Gala 20-lecia Polsatu

18 grudnia, transmisja w tv

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: dorota »

My jej pomożemy się jakoś zorganizować :D
lado
Make it happen
Make it happen
Posty: 178
Rejestracja: 12 lut 2007, 19:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: lado »

xx
Ostatnio zmieniony 23 lut 2013, 0:36 przez lado, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: KrzysiekF »

Lado , zgadzam się. Tylko jakoś nie widzę jak Edyta idzie do Seweryn i wynajmuje sale. Od tego trzeba ludzi i najzwyczajniej w świecie chcieć śpiewać za małe honorarium. Bo cudów z biletów i małych sal nie będzie.

Po drugie Edyta na scenie Och - teatru po środku , a widownia po obu stronach. To byłby zajebisty widok. Bitwa na sektory , kto będzie bardziej orgazmistycznie przeżywał koncert.
lado
Make it happen
Make it happen
Posty: 178
Rejestracja: 12 lut 2007, 19:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: lado »

xx
Ostatnio zmieniony 23 lut 2013, 0:36 przez lado, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Pawel »

Nie oszukujmy się, że dużo łatwiej jest być zaproszonym do udziału i wystąpić, mieć wszystko zorganizowane od początku do końca niż samemu zorganizować wszystko, zrozumcie, jest jej zwyczajnie TRUDNO, do tego dochodzą te wszystkie wcześniej wspomniane obawy. Prawdopodobnie zorganizowanie mega trasy wiąże się w tym momencie z całkowitą klapą i ogromnymi nakładami finansowymi (nawet dla Edyty) Sprzedaż płyty mówi sama za siebie. Edyta budzi emocje bo jest piękną kobietą i osiągała kiedyś sukcesy. A teraz ?

Jedynym "ratunkiem" dla naszej divy są kameralne koncerty. Łatwiej pisać i mówić o sukcesie np ekskluzywna trasa koncertowa - wszystkie bilety wyprzedane = teatr, niż pół sali kongresowej w Warszawie świeciła pustkami = klapa - nikt nie przychodzi na koncerty Górniak.

Nas też nie jest wcale tak dużo, wystarczy spojrzeć na FB / forum, na ilość użytkowników, podzielić to na 10 - 15 miast w Polsce, a przecież wszyscy nie przyjdą.

Sponsor, patron medialny i można zrobić mini-kameralną trasę, innej możliwości nie widzę
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: ANETA »

Ta piosenka mi sie chyba przejadła, niezależnie w czyim wykonaniu. A u Edyty mnie jakos specjalnie ona razi... Nie wiem czemu. Może dlatego, że w uszach brzmi mi wersja Celine z '97 kiedy jeszcze miała głosisko (bo teraz słabiej zdecydowanie).

Mogła zaspiewać ,,Nie zapomnij" nas ... oglądaj Polsat la la la :) Dlaczego ona swoich piosenek nie śpiewa tylko uczepiła sie tych coverów, co gala to cover !!
Ostatnio zmieniony 19 gru 2012, 0:13 przez ANETA, łącznie zmieniany 1 raz.
lado
Make it happen
Make it happen
Posty: 178
Rejestracja: 12 lut 2007, 19:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: lado »

xx
Ostatnio zmieniony 23 lut 2013, 0:35 przez lado, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Pawel »

Polsat wałkuje Titanica od 10 lat i do tego w dwóch częściach często, to historia stacji ;)
A że nie udało się zaprosić Celiny to zarosili Edytę ;)
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Matiz99 »

Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: max28 »

hiper audio jest the best, dzięki piękne
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Matiz99 »

fanusia_anka pisze:To jest dopiero wykonanie http://www.youtube.com/watch?v=DZvq69WgxUY

:aniolek:
Taa, kolejny Live nagrany wcześniej w studiu jak to Celine. :P
Awatar użytkownika
Samantha
Sit down
Sit down
Posty: 79
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:34
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Impossible
Lokalizacja: Kosmos
Kontakt:

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Samantha »

ANETA pisze:Ta piosenka mi sie chyba przejadła, niezależnie w czyim wykonaniu. A u Edyty mnie jakos specjalnie ona razi... Nie wiem czemu. Może dlatego, że w uszach brzmi mi wersja Celine z '97 kiedy jeszcze miała głosisko (bo teraz słabiej zdecydowanie).
Zaspiewała cudownie. Miom zdaniem pokonała tym wykonem samą Celinę albo przynajmniej jej dorównała :) Porównałam dwa nagrania Celiny z 97 i live z 2012 z występem EDi, zrobiłam synchron, różniło się tylko tęmpo. Fakt u EDyty były małe potknięcia, ale tłumaczę to złym odsłuchem. Widać, że Edi dużo ćwiczyła albo była u foniatry :) Tym wykonem zaprzeczyła opiniom, że traci głos. Jedna jaskółka wiosny nie czyni ale jest szansa, że wróci do dawnej formy wokalnej :?: Ładnie brała doły i góry, przy których ostatnio "trzeszczała" i głos jej się załamywał a teraz trafia dobrze i pewnie w dźwięki oraz bawi się głosem. To prawda, że barwa jej się zmieniła ale można też powiedzieć, że nabrała szlachetności i wyrazu. Chropowatość w głosie można też wykorzystać pozytywnie przy odpowiedniej stylistyce utworów, uzyskując efekt "czarnej" barwy głosu. Tylko, zeby Edi zamieniła upodobanie do plastiku i miałkiego electro popu na nieco rockowe czy też jazzowe brzmienie, do których Edyty barwa teraz idealnie pasuje. Napewno odniosłaby wielki sukces taką płytą a tak maMY wielką porażkę płyty MY. Wyszła na dzidzie piernik bo na Richankę to już za późno :lol3:
ANETA pisze:Mogła zaspiewać ,,Nie zapomnij" nas ... oglądaj Polsat la la la Dlaczego ona swoich piosenek nie śpiewa tylko uczepiła sie tych coverów, co gala to cover !!
Bo EDi jest królową Coverów ;-)
Pozdrawiam Świątecznie :choinka:

-- Dodano: 19 gru 2012, o 03:01 --
Matiz99 pisze:
fanusia_anka pisze:To jest dopiero wykonanie http://www.youtube.com/watch?v=DZvq69WgxUY

:aniolek:
Taa, kolejny Live nagrany wcześniej w studiu jak to Celine. :P
Dokładnie!!! przesłuchałam, zrobiłam synchron i wersja "live" z Bostonu 2008
http://www.youtube.com/watch?v=DZvq69WgxUY
niczym się nie różni od wersji "live" z 2012 z Las Vegas :P
http://www.youtube.com/watch?v=dubTtpL9fp8
Czy chcecie, zeby Edka tak udawała i Was nabierała ???
Awatar użytkownika
dawids5
Hope for us
Hope for us
Posty: 22
Rejestracja: 14 lut 2012, 13:52
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Łódź

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: dawids5 »

Na wczorajszych 20leciu Polsatu Edyty zaśpiewała MHWGO na prawdę bardzo dobrze. Porównując to wystąpienie z koncertem w Sopocie z Jose Carrerasem wczorajsze było bardziej przyjemne dla ucha, nie wymuszone, lekko zaśpiewane :) Sam byłem zaskoczony . . .
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Charlie »

Serce umarło, uszy więdły. Odsłuch to gra dla ukrycia braku formy i było to widać. Brak formy = choroba, słychac było przy składaniu życzeń.

Wizualnie pięknie oprócz aktorskiego zagrania z odsłuchem... ogólnie cały koncert słaby wokalnie, zaproszono "emerytów" sceny by pokazali jaka to stara stacja? Występ finalistów MBTM tragedia, Idole (wyraźny brak Flinty), pominięcie Chamskiego w filmiku o Jośu, występ Respondka kolejne dno.. Samojłowicz i Włodarczyk były obecne, szkoda że to nie one zostały zaproszone do śpiewania.


Na plus że w filmikach często pokazywali Edytę :) miło było powspominać TT i Josia
lado
Make it happen
Make it happen
Posty: 178
Rejestracja: 12 lut 2007, 19:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: lado »

xx
Ostatnio zmieniony 23 lut 2013, 0:34 przez lado, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ