Gala 20-lecia Polsatu

18 grudnia, transmisja w tv

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Krystian
The story so far
The story so far
Posty: 525
Rejestracja: 05 sty 2005, 22:05
Lokalizacja: *****

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Krystian »

Wykonanie jak wykonanie, niestety. Od kilku lat występy Edyty nie wzbudzają już we mnie takich emocji jak kiedyś. Nie czuję interpretacji, tylko strach o poprawne prowadzenie głosu, który przygasa... Lepszej formy już nie będzie, ale zamiast wspaniałego wokalu był wygląd. Ogólnie występ pozytywny, ale w przypadku Edyty, to stanowczo za mało. Mimo wszystko fajnie było zobaczyć Edytę w tv :)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Flux »

Wykonanie na trójeczkę z plusem. Nie był to totalny niewypał ale fajerwerków również zdecydowanie nie było. Poza tym, to chyba jedyna piosenka której Edyta nie czuje. Mam wrażenie, że ma głęboką awersję do tego utworu i śpiewa od niechcenia, nie wczuwając się i rozmyślając w trakcie, który gabinet odnowy biologicznej w Tajlandii wybrać.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Mist »

Zupelnie sie z Wami nie zgadzam to chyba pierwszy raz tak mam!!! :D

Edyta zaspiewala pieknie :) piosenka brzmiala bardzo dobrze w jej wykonaniu. Swoja droga to nie cierpie jej... nudna i patyczna piosenka zrobila kariere na utonieciu DiCaprio :lol:
Pokazcie mi druga osobe w Polsce ktora moglaby sie zmierzyc z tym "szlagierem" Celiny i sie obronic?
Jak brzmia takie proby pokazala ostatnio Tatianka. Polecam posluchac i obejrzec jej wystep gdyby ktos mial jakies watpliwosci!!

Edycie moze glos juz troche szwankuje, ale czapka z glowy za takie wykonanie.

A niektorym tu Panstwu to sie juz chyba w d****pach totalnie poprzewracalo! :kuku:

Edyta brawo prawdziwa Diva Inernational w tym wykonaniu :mexicanwave:
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: milencia1992-mk »

Gdyby Ciocia mi wczoraj nie powiedziała, że Ed występowała to bym żyła w nieświadomości :P
5min temu widziałam ... cud, że przeżyłam. Nie! Przykro, ale nie! Ale pięknie wyglądała
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: DeathlySilence »

W pierwszym momencie zirytował mnie fakt, że prawie wszyscy artyści śpiewali swoje piosenki, a Edyta cover.
Później dotarło do mnie, że nie było w tym dowolności - wybór padał na jeden z największych przebojów danego artysty.
W takim wypadku, nie żałuję, bo po raz n-ty usłyszelibyśmy TNJ, JK lub Dotyk.

Padło na MHWGO.

Po występie w Ergo Arenie w Gdańsku chciałem, by Edyta wzięła się za ten utwór, podobnie jak to uczyniła z "Hallelujah" w studiu nagraniowym. Niekoniecznie na żywo w TV. Dlaczego?

Przy obecnej jej kondycji wokalnej, czy mentalnej (problem może nie leżeć w samym głosie, a w psychice) branie się za takie covery jest porywaniem się z motyką na słońce.

Zaśpiewała ładnie, nic poza tym.

Mam nadzieję, że wypłynie nagranie z próby, jak to miało miejsce z innym wykonaniem - Hello.
Ostatnio zmieniony 20 gru 2012, 22:31 przez DeathlySilence, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Kopaneek »

Matko kochana. Jest przyzwoicie. Lepiej niż było.

Ale jarać się nie ma czym. No nie ma. :roll:
Alek2
Sit down
Sit down
Posty: 89
Rejestracja: 22 kwie 2005, 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Alek2 »

Michael pisze:
pijej1 pisze:Wykon świetny w porównaniu z Queen Celine to oczywiście amatorszczyzna
Biorąc pod uwagę dzisiejszą formę wokalną obu pań, Celine mogłaby zamiatać scenę po występach Edyty na żywo :lol:.
Tylko ktoś kompletnie głuchy, głupi albo bezgranicznie zakochany w Edycie mógłby napisać taki bezsens. Celine ostatnio promuje swoją nową francuskojęzyczną płyte i śpiewa tak, że Edyta - z całym szacunkiem dla jej możliwości wokalnych - brzmi przy niej jak głuchoniema. W ogóle porównywać Edytę z Celine to tak, jakby porównywać kosmetyki Soraya :) z tymi od Lancome albo Heleny Rubinstein. Inna liga.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: pijej1 »

Dobrze mówi - polać mu!!!
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Sebuch »

Cudne, magiczne, liryczne wykonanie. Z emocjami, ale bez popisywania się i przekoloryzowania. Do tego cudny wizerunek. DIVA! Kocham!
lado
Make it happen
Make it happen
Posty: 178
Rejestracja: 12 lut 2007, 19:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: lado »

xx
Ostatnio zmieniony 23 lut 2013, 0:33 przez lado, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Samantha
Sit down
Sit down
Posty: 79
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:34
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Impossible
Lokalizacja: Kosmos
Kontakt:

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Samantha »

Alek2 pisze:Tylko ktoś kompletnie głuchy, głupi albo bezgranicznie zakochany w Edycie mógłby napisać taki bezsens. Celine ostatnio promuje swoją nową francuskojęzyczną płyte i śpiewa tak, że Edyta - z całym szacunkiem dla jej możliwości wokalnych - brzmi przy niej jak głuchoniema. W ogóle porównywać Edytę z Celine to tak, jakby porównywać kosmetyki Soraya z tymi od Lancome albo Heleny Rubinstein. Inna liga.
Nie jestem bezgranicznie zakochana w Edycie, nie jestem głucha i śmiem twierdzić, że Celina jest świetna technicznie, ma super skalę i ją uwielbiam :P Niestety Edyta ją kładzie (jeszcze nadal) na łopatki jeśli chodzi o barwę głosu (Celina ma taką nosową), urodę, interpretację i jeszcze raz interpretację!!! Doceń to co Boskie i przestań imputować. Każdy kocha u wokalistki co innego uwielabiasz mistyfikację, którą uprawia Celina, Twoja sprawa ale mi byłoby wstyd gdyby Edyta serwowała swoim fanom coś takiego jak poniżej. Jak to wytłumaczysz? Kolejnym porównaniem marek kosmetycznych czy tym razem porównasz marki samochodowe??? Bo używam kosmetyków, które wymieniłeś i każda linia ma swoje buble. A ja płacić za reklamę i promocję nie będę, głupia nie jestem chyba :hellobaby:
Zrób sobie synchron i porównaj wersję "live" z Bostonu 2008
http://www.youtube.com/watch?v=DZvq69WgxUY
z wersją "live" z 2012 z Las Vegas
http://www.youtube.com/watch?v=dubTtpL9fp8
To są wersje LIVE, ale mocno podrasowane w studio :lol3:
Czy wolisz, zeby Edka tak udawała i Nas nabierała ???
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Bob »

Taa Beatka Kozidrak pewnie zaspiewala by lepiej....
Wykonanie znakomite, wokalnie bez zarzutu....
Celine za kazdym razem , spiewa kazdy kawalek w sposob identyczny, nie ma jakichkolwiek wpadek czy gorszych dni....Taka forma do utrzymania przez caly rok jest fizycznie niemozliwa , chyba ze jest sie robotem lub kosmita-albo posluguje sie play-kiem...
Osobom ciagle narzekajacym proponuje udac sie do Media cos tam , do zakupionego tv daja gratis 5 cali, jest szansa na podbudowanie meskiego ego..
Co do polskich kosmetykow...
Inteligentne amerykanki prosza moja kumpele o produky dr Eris, stac je na Shiseido, Diora czy Chanel-sa niesamowicie wymagajace....i obrzydliwie bogate....Cos w tych produktach musi byc, skoro sie na nie snobuja...
Przez kilka sezonow uzywalem produktow gabinetowych...niestety dostawy urwaly sie.Rzeczywiscie jakosc swiatowa, cenowo- bardzo przystepnie...
Alek2
Sit down
Sit down
Posty: 89
Rejestracja: 22 kwie 2005, 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Alek2 »

Tak. Macie rację. Edyta jest NAJGENIALNIEJSZĄ wokalistką świata i pewnie dlatego od lat robi tak oszałamiającą, międzynarodową karierę.

A Celine to jakiś paździerz, wspierający swój mizerny głosik playbackami i wyuczony śpiewać technicznie i bez duszy. Jak wiadomo nawet i małpę można nauczyć grac na fortepianie.

Przekonaliście mnie!

A co do chamskich wycieczek osobistych pod moim adresem, powiem jedno: widać słowa Edyty o otwartym sercu, kulturze, tolerancji i miłości ku bliźnim tratujecie tak... jak ona sama :)

-- Dodano: 21 gru 2012, o 11:52 --

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Postprzez Alek2 » dzisiaj, o 10:48
Napiszę jedno (a propos wokalistek, które cenię, a miłość do których tak mi tu wypominacie):
paździerz Dion i paździerz Kozidrak zapierdzielają od lat jak małe Kazie. Jedna występuje w Las Vegas, nagrywa płyty, jeździ po świecie z promo-tourami, a w międzyczasie rodzi dzieci, urządza swoje rezydencje, udziela się charytatywnie w kilkunastu instytucjach. Druga przez ostatnich 10 lat nagrała pięć płyt oraz przemierzyla Polskę wzdłuż i wszerz, dając ponad półtora tysiąca (!) koncertów.

A teraz zróbcie bilans Edyty, która w tym czasie wydała dwie płyty (z czego jednej się wstydzi i o ile wiem odżegnuje od materiału na niej zawartego), dała kilkanaście koncertów (acz - przyznaję - każdy z nich był oczywiście dla niej dramatycznie trudny, przełomowy, kosztował ją masę nerwów i wydarzało się przy nim morze dramatów) i - tu oddaję jej sprawiedliwość - pojawiła się na kilkuset okładkach gazet. Bo w sumie ładna z niej kobitka, to i oko cieszy :)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: DeathlySilence »

Coverowanie takich piosenek to pewnego rodzaju dyscyplina muzyczna, w której trudno o pierwsze miejsce na podium z prostego powodu - jest już zajęte. O kolejne też ciężko, bo już wiele osób przed Edytą brały się za bary z tym utworem i wyszło im REWELACYJNIE.

Ostatnie covery w wykonaniu Edyty to jedna wielka przewidywalność, od której niby stroni (Hero, MHWGO - taka konstrukcja utworu).
Pomiałczy na początku, w środku nieznacznie się ożywi, by na koniec dowalić głosem.

Bob, jak dobrze widzę, rozkręcasz się. :)

P.S. Zrób na nas wrażenie i pokaż swoje... cale. :lol3:
Awatar użytkownika
Edzia-moja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 231
Rejestracja: 16 lip 2010, 21:58
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: z daleka

Re: Gala 20-lecia Polsatu

Post autor: Edzia-moja »

Alku, Twoja niekonsekwencja razi w oczy. Obiecałeś nam kiedyś, że więcej już tu nic nie napiszesz, a jednak.... Poza tym skoro tak bardzo razi Ciebie Edyta, to po jasną ciasną pojawiłeś się na Jej koncercie urodzinowym?????

Edyta zaśpiewała pięknie. Oby jak najwięcej takich występów.
ODPOWIEDZ