Gala 20-lecia Polsatu

18 grudnia, transmisja w tv

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Robik »

Aranż podobny do oryginału - i bardzo dobrze. Zaśpiewane podobnie jak w oryginale nie "przepuszczanie" przed siebie - i bardzo dobrze. Piękny wygląd, piękny wykon i do tego super oprawa graficzna. Dla mnie bomba :).
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Michael »

Alek2 pisze:Tylko ktoś kompletnie głuchy, głupi albo bezgranicznie zakochany w Edycie mógłby napisać taki bezsens.
Gusta są różne, na mnie Twoja bezgraniczna miłość do Celine, ani jej popisy wokalne (często nagrywane wcześniej w studio) wrażenia nie robią, a wręcz drażnią moje uszy nosową, niezbyt ładnie brzmiącą barwą głosu.
Pogódź się z tym Ty i Twoje mega rozdmuchane ego.

P.S. Ciekawe zjawisko, że niektórym można bezkarnie obrażać forumowiczów, a innym odmawia się prawa do obrony. Pozdrawiam nadgorliwych i nieobiektywnych Moderatorów!
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Piter »

DeathlySilence pisze:W pierwszym momencie zirytował mnie fakt, że prawie wszyscy artyści śpiewali swoje piosenki, a Edyta cover.
Miałem wrażenie, że nieliczni zaśpiewali swoje, ale po Edycie już nie oglądałem tego, co było dalej.

Trudno mi się nie zgodzić z Alkiem, że Edyta i Celine to kompletnie różne marki. Kwestią gustu jest to, kto kogo woli. Natomiast jakoś tak zawsze słyszałem, że Celine więcej umie. Dlaczego dziś posiłkuje się playbackiem? Być może za bardzo goni za pieniędzmi i zwyczajnie nie wyrabia? Co by to było, gdyby Edyta dawała tak wiele koncertów?
Alek2
Sit down
Sit down
Posty: 89
Rejestracja: 22 kwie 2005, 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Alek2 »

Edzia-moja pisze:Alku, Twoja niekonsekwencja razi w oczy. Obiecałeś nam kiedyś, że więcej już tu nic nie napiszesz, a jednak.... Poza tym skoro tak bardzo razi Ciebie Edyta, to po jasną ciasną pojawiłeś się na Jej koncercie urodzinowym?????
Edyta zaśpiewała pięknie. Oby jak najwięcej takich występów.
Edzio-moja: mówiąc stylem Twojej idolki: wejrzałem w swoje serce (po sześciu godzinach stania w pozycji drzewa) i uznałem, że muszę tu objawić światło prawdy w imię tolerancji, miłości i ochrony lasów tropikalnych :lol3:
A na koncert poszedłem, bo uważam, że Edyta dobrze śpiewa i ma niezły repertuar. Więc czemu miałem nie pójść? To, że kogoś uważam za złego (dobra, może nie złego - ale DZIWNEGO) człowieka nie oznacza, że odmawiam mu prawa bycia znakomitym artystą. A takich u nas mało.
Zrozumiałe?
Awatar użytkownika
cruise.tom
Make it happen
Make it happen
Posty: 199
Rejestracja: 17 gru 2004, 20:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: cruise.tom »

Jeśli chodzi o wystąpienie Edyty ... chyba najlepszym dla mnie określeniem będzie normalne, dla mnie osobiście powód jest prosty, beznadziejna piosenka, nie wiem dlaczego ale drażni mnie ten utwór nieważne kto go wykonuje, na pewno formę Edyta ma bardzo dobrą czego dowodem był niedzielny koncert HBO. Jeśli chodzi o Polsat to udźwignęła piosenkę i moje wrażenie jest takie że dała tej piosence coś więcej. Celine niestety już się przepaliła a jej nowej płyty nie mogę strawić jest tak wtórna muzycznie że nie da się tego słuchać wogóle, produkcja nudna z dennymi tekstami. Jeśli chodzi o występy live wolę Edytę (nawet z chrypkami i innymi "niedoskonałościami") od Celine (playbacki i inne komputerowe nieuczciwe chwyty). Obie Panie mają lata świetności za sobą ale teraz za te playbacki Celine, jako artystkę bardziej cenię Edytę.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Kopaneek »

Proszę, nie używajcie słowa WYSTĄPIENIE.

Wystąpienie może mieć premier w sejmie - nie Edyta na scenie.
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: sexuality »

Moim zdaniem rozpisywanie się na temat tego wykonania jest bez sensu. Edyta albo ktoś z ekipy wybrał zły utwór. Czasem nie trzeba w ogóle sięgać po czyjś utwór, a skorzystać ze swoich.

Lepiej o koncercie HBO się rozpisywać, a nie o nieudanym "MHWGO"
abcd
Linger
Linger
Posty: 833
Rejestracja: 28 kwie 2009, 13:30
Lokalizacja: Śląsk

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: abcd »

Uważam, że Edyta zaśpiewała poprawnie. Nie słyszę zmęczenia w głosie, wprost przeciwnie. Jednak martwi mnie jedna rzecz. Wyczuwam pewien dystans w jej śpiewie, jakby się była. To już nie jest dawna Edyta, "otwarta" i pełna emocji. Przykro mi to pisać, ale ostatnio Edyta nudzi mnie swoimi występami. Jestem przekonany, że gdyby śpiewała ten utwór w latach 2007-2009 to mielibyśmy drugie "Stop"...
Awatar użytkownika
cruise.tom
Make it happen
Make it happen
Posty: 199
Rejestracja: 17 gru 2004, 20:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: cruise.tom »

Kopaneek pisze:Proszę, nie używajcie słowa WYSTĄPIENIE.

Wystąpienie może mieć premier w sejmie - nie Edyta na scenie.
Będę pisał co mi się podoba. Ja uważam że było to wystąpienie i nic ani nikt tego nie zmieni. Najlepiej pilnować swojego podwórka ;)
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Kopaneek »

Tę kwestię reguluje słownik języka polskiego. ;)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Flux »

Niestety po pauzie, kiedy trzeba przywalić głosem niemal jak w I will always love you (bardzo podobna struktura utworu) Edycie brakuje siły głosu. Jej wokal zwyczajnie nie ma mocy, rozpływa się. I to okropne "we'll stay FOREVER this way" - posłuchajcie uważnie na słuchawkach. W ogóle tak jakoś mało melodycznie, niepłynnie jakby wymuszała każdy dźwięk. Wyjątkowo powściągliwe są te ostatnie "wystąpienia". Kontrolowane, mechaniczne, zachowawcze, wyuczone. Czuć ten brak pewności na każdym kroku i to mnie boli. Edyta męczy się na scenie i ja jako słuchacz męczę się wraz z nią. I to nie jest złośliwość, tylko smutna konstatacja. Odczuwalna różnica jest ogromna, brakuje komfortu i poziomu, do jakiego Edyta przyzwyczaiła przez te wszystkie lata. Za to wciąż przepięknie śpiewa falsetem, ostatnie dźwięki są cudne.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: KrzysiekF »

Występ został zjechany w najnowszego ANGORZE 8)
ODPOWIEDZ