Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ola15
Sit down
Sit down
Posty: 84
Rejestracja: 05 kwie 2009, 19:00
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Wszystkie :D
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: Ola15 »

Dzięki wszystkim za relacje :D
Ale Wam zazdroszczę :P Niestety nie dałam rady dojechać na koncert.
mam nadzieję, że Edi niedługo znowu zawita do Wrocławia;P
FankaEdytki93
Sit down
Sit down
Posty: 70
Rejestracja: 23 lis 2009, 21:07
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Uwielbiam wszystkie &a
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: FankaEdytki93 »

Czy wie już może ktoś, z jakiej okazji Edytka ma w styczniu być we Wrocławiu? i to ma być jej koncert ? :) :D
monikaanna
Hope for us
Hope for us
Posty: 10
Rejestracja: 26 lis 2009, 12:13
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: One and One, Stop
Lokalizacja: Żagań/Wrocław

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: monikaanna »

Dzięki ogromne za filmiki z koncertu i opisanie go na forum :) Musiał być naprawdę cudowny...miałam być..praktycznie na 100%...ale jednak nie wypaliło..

Dzięki filmikom wiem co sie działo..ale jednak to nie jest na żywo...na najbliższy koncert we Wrocławiu stawie się, choćby się waliło i paliło..nie mogę sobie darować że mnie nie było 3 grudnia :( :(

Pozostaje Nam znowu czekać na to aż Edytka przyjedzie do Wrocławia...oby szybko !!!

Pozdrawiam wszystkich Fanów Edytki :* :*
simon_89
Hope for us
Hope for us
Posty: 43
Rejestracja: 19 paź 2009, 21:43
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Od znajomych
Kontakt:

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: simon_89 »

Koncert na pewno był fajny. Tylko, dlaczego ona tak często ubiera się w te same rzeczy? Jak dla mnie to jest to troszkę kompromitujące. W piątek w Poznaniu na koncercie miała ten sam zestaw, w sobotę w Gdyni także i teraz we Wrocławiu. Tak wielka gwiazda powinno chyba mieć bardziej urozmaiconą garderobę :) Fakt wygląda w tym zestawie cudownie, ale ...
Awatar użytkownika
Agisia
The story so far
The story so far
Posty: 490
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:40
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: 'Szyby'
Lokalizacja: wrocław

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: Agisia »

No owszem, trochę monotonnie, ale dla mnie to nie miało najmniejszego znaczenia. Koncert i tak był niesamowity. Nawet, gdyby Edyta wystąpiła w piżamie, nic by to nie zmieniło i było by tak samo pięknie. :d
FankaEdytki93
Sit down
Sit down
Posty: 70
Rejestracja: 23 lis 2009, 21:07
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Uwielbiam wszystkie &a
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: FankaEdytki93 »

Dalej nie znamy dokładnych informacji co do przybycia Edytki do Wrocławia w Styczniu . Czy ktos cos o tym wie ? ;)
izabelka83
Sit down
Sit down
Posty: 93
Rejestracja: 09 kwie 2009, 16:14
Ulubiony album: Dotyk,EdytaGórn
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: izabelka83 »

Witam!!! W końcu udało mi sie znależc chwilke czasu, aby napisać o moich przezyciach na koncercie E.G :) A więc trudno jest w kilku słowach wyrazic, co czułam....było to wielkie zaskoczenie, Edyta tak pięknie wyglądała:) ale śpiewała jeszcze piękniej, Jej głos był bardzo spkojny, nie słychać było wysiłku, jak nieraz mogliśmy usłyszec...:( Widać, że Edi bardzo sie wyciszyła, uspokoiła, dzieki temu moglismy usłyszeć najpiękniejsze dżwieki, takie jak wydawała dawno, dawno temu... Byłam tak bardzo przejęta, ze caly czas płakałam, płakałam i płakałam, nawet gdy Edyta mówiła do nas, prosiła abysmy śpiewali razem z nia, to ja stałam jak słup i nic, zero, nie mogłam wydusić z siebie żadnego słowa :( Mam nadzieję, ze następnym razem bedzie inaczej :D Ten dzień był dla mnie wyjątkowo piękny, radosny ale i zarazem troche przygnębiający...3 mc temu odszedł mój tata, człowiek który był również" fanem" Edyty, tzn fanem to za duzo powiedziane, ale nigdy jej nie obraził, zawsze ją bronił przed głupimi komentarzami, wiedział jak ja bardzo ją kocham i jak przezywam te bezmyslne docinki na jej temat...szkoda, że nie moge sie podzielic wrazeniami z tatą, byłby ze mnie dumny i bardzo szcześliwy, ze po 15 latach w koncu ujrzałam z bliska Edytkę. Hmmm to tyle, ale sie rozgadałam, troche nie na temat, ale mam nadzieję, ze nie wyrzucą mojej wypowiedzi:) Pozdrawiam wszystkich fanów :)
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: addar »

izabelka83 pisze:ale mam nadzieję, ze nie wyrzucą mojej wypowiedzi:)
właśnie to pokazuje że moderatorzy nadużywają kasowania, izabelka bała się nawet podzielenia się z nami swoimi przeżyciami, bo jakiś "zielony" może zrobić: kosz.izabelka miły opis(lubię czytać takie osobiste komentarze)


po przeczytaniu pozwalam ten post skasować
FankaEdytki93
Sit down
Sit down
Posty: 70
Rejestracja: 23 lis 2009, 21:07
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Uwielbiam wszystkie &a
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: FankaEdytki93 »

Czytać opis przeżyć jakiejś osoby jest samą przyjemnością, choć by dlatego, ze kiedyś uwazałam ze to tylko na mnie Edytka tak wpływa. Jest dla mnie bardzo ważną osobą, zrozumieją to tylko właśnie te osoby które mają podobnie... Strasznie emocjonalnie przeżyłam ten koncert, myślę że dlatego iż był to mój pierwszy raz.Jak już wcześniej wspominałam, także się popłakałam, bo Edytka tak pięknie śpiewa, swoim głosem i talentem trafia w serce wielu wrażliwych ludzi. Kiedyś bardziej denerwowały mnie docinki innych ludzi na jej temat, ale teraz (nie powiem, ze jest mi wszystko jedno), ale patrze na to z zupełnie innej strony. Ważne, że Edytka ma wiele fanów, którzy potrafią ją docenić.Wracając do koncertu, nie mogłam się pozbierać przez pare dni, cały czas o tym myślałam. Już nie mogę doczekać się kolejnych , takich pięknych chwil.
Mam nadzieję, ze niedługo coś wiecej bedzie wiadomo, na temat przyjazdu Edzi do Wrocławia w styczniu. ;)
Pozdrawiam gorąco wszystkich fanów. ! ;)
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: Matiz99 »

Nie ma potrzeby kasować postu izabelka83. :> Niby w jakim to celu? Za obszerną opowieść z koncertu we Wrocławiu? Daj Boże by na tym forum tematy składały się z podobnych postów.

Natomiast zbaczaniem z tematu jest właśnie to co robi addar. Tak więc proszę Cie - nie psuj tematu.
FankaEdytki93
Sit down
Sit down
Posty: 70
Rejestracja: 23 lis 2009, 21:07
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Uwielbiam wszystkie &a
Lokalizacja: Wrocław

Edyta we Wrocławiu- styczeń

Post autor: FankaEdytki93 »

Czy wie ktoś może o przyjeździe Edytki w styczniu do Wrocławia?



Nie musiałaś zakładać nowego tematu by o to zapytać.
Temat scalony.

Matiz99.
Ostatnio zmieniony 18 gru 2009, 17:46 przez FankaEdytki93, łącznie zmieniany 1 raz.
izabelka83
Sit down
Sit down
Posty: 93
Rejestracja: 09 kwie 2009, 16:14
Ulubiony album: Dotyk,EdytaGórn
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: izabelka83 »

Nic mi o tym nie wiadomo, może ktoś inny nas poinformuje, czekamy ;)
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: Kamille.g »

Ja również obejrzałam filmiki które zostały umieszczone na YT i stwierdzam że Edyta miała i ma dalej znakomitą formę wokalną. Najpiękniej zaśpiewała Szczęśliwej Drogi Już czas i to mi się najbardziej podobało. Nikt tak jak Edyta nie umie przekazać emocji osobom które są na jej koncertach. Gdy tego posłuchałam to normalnie nie mogłam uwierzyć że można tą piosenkę wyśpiewać emocjami i uczuciami -normalnie całą sobą. Słuchając tego,wydawało mi się jakby płakała ale to pewnie takie ogromne emocje przekazała, Refren fantastyczny po prostu brak mi słów.
Tylko wkurzyło mnie to gadanie dziewczyny na początku i w ogóle.
Koniecznie muszę przeżyć to osobiście i zobaczyć.
Dzięki kochani za relacje . Pozazdrościć koncertu :)
Pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: audarya »

nadpisuje sie gdyby ktos chcial kilka fotek z tego koncertu, moge przeslac, nie sa najwyzszej jakosci ale sa calkiem ladne, moze nie tak jak te w sieci...
ODPOWIEDZ