestracja: 08 gru 2004, 22:51
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: Jarrecky »

KrzysiekF pisze:
Jarrecky pisze: ...i na co jeszcze?? :D Trzeba było jechać Krzysiu...ale jak ma sie lenia, to wszystko tłumaczy...:D
:shock: Aha.... pojadę jeszcze , przecież Edyta planuje od kilku do kilkunastu koncertów:)
Jarek skąd wiesz że mam LENIA :?: chyba zbyt szybko wnioski wyciągasZ?
hehehe, mozliwe...:D
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: KrzysiekF »

Jarrecky pisze:
KrzysiekF pisze: :shock: Aha.... pojadę jeszcze , przecież Edyta planuje od kilku do kilkunastu koncertów:)
Jarek skąd wiesz że mam LENIA :?: chyba zbyt szybko wnioski wyciągasZ?
hehehe, mozliwe...:D
Lenia to chyba Ty masz :lol: czekam na to zdjęcie grupowe z Krakowa i dalej nic :( a szkoda takie piekne wspomnienia :(
Awatar użytkownika
karol
The story so far
The story so far
Posty: 562
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Miles&Miles Away
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: karol »

podobno bylo zajebiscie...Edka wyszla do forumowiczow po koncercie :razz:
myciu
Hope for us
Hope for us
Posty: 49
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:03
Lokalizacja: Poznań

PIERWSZE WIADOMOŚCI PO TORUNIU>>>

Post autor: myciu »

Było wspaniale. Koncert był piekny, był inny. Był niesamowity klimat i nastrój. Zupełnie nowy zestaw piosenek.... Super. Ale po kolei...
Wpuścili nas po 19. Generalnie jak sięokazało średnia wieku na koncercie to jakieś 50. Siedzielismy wszyscy albo w 1 albo w drugim rzędzie. Byliśmy jakies kilka metrów od Edytki. Z tył na poczatku usłyszałem : "Prawie cała gmian tu jest..." To wszystko wyjasniało. No ale nic. My i tak bedziemy się świetnie bawić. Acha - aparatów to chyba z 6 było od nas... Fotek będzie multum (moje w tygodniu sie pojawią).

Zaczęło się od 'Ready for love' Biała sukienka. Wyglądała ślicznie. Wiecie co - po kolei to już nie pamietam utworów (inni uzupełnią to na pewno). Ale było 'Dont you know you', 'Cant say no', 'Jak najdalej', 'Cicha noc', 'White christmas', 'No more drama' - piosenka Mary J Blidge (WYPAS - SUPER - NIESAMOWITE WYKONANIE!!!), Jeszcze inna nieznana piosenka (coś pod Roda Stewarta). Było tez 'Sleep with me' w niesamowitej wersji ze wspaniałymi górami. Oj wyciągnęła Edytka.

W drugiej części koncertu była zielona spódniczka (ta co w Krakowie) i czarna bluzeczka. Za to na koniec pojawiła się w czerwonej sukni. Cudna. Bardzo ładnie wyglądała.

Ogólnie Edytka była bardzo pogodna i radosna. Bawiła się ze swoimi muzykami (prosiła by pokazali nam swoje inne talent -śmiesznie było). Piękne życzenia nam złożyła.
Zaspiewalismy jej sto lat (jakoś tak w połowie koncertu). Malutko nas strasznie było (jakies 20 osób) asle za to blisko i zabawa była świetna. Edyta dała z siebie wszystko. mimo że była chora (przeziębiła się w drodze).Pełen czad i niesamowity klimat.

W sklepiku można było kupić kalendarz A4 ze zdjęciami z sesji Impossible w tle. Pocztówki, podstawki pod kubki, plakat z Perły i Live99. No i płytę za 15zł - Krople chwil.

EDYTKO - pieknie było. Dziekujemy.

na pewno niedługo pojawi się mnóstwo zdjęć. Trzypionek jak zwykle 4 filmy po 36 klatek. reszta miała cyfrówki. Oj będzie co oglądac. Tyle ode mnie. Inni dopowiedza szczegóły.

BYŁO MAGICZNIE!!!

[ Dodano: 2004-12-19, 01:44 ]
Tak, Edyta wyszła do nas. Wszystkim dała autografy. Robilismy sobie z nią zdjęcia. Wyglądała ślicznie - tak delikatnie. Opowiadała o Allanku. Powiedziała, że zaraz jedzie do Warszawy. Jutro od rana próby do kolęd.Było strasznie sympatycznie. Każdy dostał autograf. Słychac było, że jest chora troszkę.

PS. Ale mimo choroby (przeziębienia) dała z siebie wszystko. Powiem tylko, że koleżanka, która absolutnie nie jest fanką Edyty była pod wielkim wrażeniem jej talentu, glosu i klimatu na koncercie.

MAGIA. MAGIA EDYTY ZNÓW ZADZIAŁAŁA!
ZNÓW DODAŁA NAM ENERGII I TYLE SZCZĘŚCIA!

Ach ta czerwona sukienka. Śliczna. Edyta - czerwony anioł. Oj zrobiła wrażenie.
Ale tam sukienka... To wykonanie Sleep with me - wyobrażacie sobie że ona to wyciągnęła niessamowicie. Wersja z takimi górami że hej.
No i Cicha noc - Spokojnie, spokojnie - by potem pokazac pazurek Edytowy. No more drama - zupełnie inne wykonanie od oryginału. Ale takie Edytowe - z pokazaniem wszystkich możliwości wokalnych. No i ostro - Cant say no w wersji rockowej. Ale był czad. Nasza rockowa Edyta.
Najlepszym dowodem na to że talent Edyty mówi sam za siebie było stwierdzenie mojej kolezanki - 'Przecież ona ma niesamowity głos i talent. Wspaniały show...'

No dobra - teraz inni mnie uzupełnią. Kinga, Ewka, Trzypion, Ornitier i reszta...Czekamy na relacje.

PS - Bedzie tez krótki filmik z cyfrówki. Kolega ORNITIER własnie ocenił moje produkcje, że nawet nieźle wyszło....Zobaczymy soon.
Ostatnio zmieniony 19 gru 2004, 2:09 przez myciu, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: Aro »

Dzieki myciu za relację. Wielka szkoda, ze mnie tam nie było. Koncert musiał być wspaniały. Chciałbym wreszcie zdobyć autograf Edyty, ale jakoś nie jest mi to dane. Toruń saleko. :(

Pozostaje tylko czekać na ten dzisiejszy w radiowej Trójce. :)
ornitier
Hope for us
Hope for us
Posty: 19
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:28
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: ornitier »

Co ja moge dodac do relacji Mycia... ( dla ktorego podziekowania okrutne sie naleza, za cierpliwosc podczas jazdy z Poznania do Torunia i spowrotem ). Bylo bardzo milo siedziec w pierwszym rzędzie i byc tak blisko Edyty. Nie spodziewalem sie tylu prezentow w postaci premierowych piosenek - jak juz Myciu wspominal - Cicha noc', 'White christmas', 'No more drama' .... kazda wykonana w perfekcyjny sposob az mnie ciary przechodzily... a moze to to trzymanie Kingi za reke ;)
Edyta tryskala humorem i naprawde dobrze sie bawila. Coz mozna chciec wiecej... zeby trwalo dluzej i dluzej i dluzej... Z profesjonalnym sprzetem biegal adams i trzypion wiec pewnie beda niezle foty. Jak narazie staram sie cos znalezc z roboty mojej i Mycia... to co wyszlo mozecie sobie ogladnac na www.icpnet.pl/~macz/torun
Myciu nakrecil tez krotki filmik, ale to juz troche pozniej :)

Na koniec Edyta wyszla do nas, porozmawiala, pozartowala, porozdawala kazdemu po autografie i gdy tak stalem kolo niej sprawiala wrazenie strasznie kruchej, delikatnej... az trudno uwierzyc, ze chwile przed tym na scenie potrafila wywolac takie ciarki i drzenie swoim glosem.
no... tyle relacji trzymcie sie!
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: B@r »

No własnie było cudownie .Bylismy bliziutko.Edyta spiewała rewelacyjnie mimo przeziebienia.Braklo mi paru utworow ale zwielu sie bardzo ucieszylam.Atmosfera niesamowita,swiateczne zyczenia,jedyne co mi sie niebardzo podobało to zupelnie nowy skład zespolu(no oprocz Darka i Edytki).Ale Edyta mowila,ze powodem zmiany są ostanie wydarzenia.Widze tylko,ze Edytka jest juz dojrzałą kobietą,dla ktorej najwazniejsza jest rodzina.Skonczyły sie dobre czasy,w ktorych bylismy najwazniejsi a przynajmniej niezwykle potrzebni.No trudno. :neutral: Dziękuję Edytko,badz szcześliwa :wink:
Ostatnio zmieniony 20 gru 2004, 15:48 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
myciu
Hope for us
Hope for us
Posty: 49
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: myciu »

Hmmm....Dlaczego Ci się zespół nie podobał? Jak dla mnie to grali rewelacyjnie. No nie będe wspominał o ich smiesznych wygłupach. Ale muzycznie - rewelacja. No chyba, że o wygląd chodzi (Afro i te sprawy...:)
To prawda - Edytka jest wspaniała kobietą. Taka 'matka Polka". A jakże. CIeszmy się, że się życie jej ukada. Ja myślę, że dla nas zawsze znajdzie czas i uwagę. Nie możemy w końcu miec jej na własność. :)

OGROMNE gratulacje dla zespołu. Pełen profesjonalizm brzminia (mimo że sie na tym nie znam:))
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: B@r »

Tak wyglad i to przedstawienie moze bylo smieszne ale do Edyty moim zdaniem wogole nie pasuje.No i przyzwyczailam sie do tamtego zespołu,Zaczek i chorki itd.
A tu czasem Edyty nawet nie było słychac :wink: .Kazdy ma swoj gust,ja wolę poprzedni sklad.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: kinga »

To teraz ja :D Jak ju z ludziska zdążyły wspomnieć,było ZAJEBIŚCIE :!: :wink: Edysia cudowna,taka uśmiechnięta, pełna humoru, ah... :grin: No i później,kiedy do nas przyszła miała czas dla każdego mimo,że się spieszyli :) Dzięki dla wszystkich którxy byli na koncercie a przede wszystkim dla Aguss, Mareczka, Ornitiera,Mycia,Marcinka,Madzi i wszystkich których pominęłam :D Wielka buźka,jesteście niesamowici :)

Chciałam jeszcze zaznaczyć,że niechcący pominęłąm Trzypiona,któremu również bardzo dziękuję.

A do Edzi: Kochana,jeszcze raz dziękujemy...za czas, piękne życzenia, uwagę i uśmiech...Dziękuję że z nami byłaś. Kochamy Cię bardzo bardzo mocno :grin:
Ostatnio zmieniony 20 gru 2004, 16:05 przez kinga, łącznie zmieniany 2 razy.
foczka
Hope for us
Hope for us
Posty: 36
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: foczka »

Gdy czytam te Wasze piękne wspomnienia, aż wszystko się we mnie uśmiecha i łagodnieje! Cieszę się, że ten koncert był właśnie taki klimatyczny, że byliście tak blisko jak tylko się da, że przynieśliście tu nam magiczny blask i zapach tego dnia i naszej wyjątkowej Edytki. Dziękuję.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: B@r »

Ile mniej wiecej bylo osob na widowni?
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: kinga »

Miejsc było ok. 900 i osób prawie tyle :D
Awatar użytkownika
Monia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 248
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:23
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: Monia »

Kochani, bardzo sie ciesze ze spotkalo was tyle szczescia naraz :)
Pieknie to opisaliscie :P Az sie cala trzese z wrazenia, juz sobie wyobrazam naszą Edzie w akcji...
Zaluje tylko ze nie bylo mi dane uslyszec tych unikatowych kawałków...mam taka cicha nadzieje ze jeszcze kiedys nadarzy sie okazja...
NO i piekne dzieki za fotki :razz:
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: Bob »

Ale wam zazdroszczę, dziś wybieram sie do 3-ki na koncert świąteczny, mam cicha nadzieję , że reprtuar sie powtórzy. Już teraz wiem , że kilka osób z Fotrum spotka sie na Mysliwieckiej.Do zobaczenia.
ODPOWIEDZ