Lato Zet i Dwójki 2014 - ŁÓDŹ

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Lato Zet i Dwójki 2014 - ŁÓDŹ

Post autor: addar »

ogólnie maly wstep:
zostałem odtrącony przez fanciów, myslałem ze sie jakos zgadamy, jak kiedys, wymiana sms i wogóle przed koncertem była ale zaraz przed- brak odbierania telefonów i zero sms, liczyłem że pobawie se wśród fanów, no cóż zostałem delikatnie mowiac wystawiony, to pewnie rodzaj ostracyzmu i kary za bycie aktywnym członkiem forum, no cóż bawiłem sie sam, dzieki <3

Edyta w dobrej formie, jak zawsze rozgrzewała się z czasem, i pod koniec dała czadu.

dla pobudzenia wyobrazni: była ubrana w czarny zakiet i biała koszulę na 3/4 długości , do tego jeansowe rybaczki przecierane, włosy długie blond- pióra....ładnie.

Zaczeła Perfect heart, byłó ładnie choć żałuje że edka zaczyna tym kawakiem bo byłą nierozśpiewana i nie było tego flow muzycznego, nie pomagał fakt ze była nierozśpiewana i gubiła frazy, głosy "edyta edyta !!" na pewno nie pomogły rówież unieśc piosenki- najgorszy wykon wieczoru, nie znaczy że był zły, było kilka momentów ,ale ten utwór musi mieć takie płyniecie którego tu zabrakło...

nastepne byłó teraz tu- ładnie, edyta ładnie się rozspiewywała, choć zwrotki zagłuszone przez instrumenty, końcowe wokalizy ładnie

nie proszę o wiecej -klimatyczne ze smakiem, z kilkoma świetnymi momentami, nice

teraz kolejności nie spamiętam

nie zapomnij - ta piosenka dla edyty-świetny wykon , swietna zabawa wokalem, edyta sie rozgrzała i zaczeła pokazywać moc

your high - udana wersja, ale przy okazji napomknę co mnie wkurzała , po kazdej piosence bezmała i wtrakcie Edyta wystawiał mikrofon i kazała śpiewać publice-czyt fanciom drącym ryja na maksa, jako że jak wsopmniałem byłem zdeczka odstawiony na boczny tort nie było mi dane byc w gronie podscenicznej masy, a szkoda :(, psuło to kompletnie feeling, ale czasami się opłacało bo w tych "bisach" edyta czasami jechał świetne imrowizacje , których nie było w "głownych wykonach", druga wersja your high pod okniec jako bis, dużo lepsza edyta dała czadu

jestem kobietą- bardzo fajnie , ale sram tym utworem, sorka edi

medley "immops-jak najdalej-świetny rozśpiewany wokal, brzmiałó to dużo lepiej mniej łasko niż na jubileuszu 4 lata temu, edyta swietnie się bawiła wokalem.W ogóle latała ppo scenie, skakała, kreciła włosami,i ogólnie moc...niestety nie lubie takich mixów, za to minus

Perełka SZYBY!!!! FULL WERSJA!!! ( no prawie:P:P) ale do tego świetny bis z publiką!! OMG MIAZGA a JEDEN MOMENT-MELIZMAT EDY pobił oryginał, swietne wczucie , eda poprosiła krzeseło i usiadła blisko publiki, zadedykowała piosenke m ewidentnie nam fanm, bardzo emocjonalnie, swietna interpretacja, i wokal w pełnej mocy i bez obawy że coś kryknie i sie załamie, ŚWIETNE-DLA TEGO WYKONU BYŁO WARTO TAM BYĆ!!! ten bis wowowoowowoowo

cO MI PANIE DASZ- TORPEDA FINAŁOWA, EDA ROZŚPIEWANA DAŁA CZADU NA MAKSA, to piosenka wprost dla niej, roznosiło ją<3

bis to YH i kolejne co mi panie dasz, no i ciupinke nie prosze o więcej




ogólnie bardzo fajny koncert , jednak zawszejest jakieś ale...

koncert trwał 70 min, z czego jakies45 min śpiewania ( wliczam wnerwiające bisowane referenu z "publika" po niemal kazdym utworze)-reszta to leleum polelum i bezzasadna 4 min przerwa w trakcie której zespół grał solo "happy" wrrr nie lubie juz tego utworu....Edyty gadki w pełni, jak sie czujeta i te sprawy

jedna ciekawostka, edyta powiedziała ze to jej pierwszy od 2,5 lat pełnoprawny kocert( ach te 8,9 piosenkek-full wypas) i przyznała sie że booi się wysteów na żywo , bo pomimo( chyba powrót do chrzescijaństa , bo kilka razy to robiła) ze bóg tam na górze<cmok w powierze nad nią > dużo jej dał to zawsze sie boi że głos jej nie dopomoze, jak stwierdział dzisiaj jest całiem dobrze, pomimo że miała dobry pretekst by odmówić koceru, i była temu blisko( krupa gate) to se zaparła...dla nas.. wogóle miaem wrazenie że adresatem jej wywodów byli wyłacznie fanciowie,....( ach był tort bo 2 osoby z zesołu miały urodzine odejmijcie kolejne 3 min na tort i śpiewanie) mowiła że tort "zjemy " pózniej, odebrałem że zjemy kierowała do fanciów ale to mogła być moja odrzucona z fandomu płaczaca dusza , która widziała to w ten sposób :beczy:

jak cos mi sie przypomne to nabieżąco dołoze....sorry za błedy i chaos , jak zawsze pisze jednym tchem:P
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Lato Zet i Dwójki 2014 - ŁÓDŹ

Post autor: Piter »

addar pisze:ogólnie maly wstep:
zostałem odtrącony przez fanciów, myslałem ze sie jakos zgadamy, jak kiedys, wymiana sms i wogóle przed koncertem była ale zaraz przed- brak odbierania telefonów i zero sms, liczyłem że pobawie se wśród fanów, no cóż zostałem delikatnie mowiac wystawiony, to pewnie rodzaj ostracyzmu i kary za bycie aktywnym członkiem forum, no cóż bawiłem sie sam, dzieki <3
szkoda, chętnie bym Cię poznał, Człowieku z Innego Świata :)
btw, pozdrowienia dla Krzysia - miło było wymienić kilka zdań. :)
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Lato Zet i Dwójki 2014 - ŁÓDŹ

Post autor: KrzysiekF »

Koncert pokazał jaką Edytę kochają Polacy. Reakcja po SZYBACH jak i w trakcie wykonaniu wśród publiczności nie od opisania. Cisza, skupienie, łzy w oczach ludzi. Coś w tylu " ja pierdykam zbieram szczenę z podłogi". Dla Edyty wielki plus za odwagę, SZYBY były ukłonem w stronę Fanów , niewątpliwie. Ta piosenka kompozycyjnie jak i w wykonaniu Edyty dalej miażdży system...

Początek koncertu i drugie wykonanie PH znów falstartem. Edyta nie rozśpiewana, lekka trema i efekt znów średni. ( zapomniany tekst).

Ogólnie można się przyczepić do "zapychaczy" Edyta dużo mówiła, przerwa dla zespołu i HAPPY...ale to pewnie z racji konstrukcji koncertu, coś trzeba było robić :P i wypełnić czas :p (który jest w kontrakcie) 8)

Publiczność widać oprócz małych wyjątków, Fanów czy sympatyków nie zna Teraz Tu, Nie zapomnij ...Dla przeciętnego Polaka to jakieś tam nieznane piosenki jakich dużo. Nie ma w radio Edyty, nie ma hitów. Taka prawda. Mało tego, obok mnie stały dwie kobiety i malowało się zdziwienie , że Edyta ma jakiś nowy singiel. A np Szyby czy JK śpiewały. Tak więc, ZETKA nie załatwi wszystkiego...

II połowa koncertu zdecydowania pewniejsza w wykonaniu Edyty, większe oklaski , skandowanie EDYTA EDYTA. Po coverze Bajmu już publika była świetna, zdecydowania bardziej pro Edycie niż na początku kiedy to wiało chłodem.

Szyby pokonały wszystko , i na długo zostaną w mojej pamięci. Emocje emocje emocje...można się było cofnąć w czasie.

Zauważyłem nową energię, młody zespół muzyków, słychać powiem świeżości i inne spojrzenie na utwory.

Całe szczęście , że koncert się rozwinął po można było odnieść wrażenie po pierwszych piosenkach, że publika przyszła Edzia nacykać fotek i obejrzeć Panią z TV niż posłuchać piosenek. Edyta jeżeli chce śpiewać PH to powinna poćwiczyć, bo II raz ( po HBO) to nie wyszło.

Najlepszy był fakt, że po ogłoszeniu uczestnictwa w V edycji Voice of Poland Edyta dostała większe brawa niż po piosenkach :roll: . Wniosek? Edyta kojarzy się z TV :oops: .

Dziękuje tym, którzy mieli odwagę podejść , przywitać się, porozmawiać.
Ostatnio zmieniony 27 lip 2014, 1:48 przez KrzysiekF, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Lato Zet i Dwójki 2014 - ŁÓDŹ

Post autor: strzalka21 »

W zasadzie to addar i Krzysiek wszystko napisali.

Ja może dodam fakt, iż Edyta chyba bisowała aż 3 razy i miałem wrażenie, że chciałby jeszcze pare razy. Urocze było to spontaniczne wracanie na scene, gdzy wszyscy już wychodzili a tu Zonk.

Na koncercie było mnóstwo fanów i nie mówie o grupie spod sceny. Zadziwiło mnie to, że tak duzo osób wokół mnie -i pewnie nie tylko mnie- śpiewało razem z Edytą "Szyby". To o czymś świadczy. I ta inna energia, o której napisał już Krzysiek, coś w tym jest.

Generalnie to świetny koncert, bardzo miłe przyjęcie Edyty i bardzo ładne pożegnanie. Mimo wszystko to wspaniała osoba, rozpala ludzie serca :)
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Lato Zet i Dwójki 2014 - ŁÓDŹ

Post autor: KrzysiekF »

addar pisze:ogólnie maly wstep:
zostałem odtrącony przez fanciów, myslałem ze sie jakos zgadamy, jak kiedys,
To był chyba pierwszy koncert Edyty, w sensie dłuższy jak 10 minut kiedy to Forumowicze każdy sobie, w małych grupkach. A Szkoda...bo mogłoby być sympatycznie w gronie użytkowników:)

Ale cóż, widocznie już nie ma tej energii która łączy. Szkoda...
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Lato Zet i Dwójki 2014 - ŁÓDŹ

Post autor: Kopaneek »

Patrząc na Edytę mam wrażenie, że jest rok 2006/2007/2008.
Coś tam w niej faktycznie zaszło pozytywnego.
Jest energia, której długo nie było.

Gratulacje Edyto, dobry kierunek. :smile:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Lato Zet i Dwójki 2014 - ŁÓDŹ

Post autor: Piter »

Kopaneek pisze:Patrząc na Edytę mam wrażenie, że jest rok 2006/2007/2008.
Coś tam w niej faktycznie zaszło pozytywnego.
Jest energia, której długo nie było.

Gratulacje Edyto, dobry kierunek. :smile:
A mi się wydaje, że to już inna, lepsza Edyta.

-- Dodano: 27 lip 2014, o 07:48 --
Kopaneek pisze:Patrząc na Edytę mam wrażenie, że jest rok 2006/2007/2008.
Coś tam w niej faktycznie zaszło pozytywnego.
Jest energia, której długo nie było.

Gratulacje Edyto, dobry kierunek. :smile:
A mi się wydaje, że to już inna, lepsza Edyta.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Lato Zet i Dwójki 2014 - ŁÓDŹ

Post autor: karen »

moja kuzynka "nie fanka " była i nawet jej sie podobało, stwierdziła jedynie za dużo Edzia pierniczyła od rzeczy....
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Lato Zet i Dwójki 2014 - ŁÓDŹ

Post autor: Kopaneek »

Piter pisze:A mi się wydaje, że to już inna, lepsza Edyta.
Inna na pewno. Czy lepsza? Wątpię.
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Lato Zet i Dwójki 2014 - ŁÓDŹ

Post autor: lordarek1 »

na taki koncert biletowany by się przejechało :hellobaby:
Maf
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 227
Rejestracja: 18 mar 2006, 15:56
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Never Will I
Lokalizacja: Polska

Re: Lato Zet i Dwójki 2014 - ŁÓDŹ

Post autor: Maf »

Koncert naprawdę udany! wszystko już właściwie zostało napisane, ale podkreślę raz jeszcze: dla samych "Szyb" warto było tam być, słuchając tego na żywo przypomniałem sobie dlaczego tak te dziewczynę polubiłem w 1994 roku. dzięki Edyta! byle tak dalej! :)
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Lato Zet i Dwójki 2014 - ŁÓDŹ

Post autor: DAAMI »

warto zaznaczyć, że "Szyby" były zadedykowane "starszym" Fanom.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lato Zet i Dwójki 2014 - ŁÓDŹ

Post autor: B@r »

KrzysiekF pisze:Edyta jeżeli chce śpiewać PH to powinna poćwiczyć, bo II raz ( po HBO) to nie wyszło.
W końcu piosenka pisana dla Schramma :lol3:
Awatar użytkownika
Olive
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 355
Rejestracja: 09 lut 2008, 19:15
Lokalizacja: Poznań

Re: Lato Zet i Dwójki 2014 - ŁÓDŹ

Post autor: Olive »

Cały koncert Edyty uważam za udany. Gadanina Edyty jak zwykle zbędna, chociaż "Jak się czujecie" jest obowiązkowym elementem każdego występu. I jak zawsze wstawki opowiastki nieco mnie drażnią, tak teraz nie przeszkadzały mi bardzo ^^ Może dlatego, że to pierwszy od dawien dawna p r a w i e koncert Edyty na którym miałam okazje być. PH lepiej na próbie, ale Szyby...cudo.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Lato Zet i Dwójki 2014 - ŁÓDŹ

Post autor: dorota »

czy ktoś wie, czy koncert będzie w TV? :hmmm:
ODPOWIEDZ