Koncert w Warszawie!

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Koncert w Warszawie!

Post autor: marlena »

Już w poniedziałek koncert w Warszawie, po tych problemach z organizacją w Krakowie trochę się przestraszyłam, że nikt do mnie nie zadzwoni - więc co mam pod sala kongresową koczować od rana i to sama! szczególnie, że podobno maja być dwa koncerty, więc skąd mam wiedzieć na którym ja mam być! może nie potrzebnie się martwię ale przezorny zawsze ubezpieczony!

mam więc prośbe - jeżeli możecie to napiszcie kto będzie w warszawie!i moze się jakoś wczesniej spotkamy przed koncertem jak uderzymy dużą grupą to będziemy mieć większą siłe przebicia! :grin:
kina
Hope for us
Hope for us
Posty: 21
Rejestracja: 10 gru 2004, 14:26
Lokalizacja: polska

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: kina »

rozmawialam z P. Wolakiem w srode (twarza w twarz, nie telefonicznie) i powiedzial ze w warszawie bedzie jeden koncert, o godz. 20.00
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: B@r »

Ja tez znim rozmawialam i mowil ze po odbior biletow mamy sie stawiac godzine przed koncertem czyli o 19.Ja jesli pojade to bede pewnie jeszcze godzinke wczesniej,choc nie jestem pewna tego wyjazdu :sad:
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: marlena »

kina pisze:rozmawialam z P. Wolakiem w srode (twarza w twarz, nie telefonicznie) i powiedzial ze w warszawie bedzie jeden koncert, o godz. 20.00
no to super - dziękuję bardzo!
miejmy nadzieję ze organizacja bedzie lepsza niz w krakowie ale przynajmniej wiem ze koncert jest o 20!
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: alicja »

Dzięki za info! też się denerwowałam, bo koncert już w poniedziałek a ja nawet nie wiedziałam na którą godzinę... :? ...ehhh...

Gdyby miały być jekieś zmiany i ktoś by się przypadkiem o nich dowiedział to informujcie na bieżąco, w forumawiczach siła i wiedza :)
Mam nadzieję że bez większego problemu wejdziemy na koncert, bilety zamówiłam już baaardzo dawno, ale żadnego potwierdzenia nie dostałam, mam jednak nadzieje że o mnie pamiętają... :)
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: Kasia »

Tylko jak nie dosteniecie potwierdzenia to nie panikujcie. Ja nie dostałam, tylko dzwoniłam. Mieliśmny mały problem z biletami na miejscu bo pan miał wypadek, ale sie wszystko ułożyło i byłam z samego przodu! Więc nie martwcie sie, jak macie zarezerwowane to bedzie OK. Bilety dostaniecie, a to potwierdzenie to tylko formalność. Bawcie sie dobrze!
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: FRYMIK »

No fajnie, że coś wiadomo, bo ja jak placek spieczony leżałam w łóżku i powoli godziłam się z faktem, że z koncertu nici. Tak mnie choróbsko zmogło- okropna ta grypa-myślałam, że umieram. Dzisiaj odzyskałam świadomość. Pojutrze koncert!!!!!!!!!!! :D
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: Kasia »

Jak wam zazdroszcze. Jeden koncert to stanowczo a mało, ale do Warszawy jechać nie moge... :(
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: Alita »

Ja też będę w Wa-wie :D
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: Kasia »

Jeeee! A ja nie! Szczęściarze!
Awatar użytkownika
russmaxfan
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:41
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "Litania"
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: russmaxfan »

W sumie to szkoda,ze koncert jest jeden,a nie dwa. Jak dla mnie moglby byc jeden w popludnie i drugi wieczorem :wink:
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: homerowa »

Ja też będę, zamierzam się wybrać pod salę gdzieś ok.12 zobaczyć czy o jakiejś próbie nic nie słychać. Potem może o 18-19 po bilecik i koczowanie na wejście. Jakby co na imie mi Edyta. Jak zobaczycie ciemną blond dziewczynę w kurtce czarnej do kolan usilnie czekająca na rozpoczecie koncertu to moge to być ja. A jak będzie sie nazywała Edyta to na 100% będę ja, no chyba że... jest taka sama druga. :wink:
Więc jeśli chcecie być w większej kupie :lol: to chętnie się przyłączę.
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: alicja »

Już jutro koncert!!!! :grin:

Słuchajcie nie wiem jak Wy ale ja mam jakąś paranoję w związku z tymi biletami...
wiem że podczas innych koncertów też nic do końca nie było wiadomo a jednak weszliście bez większych problemów ale i tak strasznie się denerwuje :?

Mieli nam przysłać smsa pare dni wcześniej i olali sprawe... gdyby nie to forum to guzik bym wiedziała choćby o której koncert... :evil:

Tak się zastanawiam, ale chyba jutro zadzwonie do tego pana i się upewnie czy rzeczywiście ma te bilety dla mnie... dzisiaj przy Niedzieli nie będę mu głowy zawracać...:)

A ktoś z Was dostał już może jakiegoś smska odnośnie koncertu w Wawie? Będziecie dzwonić jakby co? Ja wiem że panikuje :lol: ale wole dmuchać na zimne... :P żeby się potem nie okazało że przyjade do Kongresowej i mnie nie wpuszczą... tfuuuuuuu.... odpukać... :wink:
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: Kasia »

Zadzwoń sobie dla spokoju, ale i tak bedzie wszystko OK. Ja nie dostałam smsa, nie przejmujcie sie jak nie dostaniecie. Bilety macie zarezertwowane. Tylko odbierzecie przy wejściu. ;)
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: alicja »

Dzięki za otuchę :wink: ale dla pewności jeszcze zadzwonie :P taka już moja natura że sprawdzam po 100 razy czy aby wszystko jest ok :lol:
ODPOWIEDZ