Koncert w Krakowie

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Jarrecky
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 220
Rejestracja: 08 gru 2004, 22:51
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: Jarrecky »

KrzysiekF pisze:
Jarrecky pisze: Szkoda tylko, ze nie bedzie KrzysiaF w Krakowie...Krzysiu! Myslami bedziemy z Tobą! Przynajmniej ja napewno:)
No tak.... ale prosze nie użalajcie się nademną:) :grin:
Narazie to tylko ja sie użalam nad Tobą...hehe :)
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: monia80 »

Mi zapowiada sie za to super impreza po koncercie a wlasciwie na drugi dzionek , bo o czwartej rano wyjazd na narty na Slowacje na weekend i to wszystko dzieki Trzypionowi z super ekipa :D

W tym momencie to nawet nie wiem czy bardziej sie ciesze na koncert Edzi czy na Slowacje :D :500:


Zapowiada sie zaje.. weekend w moim zyciu damy czadu:grin: :grin: :grin: :564: :685:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: B@r »

Nie przesadzaj ;) O 5 pobudka, wyjazd o 6:00 ;) 4:00 to pogańska godzina i uczciwi ludzie o tej godzinie śpią, albo imprezują ;)
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: KrzysiekF »

Życzę niezapomnianych wrażen na Koncercie w Krakowie. Czekam na relację. Pozdrawiam wszystkich DAJCIE CZADU. WSZYSTKIE PUPY DO GÓRY:)
radek
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 658
Rejestracja: 08 gru 2004, 7:22
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej
Lokalizacja: Miechów kolo Krakowa

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: radek »

Czy ktos dostal potwierdzenie na koncert w Krakowie? bo ja jeszcze nie!!!
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: monia80 »

i juz za prae godzin koncert Edzi :D :D :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: B@r »

Słuchajcie dzwonila do mnie Kinga i strescila koncert w Krakowie wiec troche Wam przekaze zebyscie sie nie martwili:
Zaczal sie z duzym opoznieniem,bo najpierw wystepowal jakis kabaret,a potem jakies dziewczyny spiewaly:)Repertuar byl taki jak na poprzednich koncertach.Stroj:dzinsy,biala bluzeczka,niesbiski plaszczyk,bialy kapelusik:)
Bawili sie swietnie,tanczyli pod sceną.
NIestety nie bylo porzadnego spotkania po wystepie bo Edyta byla zmeczona i tylko Mariusz zanosil Jej rzeczy do podpisania.Przy wyjsciu spotkala sie z nimi na kilka chwil.
No to są podstawowe informacje,mnie tam nie bylo wiec wybaczcie niedokladnosc,ale moze teraz zasniecie spokojnie. :wink:
Luke
Hope for us
Hope for us
Posty: 14
Rejestracja: 20 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: Luke »

Koncert w Krakowie był świetny, żałujcie kto nie był. Trwał chyba 1,40 godziny. Edi wyglądała świetnie, a jej kondycja (oczywiście głosowa) 300 %, jest w super formie. Ludzi cała masa w hali, ale dużo sztywniaków siedziało, po co tacy ludzie wogóle chodzą na koncerty, nie rozumiem tego. Czy był z was ktośw Krakowie. Jak ktoś będzie miał jakieśzdjęcia, proszę o info, ponieważ mój aparat zrobił fatalne zdjęcia :(
Dzięki z góry.
agata
Sit down
Sit down
Posty: 76
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:16
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Skawina

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: agata »

czesc
Byłam na wczorajszym koncercie Edi w Krakowie , ale niestety musialam wyjsc bo bylo juz troche pozno i nie zdazyla bym na busika do domku. Koncert byl fajny z jednym zastrzezeniem organizatorów, pana ktory mial dla nas bileciki niestety nie bylo i jakas dziewczyna po dluzszym oczekiwaniu dala nam te bilety i po drugie to nie potrzebnie dali kabarety i ta dziewczyne bo wystep edi sie sie opoznil, mogli to jakos inaczej zorganizowac tak zeby wystep edi skończyl sie o takiej godzinie zeby wszyscy mogli spokojne dojechac do domku .
ps edi wygladala super i td.
bylo tylko troche zaglosno!! :) :)

[ Dodano: 2005-02-19, 09:39 ]
Luke
Ten konert byl dla pracownikow roznych firm i dlatego ludzie w takim wieku przyszli , a tak poza tym to to bylo seminarium z koncertem Edi
pozdrawiam
Jezeli koncert byl by otwarty dla ludzi mlodych i takich co lubia sobie potanczyc starsi to by cala sala tanczyla .
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: Kasia »

Jejku!!! Nareszcie byłam!!! Było super :!::!::!: Edytka wyglądała świetnir, dla zainteresowanych schudła. Piosenki te same co wcześciej. Ale ładny nam kawał zrobiła przed "I Feel Good". Wszyscy już gotowi żeby tańczyć, muzyka eci, a ty nadle Edzia wychodzi, koniec muzyki, i pyta sie "I jak sie czujecie?". Prawie mnie to z nug zwaliło. Wogóle miałam nogi jak z waty, ale co cułam tego sie nie da opisać! Wyglądała przeslicznie, a jej głos... co tu dużo gadać? Po prosty fantastyczny, fenomenalny. Bez zachrypnięcia! Było bosko! Nie wiem co chcecie jeszcze wiedzieć. Po koncercie stylistka Edyty dawała jej nasze płyty zdjęcia i inne do podpisania. Mam 4 autografy!!! Jaka jestem sczęśliwa. Poczekaliśmy sobie troche po koncercie, ale warto było. NBiezapomniane przeżycie. Fantastyczne. No a najlepsze jest to,że Edytka sie do mnie uśmiechnęła i pomachała mi! Nigdy nie zapomne tego koncertu!

Pozdrawiam, Kasia

PS.No i super było poznać tylu perzemiłych ludzi. Dzięki wszystkim!
egrata
Make it happen
Make it happen
Posty: 193
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:17
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: egrata »

Dziękuję wszystkim za relacje z koncertu choć nadal czuję niedosyt, PROSZĘ O WIĘCEJ !!

bardzo wam zazdroszczę, że tam byliście. Mnie niestety finanse nie pozwoliły:( ale byłam na koncercie w Krakowie i również było fantastycznie

pozdrawiam i czekam na resztę forum-owiczów i na ich relacje

Może jakieś zjdęcia?????
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: Kasia »

Jakto. To byłaś w Krakowie, a gdzie nie byłaś? My to o Krakowie gadamy. Chyba nie zrozumiałam postu. :?

[ Dodano: 19-02-2005, 12:39 ]
Zapomniałam jeszcze dodać! Edytka sie popłakała przy "Ready For Lave". O mało sie też nie popłakałam. Jejku, ale mi jej szkoda czasami. Tyle przeszła...
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: B@r »

Kasia pisze:Jakto. To byłaś w Krakowie, a gdzie nie byłaś? My to o Krakowie gadamy. Chyba nie zrozumiałam postu. :?

[ Dodano: 19-02-2005, 12:39 ]
Zapomniałam jeszcze dodać! Edytka sie popłakała przy "Ready For Lave". O mało sie też nie popłakałam. Jejku, ale mi jej szkoda czasami. Tyle przeszła...
a czasem nie na "No more drama"??
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: Alita »

no właśnie przy No More Drama ;) żadnego spotkania nie było po koncercie...
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: Kasia »

Noo, może na ?No more dramma" :oops: Tak czy inaczej pamiętam że krzyczeliśmy "Kochamy Ciebie, kochamy Ciebie!"
ODPOWIEDZ