Gala 20-lecia Polsatu

18 grudnia, transmisja w tv

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: dorota »

caroolek26 pisze: Serce umarło, uszy więdły. Odsłuch to gra dla ukrycia braku formy i było to widać. Brak formy = choroba, słychac było przy składaniu życzeń.
pewnie trafiło ją po niedzieli..... :hmmm:


caroolek26 pisze: Na plus że w filmikach często pokazywali Edytę :) miło było powspominać TT i Josia
taaa, płacząca, jęcząca Edyta = tragedia komedia dramat! :placzka:
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Emila555 »

To teraz ja :)
Może tym razem zacznę od tego jak Edyta wyglądała. A wyglądała ZJAWISKOWO! Tak jak przystało na prawdziwą gwiazdę, wokalistkę jej formatu. Taką uwielbiam ją najbardziej :kiss3: Klasa, klasa i jeszcze raz klasa! :flirt5: :flirt4:

Jeśli chodzi o wybór utworu, to troszkę się rozczarowałam bo myślałam, że Edyta przygotuje coś nowego. Utwór z Titanica w jej wykonaniu słyszeliśmy już kilka razy. Nie oznacza to, że mi się nie podobało.
Tak naprawdę tylko w wykonaniu Edyty wiem o czym jest ta piosenka i jaki powinien być jej przekaz.
Emocje, piękna scenografia, ładna aranżacja. Występ był dobry :)

Podziwiam Edytę za to, że pomimo walki z odsłuchem zachowała zimną krew i poprowadziła nas pięknie przez cały utwór. Pomyślałam sobie podczas występu, że ja to bym w takiej sytuacji zaraz poplątała tekst, zwaliła się z tych schodów albo w ogóle wyrzuciła to badziewie z ucha :ha: Z mojej strony wielki szacunek dla Edyty za ten występ, choć nie wiem dlaczego ale kiedy się zakończył czułam pewien niedosyt.
Nie potrafię tego określić ale brakowało mi tego malutkiego pierwiastka, który sprawiłby że to wystąpienie byłoby nie tylko dobre ale i znakomite.
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: blacktoxic666 »

Problemy z odsłuchem, choroba (?), "eoluujący" głos, zmęczenie po niedzieli - ludzie, ogarnijcie się i przestańcie kreować świat na potrzeby Edyty :shock:. Wykonanie poprawne, ale tak asekuracyjne, że aż żal. Tonacja już zdecydowanie poza zasięgiem Edyty, moc i siła głosu - dawno przebrzmiała. Edyta jest dobra jak na swoje obecne możliwości, jednak to cień dawnej świetności.
W niedzielę naprawdę dała dobry koncert, ale wczorajszy występ był tylko poprawny.
Duży plus za chwilowy powrót do klasycznego eleganckiego wizerunku. Nawet do koloru włosów się nie przyczepiam bo już przywykłam. :PP
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Emila555 »

Kreować świat? :ha:
blacktoxic666 pisze:Problemy z odsłuchem
To akurat było widoczne.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: karen »

Bo prawda jest taka że zupełnie niepotrzebnie wzieła sie za ten utwór. Być moze ja poproszono-ale mogła powiedzieć NIE! Ponoć taka dobra z niej negocjatorka! Wszyscy pozostali artysci śpiewali swoje kawałki-wiec czemu Edyta cover ( nie mówie tu o tych z idola czy MTBM) ?? Kurde moze co dwa lata nie wydaje płyt-ale swój repertuar ma, zwłaszcza ze w niedziele przypomniała wiele swoich wspaniałych piosenek i to w nowych aranżach... Czy ona chce być faktycznie kojarzona tylko z coverami?
Wykonanie d.. nie urwało-początek słaby-potem w miare się "rozkreciła',ale i tak został niedostyt.
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: blacktoxic666 »

Emila555 pisze:Kreować świat? :ha:
blacktoxic666 pisze:Problemy z odsłuchem
To akurat było widoczne.

Jasne, widoczne albo dobrze zagrane :lol3: A co do kreowania świata - dokładnie tak to wygląda. Przykro mi, dla mnie Edyta (ani żaden inny artysta) nie jest i nie będzie bóstwem i obiektem uwielbienia. Dla mnie liczy się tylko jej muzyka a roztrząsanie, jak wygląda, czy dobry make up, fryzura - to zostawiam osobom dostającym spazmow ze szczęścia na sam widok Edyty na okładce jakiegoś brukowca.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: pijej1 »

Wykon świetny w porównaniu z Queen Celine to oczywiście amatorszczyzna ale w porównaniu z samą landryną z koncertu z Jose - arcydzieło!!! :shock:
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Matiz99 »

Ja nie wiem gdzie tu jest brak formy. Brak formy jeśli już to mógł być na TT przy MHWGO gdzie każda nawet niewielka góra była siłowa a głos niegładki czy na zwykłym bohaterze przy NZ.

A problem z odsłuchem w polsacie to nie pierwszy raz. Pamiętacie NMD na TT? Także były więc co to znaczy? Że Edyta chciała coś ukryć? Jeden z najlepszych występów wokalnych tamtych czasów? xD
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Michael »

pijej1 pisze:Wykon świetny w porównaniu z Queen Celine to oczywiście amatorszczyzna
Biorąc pod uwagę dzisiejszą formę wokalną obu pań, Celine mogłaby zamiatać scenę po występach Edyty na żywo :lol:.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Kopaneek »

Nad czym tu się rozwodzić. Albo Edyta miała zły dzień, albo zwyczajnie straciła moc w górach (ogół występów wskazuje na to drugie).

Patrzcie z pozycji ptaka - nie kreta. :edi:

A teraz zagadka: jakim napojem Edi raczyła wczoraj siebie i swoje wrażliwe struny? :edi:
Obrazek
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Meg »

Świetne wykonanie :) Bardzo mi się podoba! Brawo :d
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Emila555 »

blacktoxic666 pisze:Jasne, widoczne albo dobrze zagrane
Tak, Edyta nie miałaby co robić tylko udawać, że jej odsłuch źle działa :ha:
Tego jeszcze nie było :ha:
Ale każdy ma swoje zdanie. To jest Twoja opinia i choć wydaje mi się śmieszna to szanuję ją :)
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: pijej1 »

Kopaneek pisze:A teraz zagadka: jakim napojem Edi raczyła wczoraj siebie i swoje wrażliwe struny? :edi:
Obrazek
Wódką wlaną dla niepoznaki do butelki po wodzie mineralnej!
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Virtual Tom »

Kopaneek pisze: A teraz zagadka: jakim napojem Edi raczyła wczoraj siebie i swoje wrażliwe struny?
Nadal wierna tej wodzie z beczkowozu? Co znaczy reklama! :o
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: blacktoxic666 »

Emila555 pisze:
blacktoxic666 pisze:Jasne, widoczne albo dobrze zagrane
Tak, Edyta nie miałaby co robić tylko udawać, że jej odsłuch źle działa :ha:
Tego jeszcze nie było :ha:
Ale każdy ma swoje zdanie. To jest Twoja opinia i choć wydaje mi się śmieszna to szanuję ją :)
No fakt, kto jak kto, ale Edyta to wzór prawdomówności i któż śmiałby ją posądzić o jakąkolwiek manipulację :hmmm: :rotfl:
ODPOWIEDZ