Koncert charytatywny dla Beaty Jałochy

Piknik "Postawmy Beatę na nogi"

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Koncert charytatywny dla Beaty Jałochy

Post autor: dorota »

Matiz99 pisze: Edyta w NEM zmieniła tekst. Wstawiła ten cytat z different view xD
ale się wsłuchałeś :lol: Edyta powinna się cieszyć, że ktoś jej jeszcze słucha uważnie :P

ja tam nie wyłapuje takich niuansów :lol3:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert charytatywny dla Beaty Jałochy

Post autor: Flux »

Matiz, przecież w tekście piosenki padają słowa open mind for a different view. Poprzednim razem Edyta zapomniała tekstu, co też było szeroko komentowane w internecie.
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Koncert charytatywny dla Beaty Jałochy

Post autor: Emila555 »

Bardzo dziękuję za nagrania, których pewnie gdyby nie Wy nie moglibyśmy zobaczyć :)

No cóż, Edyta potrafi łamać konwenanse - Metalica i różowe dresy :ha:
I tak wyglądała bardzo ładne, rozumiem piknik i te sprawy, wiadomo, że wieczorowej sukni nie będzie :ha:

A teraz o najważniejszym. Boże jak ja tęskniłam za jej występami, jej głosem! To się w głowie nie mieści. Jak na tego typu koncert było naprawdę dobrze. I jeden i drugi utwór wykonany prosto z serca, delikatnie, bez zbędnego przepychu. W niektórych momentach, szczególnie w NPOW jakby dźwieki gdzieś uciekały na boki, ale każdemu może się zdarzyć. Nie wiem tylko jak dużo czasu mi zajmie żebym mogła spowrotem uwierzyć w każde wyśpiewane przez Edytę słowo. Z tym na razie różnie, szczególnie po tych ostatnich fejsbukowych wydarzeniach.

Ogromny szacunek dla Edyty, że zdecydowała się wystąpić na koncercie charytatywnym. Naprawdę.
Trzymam kciuki za Beatę, żeby szybko wróciła do zdrowia.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Koncert charytatywny dla Beaty Jałochy

Post autor: Kopaneek »

Mist pisze:Naprawde po wszystkim Edyta wsiadla w taxe i nawet nie powiedziala adieu do fanow? :ha:
Dokładnie to było tak:

Edyta wyszła do ludzi, dała ze 3 autografy i nagle usłyszała "EDYTA!" - był to głos z grupki "oddanych" fanów. Edyta natychmiast zaprzestała rozdawania autografów, powiedziała "przepraszam, ale taxi czeka" i poszła w długą. :hahaha:

Niestety żaden "Fan" nie pochwalił się aż tak szczegółowym przebiegiem akcji. :lol:
Trudno się temu dziwić...
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Koncert charytatywny dla Beaty Jałochy

Post autor: Emila555 »

Kopaneek pisze:Edyta wyszła do ludzi, dała ze 3 autografy i nagle usłyszała "EDYTA!" - był to głos z grupki "oddanych" fanów. Edyta natychmiast zaprzestała rozdawania autografów, powiedziała "przepraszam, ale taxi czeka" i poszła w długą.
A dziwisz się? Bo ja wcale.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Koncert charytatywny dla Beaty Jałochy

Post autor: dorota »

Emila555 pisze:[
A dziwisz się? Bo ja wcale.
Edyta także zdaje sobie sprawę, że Fanusie z jednej strony wysyłają jej serduszka, a z drugiej obrabiają zad ... :roll:
foch trwa w najlepsze ....

ps. oczywiście Fanusie winę za całą obecną sytuację zwalą na forum i na nas, jak zwykle :lol3:
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Koncert charytatywny dla Beaty Jałochy

Post autor: Emila555 »

dorota pisze:foch trwa w najlepsze ....
Nie wiem czy to foch, może Edyta nie wie jak ma się w takiej sytuacji zachować? Może woli przeczekać?
Sama nie wiem co o tym sądzić. Dobrze, że Edyta miała taxi na podorędziu :ha:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Koncert charytatywny dla Beaty Jałochy

Post autor: Kopaneek »

Emila555 pisze:A dziwisz się? Bo ja wcale.
Dziwię się, że dopiero teraz datarło do niej, kim są.
mike
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 707
Rejestracja: 25 gru 2008, 18:56
Ulubiony album: WSZYSTKIE
Ulubiona piosenka: TAFLA
Lokalizacja: Torun

Re: Koncert charytatywny dla Beaty Jałochy

Post autor: mike »

Co do wygladu - bardzo swojski taki ‘ piknikowy“ , oczy nie podkreslone to blad

Wokal , slychac ze edi rozspiewana ,ale wysokie dzwieki zaspiewane tak jakos jakby z gardla nie z przepony

Nie podobal mi sie wybor NEM zamiast tego mogla zaspiewac No More Dramma w jakiejs lktowet wersji

Rozbawila mnie reakcja Edi kiedy dala pierwsze dzwieki i ewidetnie czekala na jakas reakcje publicznosci ktora stala jak pnie hehe az Edi zapytala ``slychac mnie'' to mnie rozbawilo
Awatar użytkownika
angela2311
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 381
Rejestracja: 13 wrz 2010, 22:03
Ulubiony album: Dotyk, My, Perła
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Koncert charytatywny dla Beaty Jałochy

Post autor: angela2311 »

Kopaneek pisze:
Emila555 pisze:A dziwisz się? Bo ja wcale.
Dziwię się, że dopiero teraz datarło do niej, kim są.
Dobrze, że to kim Ty jesteś dotarło do Niej wcześniej. :)

Co do występu bardzo dobry. Edyta po raz kolejny udowodniła jak świetna artystką jest. Cieszę się, że dane mi było usłyszeć NEM na żywo. Zaskoczona byłam wyborem tego utworu, jednakże wykonanie świetne, lepsze od tego z Miss.
Co do wyglądu. Mimo dresu, który swoja drogą mi się podobał, tylko nie wiem czy był odpowiedni do śpiewania tych utworów, ale to Jej wybór, wyglądała bardzo dobrze. Dzień wcześniej w wiadomościach nie spodobała mi się Jej nowa fryzura, jednakże na żywo wygląda to o niebo lepiej i ładniej. :)

Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim. :)
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Koncert charytatywny dla Beaty Jałochy

Post autor: Kopaneek »

angela2311 pisze:Dobrze, że to kim Ty jesteś dotarło do Niej wcześniej.
To prawda, do dziś mam w głowie "jeeeej, jaki Ty jesteś fajny :flirt6: ".

Udało mi się zrobić jedno foto z Allanem:
Obrazek
Link bezpośredni: http://img96.imageshack.us/img96/73/zvg3.png
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Koncert charytatywny dla Beaty Jałochy

Post autor: addar »

nieeeeeeeeeeeeeeee allanek znów mutuje w strone krupy :strach:
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Koncert charytatywny dla Beaty Jałochy

Post autor: Emila555 »

Allanek jest ślicznym chłopcem. Uśmiech na tym zdjęciu podobny do uśmiechu Edyty :d
Oj będzie miał chłopak powodzenie :hellobaby: Nie wiem tylko jak Edyta to wytrzyma ;-) :d
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert charytatywny dla Beaty Jałochy

Post autor: sexuality »

Fantastycznie zaśpiewane NPOW. NEM do mnie nie trafiło. Od dawna jestem zdania, że Edyta powinna przestać wykonywać covery, a wziąć się za swój repertuar.

Co do zachowania Edyty to błędem jest urażenie się na Fanów i traktowanie ich jak powietrze.
Taki lekceważący stosunek może jej naprawdę poważnie zaszkodzić. W końcu nazwisko Górniak nie przyciąga już przeciętnego Kowalskiego. Jej naprawdę została już garstka przychylnych i oddanych osób, które niestety może stracić. A wtedy może być poważny problem, bo kto będzie wtedy czekał przed sceną z utęsknieniem na Artystę skandując jej imię? Odrobina pokory by nie zaszkodziła.

Nie obwiniałabym za wszystko Fanów z FB. Prawda jest taka, że to Edyta tak wychowała pokolenie fanów, gdzie młodzi ludzie uznali jej promowane w mediach wartości za odpowiednie. Postępowali tak naprawdę jak sama idolka. Ona publicznie zakładała "maskę" będąc zupełnie inną osobą niż w rzeczywistości. Karmiła ludzi iluzjami... Grupka młodych ludzi widząc wielce pokorną na pokaz Edytę wzięła sobie to za wzór. Naprawdę część osób identycznie postąpiła z Edytą jak ona sama z ludźmi, których porzuciła w okrutny sposób. Mnie taka reakcja nie dziwi. Karma wróciła...

Niech użala się nad sobą dalej i żyje w przekonaniu, że nie jest nic winna. Edycie brakuje odpowiedniego dystansu. Zamiast żądać pochwał za nic wzięłaby się muzycznie ostro do roboty, aby odzyskać przynajmniej w 1/10 dawny blask. Wysyłanie serduszek na FB zostawmy innym osobom tak jak jej patetyczne wpisy. Jeśli chce jeszcze śpiewać niech korzysta, póki jest ku temu czas oraz możliwości. Jeśli nie, to niech likwiduje fejsa i przyzna wprost : "Nie chcę mi się śpiewać, idę na emeryturę". Da się i tą decyzję przeżyć. Lepiej zostawić po sobie choćby najmniejszy ślad niż doszczętnie zniszczyć samą siebie.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Koncert charytatywny dla Beaty Jałochy

Post autor: Michael »

Wokalnie podobało mi się, wizualnie mniej. Nie lubię tej nowej (starej) fryzury u Edyty. Poza tym, Diva :edi: bez podkreślonych oczu wygląda nieedytowo :lol:.
Zastanawiam się tylko, po co ona wraca do wykonywania NEM po tej fali histerii polskich fanów Metalliki, która przelała się przez Internet?! :roll:
Diva ma sporo ładnych, własnych piosenek, których ludzie nie znają, więc po cholerę ciągle bierze się za covery?! :roll:
ODPOWIEDZ