"Zwykły Bohater"

Transmisja na żywo 02.12.2012 w TVN

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: Matiz99 »

Zapraszam do działu A/V po wypasione audio:
http://e-gorniak.com/forum/viewtopic.ph ... 65#p317465
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: LaFidelite »

"Hero" - coś wspaniałego. Edyta przepięknie prezentowała się na scenie, pokazała klasę. W takim repertuarze, takim stroju, budzi mój najszczerszy szacunek i podziw. Można na prawdę poczuć się dumnym, że jest się fanem tej klasy artystki, choć na moment. Ja już nawet nie proszę, lecz błagam o więcej takich występów :guru:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: Michael »

Piter pisze:Mialem wrazenie, ze pierwszy raz od jakichs 10 lat sie wyspala. Nie wiem czyja lub czego to zasluga, ale swiezosc tej twarzy przykuwala moj wzrok i lechtala mnie bardziej niz spiew.
Ja również nie mogłem oderwać od Niej wzroku. Jakoś nasunęły mi się skojarzenia z czasami Impossible/Invisible, kiedy Edyta miała podobny look w kwestii fryzur i make-up'u. Nawet pojawił się podobny kolczyk w uchu :D. Bardzo podoba mi się Jej aktualny kolor włosów. Ku mojemu zaskoczeniu, nawet bardziej niż kiedyś czarny. Mogłaby przy tym kolorze zostać :-). Gdybym Jej nie znał i ktoś powiedziałby mi, że ta kobieta ma 40 lat, to bym nie uwierzył :hellobaby:.
adam25
Make it happen
Make it happen
Posty: 105
Rejestracja: 04 sie 2012, 9:38
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: nie zapomnij
Lokalizacja: chojnice

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: adam25 »

zamiast trzepac tylko kase to popracowalaby nad glosem bo te jej wystepy wczoraj slabiutkie i glos jej sie juz meczy tylko piosenka HERO wyszla fajnie a reszta to średnio ja sie nie podniecam jak już pisalem edyto poćwicz nad glosem bo już nie zachwycasz jak dawniej.......................
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: Monika23 »

Kopaneek pisze:Połowa naszego zachwytu to zapewne piękna Edyta, bez siana nagłowie, plebejskich blond pasemek (charakterystycznych dla mariol z osiedla) i pięknej kreacji na końcu.
i swiezej promiennej cery, pieknego makijazu .. ciekawego kogo to zasluga
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: Fan25 »

"NIE ZAPOMNIJ" :kwiaty:
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: ja30 »

Tego telewizja nie pokazala Edyta wykonala jeszcze "Sorry seems to be the hardest words" i miala 3inna kreacje z cekinow dluga bialo-kremowa :)
Awatar użytkownika
tochie
Sit down
Sit down
Posty: 50
Rejestracja: 12 gru 2008, 13:52
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Sleep With Me
Lokalizacja: kraków

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: tochie »

http://afterparty.pl/newsy_artykul,9915.html - "Przebierała się aż 3 razy! Gdzie kupiła kreacje?"
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: KrzysiekF »

Klasa!!! Nie ma potrzeby się rozpisywać :)

Kurzak wyglądała przy Edycie jak dziewczynka na apelu szkolnym.
Awatar użytkownika
casica
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 733
Rejestracja: 28 paź 2009, 13:09
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: NwI,CBTL,HOYH,Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: casica »

Nie ma co owijać w bawełnę - Edyta jest w formie i to dobrej. Nie mam pojęcia jak słychać to było na wizji, nie zdążyłam zerknąć na yt, niemniej na żywo wbijało w krzesło. Reakcje ludzi pozytywne. Nie żałuję, że się mało wyspałam, właściwie wcale, bo naprawdę było warto. Wizualnie - wszyscy wiemy! DIVA'S COMEBACK.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: Kopaneek »

NZ jeszcze bardziej mi się nie podoba niż przed wyspaniem. :P
Głos Edyty jest w nim roztrzęsiony jak stara bryka. W ogóle nad nim nie panuje. Interpretacja też bez polotu.

Za to Hero... :faza:

Tak w ogóle, to Edyta zestawiając NZ z tak wybitnymi kompozycjami pokazała, jak ubogi to repertuar.
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: LaFidelite »

casica pisze:DIVA'S COMEBACK.
Szkoda tylko, że na jeden wieczór.
Moim zdaniem wyraźnie słychać, że Edyta jest teraz bardzo "ostrożna wokalnie"i te te góry nie wychodzą jej jakoś świetnie. Myślę, że gdyby chciała pokazać więcej,to byłaby zwyczajna masakra.
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: keraj »

No cóż teraz ja wyrażę swoją opinię.....

Ogólny odbiór występu Edyty bardzo pozytywny bo Diva wróciła - do tego wyglądała jak milion dolarów ( już dawno nie zaprezentowała się tak dobrze).
Natomiast jeżeli mam się rozdrabniać to wokal pozostawia wiele do życzenia.....

Zdecydowanie najlepsze wystąpienie Edyty to duet - miała tam pewny mocny głos dzięki czemu wygrała ten "pojedynek" z Kurzak.

Nowa odsłona piosenki "Nie Zapomnij" bardzo mnie rozczarowała - zwolnienie tempa piosenki sprawiło , że utraciła ona swój urok....Do tego unikanie wysokich dźwięków sprawiły że piosenka straciła moc, a jeżeli już takie były to widać było , że Diva się z nimi siłuje i męczy.
Przykro mi również, że Edyta zaśpiewała to bez prawdziwych emocji - szkoda bo to najpiękniejszy utwór w repertuarze Edyty.

Jeżeli chodzi o "Hallelujah" to nie wiem co powiedzieć - to było po prostu straszne.... Jeżeli ktoś słyszał wersję nagraną w studiu to niestety , ale ciągle będzie miał w głowie ten fenomenalny głos - tutaj było tak sucho i nijako....

Podsumowując - mimo wszystkich minusów i braku formy wokalnej jakiej bym oczekiwał - występy oceniam pozytywnie - oby jak najczęściej były w takiej oprawie i z takim repertuarem
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: Kopaneek »

LaFidelite pisze:Myślę, że gdyby chciała pokazać więcej,to byłaby zwyczajna masakra.
Już nawet krzyczeć nie może. :P
keraj pisze:Do tego unikanie wysokich dźwięków sprawiły że piosenka straciła moc, a jeżeli już takie były to widać było , że Diva się z nimi siłuje i męczy.
Co Ty gadasz - Edi nigdy nie miała lepszej formy. :):
Michel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 288
Rejestracja: 24 lut 2012, 20:31
Ulubiony album: edyta gorniak
Ulubiona piosenka: love is on the line
Lokalizacja: warszawa

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: Michel »

Moje wrażenia są pozytywne, ponieważ taką Edytę pokochałem ponad 20 lat temu… Jeżeli chodzi o głos wokalistki do moim zdaniem wszystko jest ok. Problemem jest fakt, że Edyta nie gra koncertów, gdzie ma się rozśpiewać? Żeby zaśpiewać z ogromną siłą musi rozgrzać gardło. Wszyscy którzy pamiętają czasy gdy Górniak koncertowała, wiedzą, że tak było zawsze. Po dłuższej przerwie nie mogła zaśpiewać wszystkich rejestrów. Poza tym, dochodzi stres oraz presja nienagannego wyglądu, narzucona przez samą wokalistkę co prawda, ale jednak. Jeżeli Edyta nie pójdzie w tą prawdziwa, emocjonalną, wokalną stronę to niestety ale lepiej żeby w ogóle się nie śpiewała. Wszyscy mamy dość „nastolatki” którą mogła być za czasów metra. Nie zyska nowych fanów ale pół polski które kiedyś ją pokochała znowu zacznie cenić Edytę. Jest tylko jeden problem, to wymaga ciężkiej pracy….
ODPOWIEDZ