Koncert w Krakowie

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Jarrecky
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 220
Rejestracja: 08 gru 2004, 22:51
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: Jarrecky »

kinga pisze:
Auli pisze: Monia chyba też byla w szoku, bo ja niestety nie Zrobilam sobie z Edi zdjęcia (przez wielką lapę pewnego ochroniarza,wrrr :evil: ) Ale za to chwilkę z Nią porozmawialam :D Hehe, mi też :lol: :lol: :lol:

I wielkie dzięki za "eurowizyjną noc" :lol: Te laski za ścianą byly niezle :wink:
Tak, te laski za ścianą miały z nas niezły ubaw :grin: Jestem pewien ze gdyby ktos nagrał te nasze rozmówki i teraz bysmy to przesluchiwali, to sami bysmy pękali ze śmiechu :D
Przy okazji Eurowizyjnej Nocy ujawnił sie nawet jeden talent wokalny :lol: :mrgreen:
Ten kto nie był, nawet nie wie co stracił :D
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: kinga »

Jarrecky pisze:Przy okazji Eurowizyjnej Nocy ujawnił sie nawet jeden talent wokalny :lol: :mrgreen:
Ten kto nie był, nawet nie wie co stracił :D
A tego to ja nie pamiętam... :? Kurcze, ja nic nie pilam a takie zaniki pamięci??? :lol:
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: Grzechu »

kinga pisze:I wielkie dzięki za "eurowizyjną noc" :lol: Te laski za ścianą byly niezle :wink:
Ale się nad nami znęcacie

:P
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: monia80 »

Jarrecky pisze:
kinga pisze: Tak, te laski za ścianą miały z nas niezły ubaw :grin: Jestem pewien ze gdyby ktos nagrał te nasze rozmówki i teraz bysmy to przesluchiwali, to sami bysmy pękali ze śmiechu :D
Przy okazji Eurowizyjnej Nocy ujawnił sie nawet jeden talent wokalny :lol: :mrgreen:
Ten kto nie był, nawet nie wie co stracił :D
mysle ,ze moja paczka tez nie ma czego zalowac ,bo bawilismy sie jeszcze lepiej :D

Trzypion musze Ci powiedziec ,ze robisz znakomite drinki szczegolnie ten likier byl przepyszny :D

a juz o kominku nie wspomne :D
pozdrow Kayke ma wielkiego buziaka odmnie :razz:

[ Dodano: 2005-02-20, 17:44 ]
Monika23 pisze:zadna sciema,wyszla tylem z misiem w rece,w kucyczku i fajnym plaszczyku:-)wygladala uroczo i bardzo mlodziutko:-) zrobila sobie fotka z Jarkiem i Kinga tak szybciutko,niektorzy cos tam do niej krzyczeli ale musiala zmykac...odjechali fajnym samochodzikiem i na pozegnanie Darek trabil :D super bylo :-))))

to byl misiu odemnie :D
Luke
Hope for us
Hope for us
Posty: 14
Rejestracja: 20 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: Luke »

Kasia napisała:Po koncercie stylistka Edyty dawała jej nasze płyty zdjęcia i inne do podpisania. Mam 4 autografy!!! Jaka jestem sczęśliwa. Poczekaliśmy sobie troche po koncercie, ale warto było.


Kurcze żałuję bo nic nie wiedziałem, że bedą rozdawane autografy Edi po koncercie, może chociaż jakiś skanik Kasiu ;) ? co?
daj znać
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: Kasia »

No wiesz. Jak dopadne kiedyś skaner to pewnie, ale puki co nici. Ja bym tam iediała całą noć jakby trzeba było, ale tata przyjechał i mu troche spieszno było. :D (moze ktoś go widział:D)
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: Alita »

Jarrecky pisze:
Alita pisze:a gdzie się bawiłeś cały koncert? Mi w głowie utkwił chłopak który tańczył przy scenie i śpiewał, bardzo się wczuwał :lol:
Hahaha, a niski czy wysoki?? :lol:
Jesli wysoki to ja byłem, a jesli niski to Robson....oboje sie wczuwalismy spiewajac pod scen a :D:D, A Ty stałaś moze na środku??? :)
Hmm taki ciemny ale nie za wysoki :D ja stałam za nim właśnie, może ktoś mnie widziałbo byłam w kolorowym sweterku :lol:
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: Monika23 »

Alita widzielismy Cie :-) robilas duzo zdjec wiec mam nadzieje ze sie pochwalisz :D:P
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: Alita »

Heh już dodałam trochę w Fotkach :D to był mój 3 koncert od 11 lat :576: więc musiałam uwiecznić Edytkę :509:
Jarrecky
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 220
Rejestracja: 08 gru 2004, 22:51
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: Jarrecky »

Monika23 pisze:Alita widzielismy Cie :-) robilas duzo zdjec wiec mam nadzieje ze sie pochwalisz :D:P
A ja Cie Alitko chyba nie kojarze :sad: Skoro stałaś za Robsonem to musiałas stac równiez za mną...:)hehe, szukałem wczoraj Twojego zdjecia w "Pokaz swoja twarz" ale nie znalazłem...:( Moze podeslalabys swoje zdjecie na maila...:)Wtedy moze bym skojarzył..:)
Ja dzisiaj oddałem do wywolania swoja klisze. O 18 odbieram...Mam nadzieje ze to zdjecie razem z Edytą wyszło...bo jak nie, to nie wiem co zrobie...hehe. Jesli wyszło, to postaram sie zeskanowac i umiescic na forum...Pozdrawiam wszystkich...:)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: B@r »

Ja własnie jadę po skany, zobaczymy co teraz udało mi się spaprać ;)
Co do koncertu, to już został na tyle sposobów opisany, że niewiele mogę dołożyć. Niemniej Edi pokazał profesjonalizm w tym czasie, kiedy prezentowała swój zespół 'z cyrku'.
Chyba nikt z was się nei zorientował po co była ta wstawka i czemu tak długo trwała :P
A tymczasem sprzęt Darkowi zrobił psikusa i od połowy poprzedniego utworu nie było słychać jego gitary. Stąd ta przerwa i prezentacja artystów - w czasie kiedy 'cyrkowcy' zabawiali publikę z tyłu technicy walczyli z wrednym okablowaniem :P
Awatar użytkownika
damyano
Make it happen
Make it happen
Posty: 140
Rejestracja: 08 gru 2004, 7:33

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: damyano »

teraz ja! cudowny koncert...ale nie tylko sam wystep. cala atmosfera towarzyszaca mi przez piatek/sobota byla wyjatkowa. najpierw 10 godzin w pociagu i przesluchanie chyba calej dyskografii edzi, potem zakwaterowanie w schronisku, koncert, spacer po rynku, "eurowizyjna noc"...na dlugo to zapamietam!!! dziekkuje (kolejnosc alfabetyczna) aurelii,jarkowi, karolowi,kindze, monice i robertowni za opieke i naprawde rewelacyjnie spedzony czas.
takie spotkania sa potrzebne, ja tego potrzebowalem....
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: monia80 »

Kasia pisze:No wiesz. Jak dopadne kiedyś skaner to pewnie, ale puki co nici. Ja bym tam iediała całą noć jakby trzeba było, ale tata przyjechał i mu troche spieszno było. :D (moze ktoś go widział:D)
Kasiulka ja mialam ta przyjemnosc widziec Twojego tate (pamietasz przyszedl wtedy jak gadalysmy sobie akurat), ale nie wygladal nawet na wkurzonego no nie wiem co tam pozniej sie z Toba dzialo :o

a tak aporpos przystojniak z Twojego taty wygladal mi na goscia , ktory bardzo czynnie uprawia sport taki wysportowany :)

[ Dodano: 2005-02-21, 17:19 ]
trzypion pisze:Ja własnie jadę po skany, zobaczymy co teraz udało mi się spaprać ;)
Co do koncertu, to już został na tyle sposobów opisany, że niewiele mogę dołożyć. Niemniej Edi pokazał profesjonalizm w tym czasie, kiedy prezentowała swój zespół 'z cyrku'.
Chyba nikt z was się nei zorientował po co była ta wstawka i czemu tak długo trwała :P
A tymczasem sprzęt Darkowi zrobił psikusa i od połowy poprzedniego utworu nie było słychać jego gitary. Stąd ta przerwa i prezentacja artystów - w czasie kiedy 'cyrkowcy' zabawiali publikę z tyłu technicy walczyli z wrednym okablowaniem :P
Trzypion a skad Ty o tym wiesz :shock:

ja nawet nie pomyslam ,ze ten caly cyrk byl niezapolnowany wrecz myslam ,ze oni to wszystko specjalnie przygotowali -profesjonalizm wszedzie tam ,gdzie pojawia sie Edyta z Darkiem :grin:

ale nawet dobrze ,ze sie ta gitara nieco popsula ,bo strasznie usmialam sie na tym "cyrku" :lol:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: Estratos »

monia80 pisze:
Kasia pisze:No wiesz. Jak dopadne kiedyś skaner to pewnie, ale puki co nici. Ja bym tam iediała całą noć jakby trzeba było, ale tata przyjechał i mu troche spieszno było. :D (moze ktoś go widział:D)
Kasiulka ja mialam ta przyjemnosc widziec Twojego tate (pamietasz przyszedl wtedy jak gadalysmy sobie akurat), ale nie wygladal nawet na wkurzonego no nie wiem co tam pozniej sie z Toba dzialo :o

a tak aporpos przystojniak z Twojego taty wygladal mi na goscia , ktory bardzo czynnie uprawia sport taki wysportowany :)
hihi! Niezle, ciekawe co na to mama Kasi? :P Kasia jak powtorzy tacie, ze takie mlodki jak Monia80 sie ogladaja za nim to na pewno sie ucieszy :P
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: Aro »

Kasiu masz jakieś zdjęcia taty :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ