85 lat LOTu

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: 85 lat LOTu

Post autor: Blur »

Leci z tymi coverami jak jakaś debiutantka bez własnego repertuaru.
Nigdy tego nie zrozumiem.
ollusiek
Sit down
Sit down
Posty: 53
Rejestracja: 12 sie 2011, 20:18
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: trudno je zliczyć..:)
Lokalizacja: Słupsk

Re: 85 lat LOTu

Post autor: ollusiek »

No nie jest tak źle, na 6 piosenek zaśpiewała 3 covery. Jak na nią to i tak nieźle ;) Tylko szkoda, że wciąż wykonuje te same piosenki. A przecież ma tyle pięknych utworów. Czy kiedykolwiek doczekamy się "Gone" lub "Miles & Miles Away" ?!
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: 85 lat LOTu

Post autor: Kopaneek »

Wszystko ładnie, pięknie itd.
Ale kiedyś Edyta śpiewała z pasją - teraz odśpiewuje.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: 85 lat LOTu

Post autor: dorota »

z pudla
Jak informuje Fakt, najwyższą stawkę otrzymuje z reguły Edyta Górniak. Za mniej niż 60 tysięcy raczej nie wychodzi na scenę. Zwykle jednak udaje jej się wynegocjować aż 100 tysięcy za koncert. A nie gra ich prawie w ogóle.
czyli Edi wzbogacila się o 100 000, tyle by jej nie zapłacili w Opolu, będzie na remixy YH :D

-- Dodano: 10 cze 2014, o 18:31 --
ollusiek pisze: Czy kiedykolwiek doczekamy się "Gone" lub "Miles & Miles Away" ?!
tak sobie teraz myślę, że nie-fajni nie znają tych jej piosenek, dlatego śpiewa to, co wszyscy znają :placzka:
ollusiek
Sit down
Sit down
Posty: 53
Rejestracja: 12 sie 2011, 20:18
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: trudno je zliczyć..:)
Lokalizacja: Słupsk

Re: 85 lat LOTu

Post autor: ollusiek »

Kopaneek pisze: Ale kiedyś Edyta śpiewała z pasją - teraz odśpiewuje.
Nie mogę się z Tobą zgodzić. Rzeczywiście, był czas (nawet do niedawna), gdy wielu fanów czuło, że Edyta jakby utraciła radość ze śpiewania. W gorszej formie był też jej głos. Teraz jednak, wszystko zmierza w dobrym kierunku. Podczas słuchania ostatniego występu nie czułam, by "odśpiewywała". Mam wrażenie, że czepiasz się czegokolwiek, byle tylko czepić się Edyty ;> Skoro ona tak Cię drażni, to co tu robisz? Masz w tym satysfakcję, by jej dokopać? Rzadko się tu udzielam, jednak regularnie czytam forum i zauważyłam ostatnio w Tobie wiele jadu. Daj sobie na luz chłopie :) Aha - i nie jestem "zaślepioną" fanką Edyty. Kibicuję jej od 20 lat, co nie znaczy, że przyklaskuję wszystkiemu co robi. Ale teraz widzę, że się stara, że jest lepiej. I umiem to przyznać ;> :)
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 960
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: 85 lat LOTu

Post autor: Sebuch »

"Kolorowy wiatr"?! Wow, aleeee czaaaad! :) Kocham ten numer Edyty :) Dawno nieśpiewany, miła niespodzianka :) Widzę, że śpiewała same wolne utwory. Brakuje mi "Nie zapomnij"...
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: 85 lat LOTu

Post autor: theshape »

Flux pisze:No i to jest właśnie konsekwencja Edyty. "Koniec z diwą, sorry. To nie ja spełniło swoje zadanie, czas dać odpocząć tej piosence." No i znowu męczy ten sam zestaw coverów. Który to już raz z Nothing else matters? Jeszcze Imagine dołączyło do edytowych standardów?
Ona chyba po prostu tak gada dla samego gadania. :roll:
Na pewno nie przestanie spiewac coverow i ballad, bo na tym wlasnie zarabia kase.
Krytykowala Krupe, a sama teraz gdzie spiewa?
Szkoda tylko, ze te koncerty sa juz teraz glownie dla wybrancow.
Z Imagine akurat sie ciesze, bo wyszlo wdziecznie.
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: 85 lat LOTu

Post autor: Nuklodem »

Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: 85 lat LOTu

Post autor: Margaret »

Flux, Blur

Edyta wywodzi się z Metra, od małego zatem jest nauczona aby śpiewać cudze piosenki, plusem jest to, ze wkłada w nie swoje emocje. Edyta juz do końca będzie się zachowywała jak "debiutantka" bo ma to wpojone we krwi, nie zmienicie już tego. :)

Poza tym "koniec z divą sorry" tyczy się (prawdopodobnie) medialnych wystąpień a nie zamkniętych imprez gdzie z pewnością wymagają edytowych szlagierów, a już z pewnością tyczy się NOWEJ płyty.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: 85 lat LOTu

Post autor: Flux »

Margaret pisze:Edyta wywodzi się z Metra, od małego zatem jest nauczona aby śpiewać cudze piosenki, plusem jest to, ze wkłada w nie swoje emocje. Edyta juz do końca będzie się zachowywała jak "debiutantka" bo ma to wpojone we krwi, nie zmienicie już tego. :)
To żadne wytłumaczenie akurat...
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5026
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: 85 lat LOTu

Post autor: addar »

uwielbiam imagine w solowej wersji edytki :edi: , magia!, zupełnie inny utwór i wreszcie mi sie podoba, szkoda że nie ma całosci :? ( matiz zrobisz cos z tym by była lepsza jakość?.....

ogólnie bardzo fajny wystep, i własnie tu edyta zaczyna bawic sie piosenkami, daję cos od siebie, i nie słychać leku że nastepny dźwiek moze nie wyjść...edyta od zawsze zlubością coverowała, wiec mi to zupel=łnie nie przeszkadza, przywykłem że lubi spiewać inne piosenki, ważne że wkłąda w nie samą siebie , loffciam <3
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: 85 lat LOTu

Post autor: Blur »

Dokładnie Flux, to że Edyta wywodzi się z Metra nie tłumaczy dlaczego przez 20 lat kariery solowej bezustannie sięga po cudze utwory, szczególnie, że swoich własnych ma dostatecznie dużo, by zagrać niejeden koncert. Swego czasu bardzo ceniłem Edytowe covery (ostatnio mniej), ale jest ich stanowczo za dużo!
Rozumiem, że można śpiewać jeden cover na koncercie, nawet dwa, niech to będą co występ inne - tym lepiej, róznorodniej, ale Ona śpiewa ich nie dość, że o wiele więcej to jeszcze wybierze sobie piosenkę, którą potem wałkuje do urzygu, a potem kolejną i tak w koło Macieju. Jeszcze koncerty jak koncerty (i tak praktycznie ich nie ma), ale z każdym publicznym, medialnym występem nie mogę przeboleć, że Edyta zamiast promować swoje piosenki (czy to ostatnio wydane single czy mniej znane utwory sprzed lat) sięga po jakiś cover. W dodatku te jej wybory są takie banalne.
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: 85 lat LOTu

Post autor: BAdam »



Szczerze... Jak dla mnie, to bardzo przeciętne wykonanie. Takie bez polotu :roll:

Zaczyna mnie irytować "niedociąganie do końca prawidłowych zakończeń danego wyrazu". Na samym końcu, gdy Edyta powinna zaśpiewać: "To nie ja pragnę zła, nie ja, a, A", to ona robi to tak: "To nie ja pragnę zła, nie ja, łałaaa, łooooaaa" :? :? :?
Krystian
The story so far
The story so far
Posty: 525
Rejestracja: 05 sty 2005, 22:05
Lokalizacja: *****

Re: 85 lat LOTu

Post autor: Krystian »

BAdam pisze:to ona robi to tak: "To nie ja pragnę zła, nie ja, łałaaa, łooooaaa" :? :? :?
mnie tez to irytuje... ostatnio kazde wykonanie tej piosenki tak sie konczy :?
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: 85 lat LOTu

Post autor: rav33 »

było OK, to był w końcu piknik bez pełnego, profesjonalnego zaplecza.
ODPOWIEDZ