Lato ZET i Dwójki: Zielona Góra

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w Lato ZET i Dwójki

Post autor: Piter »

Jeden z najlepszych występów Edyty w historii - wszystko świetne: śpiew, choreografia, sukienka, wizualizacja. Doskonały przekaz. Edyta w doskonałej formie, pełna pasji.
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: Edyta w Lato ZET i Dwójki

Post autor: Isabel »

Występ Edyty był świetny pod każdym względem :)
dorota pisze:nie wiem co ta piosenka w sobie ma - On The RUn - ale z każdym wykonaniem podoba mi się coraz bardziej, uwielbiam takie nuty!
Zgadzam się z tym w 100 %
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w Lato ZET i Dwójki

Post autor: endeven »

niestety ale mi się nie podobało. Najgorszy z tego wszystkiego był remiks TT.. to nie brzmiało współcześnie ani nowatorsko, to było niestety nieudolne próbowanie wyjścia krok w przód a skończyło się fiaskiem. To taki aranż a la lata 90te. Tania mieszanina mało oryginalnych dzwięków. ale moze to wynik tego ze nie lubie remiksów ogólnie, rzadko coś mnie przekonuje w tym temacie.
Co do "On The Run" - utwór jest znakomity więc się broniło, ale w wersji z prawdziwym bandem i żywymi instrumentami byłoby po prostu genialnie, ale rozumiem ze to był taki "letni radiowy festyn" więc nie było pewnie możliwości się instalować na scenie z przebogatym instrumentarium, więc ok.
Worek - nie mam nic przeciwko. Fajny:)
Tancerze i choreografia - nie podobało mi się to. Przerysowane, dla mnie to nie było emocjonujące, wręcz mało estetyczne. Nie lubię tanczenia, synchronizacji, takiego kiwania się. Ale nabardziej to przy TT wskakiwanie na tancerza.. śmieszne takie trochę... No szkoda. Ale moim zdaniem choregoraficzne pląsy tego typu nie sa ani oryginalne, ani ciekawe, tylko psują przekaz interpretacji. No ale ok...Rozumiem, że to był taki występ, takie warunki, półplayback, więc coś trzeba było zrobić. Dobrze ze się dzieje u Edyty, że próbuje i kombinuje. Akurat jednak w tym przypadku nie ruszyło mnie, ale trzymam kciuki za nowe projekty i występy.
lucky_charm
Hope for us
Hope for us
Posty: 41
Rejestracja: 04 cze 2010, 9:08
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby, NPOW
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w Lato ZET i Dwójki

Post autor: lucky_charm »

Ech, co to był za wieczór :) Szczegółowo i trafnie opisał go Kopaneek w dziale "Koncerty". Od siebie dodam tylko tyle - Edyta powraca i to w wielkim stylu!!! Cały występ przygotowany profesjonalnie tak od strony wokalnej jak i choreograficznej. Śpiewanie w takiej pozycji podczas "karuzeli"z tancerzem ... :guru: Edyta czarowała od pierwszego dźwięku do samego momentu zejścia ze sceny (udowodniła, że można bez zbędnych cekinów i piórek). Niedosyt w ilości wysłuchanych na żywo utworów zrekompensowało w całości spotkanie po koncercie, za które szczególne podziękowania należą się Marcinowi, który mimo sprzeciwów ochrony, zorganizował dla nas wejściówki i zaprowadził na backstage do Edyty. Edyta zachwyciła nas swoim ciepłem i otwartością. Bez oporów odpowiadała na wszystkie pytania jednocześnie zarażając swoim optymizmem i dobrym humorem. Kilka razy odwracała się do osób stojących z boku prosząc ich o cierpliwość podkreślając, iż teraz ma spotkanie z fanami z forum. Przez te kilkanaście minut mieliśmy ją tylko dla siebie. Potem były wspólne zdjęcia oraz niespodzianka, o której wspomniał Kopaneek. Potwierdziła też, iż to ona była na czacie w dniu premiery teledysku i że jeszcze nie raz nas zaskoczy. Trzymamy za słowo :lol:
Dziękuję Edycie za niezapomniane chwile (prosząc o więcej :hellobaby: )życząc wytrwałości w przygotowywaniu nowego albumu i utrzymania twórczej formy, natomiast forumowiczom dziękuję za wspaniała zabawę (głównie reporter Asi :hellobaby: )
Ostatnio zmieniony 28 cze 2011, 20:34 przez lucky_charm, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Lato ZET i Dwójki

Post autor: Mona. »

Jestem zachwycona tym występem! Cóż za przepiękne emocje, układy, aranżacje... później nie mogłam w nocy spać, nie mogłam się doczekać, kiedy jeszcze raz będę mogła zobaczyć i posłuchać tego :D
Jak nigdy nie przepadałam za "Teraz - tu", tak remix jest moim zdaniem genialny! Nie było tego irytującego stałego motywu w podkładzie, za to czysta magia, cudownie hipnotyzująca. Taka wersja tej piosenki powinna znaleźć się na płycie, o niebo lepsza od oryginału, wciąż słucham i zakochuje się coraz bardziej :wub:
Myślę, że z "ON the RUN" Edyta również bardzo dobrze sobie poradziła, na początku były tam jakieś problemy, ale pewnie wina odsłuchów i wydaje mi się, że Edyta się po prostu zestresowała - ta piosenka musi być dla niej wyjątkowo ważna.
Brawo za choreografię, adekwatna do tekstów, pełna różnych metafor, które to tak pięknie przedstawił nam Patryk :)

A mi się bardzo podobał ten worek! :lol3: Kiedy Edyta weszła na scenę, przez chwilę nie mogłam uwierzyć, że naprawdę go założyła, a jednak. Ale ładnemu we wszystkim ładnie. Też mi się skojarzyło z Pocahontas :D

Edytko, dziękuję Ci za ten występ, kilka wspaniałych minut pełnych emocji! <3 Nie mogłam spokojnie usiedzieć przed telewizorem, Edyta mnie zaczarowała!
Awatar użytkownika
lila14
Make it happen
Make it happen
Posty: 162
Rejestracja: 28 lip 2009, 9:36
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: wszystkie kocham
Lokalizacja: Pietrowice Wlk./Racibórz

Re: Edyta w Lato ZET i Dwójki

Post autor: lila14 »

Mona. pisze:Edyta mnie zaczarowała!

Nie tylko cb! :) Patrzyłam od samiusieńkiego początku i widziałam naszytch przedstawicieli z forum...hehe...fajnie... :) :P
Sam występ był świetny...gdy Edi weszła z On the Run to.... :* te jej ruchy...nie mogłam oderwać oczu i uszu od telewizora... A p[ózniej TT,to była masakra (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) Ogólnie Edi pokazała ze swojej str. zupełnie coś nowego,ale chyba o to chodzi,żeby pokazać coś o dobrej jakości,co spodobałoby się tak "wymagającym " fanom jak my... :p Jestem zachwycona... Faktycznie Edi dość pózno występowała,ale najlepsze zostawili na koniec-nie dziwie się im... :)
Dziękuję Edytko i proszę o więcej takich świetnych odsłon...! :*
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Edyta w Lato ZET i Dwójki

Post autor: Anu$$ia »

Ludzie cóż za emocje! Tak się cieszę, że przejechałam tyle kilometrów dla Edyty...Mimo, że dwa utwory to opłacało się tak samo jak do Szczecina na cały koncert. Jestem taka szczęśliwa, że nareszcie się udało zorganizować spotkanie, że oszaleję :-) Jeszcze do tego próba, która tylko podsyciła nasze oczekiwanie :-D

Jak ta kobieta się rusza! Coś niesamowitego :-)
lucky_charm pisze: za które szczególne podziękowania należą się Marcinowi,
Taaak, Marcin jest boski :-D Dziękujemy!
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Edyta w Lato ZET i Dwójki

Post autor: Kopaneek »

Anu$$ia pisze:Taaak, Marcin jest boski Dziękujemy
Zgadzam się! :hellobaby: Maja może mu dzieci niańczyć.
Awatar użytkownika
adik_borowski
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 211
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Niebo to my, Linger
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Edyta w Lato ZET i Dwójki

Post autor: adik_borowski »

to już mamy tego co buczał -.-

http://www.youtube.com/watch?v=o7wxkoXX ... re=related

[ Dodano: |28 Cze 2011|, o 22:19 ]
i jednak to fan Dody ;/
że ludzie wstydu nie mają -.-
patrick.ko7
Make it happen
Make it happen
Posty: 185
Rejestracja: 28 paź 2010, 12:58
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Lokalizacja: Polska

Re: Lato ZET i Dwójki: Zielona Góra

Post autor: patrick.ko7 »

Kopaneek pisze:
Etiuda ma ukazać się na świecie.
to by znaczylo, ze ukaze sie tez angielska wersja tekstu Jacka Cygana ...
Awatar użytkownika
Sorenti22
Hope for us
Hope for us
Posty: 12
Rejestracja: 22 lis 2010, 0:22
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Gniezno
Kontakt:

Re: Lato ZET i Dwójki: Zielona Góra

Post autor: Sorenti22 »

Kopannek dzięki za ifno:)
A Etiudy i Oj kotku już się ie mogę doczekać, a w szczególności Etiudy:)
Ostatnio zmieniony 29 cze 2011, 16:36 przez Sorenti22, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
rose-dma
Hope for us
Hope for us
Posty: 26
Rejestracja: 02 lut 2011, 1:24
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: jest ich kilka
Lokalizacja: EU

Re: Lato ZET i Dwójki: Zielona Góra

Post autor: rose-dma »

Kopanek, to wszysto wydaje mi sie bardzo podejrzane: :wink2: Ty, Poznan, worek na ziemniaki, pomysl wywiadu z Edyta wlasnie w takim stroju. :cool2:

No nie wiem co o tym myslec. Musze sobie koniaka chlapnac :browar:
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Lato ZET i Dwójki: Zielona Góra

Post autor: Fan25 »

rose-dma pisze:Kopanek, to wszysto wydaje mi sie bardzo podejrzane: Ty, Poznan, worek na ziemniaki, pomysl wywiadu z Edyta wlasnie w takim stroju.

No nie wiem co o tym myslec. Musze sobie koniaka chlapnac
Nie musisz pić, ponieważ tę zagdakę można bez wysiłku rozwiązać na trzeźwo. Oni (Edyta i Kopaneek) po prostu lubią jeść ziemniaki. :d

Dziękuję Edycie za niezapomniany występ i ciepłe spotkanie z nami. :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta w Lato ZET i Dwójki

Post autor: vanity »

OTR nie zachwyciło mnie, może następnym razem lepiej się uda. Remix TT - świetny. Uważam, że Edyta powinna nam go udostępnić, obojętnie czy w formie bonusu na płycie, czy po prostu na swojej stronie (oczywiście wersję studyjną). Sam występ udany, miły dla oka, ciekawy dla ucha. Wizualnie ciężko mi się na Edytę patrzy, nadmierna opalenizna, plastikowe włosy, twarz jak z okładki pisma dla panów po fotoszopie :/ Ciuch?! Okropność, od razu miałam skojarzenie z tymi, co zakłada Natalia Lesz ostatno. Fuj.
Awatar użytkownika
xxpatrickxx
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 325
Rejestracja: 15 kwie 2009, 18:01
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: ´Can't buy my love´

Re: Edyta w Lato ZET i Dwójki

Post autor: xxpatrickxx »

16:24, dostaję wiadomość na gadu-gadu od znajomej: "Wiesz co, ja nigdy nie lubiłam Górniak, ale po jej ostatnim wystąpieniu, na którym byłam, pokochałam ją! Wkurzała mnie do tej pory, jako człowiek. Czym? Swoim zachowaniem, manierą, lansowaniem się itd. Ale podczas jej ostatniego wykonu- zrozumiałam wreszcie jej muzykę, pochłonęła mnie i poczułam jak do mnie dotarła. Sama się sobie dziwiłam! Po raz pierwszy poczułam to "coś"! "Coś"- moc muzyki? Głębia? Hmm.. Nie mogę przestać oglądać jej ostatniego wykonu. Ciągle włączam go od nowa. A przecież do tej pory przełączałam radio, jak ją słyszałam. To coś dziwnego, niezwykłego! Nie wiem co to, ale wiem, że chyba mi skradła serce, a jestem w końcu babą! ;-) hehe"

Moja mina była taka jak to przeczytałem: :shock:
Cieszę się bardzo z tego, że ludzie się do Edyty zaczynają przekonywać :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:
ODPOWIEDZ