Trasa koncertowa '99

Czyli nasze wspomnienia...

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Trasa koncertowa '99

Post autor: Magda M »

heh widze ze temat sie rozkrecil wiec proponuje tutaj sie włączyc do dyskusji... pamietacie na pewno koncerty Edki.... piszcie :D

Poki co zaczynam od tematu dot osób ktore miały urodziny w dzien kocertu :D U nas w gdyni zglosil sie ktos kto tych urodzin nie miał.. heheh :d Sprytne to było :D


ja pamietam ze wszyscy narzekali ze Edka na kazdym kocercie to samo miała ubrane i wszyscy mieli te same fotki :lol:


no to teraz piszcie co pamietacie :D
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Trasa koncertowa '99

Post autor: Titter »

Ja pamietam, ze Aula Uniwerku byla wypelniona po brzegi prawie. Po kilku piosenkach przesiadlam sie z 12stego!!! rzedu i usiadlam na podlodze pod scena :D Panowie i Panie z pierwszych rzedow dziwnie sie na mnie patrzyli :D:D A na bis kiedy Edka spiewala To Nie Ja dalam jej miska, pokazala go potem wszystkim a ja mialam lzy w oczach :D A na koniec tata po mnie przyjechal i kupil mi taki sliczny plakat z sesji do EG :)

PS. Jak mnie kosmetyczka malowala na slub mojej siostry patrzyla na niego bo makijaz mial byc taki sam - szczegolnie oczu :D:D:D ;)
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Trasa koncertowa '99

Post autor: dorota »

a ja pamiętam,ze edka na kazdym koncercie miała te same teksty, i jak się potem słuchało płyty live'99 to wydawało się,ze koncert był nagrywany właśnie w naszym mieście ;)

w Gdyni cała sala wyśmienicie sie bawiła,nie było sztywniaków. do piosneki jestem kobietą wszyscy powstali ;) jak na rozkaz :!:
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Trasa koncertowa '99

Post autor: Monika23 »

W Zabrzu tez bylo super.Na 'Jestem kobieta' pamietam,ze z mojego rzedu wstalam tylko ja :D :lol: super sie bawilam,narobilam maaase fotek - jeszcze wtedy takim zwyklym aparatem,ktory wydawal glos jak sie robilo zdjecie,ludzie przede mna dziwnie sie patrzyli jak robilam kolejna fote :D mieli mnie dosyc :lol:
Na koniec rzucilam Edzi takiego pomaranczowego misia :grin: kupilam sobie oczywiscie duzo rzeczy po koncercie i ogladalam to do znudzenia :P
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Trasa koncertowa '99

Post autor: kinga »

Ja bylam we Wroclawiu. To byl mój pierwszy koncert i w ogóle pierwszy raz, kiedy widzialam Edytę na żywo. Ale siedzialam daleko, na balkonie i mialam lornetkę :lol: Ale za to widzialam nawet Edyty ucho :lol: :P O dziwo się chyba nie spóźnila (no, może 5 minut :wink: ). Pamiętam, że siedzialy kolo mnie jakieś zgredy, które najeżdżaly na Edytę (po co placic tyle kasy za koncert jak się kogoś nie lubi? :roll: ) i jak poprosila, żeby wstać to wstalam tylko ja na balkonie :lol: Dziwnie się na mnie ludzie patrzyli z boku. A niedaleko mnie siedziala jakaś dziewczyna, z calą rodziną przyszla i jak Edka coś tam gadala między piosenkami, to ona stanęla na barierce (jakby tak się pośliznęla...), rodzina ją trzymala i zaczęla się drzeć "Edyta, kocham Cię!" :lol: I Edi wtedy się tak slodko speszyla i powiedziala, żeby tak nie krzyczeć, bo teraz nie wie, co powiedzieć :P

Generalnie koncert wspominam bardzo dobrze, wrócilam z wypiekami na twarzy, a po koncercie poszlam z tylu żeby poczekać aż Edi wyjdzie (ale byla na bankiecie) i stalo tam jeszcze parę osób, no ale rodzice nalegali, żeby juz jechać bo byla chyba 23 a do domu mieliśmy ponad 100 km. I wpadlam w taki ryk, jak odchodzilam, że znajomy rodziców z Wroclawia, który mi bilet kupowal na koncert powiedzial: "Ja myślalem, że to tylko na filmach taka histeria za ulubionym wykonawcą..." :lol: No i tak się mną przejąl, że podzwonil trochę (nie ma to jak znajomości ;) ) i zalatwil mi autograf na plycie z dedykacją (mój pierwszy) :D Fajnie bylo :lol:
PiT
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 200
Rejestracja: 11 kwie 2005, 23:18
Lokalizacja: Kraków

Re: Trasa koncertowa '99

Post autor: PiT »

A ja pamiętam jak czekaliśmy przed TEATREM SŁOWACKIEGO (przy tylnym wyjściu). Ale Edka zrobiła nas w bambuko i wyszła przez scenę. Jak podjechał samochód, otworzyło się okno i zobaczyliśmy ją, to wszyscy byli w szoku co ona robi za nami skoro wszyscy czekają, aż wyjdzie... :lol: Oczywiście wszyscy rzucili ise na samochód ale kierowca był sprytny i ruszył... Edyta tylko zdążyła powiedzieć "Dziękuję Kochni, że przyszliście! Przepraszam ale nie mogę już zostać..." I odjechała... :(
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Trasa koncertowa '99

Post autor: Marek »

W jakiej cenie były bilety na koncerty Edyty w 1999 roku :?:
Jarrecky
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 220
Rejestracja: 08 gru 2004, 22:51
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Trasa koncertowa '99

Post autor: Jarrecky »

Marek pisze:W jakiej cenie były bilety na koncerty Edyty w 1999 roku :?:
Bilety były po 40 zł....
Ja byłem w Opolu. W dniu koncertu obchodziłem swoje 21 urodziny.
To były urodziny, ktorych nie zapomne do konca zycia, dzieki Edycie wlasnie.
Całus w usta :) jaki dostalem od Edyty na scenie sprawil ze poczulem ze unosze sie w powietrzu haha. Nie pamietam drogi powrotnej do swojego miejsca, a tez siedzialem w 1 rzedzie na balkonie, wiec miałem długą droge do przebycia....:)
To był drugi raz, kiedy zobaczylem Edyte na zywo....Pierwszy raz mial miejsce rok wczesniej podczas Festiwalu w Opolu....
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Trasa koncertowa '99

Post autor: Magda M »

45 zł albo 60 .....

a tak wogole to ja wbiłam sie na bankiet po koncercie.... tnz na chwilke tam wparadowałam :D Jak Edka mnie zobaczyla [i zobaczyla ze mam bluzke z jej fotka ubraną] to sie usmiechnela.. myslała ze cykne foto a ja gapilam i szcerzylam jak głupia :lol: i wreszcie strzelilam fotke ale Edka nie patrzyla sie juz na mnie tylko odwracala głowe [bo ile sie moze na mnie patrzec :lo:] Zabawnie było :lol: :DDD
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Trasa koncertowa '99

Post autor: Marek »

magdamiecz, poproszę o fotkę ;)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Trasa koncertowa '99

Post autor: Magda M »

alez ja ja juz tu wrzucałam.. To była "fotka" ftotki bo nie mam skanera..... Wiec tragiczna jakosc...... jutro poszukam jej w swoich postach i ci tu specjalnie wkleje bo dzis juz padam z nog.. ide w kimono :D
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Trasa koncertowa '99

Post autor: kinga »

Marek pisze:W jakiej cenie były bilety na koncerty Edyty w 1999 roku :?:
Ja zaplacilam 60 zl za miejsce na balkonie.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Trasa koncertowa '99

Post autor: Magda M »

to chyba zalezało od miejsca w ktorym odbyl sie koncert.... no nie wiem.. ;)
kinga, na balkonie? nie chcialas blisko sceny?????
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Trasa koncertowa '99

Post autor: Titter »

Ja nie pamietam ile, jak znajde bilet to napisze - wiem, ze jak na 7lat temu cena wydawala mi sie duza.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Trasa koncertowa '99

Post autor: Monika23 »

W Domu Muzyki i Tanca w Zabrzu bilety kosztowaly 40 zl ,ja siedzialam w 3 rzedzie :)
ODPOWIEDZ