Top Music Wembley 2015

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: rafal22 »

Oj na fb własnie pojawił się wpis Katarzyny Maria Pawlaczek niegdyś największej fanki Edyty, która walczyła o nią jak lwica. Nawet powiedziałbym, że to był fanatyzm. Opis nieprzychylny, będzie usunięcie i ban ? zobaczymy. A tak na marginesie to szkoda mi Edyty, tak po ludzku.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: MacLean »

anet97 pisze:Wie być może ktoś z was czy jest jakaś metoda, dzięki której można głos zregenerować?
Są, ale Edyta raczej wszystko to wie, skoro kiedyś pytała Pavarottiego ile ma celibatu przed występem :lol3:
Zresztą jej fenomen jest pochodzenia naturalnego i żadne "sprawdzone" metody w przypadku głosów charakterystycznych nie są pewne.
Ale głos jest, tylko rozklapciały. To raczej kwestia niestosowania wprawek wokalnych i niestety częstych zmian repertuaru.
Awatar użytkownika
karol
The story so far
The story so far
Posty: 562
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Miles&Miles Away
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: karol »

Bardzo lubię YH, Impossible i Glowa nawet też ... ale na tym koncercie... "Mój Boże"-jakieś nieporozumienie :roll:
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: anet97 »

Powinna się wziąść za siebie, bo to jest na pewno bardzo duży dramat dla niej, osoby która miała tak potężny wokal nie móc wyciągnąć własnych nienajtrudnieszych przecież piosenek. Również jest mi jej szkoda, mam nadzieje że da się jeszcze to wszystko naprawić. Myśle,że ona o tym nie mówi ale to bardzo przeżywa. Także wrzućmy na luz z tą krytyką, bo tylko portale plotkarskie będą mieć pożywke.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Mist »

Edyta po prostu zmiazdzona krytyka. Szkoda ze tak kiepsko poszlo. Edyta juz miesiace temu sie zachwycala sie tym wystepem a wlasnie ten koncert polozyla. Coz bedzie musiala otrzepac kurz i isc dalej.

Powrot Wieczorka to jakis koszmarek - why????

Po ponownym obejzeniu:
Nie rozumiem dlaczego spiewala na poczatku a nie pod koniec?

Ubior masakra- chciala sie wyroznic ale wyszlo groteskowo a nie artystycznie. :? :roll: Edyta chce wymyslic kolo? Czyt. Siebie na sile -why?

Wokalnie wyszlo to jak nieudana proba.

Caly ten koncert wyszedl jakos tak odwalony, na szybko. Zabraklo atmosfery, poweru, emocji. Drewniana publicznosc w skromnych liczbach nie pomogla.

Co Edyta tam robila?

Najbardziej mi sie podobal Bednarek - to koncertowe zwierze. Markowska tez wypadla jak rasowa piosenkarka. Markowska!!!!!!!

Dustplastic swietnie produkuja ciagle mam nadzieje ze moja ukochana plyta Edyty wyjdzie w tym roku.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: endeven »

Jak tak przesłuchałem dziś ponownie na spokojnie w tej lepszej niż streamingowa jakości to Glow On nawet nieźle wyszło. nie mam specjalnych zastrzeżeń, było dość lekko. Może dlatego, że było najmniej mocowania wokalu. YH niestety wymęczyła, ale udane występy z tym utworem też są na koncie. Impo - wybiło ją z początku i nie poszło, a pomysł, by śpiewać tylko 1 zwrotkę, a potem w kółko refren zupełnie nie pomógł, bo nie było żadnego stopniowania. Nauczka. Piosenki śpiewać najlepiej w całości.
Dustplastic mają pełno dobrych pomysłów i jestem pewien, że ta płyta będzie na wysokim poziomie. Single zapowiadają materiał lepszy od My. Trzeba tylko zadbac i popracować nad koncertowym obliczem. Myślę, że to nie będzie problem. i potem juz tylko występować, tak naprawdę.

Ed, szykuj rasowy band do Brzegu na koncert. Mało czasu, więc nie czytamy już internetów, tylko do przodu z koksem. Rise like a Phoenix.
ollusiek
Sit down
Sit down
Posty: 53
Rejestracja: 12 sie 2011, 20:18
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: trudno je zliczyć..:)
Lokalizacja: Słupsk

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: ollusiek »

Słuchajcie, jest konstruktywna odpowiedź Edyty na krytykę!! Nie wierzę :shock: Zastanawiam się, czy to na pewno ona pisała, bo nie jest to pisane wielkimi literami, jak zwykle. Przytaczam treść:
Edyta Górniak Kochani, dziękuje za Wasze szczere opinie. Doceniam Wasze intencje. Nie mogliście naturalnie wiedzieć, że na próbę muzyczną zabrakło dla wszystkich czasu, że przez 10 godzin siedziałam w pomieszczeniu bez tlenu, bo w podziemiach gdzie były garderoby zepsuła się wentylacja, efektem czego wysuszyłam struny głosowe. Nie mogłam niestety opuścić budynku ze względu na mecz, który odbywał sie po sąsiedzku we frekwencji 80 tyś ludzi. Nie mogliście także wiedzieć, że nie zjadłam ani obiadu ani kolacji, ale mogliście sie domyśleć, bo trochę mnie znacie, że jesli widać mój dyskomfort na scenie, to wynika on ze złego ODSŁUCHU. Każdy inny pokonam. Nie ma odsłuchów, nie ma Artysty. Prosta niezmienna zależność. Dziękuję tym, którzy niezmiennie ufają nie szukając pretekstu, lecz odpowiedzi. Zapewniam, że dyskomfort i niedosyt mam o wiele większy niż Wy, bo włożyłem pracę która poszła do kosza. Dobrej nocy dla Was. Mam nadzieję, że dotarliście bezpiecznie do domów.
A wcześniej jej odpowiedź na zablokowanie Pawła Antończyka :
" Marcin Jaskółka Edyto czy naprawde Zablokowalaś Paweł Antończyk??? Szczerze mówiąc to mam Go w znajomych i czasami świra idzie dostać zJego postami w których wyraża uwielbienie do Ciebie. Nawet jezeli Mial jakies ale co do wystepu to chyba warto przyjąć opinie inna niż sobie Zyczysz i zaakceptowac zamiast skreslac oddanego fana.Nawet za bardzo oddanego..... Pozdrowienia
Nie lubię · Odpowiedz · 3 · 1 godz.
Edyta Górniak NIE WIEM CO NAPISAŁ I DLACZEGO ZOSTAŁ ZABLOKOWANY. SPRAWDZĘ Z ADM.
----------------------------
Czy to możliwe, że ktoś inny poza Edytą miał dostęp do jej konta i kasował komentarze bez jej wiedzy i uprzedniego przeczytania? wierzycie w to ?
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: endeven »

Paweł A. nie był zablokowany. Jego posty na wallu pojawiały się wczoraj i dziś. Krytycznego postu nie było, ale wisiały inne. Gdyby był zablokowany nie byłoby ich widać. za duzo emocji i nakręcania się jest.
Ta spirala jest już niepotrzebna. Występ nie był udany, będą inne. Edyta się wypowiedziała. My też. Ważne, co przyniesie przyszłość. Dobrej nocy.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: MacLean »

:lol3:
Nie był zablokowany, a Marcinek J. wziął go w obronę? :lol3:
Czyli już wiemy kto chce zostać zauważony przez Pawła A :lol3:
Dobranoc :lol3:
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: theshape »

ollusiek pisze: Czy to możliwe, że ktoś inny poza Edytą miał dostęp do jej konta i kasował komentarze bez jej wiedzy i uprzedniego przeczytania? wierzycie w to ?
Tak, mozliwe, taki ktos to administrator. Pewnie w osobie tzw. asystenta. I pewnie ma beke z tych wszystkich krytycznych i hejterskich komentarzy.
Ludzie, get a life! Niektorzy naprawde robia z igly widly, a po uwaznym wysluchaniu tego wystepu oczywistym jest, ze byl problem z odsluchem. No, ale trzeba chciec wysluchac.
Awatar użytkownika
Rad.
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 271
Rejestracja: 03 gru 2012, 13:42
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Warszawa

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Rad. »

Kupuję wytłumaczenie Edyty w całości. Trochę mnie uspokoiła, chociaż nadal obawiam się jej występów na żywo z nowym repertuarem to sądzę, że teraz, po tej akcji Edyta weźmie się bardziej do pracy nad tym by to brzmiało jak brzmieć powinno live i będzie słychać efekty. A pomysł z muzykami z prawdziwego zdarzenia to bardzo dobry pomysł, który mam nadzieje Edyta ma w planach wykonać.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2015, 8:12 przez Rad., łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Mist »

...(...) bo wlozylem prace ktora poszla do kosza

Tego kobieta nie napisala :roll: to jaszczur MW napisal - taka fuszerka to tylko on :lol:
Awatar użytkownika
Rad.
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 271
Rejestracja: 03 gru 2012, 13:42
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Warszawa

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Rad. »

Też to zauważyłem, ale Edyta dość często posługuje się rodzajem męskim... Tak to sobie tłumaczę :D
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: KrzysiekF »

Ala jajca :lol3:

W to jeszcze nie graliśmy :shock:
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Marek »

Przeczytałem. To nie styl pisania Edyty. Kazała komuś to napisać. Niestety ale to był jeden z najgorszych występów Edyty.
ODPOWIEDZ