Poznańskie koncerty noworoczne

9 i 10 stycznia 2016

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Poznański koncert noworoczny - 9.01.2016 r.

Post autor: theshape »

Po co jej efekciarstwo? Hmm... Jak by ci to powiedziec?
Bo Edyta chcialaby miec ciastko i je zjesc. Byc diwa i disco queen, kolorem czarnym i bialym, spiewac "Dumke" i "Jak najdalej", byc starym i mlodym jednoczesnie. Ale tak sie nie da. I tak oto nasza diwa sie meczy, a my razem z nia. Jednego dnia wdziewa skrzydla i podryguje w rytmie "Impossible", a drugiego wieczoru jest diwa do wynajecia i spiewa jakis powolny szlagier. I ty wlasnie wybrales sie na taki wieczorek. :-)
Dla kazdego cos milego, na pewno sa fani, ktorzy lubia roznorodnosc i nie chcieliby widziec w EG kolejnej Geppert, Demarczyk czy Santor. EG to EG. Kropka.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Poznański koncert noworoczny - 9.01.2016 r.

Post autor: Flux »

theshape pisze:Dla kazdego cos milego, na pewno sa fani, ktorzy lubia roznorodnosc i nie chcieliby widziec w EG kolejnej Geppert, Demarczyk czy Santor. EG to EG. Kropka.
A te przykłady czemu mają służyć? Pokazaniu, że Edyta się zmienia w przeciwieństwie do wiekowych artystek? Usprawiedliwiasz Edytę na miliard różnych sposobów, ale wychodzi Ci to podobnie do jej transformacji w disco queen, która - delikatnie rzecz ujmując - nie zawsze się udaje.

Wracając jeszcze do koncertu. Mietek jest f-a-n-t-a-s-t-y-c-z-n-y. Perfekcyjny kontrapunkt dla Edyty, solo równie świetny. Bardzo cieszy wiadomość, że w tym roku kolejny album, tym razem z tekstami ks. Jana Twardowskiego. Edyta Krzemień również spisała się na medal w piosenkach musicalowych. Czuć, że kocha tę materię. Tylko familia operowa mi zgrzytała w Earth Song Jacksona :P
Ostatnio zmieniony 10 sty 2016, 22:56 przez Flux, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poznański koncert noworoczny - 9.01.2016 r.

Post autor: endeven »

Edyta zawsze miała kilka twarzy, jakoś się to nie zmienia, więc nie wiem do czego ten wątek w dyskusji ma doprowadzić :)
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Poznański koncert noworoczny - 9.01.2016 r.

Post autor: theshape »

Flux pisze: A te przykłady czemu mają służyć? Pokazaniu, że Edyta się zmienia w przeciwieństwie do wiekowych artystek? Usprawiedliwiasz Edytę na miliard różnych sposobów, ale wychodzi Ci to podobnie do jej transformacji w disco queen, która - delikatnie rzecz ujmując - nie zawsze się udaje.
Maja sluzyc temu, zebys zrozumial, ze Edyta nie bedzie spiewac songow w stylu tych pan, a wiek nie ma tu znaczenia, bo to nie jest do konca jej klimat. Jest tak samo eklektyczna jak jej repertuar, zatem ludzie, ktorzy oczekuja od niej utworow w stylu takich pan jak w przykladach, zawioda sie.
Nie musisz sie tak najezac, bo powyzsze nie bylo usprawiedliwianiem, a proba oswiecenia tych, ktorzy oczekuja od Edyty posagowych piesni, podczas gdy ona sama sie do nich nie garnie. :edi: Wiem, wiem, ten, kto nie chce pojac i tak tego nie pojmie.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Poznański koncert noworoczny - 9.01.2016 r.

Post autor: Flux »

Jak grochem o ścianę. Można pisać wyraźnie, że Edyta może sobie przechodzić z jednego wcielenia w drugie, ale w wersji disco queen wypada wyjątkowo blado (daleko nie trzeba szukać: fatalne pierwsze wejście sylwestrowe), robi to bardzo nieumiejętnie. Nie przeszkadza mi sam fakt przeobrażenia, a raczej sposób w jaki to robi i forma, w jakiej się prezentuje. Jest disco i jest disco, jedno drugiemu nierówne. I bez przesady, podział na ballady i piosenki uptempo nie czynią jeszcze repertuaru Edyty specjalnie eklektycznym :ha:
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Poznański koncert noworoczny - 9.01.2016 r.

Post autor: theshape »

No grochem, grochem. Czy ty zrozumiesz, ze artysta/wykonawca i tak bedzie robil na scenie to, co chce, a nie to, co by inni chcieli? Jesli Edyta woli disco czy inne podobne, to wlasnie to bedzie spiewac z radoscia od czasu do czasu wykonujac songi, zeby ludziom buty pospadaly i pewnie nic sie w tej kwestii nie zmieni, nawet narzekania czy jeczenia na forum. Po prostu ona taka juz jest. :edi: 8)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Poznański koncert noworoczny - 9.01.2016 r.

Post autor: Flux »

theshape pisze:Czy ty zrozumiesz, ze artysta/wykonawca i tak bedzie robil na scenie to, co chce, a nie to, co by inni chcieli?
Przypomnę Ci to, kiedy ponownie będziesz pytać po co Steczkowskiej projekt pod pseudonimem, dlaczego tak smęci (przecież stać ją na coś lepszego i śledzisz jej poczynania, w nadziei że kiedyś pomimo uprzedzenia coś Ci się spodoba) etc. :lol3: Kochany, to oczywiste że Edyta zrobi co zechce. Tak było, jest i będzie. Napisałem, że nie spodziewam się że będzie spełniać cudze oczekiwania ale pewne rzeczy można przyznać obiektywnie. Górniak się mota jak ryba w sieci. Z tą różnicą, że sama tę sieć zarzuciła :P
Ostatnio zmieniony 10 sty 2016, 23:32 przez Flux, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Poznański koncert noworoczny - 9.01.2016 r.

Post autor: theshape »

Oj tam, daj Justynce spokoj, hejterze. :P Ona ciezko pracuje i nie powinno sie jej krytykowac.
Co do Edyty, to zglos sie na jej menedzera, chcialbym cie zobaczyc w akcji. 8P Tylko pamietaj, najpierw plyta, moze do 2017 wyrobisz. :PP Potem zmiana repertuaru, i to koncertowego, jesli w ogole beda jakies koncerty. :edi:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Poznański koncert noworoczny - 9.01.2016 r.

Post autor: Flux »

Edyta ma już najlepszego możliwego menadżera, jakiego można w tym kraju znaleźć. Siebie. Nie ma w Polsce osoby, która jak ona sama zna się na muzyce. To jej własne słowa, czyż nie? :PP Nie śmiem się ubiegać. A tak poza tym, ej! Zdecydowana większość mojej relacji była pozytywna, może by tak na niej się skupić!? :D
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Poznański koncert noworoczny - 9.01.2016 r.

Post autor: theshape »

Relacja? A co tam taki koncercik, mydlenie oczu, na trasie nie byles, musisz nadrobic i to szybko! :PP Wtedy to dopiero bedzie relacja! Tylko nie zapomnij zamknac oczu, gdy zalozy skrzydla. :edi:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Poznański koncert noworoczny - 9.01.2016 r.

Post autor: Flux »

Jeśli będzie pasować mi termin i miejsce oraz w kieszeni nie będzie hulał wiatr, z chęcią się wybiorę i zdam relację. Tego możesz być pewien :smile:

Edyta bardzo godnie zaprezentowała się na poznańskim koncercie noworocznym. Tę informację proszę zapamiętać :wink:
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poznański koncert noworoczny - 9.01.2016 r.

Post autor: Dobi »

W dziale "Koncerty" były dwa tematy o poznańskich koncertach, jeden z datą 9 drugi 10 stycznia. Wątki zostały połączone więc wszystkie relacje proszę zamieszczać tutaj.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Aro »

Obrazek

Nie z konta Edyty, ale Tamary Arciuch która prowadziła dzisiejeszy koncert w Poznaniu.
ODPOWIEDZ