Arłamów - 16.04.2016

Hotel Arłamów

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: Arłamów - 16.04.2016

Post autor: rafal22 »

Tak oto doszliśmy do momentu w którym trzeba Wam tłumaczyć, że są różne rodzaje koncertów: akustyczne, pełne z zespołem, skrócone bądź tylko występy gościnne lub recitale. Ale już od dłuższego czasu widać, że na tym forum wszystko jest negowane. Zawsze Wy wszystko wiecie najlepiej: co, kto, gdzie, jak, kiedy i w czym. Zaraz może zostane skrytykowany, że 6 biletów jest do wygrania albo 2 a czemu nie 10000 i że jestem beznadziejny. Człowiek się stara i chce dobrze a tu zawsze to samo i zawsze tak samo źle..... masakra

-- Dodano: 25 mar 2016, o 18:02 --

Można już kupić 2 dniowy pakiet na koncert Edyty w hotelu Arłamów.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Arłamów - 16.04.2016

Post autor: vanity »

Na podkarpaciu Edyta jeździ autobusami miejskimi i zachęca do kupna biletów:
Obrazek
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Arłamów - 16.04.2016

Post autor: Matiz99 »

Jak to zabrzmiało? Jak gdyby Edyta była kanarem :ha: :ha:
alternatywna
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 249
Rejestracja: 27 cze 2015, 11:26
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Your high Glow On
Lokalizacja: Polska

Re: Arłamów - 16.04.2016

Post autor: alternatywna »

rafal22

,,Ja nie wiem...., dwoje się i troje, żeby załatwić bilety na Olsztyn, do hotelu żeby coś się działo, aby promować Edytę, żeby ktoś mógł wygrać za free..... ciągle coś źle....''

rafal22 są na forum osoby które naprawdę to doceniają , lecz nie zawsze napiszą lub podziękują. Jestem bardzo miło zaskoczona że Ci się chce. dobrze że oprócz narzekania lub tylko chwalenia jest jeszcze ta druga grupa fanow Edyty która stara się jeszcze bardziej , myślę że zdecydowanie należysz do tej grupy obok endeven - który dba o utwory na listach przebojów bardziej niż ekipa Edyty czy angie.whfan - ktora genialnie ,,relacjonuje'' i przekazuje to co działo się na koncertach poprzez ich udostępnianie na yt. Chwała Wam za to.

Co do koncertu..... miejsce piękne , liczę na relacje - tradycjnie :wink:
Wiecie może ile jest miejsc czy 1000 czy na 2 000 osób ?

Jestem pozytywnie zaskoczona że Edyta wraca do koncertowania. Widać że modlitwa chyba ma siłę.....
egfan
Hope for us
Hope for us
Posty: 20
Rejestracja: 27 wrz 2015, 15:52
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Będę śniła
Lokalizacja: Kielce

Re: Arłamów - 16.04.2016

Post autor: egfan »

Niestety nie będzie mnie :( , a jestem bardzo ciekawy jak będzie wyglądał ten koncert( jaki repertuar Edyta zaprezentuje). Może ktoś da radę coś nagrać.
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Arłamów - 16.04.2016

Post autor: Margaret »

Pojechał ktoś na dzisiejszy koncert ? :hmmm:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Arłamów - 16.04.2016

Post autor: KrzysiekF »

W takim miejscu medley impo jak najdalej... Boshe
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Arłamów - 16.04.2016

Post autor: Kopaneek »

Glow on, czy było Glow on??
Jak dla mnie mogłaby je wykonać 12 razy pod rząd. <3
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Arłamów - 16.04.2016

Post autor: Nuklodem »

Edyta zaśpiewała Say something, Kasztany, Your high, Teraz tu, Dziwny jest ten świat, Jak najdalej, Nie proszę o więcej, To nie tak jak myślisz,Stop, Oczyszczenie. Relacja video już jutro !!!!
Na FB "Edyta Górniak Love2Love"

Kasztany <3 :D czekamy na relację :D
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 304
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Arłamów - 16.04.2016

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

A więc Grateful odchodzi w zapomnienie...
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Arłamów - 16.04.2016

Post autor: ray »

Najtańsze bilety kosztowały 100 zł, a było tylko 10 piosenek? :shock: Czyli jednak nie był to "normalny koncert", jak zapowiadał wcześniej rafal22, tylko "skrócony koncert" albo wręcz dłuższy recital.
Setlista słaba - rozumiem brak Nie było i Dumki..., skoro Glaca i Mietek byli nieobecni, ale brak Grateful, Szyb, Listu czy Niebo to my jest dla mnie niezrozumiały. Poza tym chciałbym przypomnieć, że niedawno na koncercie zamkniętym w warszawskim Teatrze Dramatycznym Edyta zaśpiewała To nie ja i Jestem kobietą. Jedyny plus, że dzisiaj pojawiły się Kasztany, Say something i To nie tak, jak myślisz.
I jeszcze :edi: znowu założyła jakieś różowe bezguście...
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Arłamów - 16.04.2016

Post autor: Madlen »

ray pisze:Najtańsze bilety kosztowały 100 zł, a było tylko 10 piosenek? :shock: Czyli jednak nie był to "normalny koncert", jak zapowiadał wcześniej rafal22, tylko "skrócony koncert" albo wręcz dłuższy recital.
Setlista słaba - rozumiem brak Nie było i Dumki..., skoro Glaca i Mietek byli nieobecni, ale brak Grateful, Szyb, Listu czy Niebo to my jest dla mnie niezrozumiały. Poza tym chciałbym przypomnieć, że niedawno na koncercie zamkniętym w warszawskim Teatrze Dramatycznym Edyta zaśpiewała To nie ja i Jestem kobietą. Jedyny plus, że dzisiaj pojawiły się Kasztany, Say something i To nie tak, jak myślisz.
I jeszcze :edi: znowu założyła jakieś różowe bezguście...
Był jeszcze Dziwny jest ten świat
miłek
Make it happen
Make it happen
Posty: 114
Rejestracja: 13 paź 2015, 14:27
Lokalizacja: Północ

Re: Arłamów - 16.04.2016

Post autor: miłek »

Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Arłamów - 16.04.2016

Post autor: Kopaneek »

miłek pisze:Boże, ja chcę całość
https://www.instagram.com/p/BERrtsVFiVi ... ytagorniak
:szok:

Brawo Edyta!
Idź pod prąd, nie słuchaj głupich rad, że trzeba szukać nowych kierunków muzycznych.
Jedyne co trzeba, to być sobą.
Wszyscy mnie rugali, gdy pisałem, że Edyta potrzebuje regularnego treningu wokalnego.
Kolejny raz po latach wyszło na moje. ;-)
Awatar użytkownika
yourhigh
Make it happen
Make it happen
Posty: 155
Rejestracja: 06 sty 2015, 11:44
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Małopolska

Re: Arłamów - 16.04.2016

Post autor: yourhigh »

Byłam na koncercie -wrażenia naprawdę cudowne ;) Sam obiekt robi mega wrażenie, jest zachwycajacy. Edyta ewidentnie jest w świetnej formie wokalnej. Koncert otworzyła piosenką "jestem kobietą". W poprzednim poście widziałam, ze nie została wymieniona (oczywiście wersja z syrenami, którą mimo że lubię juz mi się osluchala). Pierwsza część koncertu obfitowala w małe niespodzianki, którymi dla mnie były utwory "to nie tak jak myślisz" i "say something" - do tej pory nie słyszałam wcześniej na żywo. "say something" mnie naprawdę powaliło ;)) jedynym mankamentem w tej pierwszej części była dla mnie niezwykle dretwa publiczność.... To mój 7 koncert Edyty, ale osobiście mi było trochę niezręcznie, bo Edyta naprawdę szalała z głosem, było widać ze daje z siebie 100% a publiczność moiwac delikatnie była mało żywiołowa ;) odległość sceny od publiczności tez się pewnie do tego przyczyniła. Wszystko zmieniło się w drugiej części koncertu, po której Edyta przebrała się w różowa sukienkę z koncertu w Krakowie i zaśpiewała "your high". Zaprosiła widzów pod samą scenę (mimo nienajszczesliwszych reakcji ochroniarzy) i klimat zmienił się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. :D było wspólne śpiewanie i bardzo dobra wymiana energii. Kasztany są z pewnością utworem, którym Edyta czaruje publiczność... "Dziwny jest ten świat " na bis tylko umocnił moje przekonanie ze wokal Edyty w Polsce nie ma sobie równych.. Jak zaczęła śpiewać to zapomniałam o tym, że koncert rozpoczął się z 25minutowym poślizgiem, o tym jak nieraz gada głupoty, irytuje swoim zachowaniem i lenistwem. Jak śpiewa człowiek przenosi się po prostu w inny świat. Cieszy mnie również to, że w końcu widać ze Edyta czuje się bardzo dobrze na koncertach i nie są to już wyłącznie koncerty dla klasy biznes. Podsumowując, koncert dla mnie jak najbardziej na plus - Edyta bardzo dobrze wyglądała we wszystkich trzech stylizacjach, repertuarowo tez bardzo ok (choć osobiście liczyłam na grateful i szyby), wokalnie super. Koncert trwał jakieś 70 minut- ale co było dużym plusem było to 70 minut czystego śpiewania, bez zbędnego gadania. Wszytskie utwory były zaspiewane w całości ( oczywiście za wyjątkiem medleyu impossible/jak najdalej) + kilka fragmentów z publicznością. Myślę, że wydanie 100 zł na ten koncert było naprawdę udana inwestycja :)
ODPOWIEDZ