Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
edytamusic
Make it happen
Make it happen
Posty: 146
Rejestracja: 29 lip 2009, 15:16
Ulubiony album: Perła,EG
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: edytamusic »

Jestem za ! Ja będe na 100 procent. Mam tylko nadzieje że uda mi się dostać bilet, bo we Wrocławiu będe dopiero koło 17 :) Pozdrawiam
FankaEdytki93
Sit down
Sit down
Posty: 70
Rejestracja: 23 lis 2009, 21:07
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Uwielbiam wszystkie &a
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: FankaEdytki93 »

Również jestem jak najbardziej za ! ;) i już się cieszę, że przynajmniej jest nadzieja ;-) poza tym mysle ze Edytka sie zgodzi bo ona jest kochaaaaana ;-) a gdzie dokladnie trzeba pytac sie o bilety ?? Najlepiej tam umowmy się , zeby wszyscy zainteresowani byli tam ok. 17-tej ;-) . Juz sie nie moge doczekac! Pozdrawiam wszystkich !:*

[ Dodano: 30-11-2009, 20:39 ]
W ogole podaje moje gg ;) piszcie !!! wtedy bedzie lepszy kontakt : 1116618 ;*

[ Dodano: 30-11-2009, 21:36 ]
Dokladnie po ile są bilety po 50 zl tak ??? !!! na pewno ? ;)
Awatar użytkownika
akihito
Hope for us
Hope for us
Posty: 28
Rejestracja: 23 lis 2009, 22:55
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Katowice

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: akihito »

audarya pisze:
FankaEdytki93 pisze:Wejsciowki mozna kupic 2 godz. przed koncertem ! ;)
POza tym wie ktos ile mniejwiecej Edyta zaspiewa piosenek ? bo mam nadzieje ze nie z 2 -3 ? ;-( w gole myslalam ze to jest jej caly koncert a tu jeszcze ponoc ma kto wystapic tak ? ;(

koncert będzie cały podobno

sprawa jest taka, że możemy spotkać się po koncercie jeżeli Edi wyrazi na to zgodę
więc bądzmy zwarci i gotowi
zadzwonię do pani menadzer raz jeszcze przed koncertem w celu przypomnienia się

myslę, że Edi na pewno zgodzi się na to spotkanie, tylko musimy sie zebrac razem



podaję wam swój nr telefonu 605 429 166 Audaria

kto może niech odezwie sie i umówimy się w hali
proponuję godzinę 17tą jak już wszyscy dostaną bilety, najlepiej w miejscu, gdzie bilety będą sprzedawane

przypominam, aby kupic bilet należy szukac pana Stanisława Gubały, przedstawiciela Wagartu

mam nadzieje do rychłego zobaczenia kochani :D

tak najlepiej umówic sie w konkretnym miejscu o konkretnej godzinie :D
hah w grupie zawsze raźniej
monikaanna
Hope for us
Hope for us
Posty: 10
Rejestracja: 26 lis 2009, 12:13
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: One and One, Stop
Lokalizacja: Żagań/Wrocław

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: monikaanna »

Masz racje, najlepiej od razu zebrać się w grupie, by później nie robić już zamieszania...No to co?..jakieś propozycję??? :) :-D
Wercia
Invisible
Invisible
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2009, 20:29
Lokalizacja: wrocław

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: Wercia »

Hej.
Jest to spotkanie strażackie pt "Pali się!" na którym wystąpią: Edyta Górniak i kabaret "formacja Chatelet". Osobiście nie jestem fanką Edyty, ponieważ nie znam jej twórczości. Musiałabym ją poznać by ocenić. Na pewno jest fantastyczną wokalistką, ale fanką bym nie została. Dla mnie mój idol, musi być wspaniałym artystą, wokalistą (fajnie by było gdyby tancerzem) i wspaniałym człowiekiem który daje przykład;)
POSIADAM dwie wejściówki na ten koncert, 03.12.09 o godzinie 18 Hala stulecia we Wrocławiu. Ale nie wiem czy pójdę. Moja koleżanka się zastanawia, a samej mi się nie chce. Jeśli pójdę tam z nią to po to by porozglądać się i posłuchać Edyty, by ją poznać.
monikaanna
Hope for us
Hope for us
Posty: 10
Rejestracja: 26 lis 2009, 12:13
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: One and One, Stop
Lokalizacja: Żagań/Wrocław

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: monikaanna »

A skąd masz te wejściówki?? :) Z tego co wiem, to bilety można będzie dostać tylko 2h przed koncertem przed halą i w żaden inny sposób...tak mi powiedziała babka do której dzwoniłam...
FankaEdytki93
Sit down
Sit down
Posty: 70
Rejestracja: 23 lis 2009, 21:07
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Uwielbiam wszystkie &a
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: FankaEdytki93 »

Wercia pisze:Hej.
Jest to spotkanie strażackie pt "Pali się!" na którym wystąpią: Edyta Górniak i kabaret "formacja Chatelet". Osobiście nie jestem fanką Edyty, ponieważ nie znam jej twórczości. Musiałabym ją poznać by ocenić. Na pewno jest fantastyczną wokalistką, ale fanką bym nie została. Dla mnie mój idol, musi być wspaniałym artystą, wokalistą (fajnie by było gdyby tancerzem) i wspaniałym człowiekiem który daje przykład;)
POSIADAM dwie wejściówki na ten koncert, 03.12.09 o godzinie 18 Hala stulecia we Wrocławiu. Ale nie wiem czy pójdę. Moja koleżanka się zastanawia, a samej mi się nie chce. Jeśli pójdę tam z nią to po to by porozglądać się i posłuchać Edyty, by ją poznać.





Jak zdobyłaś te wejściówki ? I nie wiesz może jaki czas Edytka będzie śpiewała ?

[ Dodano: 01-12-2009, 16:28 ]
I moze mi ktos powiedziec jaka jest dokladna cena biletu ?
Wercia
Invisible
Invisible
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2009, 20:29
Lokalizacja: wrocław

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: Wercia »

Długa droga. Bo strażacy wejściówki te mieli zalkepane wcześniej. Dopiero reszta zainteresowanych będzie mogła kupić je w czwartek przed koncertem.
W sumie to mam te wejściówki od kogoś kto nie mógł iść... A tamta osoba miała je bo coś tam straż pożarna..
Jeszcze nie wiem czy tam pójdę, bo jestem dojeżdżająca, i właśnie nie wiem ile będzie trwał ten koncert i o której się zacznie dokładnie, bo jak późno to nie pójdę bo na pociag nie zdążę. Na drugi dzień mam szkołę i nie chce spędzić nocy na dworcu:)
A ile one kosztować będą bo nie wiem czy nie przepłaciłam???? i to może na darmo...
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: weroniuka »

50 zł chyba :-)
Awatar użytkownika
igodem
Make it happen
Make it happen
Posty: 128
Rejestracja: 30 lis 2009, 17:57
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Rawicz
Kontakt:

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: igodem »

No i niestety nici z mojego wyjazdu na koncert... Ta grypa wszystkich wykończy ;/
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: Natu$ »

Bardzo proszę o zaprzestanie tego wodolejstwa!
Przez pięć stron zadajecie pytania, które już ktoś zadał, a odpowiedź została udzielona. Czytajcie poprzednie posty, a nie róbcie syfu, wśród którego gubią się informacje. A jeśli chodzi o umawianie się i podawanie swoich nr telefonów itp. to radzę załatwiać to na PW.
Awatar użytkownika
akihito
Hope for us
Hope for us
Posty: 28
Rejestracja: 23 lis 2009, 22:55
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Katowice

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: akihito »

ale jesli chcemy umówic sie wszyscy to najlepiej tutaj publicznie niz do kazdego z osobna pisac pw i to ustalac... tak bedzie ciezko...

czyli chyba tak jak było wczesniej ustalone o 17 pod halą stulecia albo w miejscu kupowania biletów ;>
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: audarya »

akihito pisze:ale jesli chcemy umówic sie wszyscy to najlepiej tutaj publicznie niz do kazdego z osobna pisac pw i to ustalac... tak bedzie ciezko...

czyli chyba tak jak było wczesniej ustalone o 17 pod halą stulecia albo w miejscu kupowania biletów ;>

tez myslę, że lepiej umówić się publicznie, żeby do wszystkich ta informacja dotarła
i nie podaję nr telefonu dla własnej przyjemności tylko żeby innym ułatwić ewentualne wejście na spotkanie

dzięki za zrozumienie :?

[ Dodano: 02-12-2009, 00:12 ]
Natu$ pisze:A jeśli chodzi o umawianie się i podawanie swoich nr telefonów itp. to radzę załatwiać to na PW.
dziękujemy za wspaniałą radę :? nr tel to informacja dla ludzi z Wrocka oraz tych którzy do Wro przyjadą
zakończę na tym żeby się nie powtarzać i przypadkiem nie nadużyć miejsca na serwerze...
kasia19
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2009, 22:11
Lokalizacja: wrocław

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: kasia19 »

Witam wszystkich, mam do sprzedania 2 pojedyncze bilety na ten koncert, jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o prywatną wiadomość.
FankaEdytki93
Sit down
Sit down
Posty: 70
Rejestracja: 23 lis 2009, 21:07
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Uwielbiam wszystkie &a
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koncert we Wrocławiu (3.12.09)

Post autor: FankaEdytki93 »

Ja już na Hali będę o 16.00 ;-) Więc jak by co to o 17.00 przy miejscu kupowania biletów ;)
Mam nadzieje ze spotkanie z Edzia wypali ;] Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia !
ODPOWIEDZ