Top Music Wembley 2015

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Piter »

Czyli co? Tylko Edka trzymali w dusznej piwnicy bez jedzenia i picia, skoro innym dobrze poszło?
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: dorota »

a jak, znow świat się na nią uparł ....a czekajcie, czy to nie jest przypadkiem karma? :grzywka:
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Mist »

Przestancie tupac i stekac karawana pojechala dalej. Ten koncert i ubior i fryzura a la Winetu to juz historia. :lol: :lol: :lol3: :P
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Michael »

Flux pisze:diwie, która już wiele razy stosowała ubiór jako dystraktor, żeby zatuszować niedostatki wokalne.
Biorąc pod uwagę fakt jak potężnym instrumentem w gardle dysponuje Edyta, pisanie o niej w kategorii niedostatków wokalnych jest herezją :roll:. Edyta jest człowiekiem i ma prawo być czasami w gorszej formie wokalnej. O ile ta forma jest uwarunkowana czynnikami od niej niezależnymi i nie wynika z zaniedbania.
Brak dbałości o głos zasługuje natomiast na krytykę.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Flux »

Instrument potężny, ale zakurzony. Potencjał ogromny, ale rzadko należycie wykorzystywany. Edyta zupełnie nie dba o głos, co słychać.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: lena7 »

Flux pisze:A pytana o inspiracje muzyczne, powołuje się wciąż na Houston czy Niemena.
Dokladnie to samo pomyslalam. Ilez to juz razy uslyszelismy zdanie ''obralam nowy nurt muzyczny'', pytana o wzorce w kolko powtarza dwa powyzsze nazwiska. Jesli zdarza sie jej wymienic kogos nowego to pojawia sie oklepane imie Rihanny :P Gdyby faktycznie odkryla nowy nurt to potrafilaby wymienic choc kilka nazwisk wspolczesnych tworcow electro-pop. Bardzo plytka ta nowa fascynacja Edyty, a wiec i dlugo nie potrwa.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Flux »

Noo... czasami powołuje się jeszcze na Bajm :ha:
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Sebuch »

Wymieniała też T. Turner i M. Jacksona.
Love2Love
Invisible
Invisible
Posty: 5
Rejestracja: 21 kwie 2015, 19:36
Lokalizacja: everywhere

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Love2Love »

Kochani,
emocje opadly,powoli dochodze do siebie :d otoz bylam na Top Music Wembley w Londynie :smile: Piekny to byl czas ... I musze sie z Wami moim szczesciem podzielic Otoz w niedziele 19.04.2015 spotkalam Edyte w hotelu przy sniadaniu...Mieszkalismy w tym samym hotelu <3 nie moglam uwierzyc wlasnym oczom ...Podeszlam do niej (byla przy bufecie) i jedyne co mi przez usta przeszlo to :-EDyta a ona zdziwiona i chyba nie liczyla sie z pobytem w tym hotelu polskich turystow :lol3: odpowiedziala mile : dzien dobry :) na to ja Edyto tyle lat czekalam przeprazsam ze w takim momencie ...Ona nadal nie wie o co chodzi i patrzy wiec ja dalej tlumacze ,ze ja fanka itp rece mi sie trzesa glos mi drzy ona bierze mnie w ramiona i przytula <3 ja do niej ze to juz 25 lat Edi tak to juz 25 lat ja na to ze to piekny czas bo ja juz z Nia 20 lat w tym roku onana to: to dlugo...jeszcze cos tam memrocze (juz sama z przejecia nie pamietam :lol3: ale wiem ze o fotke poprosilam a ona na to kotku pozwolisz ze najpiwerw zjem sniadanie ? ja na to: tak ale nie uciekniesz? Edi; nie ok dodalam ze nie bede jej robic zdjec ona dziekuje ...byla nieumalowana ale pomimo tego PRZESLICZNA, chudzinka taka w dlugiej koszuli w krate ...Edyta przemila przecudowna istota !!!Tego spotkania nigdy nie zapomne...Jas w tym dniu na sniadanie nic nie zjadlam...stres odebral mi apetyt...czekalam na fotke z nia ale jak juz wczesniej przypuszczalam Edi uciekla z #panem w okularach prze kuchnie...Spytalam asystenke (?chyba?ta sama osoba ,ktora podczas kocertu zmienila je plaszcz na neonowa kurtke ) DLACZEGO? a ona na to ze Edyta nie umalowana i ze po koncercie Edyta spotka sie z fanami ...jak zawsze...
To chyba najpikniejsze takie spotkanie jakie moglo mnie spotkac :hellobaby:
EDytko kocham Cie i dziekuje ci z calego serca nie ma pamiatki w formie zdjecia za to mamje w sercu :edi:
adiX
The story so far
The story so far
Posty: 474
Rejestracja: 12 maja 2008, 17:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: LSTW, NWI
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: adiX »

Nawet spokojnie nie może zjeść śniadania, bo już jest "atakowana" przez obce osoby... Nic dziwnego, że uciekła. 8P
Love2Love
Invisible
Invisible
Posty: 5
Rejestracja: 21 kwie 2015, 19:36
Lokalizacja: everywhere

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Love2Love »

adiX pisze:Nawet spokojnie nie może zjeść śniadania, bo już jest "atakowana" przez obce osoby... Nic dziwnego, że uciekła. 8P
Sniadanie jadla bardzooo dlugo....uciekla przed zdjeciem ze mna...bo byla bez makijazu 8P frozmawialam potym jak "uciekla" z jej asystenka 8P
Przeprosilam ja ze przeszkadzam :wink: i jestem ciekawa co Ty bys zrobil jakbys tam byl :?: :shock: :roll:

Bardzo milo nam sie rozmawialo...Edyta to strasznie ciepla osoba... :edi: <3 <3
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Frytka »

Fajnie, że zostają miłe wspomnienia :-)
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: rav33 »

choć bez zdjęc, ale Edzia spotkała się z fanami po koncercie i na pewno można było nadrobić zaległości zdjęciowe, JAK ZAWSZE! :)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Flux »

Zdjęcia? Ktoś zapłacił Edycie za plan zdjęciowy? Jeśli nie to wara od diwy! :PP Ćwiczenia jogi przydają się przy ucieczkach przed natrętnymi wielbicielami :ha: :edi:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: endeven »

Flux, o czym Ty piszesz. odsapnij.
ODPOWIEDZ